środa, 24 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Deweloper "Zacharzewski & .."

Witam, prosiłbym o informację na temat dewelopera z tematu. Wiem, że budował blok na ul. Por. Łag. 4 c., byłbym nie pomiernie wdzięczny jakię sa obecne koszta utzymania mieszkania w tym bloku przez mieszkańców, jak wygląda statu prawny,, kto ustala czynsze na jakim poziomie. Czy warto kupić mieszkania w nowo budowanym bloku przez tego dewelopera?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Deweloper "Zacharzewski & .."

polecam - jak chcesz więcej info podaj email.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Deweloper "Zacharzewski & .."

Nie polecam - jak chcesz więcej info podaj email.

Leszek Tarnowski

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Deweloper "Zacharzewski & .."

ja bym sie nie odwazyla brac mieszkania od Dewelopera...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Deweloper "Zacharzewski & .."

Znajomy ma tam mieszkanie i nie narzeka. Czynsz jak w innych spółdzielniach. Poki co nie ma problemów. Zadbane osiedle, śnieg na bieżąco sprzątany spod klatek. Konserwacje na bieżąco.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Deweloper "Zacharzewski & .."

mój e-mail: marcelus@republika.pl z góry dziekuję.

MoJe ŻyCie To MentoR.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Deweloper "Zacharzewski & .."

Możecie więcej coś jeszcze napisa czy warto brac od dewelopera.??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Deweloper "Zacharzewski & .."

Niewarto, lepiej poczekać aż ktoś wykręci to wtedy masz szanszę że będzie taniej. A jak znajdą gościa dopiero po kilku miesiącach to nawet dużo taniej kupisz.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Deweloper "Zacharzewski & .."

Ludzie kupują tam mieszkania, więc chyba nie jest tak źle. Poza tym zamieszkane są od 3 lat 2 budynki i do tego są ogrodzone i narazie nie było kłopotów. Jeden blok będzie wkrótce oddany (czy nawet już jest go oddano) a powstają następne (bodajże ma powstać ok. 8). Administracja jest na razie ok. A co będzie za kilka lat, tego nikt nie wie. Poza tym wszędzie nawet w spółdzielniach trafiają się niedomagania, na to nie ma rady jeśli buduje się po kosztach a nie po jakości. Znajomi ze spółdzielni i od dewelopera wymieniają i zalety i wady takiego zamieszkiwania, ale wszystko zależy od wymagań lokatorów. Poza tym koszty zakupu i użytkowania są porównywalne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Deweloper "Zacharzewski & .."

??????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Deweloper "Zacharzewski & .."

Jeśli ktoś chce koniecznie kupić nowe mieszkanie od spółdzielni, a nie dewelopera, to niech w miarę szybko podejmuje decyzję. Jeśli nic się nie zmieni, to za jakiś czas jedynymi budowniczymi bloków w Łomży będą właśnie prywatni deweloperzy. Monopol też nie spowoduje spadku cen.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Deweloper "Zacharzewski & .."

Ponawiam pytanie. Jak ukladaja sie stosunki w 'spoldzielni wykupionego bloku"?

Ponadto gdzie w internecie znajde informacje na temat wolnych mieszkan tego dewelopera?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Deweloper "Zacharzewski & .."

Zapraszam Serdecznie na Forum internetowe
www . developmentlomza . fora . pl
razem budujemy forum i dzielimy się informacjami na temat Development Łomża Zacharzewski i Skowroński S.J.
Na forum między innymi jak odbierać mieszkania.
Jakie są częste usterki.

Zapraszamy Serdecznie Administratorzy Forum

www.developmentlomza.fora.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Deweloper "Zacharzewski & .."

...czy na tym forum zostanie opublikowany każdy post, czy dopiero po zatwierdzeniu przez admina, czyli dewelopera...?, bo regulamin się nie wyświetla

http://www.developmentlomza.fora.pl/regulamin-forum,6/





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Deweloper "Zacharzewski & .."

Mam mieszkanie od Z&S. Czynsz jest ok, nieźle przemyślany (np za ogrzewanie nie płace kumulacji, tylko ustawiony jest ryczałt więc przez rok się nazbiera i nawet zwroty są), porządek na klatce i podwórku. Najemcy póki co się nie skarżyli a ja sama nie zauważyłam jakiś ukrytych wad.
Ostatnio stwierdziłam, że architektonicznie te bloki są ładne- niby takie nic ale są ciekawsze niż te spółdzielcze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Deweloper "Zacharzewski & .."

Na forum developmentlomza.fora.pl wyświetlane są wpisy zalogowanych użytkowników Administratorem jestem Ja
A moje nastawienie do dewelopera jest zdecydowanie ANTY już mnie tak WQ...a, że osobiście się przyczyniłem do założenia tego Forum

www.developmentlomza.fora.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Deweloper "Zacharzewski & .."

