sobota, 20 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Klimatyzacja Samochodowa Naprawa

Witam .
Nie mogę nigdzie znaleźć firmy w łomży lub okolicach , która uszczelni mi klimatyzację w Samochodzie . Proszę polećcie kogoś , kto mi to za serwisuje i nabije czynnikiem

Do boju , do pracy , za kasą , dla kasy :))


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Klimatyzacja Samochodowa Naprawa

w piątnicy u Mariusza Ustaszewskiego

________________________________________
Life is brutal and full of zasadzkas and ...
Sometimes kopas w dupas? No, always!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Klimatyzacja Samochodowa Naprawa

Makmarc dobrze gada,reszta fachowców to uzupełniacze gazu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Klimatyzacja Samochodowa Naprawa

Ach i jeszcze jedno,nie można u nich nic reklamować,bo na szyldzie wyraznie pisze"Napełnianie i odgrzybianie klimatyzacji"o naprawie nic nie wspominają

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Klimatyzacja Samochodowa Naprawa

W Łomży przy PKS na przeciwko gazowni, albo właśnie w Piatnicy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Klimatyzacja Samochodowa Naprawa

na ul. Poznańskiej 90B w "ZROBUD-ŁOMŻA" - nie polecam!!!!!!!!! Niby sprawdzają klimatyzację aparaturą /podejrzewam, że aparatura nie jest sprawna/ i napełniają klimatyzację ale po nabiciu nie sprawdzają czy zostało dobrze zrobione. W sobotę napełniałam klimatyzację, nie wiedziałam, że trzeba sprawdzić /pracownik nic mi nie powiedział/, zapłaciłam za usługę 160 zł. Po wyjeździe z warsztatu po ok. 15 min. okazało się, że klima nie działa. Wróciłam się, niestety pech chciał, że zakład już był zamknięty. W poniedziałek pojechałam z reklamacją. Szef nie przyjął reklamacji, nie chciał nawet podejść do samochodu aby sprawdzić dlaczego nie działa klimatyzacja, pieniędzy nie zwrócił - pozostałam z niesprawną klimatyzacją i lżejsza o 160 zł.
A więc - NIE POLECAM TEGO ZAKŁADU tj. "ZROBUD-ŁOMŻA"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Klimatyzacja Samochodowa Naprawa

ja odgrzybialam i nabijalam klime na PKS polecam sprawdzony fachowiec

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Klimatyzacja Samochodowa Naprawa

no właśnie ja nabijałem w ZROBUDZIE. i było OK. Szczelność na sprzętach też wyszła. Ale jeśli jeździłem 1 miesiąc i płyn uciekł do żaden sprzęt podczas nabijania nie znajdzie usterki. .No cóż byłem też w Piątnicy , bo słyszałem wiele dobrego . Niestety brak wolnych terminów. Umówiony jestem na diagnostykę na marynarskiej bo oni też zajmują się takimi rzeczami . Niestety czynnik podrożał 100% , i mam taką informację potwierdzoną z innych części Polski. Dam znać co wyszło z klimą na marynarskiej

Do boju , do pracy , za kasą , dla kasy :))


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Klimatyzacja Samochodowa Naprawa

Lubecki ,gdzie pojedziesz z tą klimą to Twoja sprawa,ale ja wszystkich tych pseudofachowców od autoklimy omijał bym z daleka.Podjedz do kogoś kto zajmuję się chłodnictwem to powinien Ci naprawić.Szukanie nieszczelności przy pomocy tych zabawek za pomocą podcisnienia to szukanie igły w stogu siana,chyba ,że dziura w układzie jest jak po księdzu proboszczu.porozmawiaj z tymi fachowcami o chłodnictwie,np co to jest przegrzanie ,dochłodzenie,odparowanie,jak się ma temperatura skraplania do temperatury otoczenia,ile K powinno wynosić przegrzanie dla czynnika R134A?.Odpowiedz otrzymasz taką ,my tylko wagowo wiemy ile nabić gazu,a jesli gaz znów ucieknie to już pretensje do szefa.Polecam Ustaszewskiego,zresztą to ,że trzeba poczekać sporo dni na naprawę to o czyś swiadczy.Powodzenia w naprawie i dużo chłodu w aucie życzę.

