czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Specjalista od kręgosłupa

Witam,
czy w Łomży jest jakiś lekarz który się zajmuje skutecznie leczeniem kręgosłupa?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Specjalista od kręgosłupa

Jest. Ale napisz konkretnie o co chodzi. Bóle w części lędźwiowej kręgosłupa, skrzywienie ?

_________________________________________________________



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Specjalista od kręgosłupa

Sprawa wygląda następująco:
kręgosłup boli mnie w nocy, zazwyczaj po 4-5 godzinach snu. Bóle bywają w okolice krzyża oraz łopatek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Specjalista od kręgosłupa

jak chcesz pomocy napisz na kometa10@autograf.pl miałem podobną sytuację ,podam nr.telefonu to pogadamy

ktośiek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Specjalista od kręgosłupa

To w sumie miałem podobną sytuację ale bóle były także za dnia i bywały bardzo intensywne. Pomogła rehabilitacja, suplementacja glukozaminą (do kupienia w aptece, bez recepty) i ćwiczenia wzmacniające dolne odcinki kręgosłupa.

Przyczyn może być wiele:
- "siedzący" tryb życia
- nadwaga
- długotrwała jazda samochodem
- niewłaściwe podnoszenie/przenoszenie przedmiotów itp.

_________________________________________________________



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Specjalista od kręgosłupa

Dzięki za odpowiedzi ale chodzi mi o namiary do lekarza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Specjalista od kręgosłupa

moim zdaniem doktor Iwanowski jest dobry przyjmuje w szpitalu i prywatnie na hipokratesa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Specjalista od kręgosłupa

"moim zdaniem doktor Iwanowski jest dobry przyjmuje w szpitalu i prywatnie na hipokratesa."Polecam 100% wózek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Specjalista od kręgosłupa

Jezeli chodzi o jakikolwiek bol kregoslupa to jest rewelacyjny lekarz ale w Siedlcach, niestety dokladnych namiarow nie znam, ale jezdzila tam moja znajoma, po tym jak lekarze w Łomzy wszystko schrzanili i mało brakowało że nie obylo by sie bez operacji....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Specjalista od kręgosłupa

Czyli jednak w Łomży nie warto się leczyć takiego schorzenia?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Specjalista od kręgosłupa

A niemyslales na poczatek o masazu leczniczym lub rozluzniajacym? jak chcesz dam ci namiar do masazystki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Specjalista od kręgosłupa

Byłem na czymś takim i niestety mnie stać mnie na wydatek 500 zł miesięcznie za kilka wizyt po których jest duża poprawa ale niestety nie trwała

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Specjalista od kręgosłupa

To powiem Tobie kolego ze lekarze też Tobie nie pomogą gdyż leczą objawy a nie przyczyny....i tu jest pies pogrzebany...chyba że wolisz wydać 600zł za leki to proszę bardzo....i też efekt będzie niezbyt trwały...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Specjalista od kręgosłupa

Więc co tu zrobić?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Specjalista od kręgosłupa

Piotrek 26, jesli możesz to podaj namiary,będę wdzieczny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Specjalista od kręgosłupa

Najlepszy będzie specjalista z Siedlec, on napewno nic nie popsuje. Jak on nie da rady to odsyła bezpośrednio do kliniki na Szaserów w Warszawie (raz w miesiącu robią operacje także w Łomży). Nie polecam niektórych masażystów szarlatanów. Lepiej iść na rehabilitację do naszego szpitala.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Specjalista od kręgosłupa

Rechabilitacja jest moim zdaniem najlepsza na Rybakach w Caritasie (też na NFZ)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Specjalista od kręgosłupa

Kostol ,masażystki Ci się zachciewa,a co na to Gosia?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Specjalista od kręgosłupa

r3bel ja korzystałem osobiscie z pomocy lekarza z lomzynskiego szpitala. Dr. Gołaszewski.Jestem w stu procentach zadowolony z jego rad... Bardzo zaangazowany i konkretny lekarz. Naprawde polecam ! Tylko nie jestem pewien czy nadal funkconuje w naszym szpitalu,chodzilem do niego 10lat temu.Moze przyjmuje gdzies prywatnie ... Pozdrawiam!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Specjalista od kręgosłupa

"Byłem na czymś takim i niestety mnie stać mnie na wydatek 500 zł miesięcznie za kilka wizyt po których jest duża poprawa ale niestety nie trwała"

r3bel, same wizyty nie wystarczą- masz racje. Potrzebne jest leczenie kompleksowe i zaangażowanie samego pacjenta. Tylko wtedy efekt terapii jest utrwalony i długotrwały. W procesie leczenia dolegliwości bólowych ważne są nie tylko wizyty u terapeuty, ale także praca w domu- odpowiednie ćwiczenia, które terapeuta powinien zlecić oraz zmiana dotychczasowych ,,złych" nawyków, czynności dnia codziennego. Poza tym, każdy pacjent jest inny, u każdego ból i jego przyczyna może być inna i w każdym przypadku terapia wygląda inaczej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Specjalista od kręgosłupa

OJ mały! nie pekaj dam rade, zajdę po ciebie jak bede szedł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Specjalista od kręgosłupa

własnie znacie jakiegos dobrego lekarza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Specjalista od kręgosłupa

Lepiej jest generalnie iść do kręgarza czy może do specjalisty od rehabilitacji?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Specjalista od kręgosłupa

Przyjmujecie jakieś leki? Jeśli tak to jakie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Specjalista od kręgosłupa

Zdecydowanie do tego drugiego specjalisty

jest to osoba po studiach oraz wykształcona, która zna sie na tych rzeczach a kręgarz to często osoba po kursach
poza tym bywały sytuacje, w których na wizycie specjalista zrobił odwiedzającemu krzywdę
jakiekolwiek ćwiczenia powinny być zlecone po zapoznaniu się z rtg kręgosłupa tak aby upewnić się co do schorzenia
polecam poczytać sobie o tym na tej stronie:
https://faktykrakowa.pl/20181231125953/kiedy-potrzebna-jest-rehabilitacja-kregoslupa

Joł joł

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org