Jeżeli Z&S jest taki rewelacyjny to czemu tam nie mieszkasz czynsz jest niski poczekaj niech dach zacznie przeciekać zobaczysz ile na raz wyłożysz gotówki czysto jest każda administracja dopilnuje porządku. Lokator Pani Gosi nie narzeka bo ma tak naprawdę wszystko gdzieś pomieszka rok może dwa i się wyprowadzi. Co do wyglądu fakt są ładne ale co chwile widzę jakieś niedociągnięcia usterki i to że nikt się tym nie interesuje.
Zastanawiam się jak wygląda Pani balkon czy Wykończenie pogięte siatki rdza wychodząca z pod powłoki malarskiej Panią cieszy? nie dokończone fugi przy płytkach głuchy dźwięk dochodzący z płytek co oznacza źle przyklejone płytki jest tego jeszcze więcej... Ja mógłbym się tym nie interesować napisać kilka pism obstawić się stertą papierów i w późniejszym czasie wspólnota nie zmusiła by mnie do ponoszenia jakichkolwiek kosztów
A czy jakość szlichty w piwnicy jest dobra
Jak się kruszywo odspaja od podłoża a próba" zarysowania " wynosi 80% to jest tragedia

www.developmentlomza.fora.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Deweloper \"Zacharzewski & ..\"

Okna już grzybem nie zarastają?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Deweloper \"Zacharzewski & ..\"

tomanek przenieś się na inne forum i nie zaśmiecaj naszego swoimi reklamami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Deweloper \"Zacharzewski & ..\"

I do tego tam nie ma syfu koło śmietników, jest elegancko i czysto. Mam dosyć porozbijanych butelek, huku wrzucanego szkła do pojemników, kartonów poustawianych koło pojemnika na papier, zjeżdżających wprost na auta koszy na plastyk. Wolałabym więcej płacić i niech to wywożą do sortowni śmieci, przynajmniej spadłoby bezrobocie w regionie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Deweloper \"Zacharzewski & ..\"

ta a blok od bloku jakieś 15 metrów . jedna wielka komuna . Powiem tyle w blokach budowanych za komuny byłoby to nie do pomyślenia. Co by o nich nie mówić to przetrwaja wojnę atomowa . W odróżnieniu od współcześnie budowanych pustakowców z warstwą styropianu

Właśnie jestem po wyburzeniu części ściany nośnej ż żelbetu. K.... Te bloki to schrony przeciwatomowe . To będzie stało dłużej niż piramidy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Deweloper \"Zacharzewski & ..\"

No i to jest mądrość polaków pabloz4, nośną ścianę rozebrałeś i zadowolony bo na łep nie poleciało, naprawdę głupota aż się wylewa. Osobiście to bym wstydził się ludziom przyznać że jestem taki ograniczony.
Co do developera, remontują na bieżąco, trawnik przystrzyżony, podlany, rurki balkonowe pomalowane. Nie jest źle, mogło być lepiej pewnie, ale czego oczekiwać jak się płaci 400 zł z wodą, ściekami, co, prądem, gazem i internetem i innymi częściami wspólnymi za mieszkanie u developera. Nie ma to jak w Łsm - 5 pcha jeden śmietnik żeby się liście nie wysypały...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Deweloper \"Zacharzewski & ..\"

oremi daruj= sobie bo akurat ośmieszasz się ty .

Żeby zrobić coś ze ścianą nośną trzeba mieć plan i wyprzeć belką .dziwię się że wypowiadając się w tej kwestii jednocześnie nie masz podstawowej wiedzy w zakresie budownictwa. Jednocześnie chcąc uchodzić za fachowca sam robisz z siebie błazna . W epoce lotów na księżyc wyobraź sobie że są sposoby aby utrzymać stabilność budynku

Faktycznie wstydziłbym się przyznać że mam taką wiedzę

A o jakości nowego budownictwa niech świadczy twoje zdanie . zresztą opinię budowlańców tez to potwierdzają :

\"Co do developera, remontują na bieżąco, \"

co u k..nedzy można remontować w dwuletnim bloku?


Aha mędrusiu: \"Polaków\" piszemy z wielkiej litery .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Deweloper \"Zacharzewski & ..\"

pabloz4 co prawda to prawda madrego to dobrze posluchac lajka masz odemnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Deweloper \"Zacharzewski & ..\"

cwaniak z ciebie pablo nie myślałem że masz taką wiedzę.. dwuteownik tam wsadziłeś czy płaskownik ? :P
sprawę na pewno zgłosiłeś do spółdzielni,projektant budynku na pewno ci zrobił projekt i zapewne uzyskałeś od WAiB zgodę na przeróbkę ściany nośnej tzw konstrukcyjnego elementu budowli, na który znając nasze wspaniałe prawo trzeba mieć pozwolenie budowlane..
haha :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Deweloper \"Zacharzewski & ..\"

Jeszcze jest Negresko. Warto sprawdzic co ma konkurencja. Tam na poludniu te nowe bloki wg mnie wygldaja troche jak te z lat 80tych. Ale kazdy ma inny gust

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Deweloper \"Zacharzewski & ..\"

To napisz nam jak ci poszło!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org