piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Szukam projektanta wnętrz

Niedługo odbieram mieszkanie, czy ktoś mógłby polecić mi dobrego projektanta wnętrz ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam projektanta wnętrz

polecam pana Przemka Adamowicza- bardzo rzeczowy, z doświadczeniem i mamy piękne mieszkanie-może być tylko problem z terminami, czekaliśmy na niego ok 2,3 m-cy-ale bylo warto

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam projektanta wnętrz

Dla mnie mieszkanie projektował Robert Karwowski, Jestem bardzo zadowolony z efektu końcowego. Mieszkanie robi wrażenie na znajomych, a dla mnie przede wszystkim jest funkcjonalne. Zaskoczyła mnie rewelacyjna postać prezentacji projektu, bardzo realistyczna. Polecam bardzo serdecznie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam projektanta wnętrz

A może byście tak jeszcze wrzucili cennik tych fachowców?

"Zełgać po swojemu – to nieomal lepsze niż powtórzyć prawdę za kim innym; w pierwszym wypadku jest się człowiekiem, w drugim tylko papugą."

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam projektanta wnętrz

Witam,

zajmuję się projektowaniem mieszkań, studiuję na Politechnice Białostockiej, ale jestem z Łomży. Jeśli byłaby Pani zainteresowana, to na maila mogę wysłać wykonane projekty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam projektanta wnętrz

http://www.designeo.pl/

Młody człowiek po architekturze wnętrz , świeże spojrzenie. Dobry , nie drogi , terminowy. Jestem z jego dzieła b. zadowolony.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam projektanta wnętrz


architekt p.Jacek
500242287
Doświadczony projektant - robił nam projekt wnętrz do domu jednorodzinnego. Przedstawił kilka wariantów z różnymi rozwiązaniami funkcjonalnymi i kolorystycznymi, pojechał z nami do hurtowni płytek w warszawie i przypilnował wykonawców . Bierze około 50-150/m2 (ponad rok temu).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam projektanta wnętrz

mały rozrzut pomiędzy 50-150/m2 :):):):):):):)




Jeśli obrabiasz mi dupę , to nie zapomnij mnie w nią i pocałować :)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam projektanta wnętrz

150zł/m2 za łazienkę
50zł/m za przedpokój
kuchnie i pokoje chyba gdzieś pośrodku
Przy 50-metrowym mieszkaniu zapłaciliśmy 4700zł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam projektanta wnętrz

jak zrobi ci ten projekt to na Google poszukaj to na pewno znajdziesz podobne mieszkanie do twojego nara

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam projektanta wnętrz

120 metrowy dom naszych rodziców 8000zł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam projektanta wnętrz

to dla tych co nie maja co z kasą zrobić!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam projektanta wnętrz

cinek cinek... wychodzi z ciebie polanski... polak sam zrobi wszystko.. widac to podczas wieczornego spaceru jak z okien ludzi bije smiercionosna luna z wsciekle czerwonych, zielonych scian i bez pojecia dobranych dodatkow albo ze śtuki wiszacej na scianach, wszedzie takiej samej bo kupionej w tej samej ksiegarni... Ja moge tak dalej wyliczac jak chcesz?
Swoja roga radoscia napawa fakt, ze ludzie zaczynaja rozumiec, ze dobrze zaprojektowane i skomponowane wnetrze dostosowane do ich potrzeb i osobowosci jest podstawa zdrowia psychicznego ale takze optymizmu zyciowego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam projektanta wnętrz

ja bym się cieszył że mam gdzie mieszkać a te zbędne 8 tysiączków bym zainwestował w bardziej potrzebne rzeczy ale jak ma się kasy pod dostatkiem to czemu nie. wiesz o to chodzi, że niekarzy może sobie pozwolić na tak duży wydatek za ustalenie że ta ścian w takim kolorze a ta w takim.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam projektanta wnętrz

Dziękuję za kontakty do projektantów. Jeżeli ma ktoś namiary na Pana Roberta Karwowskiego to też poproszę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam projektanta wnętrz

Do Autor: wzgorzamajaoczy (---.elpos.net)
Data: 16-01-11 21:48

Czy mógłby mi Pan przesłać te projekty?Jestem zainteresowana

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam projektanta wnętrz

widziałam ze na Długiej jest jakis biuro projektowe (szyld) wisi.

