sobota, 28 września 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
nokia E 52 awaryjna?

Witam ! potrzebuje informacji na temat nokii e52 moj tel ma jakies wady otoz sie wiesza wylocza sie, rozlacza podzcas rozmow itd .czy to wina symbiana czy aparatu ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nokia E 52 awaryjna?

tak

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nokia E 52 awaryjna?

cio tak wtorek ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nokia E 52 awaryjna?

zrob hard reset telefonu powinno pomoc



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nokia E 52 awaryjna?

Czytałem wiele opinii o tym telefonie na różnych forach. Ogromna większość to same pozytywy. Mam ten telefon od miesiąca i od razu go polubiłem :-) Tylko trzeba umieć z niego korzystać. Kilka rad :
1.Wyłącz automatyczne dostosowanie obrazu do położenia telefonu ( żyroskop )
2. Wyłączaj otwarte aplikacje ( rejestr, kontakty, galerię, odtwarzacz itp ... itd )
3. Wyłączaj blue tooth i skanowanie wifi.
4. Wymień softa na najnowszego.
5. Dokup kartę pamięci choć z 4 GB i ustaw zapisywanie zdjęć, plików wideo i audio na karcie pamięci ( u mnie była 256 MB i w zasadzie z mety była zapchana )Koszt ok. 80 PLN.
6. Przenieś dotychczas zapisane pliki jpg, wideo i audio na kartę pamięci.

Poza tym wpisz w google i znajdziesz tych rad więcej, bo ja nie mam jeszcze zbyt wiele doświadczeń z tym telefonem.

Pozdrawiam i jeśli mogę prosić w rewanżu za te rady, abyś już nigdy nie pisał/a "cio" i " nio" :-))) bo mam alergię na te słowa :-))

Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, póki nie poznałem internetu. (S.Lem)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nokia E 52 awaryjna?

idiota moze byc kazdy jesli jesli tylko chcesz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nokia E 52 awaryjna?

hard reset a co to jest takiego ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nokia E 52 awaryjna?

Skoro bierzesz to do siebie, a nawet nie podziękujesz za rady, to ok. Ten podpis widnieje pod każdym moim postem :-))) i jest bardzo trafnym spostrzeżeniem dotyczącym tzw. społeczności internetowej, nie wyłączając mnie :-)) i Ciebie tez :-))

Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, póki nie poznałem internetu. (S.Lem)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nokia E 52 awaryjna?

symbianowy hard reset robi sie poprzez kombinacje klawiszy poszukaj w google bo nie pamietam dokladnie jakich ale powinno pomoc po tym resecie telefon powinien byc juz bez bledow

PS. Przed rozpoczeciem zrob sobie kopie zapasowa bo wszystkie dane zostana utracone i naladuj baterie na 100% albo druga opcja jak ktos wyzej wspomnial wgraj nowy firmware z tym ze jest troche z tym zabawy



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nokia E 52 awaryjna?

moja mala ma taki zwykly model, z tych pierwszych
on zawsze dziala

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org