piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Sklep muzyczny w Łomży

Witam,
podpowie ktoś gdzie w Łomży jest sklep muzyczny ? Szukam takiego ze sporym wyborem płyt CD/DVD z muzyką. Tylko niech nikt nie pisze o Empiku lub Media Expert, bo tam wybór płyt jest mizerny.

Dzięki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep muzyczny w Łomży

EMPIK I MEDIA EKSPERT !!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep muzyczny w Łomży

spory wybór płyt jest w sklepie muzycznym Music-Ton na Legionów!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep muzyczny w Łomży

Sklep muzyczny jest na Piłsudskiego, tylko nie wiem jak z wyborem płyt tam jest.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep muzyczny w Łomży

A ja mam pytanie gdzie znajduje się sklep muzyczny bigbeat ? Jak można to poproszę ulicę i jakąś informację orientacyjną np że jest naprzeciwko kwiaciarni marzenie pozdrawiam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep muzyczny w Łomży

Sklep ten znajduje się na al. Legionów 32. Jest to na przeciw parku, który znajduje się obok byłej szkoły drzewnej ;) Od kwiaciarni marzenie kierujemy się w stronę galerii 4 plus ;) Sklep znajduje się mnie więcej po środku tej trasy ;) Mam nadzieje, że wytłumaczyłem w miarę zrozumiale ;) Pozdrawiam ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep muzyczny w Łomży

d(*-*)b wprowadzasz w błąd. Tego sklepu już tam nie ma, został przeniesiony. Dokładny adres itp. na stronie internetowej www.bigbeat.pl



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep muzyczny w Łomży

Fajnie wytłumaczone tam byłem i tam właśnie nie ma i dlatego się pytam ale dziękuje za odpowiedź :)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep muzyczny w Łomży

Byłeś w Konarzycach? Jest :) Ostatnio byłem tam.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep muzyczny w Łomży

Jak wyżej... Jeżeli chodzi o płyty, to praktycznie jedyny sklep jest na Piłsudskiego...
A BigBeat został przeniesiony do Konarzyc na Leśną (?). Jak z Poznańskiej za stacją skręcasz na Konarzyce to jedziesz do samego końca i za znakiem "Konarzyce" skręcasz w prawo i jedziesz piaskową drogą i po lewej masz sklep. Tak wytłumaczone, ale niektórzy mają problem z trafieniem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep muzyczny w Łomży

Big-Beat - potwierdzam w Konarzycqach, sprzedają głównie w internecie. Solidna firma

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep muzyczny w Łomży

Płyty można kupić na piłsudskiego w sklepie muzycznym. Mają większy wybór niż w Empiku.Na zamówienie też sprowadzają. Ceny też ok.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep muzyczny w Łomży

ja bardzo lubię robić zakupy w sklepie internetowym mytune



Odwiedź świetny profil!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep muzyczny w Łomży

i w nowej hali targowej przy dworcu niewiem który boks

gitara gra

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep muzyczny w Łomży

Do wyboru masz 18 tytułów.

angella

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep muzyczny w Łomży

Wszystko można też kupić w internecie. Co do instrumentów klawiszowych to ja polecam Casio - sama grałam na Casio przez całe moje dzieciństwo. Teraz szukam czegoś dla córki i przypadł mi do gustu model CTK-3200. Co sądzicie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep muzyczny w Łomży

Te Casio owszem jest ok, ale całkiem niedawno wyszła nowa seria CT-X z modelami 700 i 800. Są niewiele droższe od tej ctk, a brzmią jak zawodowe aranżery.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org