czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
doradźcie skąd okna aluminiowe

Witam, doradźcie proszę, biorąc pod uwagę Wasze doświadczenia, gdzie zamówić okna z aluminium.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: doradźcie skąd okna aluminiowe

Z wlasnego doswiadczenia wiem i doradzam zamowic okna u producenta.Jesli maja to byc okna z aluminium to najlepsze sa aluminiowe.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: doradźcie skąd okna aluminiowe

przy szosie do mężenina jest firma robiąca okna aluminiowe.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: doradźcie skąd okna aluminiowe

http://www.domel.pl/alu.php

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: doradźcie skąd okna aluminiowe

Dzięki, a jakie jeszcze firmy sprzedają dobre okna aluminiowe?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: doradźcie skąd okna aluminiowe

Tez polecam specjal przy szosie do Mezenina

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: doradźcie skąd okna aluminiowe

terrazyt najlepsze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: doradźcie skąd okna aluminiowe

Na co zwracać uwagę kupując okna lub drzwi aluminiowe?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: doradźcie skąd okna aluminiowe

zeby sie otwieraly i zamykaly. i jeszcze dobrze jest jak okna maja szyby.

kot składa się z sierści oraz dwóch łap przednich do rozpędzania się i dwóch tylnych do hamowania

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: doradźcie skąd okna aluminiowe

domel

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: doradźcie skąd okna aluminiowe

Uważaj aby nie były zardzewiałe.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: doradźcie skąd okna aluminiowe

vindow na poznanskiej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: doradźcie skąd okna aluminiowe

i tak to jest napisać coś na forum jak się czegoś potrzebuje to Ci odpowiedzą ;p


nie wiem no Prymus ? Epoka ? Scooby ?

w prymusie można się rozczaroac przy kasie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: doradźcie skąd okna aluminiowe

domel i plastixal jest do bani-z mojego doswiadczenia absolutnie nie polecam.Z domela drzwi zamawialam a z plastixal okna kompletna porazka przy montowaniu w obu przypadkach

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: doradźcie skąd okna aluminiowe

Nie narzekamy na nasze okna OknoPlus jak na razie a już jedną zimę mają na koncie i rzeczywiście izolowały bez zarzutu. PCV tej marki sprzedają w LBN w Bartal u pana Daniela. Mogę polecić ich. Obsługa profesjonalna bez jakiś błędów w przygotowaniu zamowienia wszystkie okna były na ten wymiar co miały być.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: doradźcie skąd okna aluminiowe

http://dar-plast.eu/okna-aluminiowe to świetny producent okien z okolic krakowa. Naprawdę warto spojrzeć na ich ofertę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: doradźcie skąd okna aluminiowe

gdzie byś nie kupił ceny i jakość bedzie podobna...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: doradźcie skąd okna aluminiowe

Ja polecam okna firmy Schwarz https://www.schwarz-firma.eu/ . Świetne zarówno pod względem izolacji termicznej, jak i akustycznej. Po montażu, którym zajęli się sami, czuć wyraźnie spadek utraty ciepła w naszym mieszkaniu. Znajomy namówił mnie na okna aluminiowe i osobiście jestem bardzo zadowolony.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: doradźcie skąd okna aluminiowe

Henry G przestań polecać ten badziew

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: doradźcie skąd okna aluminiowe

Zardzewieć to może nie ale z aluminium jest takie zimne w dotyku jak ten materiał może być wykorzystywany do produkcji ciepłych okien. To się troche gryzie z moją logiką może się nie znam nie wiem :d Pomyśl jeszcze o oknach z PCV, które są tańsze niż aluminiowe. Jak z mężem wybierałam okna to w oknoplast dostaliśmy znacznie niższą cenę niż u UWAGA lokalnego producenta okien aluminiowych, a prywatnie znajomego mojego męża. Fakt faktem trafiliśmy na promocję na okna PCV ale generalnie Oknoplast to taka firma z gónej półki gdzie ceny może nie są najniższe ale te aluminiowe nas zabiły po prostu.
Jeśli się uparłeś na aluminiowe to nie wpłynę na Ciebie ale myślę, że warto rozważyć jeszcze plastikowe.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: doradźcie skąd okna aluminiowe

Jak na tą jakość to ceny z d.py

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: doradźcie skąd okna aluminiowe

No nie zgodzę się. Moim zdaniem dobry stosunek ceny do jakości mają dlatego też na nich postawiliśmy. Ale każdy lubi to co lubi ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org