środa, 24 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Hurtownia zabawek

Nie wiem jakim prawem sklep za Stokrotką (obok dworca PKS) nazywa siebie hurtownią. Ceny po prostu są z kosmosu. Tam nie opłaca się kupować nawet jednej zabawki w okolicach ceny 200zł, bo tą samą w Ostrołęce w zwykłym sklepie w centrum miasta można kupić za 140zł. Na święta Bożego Narodzenia mój syn zażyczył sobie warsztat McQuena w tej pseudo hurtowni kosztowało to 296zł, gdzie w Osie kupiłem to za 201zł. A wiadomo, ze na święta człowiek nie kupuje jednej zabawki. W sumie zaoszczędziłem około 400zł na wszystkim. Apeluję do wszystkich co mają dzieci, przestańcie tam cokolwiek kupować to może w końcu normalne ceny będą dawać, a nie o 30%, powtarzam 30% WYŻSZE. Nie kupujcie tam!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hurtownia zabawek

jedna "hurtownia" jest obok dworca a druga nie lepsze obok da grasso.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hurtownia zabawek

ta obok da grasso ma jeszcze wyższe ceny

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hurtownia zabawek

obok Da grasso nie ma az takich wysokich cen porownywałam zabawki w tym sklepie z allegro podobna cena a nawet taniej bo odchodzi przesyłka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hurtownia zabawek

jak sie nie kupuje hurtowo to się płaci detaliczne ceny...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hurtownia zabawek

hihi

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hurtownia zabawek

detal w hurtowni???jeszcze ktos sie na to nabiera?

kot składa się z sierści oraz dwóch łap przednich do rozpędzania się i dwóch tylnych do hamowania

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hurtownia zabawek

ta taniej niż na allegro. Za dwie zabawki zamówione na allegro zapłaciłem 300 zł z przesyłką a w łomżyńskich hurtowniach zapłaciłbym ponad 400 zł.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hurtownia zabawek

Jak to twój syn zażyczył sobie?????????

To widać że źle wychowujesz dziecko, albo masz dużo kasy !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nie żałuj sobie wtedy i kupuj drogo , dla dziecka będziesz żałował????!!!!!



Chyba że jesteś konkurencją to rozumiem masz taniej i taka reklamka.


Pozdro

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hurtownia zabawek

w prymusie kolo dagrasso jest taniej niz w tej smiesznej hurtowni za stokrotka, roznica od 10 zl w górę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hurtownia zabawek

Jakie to hurtownie? to większe sklepy, i droższe ,hurtownia sprzedaje tylko dla prowadzących działalnośc handlową w danej branży. Te nazwy to tylko służą dla przyciągnięcia klijenta.( Jelenia jak kto woli.)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hurtownia zabawek

W danej branży hehehhe dobre sobie....
ty sie fanka najpierw zorientuj o co chodzi a dopiero potem udzielaj odp.
A i pisze się klient a nie klijent.

A klejent nasz pan heheheh....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hurtownia zabawek

nawet w SMYK-u w warszawce jest taniej niz w Scooby czy Prymusie.
a w ogole to zabawek najlepiej poszukac w realu czy tesco, czasami przed swietami sa o polowe tansze niz u nas, w zeszlym roku zakupy swiateczne w warszawie + paliwo kosztowaly ok 200zl taniej niz zrobienie ich u nas w miescie. allegro tez nie zawsze sie oplaca i czesc rzeczy u nas kupi sie taniej. w ogole np w Fartlandii jest taniej niz w 'hurtowniach' takze warto sie rozejrzec ale tam maly wybor

a poza tym warto sprawdzac ceny na CENEO. czasami zakupy online wychodza tak tanio ze sie sprzed kompa ruszyc nie oplaca, no chyba zeby isc do skelpu, podotykac, sprawdzic jak dziala i wszelkie funkcje a pozniej i tak lepiej zamowic z netu. kurier zazwyczaj niezaleznie od ilosci zakupow od 13 do 17zl .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hurtownia zabawek

a po co i na co? pisze się osobno mądralo.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hurtownia zabawek

obie te hurtownie są dość drogie, zwłaszcza przed świętami. zawsze warto w kilku miejscach się rozejrzeć. na święta kupiłam dziecku krzesełko uczydełko, różnica między hurtownią Scooby a Fartlandią jakieś 40 zł, tylko trzeba było zrobić rekonesans:) już nie wspomnę, że do hurtowni ledwo wejść było można bo taki tłok, a w Fartlandii spokojnie zakupy można było zrobić, zastanowić się i jeden drugiemu przez ramię nie zaglądał i łapczywym wzrokiem nie patrzył na zabawkę trzymaną w dłoniach. ale to chyba nasza mentalność, a słowo hurtownia ma magiczną moc

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hurtownia zabawek

fanko z tą różnicą że "pocoinaco" to mój nick wiec nie było potrzeby aby pisać to oddzielnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hurtownia zabawek

Ja ze swojej strony polecam Hurtownię http://www.bemag.pl posiadają naprawdę szeroki wybór zabawek wielu producentów a co najważniejsze ceny nie są wygórowane a towar wysyłają na terenie całej Polski. Bemag.pl - hurtownia zabawek



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hurtownia zabawek

Nazwa hurtownia to taka ściema żeby klienta złapać .ja tylko w Internecie kupuje ceny jest poprostu taniej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hurtownia zabawek

Coś w tym jest, w sieci zresztą można często sporo promocji czy przecen wyłapać, co w sklepach stacjonarnych różnie bywa. No i w sieci mozna znaleźć też sporo podpowiedzi: http://kochamczytac.pl/kim-chcesz-zostac-jak-urosniesz-bawmy-sie-z-dziecmi-w-odgrywanie-rol/ a w przypadku zabawek i zabaw dla dzieci zawsze może to być w jakiś sposób pomocne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Hurtownia zabawek

Dokładnie według mnie ten sklep też jest słaby. W obecnych czasach wybór produktów, zabawek dla waszych pociech jest dość spory. Osobiście uwielbiam zakupy internetowe, bo można kupić dużo taniej. Wiele produktów jest z chin w większości sklepów. Według mnie warto stawiać także na polskie marki jak tania hurtownia zabawek odpustowe.pl w której są niezłe ceny, wielki wybór zabawek. Sami zobaczcie na ich ofertę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org