czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Laweta.

ile kosztuje zawiezienie samochodu po wypadku do warsztatu laweta i pozniej na badania pokolizyjne ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Laweta.

na badanie morzesz sam jechać wystarczy że masz ze sobą jakiś dokument z urzędu. A z drugiej strony już zaraz cię złapią nie zwracaj na siebie uwagi i do przodu co ty masz na czole napisane że jest coś nie tak. Co do lawety jak masz drugi samochód z hakiem wypożycz lawete na nowogrodzkiej od strony kupisk st. za burtówke zapłaciłem 40 zł za dobe.Jak potzrebujesz jednak lawety pisz to poszukam numeru do kumpla napewno się dogadacie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Laweta.

ale mi oc sprawcy wroci za ta lawete to co ja bede ryzykowal ... potrzeba zeby mi ten samochod powozili do mechanika i pozniej na badania .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Laweta.

dowiesz się tego u ubespieczyciela trzeba było od holowac do warsztatu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Laweta.

kupiles starego grata, za darmoche, teraz chesz wszystko za darmo, jezdic za darmo, praca po kolizji za darmo, moze ci go wypûcuje tenrobotnik za darmo, odkurzaczem przeleci za darmo, bankiecik wystawi za darmo i przyklasnie za darmo
jak miales kolizje , to juz chlopie koniec, straciles wyzsza klase jazdy, nawet gdy to nie bylo z twojej winy, bedziesz mial to zapisane w dokumentach i na ubezpieczeniu czlowieku stracisz , bedziesz placil drozej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Laweta.

Pomoc drogowa, swiadczą takie usługi w sumie to nie drogo, Piątnica Dobrowolski i w Łomży jest też, zadzwoń i zapytaj.

angella

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Laweta.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Laweta.

MICHALINA

ty możesz zgasić co najwyżej żarówkę w pokoju a nie pazia!!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Laweta.

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Laweta.

Ciężko tak po prostu określić: zapłacisz X złotych. W przypadku lawety to zależy od miejsca, ilości kilometrów itd. Najelpiej skontaktuj się z http://e-laweta.com.pl/pomoc-drogowa-chorzow/. Mają wiele opcji - nie tylko na auta osobowe. Myślę, że ci pomogą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org