poniedziałek, 30 września 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
INTERNET

Mam pytanie : Jaki polecicie MOBILNY internet w Łomży ? Jaki jest najlepszy ? Chodzi mi o sieć Orange, Era, Play, Plus itd. Który z nich jest najlepszy. Nie interesuje mnie stałe łącze kablowe. Tylko poważne opinie, za które dziękuję z góry jak mało który :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: INTERNET

tylko blue connect. Orange w Łomży źle chodzi i reklamacji nie uwzględniają.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: INTERNET

Jak masz własny modem to w play za 45 zł masz 10 GB i umowa na 12 miesięcy . Chyba niezłe rozwiązanie jeżeli nie ma tam ukrytych haczyków .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: INTERNET

jeżeli chodzi o Play to sprawdz dokładnie maksymalną prędkość. bo oni chyba mają ograniczenie do 512 kb/s. orange podobno kiepsko działa w wielu miejscach. jeżeli chodzi o ere to całkiem daje rade. ale jeżeli chodzi o dodatkowe usługi i zasięg to polecam plusa. idź do salonu i zapytaj :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: INTERNET

właśnie popytałem się dzisiaj w salonach i z tego wszystkiego zastanawiam się nad internetem z ERY wraz z laptopem ( dosyć korzystnie) oraz iPLUS, ponoć mają w Łomży prędkość w 3G. Co o tym myślicie ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: INTERNET

to nie jest laptop tylko netbook ;p ale w erze chyba dopłacasz za niego co miesiąc. w plusie też jest ale przy średnim abonamencie trzeba wydać kilka stówek (później nie dopłacasz nic do abonamentu). jeżeli chodzi o zasięg w plusie to większości miejsc 3g to standard. czasem łapie nawet hsdpa (według wskaźnika programu iplus manager).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: INTERNET

polecam Erę. mam blueconnect (BC) już 1,5 roku i porównując to do 1 mb łącza stacjonarnego, różnic nie widzę. można rozmawiać via skype, prowadzić wideo rozmowy, oglądać filmiki na youtube. tylko aby limit był większy. ogólnie bardzo polecam. lada dzień przedłużam umowę na BC

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org