SamFart: "Łomża, miasto rond, kosciołów i biedronek.... ;)"


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam projektanta wnętrz

No no. Już lepiej w necie pomysłów poszukać. Tyle tego. A za 5 tyś można mieć niezłe wyposażenie domu.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam projektanta wnętrz

Polecam z całą pewnością Pana Roberta Karwowskiego, bardzo miły rzeczowy i konkretny facet. Projektował mi mieszkanie, spośród innych ofert projektów projekt Pana Roberta naprawdę mnie zachwycił. Jego studio mieści się przy ulicy Niemcewicza, naprzeciw wyjazdu z Kauflandu. Jak by ktoś był zainteresowany mogę podać numer telefonu.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam projektanta wnętrz

Robert Karwowski 500224040

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam projektanta wnętrz

wiem o co chodzi o zbytki!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam projektanta wnętrz

Polecam http://www.studio-kreatywne.pl!!
Miła i rzetelna współpraca! Młody kreatywny zespół, ciekawe pomysły dostosowane do indywidualnych potrzeb i wymysłów;) sama korzystałam , naprawdę jestem zadowolona!!!c

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam projektanta wnętrz

Jedna rada dla osób które potrzebują projektanta: nie zawsze niska cena oznacza wymarzony projekt!! Pamiętajcie o tym!! Projektanci muszą się szanować i nie wystawiać swoich ofert za 15 zł/m! To jest jakaś żenada! Taka osoba nie szanuje swojej pracy, swojego czasu który poświeciła na wykonanie projektu! Niestety my potencjalni klijęci nabieramy się na takie ceny także nie szanując osoby która wykonuje projekt:/ Więc wybierając projektanta patrzcie na cene, ale pamiętajcie że nie zawsze ta która jest najniższa jest najlepsza (może oznaczać że projektant po prostu chwyta się wszystkiego, ,,sprzedaje się'' byleby mieć zlecenie, nie szanując się, i nie jest jak dla mnie rzetelnym i DOBRYM ARTYSTĄ!) Pozdrawiam:))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam projektanta wnętrz

Według mnie artysta wyrażający się w taki sposób, przynajmniej powinien znać ortografię, bo albo artysta, albo naciągacz . ,,klijęci''

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam projektanta wnętrz

nasraj se na srodek chalupy albo spros sasidow i poczenstuj ich fasolko

i bedzie projekt wnetrza jakiego niktneima



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam projektanta wnętrz

polecam z czystym sumieniem panią Beatę Gramsz ,jesteśmy baaardzo zadowoleni,sprawdzona i polecana na Forum Muratora (tel 798526322) ;-))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam projektanta wnętrz

http://www.designeo.pl/ - polecam tego pana :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam projektanta wnętrz

No to jeszcze dajta, żeby ktos wam w garnkach mieszal.

Łot elyta juz sama nie wie co lubi inni jej to powiedzą.


Śmieszni jak tu ktos napisał ,,potomkowie roztrząsaczy gnoju,, a ja bym napisał współczesna elyta :))

DiDi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam projektanta wnętrz

przyłączę się do głosów na http://www.designeo.pl/ panidomu napisał(a):

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam projektanta wnętrz

do Figa -

Naciągaczem to chyba Ty jesteś bo masz czelność oceniać moją ortografię, co nie ma nic wspólnego z aranżacją wnętrza. Fora chyba po to są, by móc komuś polecić jakąś firmę badź podzielić się opiniami na jej temat a nie oceniać bezpodstawnie! Poczytaj wszystkie wątki na forum i jeśli jesteś prawdziwą polonistką i ,,artystką'' a nie naciągaczką, poprawiaj wszystkich! Powodzenia!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam projektanta wnętrz

specjalizuje sie w minimalistycznej dekoracji, jezeli sa chetni moge doradzic

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam projektanta wnętrz

polecam:
http://mechanofaktura.pl/

Robert Majewski

tel. 513 032 126

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam projektanta wnętrz

projektanta nie miałam, natomiast mogę polecić fachowca tel.504806387

onaion

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam projektanta wnętrz

Sprawdź sprawdzonych i polecanych projektantów wnętrz na www.ofachowcach.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam projektanta wnętrz

Ci podobno fajnie robią, z tego co mi znajomy mówił to jakiś młoda ekipa ale spore wzięcie mają - www.roccodesign.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam projektanta wnętrz

do: Janiny Seweryn

No jak skończyło się Twoje spotkanie z wybranym projektantem? Kogo wybrałaś, oraz czy jesteś w pełni zadowolona z projektu i realizacji? Kto Ci wykonywał prace budowlane? Pozdr.