___________________________________________________________

Eat, Sleep, Stunt

Połączyła nas jedna pasja, w ch*j styli

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Klimatyzacja Samochodowa Naprawa

Może własciciele stacji paliwowych i LPG chwycą mój pomysł ,żeby obok dystrybutora LPG postawić dystrybutor R134a. Podjeżdzesz pod taki dystrybutorek ,podnosisz maskę i prosisz np 500g czynnika.Licząc ,że 1 kg r134a na dzień disiejszy kosztuję ok 78zł,płacisz 50zł.Własćiciel takiej stacji zarabia na takim "tankowaniu" 11zł ,a klient ma oszczędnośc min.100zł.Co Wy na to? Wiadomo,że czynnik ucieknie,bo nieszczelność jest w układzie ,ale stówa w kieszeni zostaje.

___________________________________________________________

Eat, Sleep, Stunt

Połączyła nas jedna pasja, w ch*j styli

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Klimatyzacja Samochodowa Naprawa

Powiem tak kolego wodeczka94 . Masz rację . bo nie sztuka nabić . Mam znajomego w Sieradzu ,który zajmuje się tym tematem tj. klimatyzacje , ale nie będę gonił do Sieradza. - On ma ciekawy sposób na sprawdzenie nieszczelności i tu Uwaga . - Nie wiem jak ale :

Wpuszcza w układ ultrafiolet ,a potem lampą ultrafioletową widzi gdzie jest nieszczelność . Co do Speca w Piątnicy . Słyszałem wiele opinji ,ale nie mam czasu bo muszę wyjechać na kilka dni z famelią (URLOP) a bez klimy to mordęga. Najwyżej nabiję tam gdzie najtaniej i za 3 tygodnie wrócę do tematu ,

Do boju , do pracy , za kasą , dla kasy :))


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Klimatyzacja Samochodowa Naprawa

Byłem już w Piątnicy - czas oczekiwania 12 dni - diagnoza i kolejny termin 10 dni. Skorzystałem więc z firmy na PKS ( sugestia z forum) i ta sama diagnoza usterki lecz termin realizacji dużo szybszy, bo 2 dni. Moja oczywiście subiektywna ocena - obaj Panowie znają się na swoim fachu. Pozostałych gości, których odwiedziłem w międzyczasie nie opisuję , bo jak ktoś już wcześniej napisał - to zwykli nabijacze klimy - nic więcej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Klimatyzacja Samochodowa Naprawa

W Piątnicy na ul.Ogrodowej może i długo się czeka na naprawę ale warto.Ludzie,weźcie pod uwagę to,że jest to jednoosobowa firma.
Przecież na te kilka gorących tygodni chłopak nie będzie zatrudniał ludzi,robi co może.
To normalna rzecz przecież,że w PKS-ie krótsze terminy.Tam idzie robota na 2 zmiany a pracowników jest sporo.

br1



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Klimatyzacja Samochodowa Naprawa

br1,a to ciekawe co piszesz.,no chyba,że Barański odszczekał to co wygaduję na swego teśćia (czytaj Gawrychowski) i teraz działają we dwóch na dwie zmiany.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Klimatyzacja Samochodowa Naprawa

_maly_ .Nie mieszaj w to rodziny bo kiedyś poprosisz ich o pomoc.

br1



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Klimatyzacja Samochodowa Naprawa

Serwis zajmujący się klimatyzacjami samochodowymi to chłodnice samochodowe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Klimatyzacja Samochodowa Naprawa

W Piątnicy nie warto byłam tam rok temu zostawiłam auto i mówiłam zeby było sprawdzone azotem uszczelnione i nabite kupe kasy wydałam i klima nie działa dalej zle sprawdził nabił i wszystko wyleciało i jak pojechałam po paru dniach to stwierdził za za pół ceny zrobi odradzam ... po dziękowałam temu Panu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Klimatyzacja Samochodowa Naprawa

Jesli nie mozesz sie zdecydowac to ja moge ze swojej strony polecic
ten warsztat. Juz nie pamietam ile dokladnie wzieli, ale zadzwon najpierw i zapytaj. Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Klimatyzacja Samochodowa Naprawa

Reklama

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Klimatyzacja Samochodowa Naprawa

MARIO spieprzaj dziadu z tego forum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Klimatyzacja Samochodowa Naprawa

