czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
szkoła Żak

hej co sądzicie o studium zaocznym ,Żak" w omzy , ciężko tam ?? i jakie kierunki polecacie ??

Eloo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szkoła Żak

łatwo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szkoła Żak

daruj sobie. szkoda kasy i czasu. bez obrazy ale to ochronka a nie szkola- zobacz co po niej mozesz robic? gdzie pracowac? i za ile. bo do biedronki nie trzeba studium miec

bigi2004

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szkoła Żak

ta szkoła jest za darmo z tego co się orientuje chyba że kierunek fryzjerstwo a mnie to nie interesuje ...
a może ktoś wie jakie są kursy ile kosztują ? i ile trwają ??
np. kurs komputerowy??
i co sądzicie o technik rachunkowości??
technik administracji??
lub technik prac biurowych lecz tego jeszcze nie ma w ŁOMŻY
wiem jedno że będą nowe kierunki , kazali się dowiedziec po 15 kwietnia

Eloo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szkoła Żak

od nowego roku mają byc jakieś nowe kierunki, np.architekt wnętrz, można się dowiedziec dopiero w czerwcu czegoś więcej.jeżeli chodzi o kursy to np księgowośc to 90 godz za ok 1000 zł.rachunkowośc też pewnie ok 1000zł.zadzwoń do nich albo napisz maila i będziesz wiedziała.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szkoła Żak

w Biedronce, joko spdawczyni mieso masz bardzo tanio
wiem bo moja mama ma sa,siadke to jej donosi mie,so
s'wieze, rozowe, pyszne oblizywac' sie mozna
taniusie ze Oh

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szkoła Żak

hehe technik rachunkowosci:d technik administracji technik architektury wnetrz:D powodzenia w szukaniu pracy:) pamietajcie tylko 40 osob rejestruja na dzien bo komputery maja:)

bigi2004

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szkoła Żak

bigi to jaki kierunek proponujesz ?
czas najwyższy by w tej ŁOMŻY dali jakieś ciekawe kierunki nauki i nie tylko dla studentów na studiach ale także na studium ....

Eloo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szkoła Żak

szczebiotka
chyba pomyliłeś/aś tematy!!

Eloo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szkoła Żak

jesli masz pieniadze to polecam wieksze miasto kierunki techniczne- jesli oczywiscie mat-fiz jest ok:) jesli nie to polecam lomze tylko nie janskie i agrobiznesy tylko panstwowa szkole- chocby pielegniarstwo czy kosmetologia przeciez mozna na tym zarobic prywatnie

bigi2004

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szkoła Żak

cięzko nie jest ale lipnie, żuciłam te studium w tamtym roku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szkoła Żak

kołtun a na czym byłaś???

Eloo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szkoła Żak

Takie studium nic nie daje, żaden pracodawca nie weźmie pod uwagę takiego wykształcenia. Szkoda zmarnowanego czasu. Lepiej skończyć licencjat ( 3 lata) np. administracji w B- stoku lub Ostrołęce lub iść na kosmetologię, pielęgniarstwo lub AWF w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Informatyki (szkoła państwowa) z dobrym poziomem nauczania.

Szkołę Żak sobie daruj, ma ona bardzo niski poziom nauczania. Miała ona rację bytu, jak były potrzebne zaświadczenia do WKU. Warto też sprawdzić w Kuratorium były do niej jakieś zastrzeżenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szkoła Żak

mi chodzi o jakieś studium na którym nie potrzebna jest matura ...
może ktoś coś poleci...

Eloo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szkoła Żak

do edyth
bez matury studium?
chyba jakies' przedwojenne???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szkoła Żak

nie nie przedwojenne 'szczebiotka' chyba nie odróżniasz studiów od studium ....
...
.
np. szkoła Żak tam są różne kierunki na studium po liceum i nie trzeba matury.
Poczytaj se i dopiero się wypowiadaj ....

Eloo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szkoła Żak

Z tego co wiem na temat tej szkoły to jest to nic ciekawego. Dużo grono pracodawców widzące papier ukończenia takiej szkoły nawet nie bierze go pod uwagę. To jest po prostu robienie kasy na ludzkiej naiwności, że niby po wyjściu z ich szkoły będzie się żyło lepiej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szkoła Żak

Kiedyś studium ( bez matury) było w Ekonomiku, ale teraz nie wiem, czy nie zlikwidowali ze względu na mały nabór.

Może zastanowisz się nad ponownym zdaniem matury, zawsze to lepszy start w dorosłe życie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szkoła Żak

Hehehe "szkoła" ŻAK ?? :) Dobre ! ;)
Kiedyś chłopaki tam się zapisywali ,żeby ich do wojska nie wzieli ,a teraz to ja nie wiem jaki jest sens tam "edukować się" ;)
Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szkoła Żak

Żadnego zawodu cię to nie nauczy, ale jeśli chcesz papier to czemu nie. To jedna z takich szkół gdzie idziesz właśnie po to, żeby mieć do czegoś papierek, ale czy one jest brany pod uwagę na poważnie? Tego nie wiem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szkoła Żak

edytch napisał(a):

> ta szkoła jest za darmo z tego co się orientuje chyba że
> kierunek fryzjerstwo a mnie to nie interesuje ...
> a może ktoś wie jakie są kursy ile kosztują ? i ile trwają
> ??
> np. kurs komputerowy??
> i co sądzicie o technik rachunkowości??
> technik administracji??
> lub technik prac biurowych lecz tego jeszcze nie ma w ŁOMŻY
> wiem jedno że będą nowe kierunki , kazali się dowiedziec po
> 15 kwietnia
>



Na kurs rachunkowości możesz jeszcze zerknąć tutaj https://kursy-ksiegowosci-online.pl/kontakt/

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org