Pozdrawiam
Ile nie karmić faceta i tak cycka szuka.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam projektanta wnętrz

Zapraszam do pracowni z lodzi 3deforma.
































inż.arch Maria Rydygier
info@3deforma.pl

projektowanie wnętrz łódź

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam projektanta wnętrz

Jeśli chodzi o meble i podłogi to tylko Pan Jarek kon 505094572, szybko, solidnie, no i ceny zadowalające. Na prawdę polecam. Nam meblował mieszkanie i układał podłogi. Jest zajebisty!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam projektanta wnętrz

Z czystym sumieniem i z pełną odpowiedzialnością mogę polecić Ci firmę http://www.dobrystyl.net.pl/projektowanie-wnetrz.html byłem ich klientem jestem bardzo zadowolony . Przejrzyj sobie ich projekty na pewno Ci się spodobają :D mam nadzieje że pomogłem !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam projektanta wnętrz

Ktoś mi tutaj polecał przed chwilą takich projektantów contraproject.pl Widzę, że się jeszcze nie pojawiali w komentarzach, więc dopisuję ;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam projektanta wnętrz

Ja znam architektów z www.livingbox.pl i wiem, że mają spore doświadczenie w aranżacji. Na ich stronie można zobaczyć naprawdę ładne projekty, a ceny są w miarę przystępne. :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam projektanta wnętrz

Według mnie biuro architektoniczne http://baar.pl wyróżnia się świetnymi projektami i realizacjami. Wystarczy spojrzeć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam projektanta wnętrz

Monika Bartczak
MOMA+


biuro.moma@wp.pl


projekty wnętrz na stanie surowym 70-150zł za m,
projekty rearanżacji wnętrza zależnej od przyjętej drogi projektowania (stylu, ilości zdjęć/wizualizacji i doboru materiałów),
projekty architektoniczne od warunków zabudowy przez koncepcję do projektu budowlanego (3-5% wartości budowy)

Zainteresowanych szczegółami zapraszam do kontaktu mailowego.


Gdyby wszyscy byli ludźmi renesansu nie było by bardzo wielu zawodów, bo każdy upiekł by sobie chleb, więc po co piekarz, uszył bluzkę, więc po co krawcowa,naprawił buty, więc po co szewc, naprawił kran, więc po co hydraulik, obciął włosy, więc po co fryzjerka, naprawił samochód, więc po co mechanik, zaprojektował wnętrze czy dom....ale czy naprawdę zrobili by to tak dobrze i profesjonalnie jak ten piekarz, krawcowa,szewc czy hydraulik.
Wątpię.
Dlaczego tyle kosztuje? Bo tyle musi, żeby było dobrze. Spróbujcie pójść po poradę do prawnika, albo się rozwieść za darmo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam projektanta wnętrz

Dobrze mieć doświadczoną firmę. Na rynku wielu amatorów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam projektanta wnętrz

W Łomży są ceny dość wysokie i raczej niezależnie od pomieszczenia. W naszym przypadku udało się obniżyć stawkę w studio RAMA RAMA z Gorzowa WLKP (działają w całej Polsce) dzięki temu, że projektujemy dużą część domu.
W kilku przypadkach spotkałam się z propozycjami w okolicach 60 zł, ale już po rozmowie i przejrzanych projektach było widać jakość adekwatną do ceny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam projektanta wnętrz

Projektanci słono kosztują, nie sądzę by było warto ich zatrudniać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam projektanta wnętrz

Sama sobie zaplanuj a nie kase na głupoty chcesz wydać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam projektanta wnętrz

Czy znacie polecany sklep ze sztukaterią w okolicy? Czy możecie polecić sklep online https://e-interior.pl/ z wysokiej jakości sztukaterią?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szukam projektanta wnętrz

Zobaczcie sobie na fajny wpis o garaż blaszany to jest teraz bardzo dobre rozwiązanie więc warto poczytać i lepiej się z tym tematem zapoznać. Fajna strona zachęcam by sprawdzić i poczytać, bo można znaleźć wiele porad i inspiracji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org