Mariusz Ustaszewski. Dobry fachowiec, który rozsądnej cenie odgrzybi klimatyzację i doradzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Klimatyzacja Samochodowa Naprawa

Chciałabym odgrzybić i nabić klimę w samochodzie. Powiedzcie mi gdzie mogę to zrobić nie czekając w ponad tygodniowej kolejce. Możecie podpowiedzieć w jakiej to jest cenie razem z wymianą filtra? Zadzwoniłam do jednego pana i zaśpiewał mi prawie 5 stów... Nie znam się na tym, ale chyba tyle to kosztować nie powinno...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Klimatyzacja Samochodowa Naprawa

Jedyna kompetentna firma to Maniek Serwis na Janowie na 100% poprawnie sprawdzi szczelność i jak bedzie ok to uzupełni skoro uciekło to jest gdzieś nieszczelność lub inna wada może jest nabita tylko jakiś czujnik nie działa ile cześci tyle przyczyn podjedz lub zadzwoń najlepiej tu masz telefon: 792909808 napewno bedzie najtaniej i adekwatnie do wykonanej usługi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Klimatyzacja Samochodowa Naprawa

Zakład „Aga” nie ogranicza się przy tym tylko do stosowania chemicznych środków odkażających, ale jako jedyna firma w Łomży, po spuszczeniu ich z instalacji czyści ją ponownie – parą wodną. Zabieg ten nie tylko usuwa z instalacji resztki środków chemicznych pozostałych w niej po pierwszym czyszczeniu, ale też neutralizuje nieprzyjemny zapach przy włączaniu i wyłączaniu klimatyzacji, a przede wszystkim w 100 % zabija wszystkie roztocza, grzyby i bakterie.


Ręczna myjnia samochodowa „Aga Łomża, ul. Sikorskiego 228 – tuż przy Galerii Veneda Czynna: od poniedziałku do piątku 8:00 -18:00, w soboty 8:00 -15:00
telefon: 513 755 100

Szybko tanio i nie smierdzi chemia po uruchomieniu pojazdu po obsludze.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Klimatyzacja Samochodowa Naprawa

Zakład Aga tanio?! Nie dziękuję...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Klimatyzacja Samochodowa Naprawa

Dwa razy w roku jestem w Warszawie i tam właśnie polecam warsztat Auto-Widawski. Zawsze robię tam przegląd, a ostatnio właśnie uszczelniali mi klimatyzację, ponieważ nie chłodziła tak jak powinna.
Przed tym pojechałam do serwisu w Łomży (nie chce podawać nazwy), to skasowali mnie na sporą kwotę, a klima za dwa dni znowu nie chłodziła - szkoda nerwów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Klimatyzacja Samochodowa Naprawa

Ja bym wolał w Szczecinie, niż w Lublinie. Zawsze to trochę bliżej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Klimatyzacja Samochodowa Naprawa

kto im płaci ten wyrzuca pieniądze w błoto. Te trolle całą Polskę będą tu nam reklamować za kilka groszy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Klimatyzacja Samochodowa Naprawa

Ja jeżdżę ze swoim fordem do ASO, mimo, ze ma już swoje lata to i tak mi sie opłaca. Bo niecałą stówkę płacę za przegląd klimy, dezynfekcje i w razie czego filtr też mogłam taniej dokupić, ale nie było potrzeby.

pozdrawiam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Klimatyzacja Samochodowa Naprawa

Jeśli szukacie specjalistów od napełnianie klimatyzacji Szczecin to koniecznie zajrzyjcie na ofertę, nabijanie-klimatyzacji.pl świetna renomowana firma w której możecie skorzystać z najlepszych usług jeśli chodzi o naprawę i nabijanie klimatyzacji !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Klimatyzacja Samochodowa Naprawa

Spadać partacze co już nawet lokalny klient nie zagląda lepaków. Tylko dziad brudas i partacz reklamuje na forum swoje usługi przez wklejanie linków. Dziada nie stać na normalną reklamę a co dopiero mówić o uczciwej naprawie. To jest forum nie dział reklam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Klimatyzacja Samochodowa Naprawa

Mario69 chyba sobie żartujesz. Tak jak kolega napisał to partacze. Nabijać to oni potrafią ale klienta

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org