piątek, 27 września 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
SKYPE wyłącza komputer

Mam problem, jak w temacie. Nawet, jeśli ja nie używam wideokamerki, a tylko rozmówca włączy kamerkę, mój komputer się restartuje. Może ktoś miał podobny problem i wie, jak sobie z tym poradzić. Serwis nie pomógł, problem sie powtarzał. Dzięki za pomoc.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SKYPE wyłącza komputer

zainstaluj wszystko od nowa: skype, kodeki i programy do kamery itd.
potej przetestuj. jeszcze użyj CCleaner program wylapie usterki z rejestru .
To powinno pomoc w tym programie połapiesz sie o co chodzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SKYPE wyłącza komputer

ja miałem ten sam problem wywalilem skype i jeszcze raz zainstalowalem narazie jest ok

dm

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SKYPE wyłącza komputer

Może sprzęt masz za słaby?

POLECAM

http://www.google.pl/#hl=pl&source=hp&q=skype+wy%C5%82%C4%85cza+komputer&btnG=Szukaj+w+Google&lr=&aq=0&oq=skype+wy%C5%82&fp=2804a89cea128776

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SKYPE wyłącza komputer

pobierz nowo instalke skaypa ;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SKYPE wyłącza komputer

Sprzęt jest dobry. Był słabszy i działał bez zarzutu. Potem tez dobrze. Program był odinstalowywany i instalowany na nowo. Komputer odwiedził serwis i problem nadal istnieje.
Dzięki za odpowiedzi, jeszcze poczekam, może jeszcze czegoś się dowiem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SKYPE wyłącza komputer

Podbijam temat. Może jednak ktoś mi coś podpowie. Moze ktoś miałł podony problem i wie,gdzie się z tym zwrócić. Ja już nie mam pomysłu.Może wiecie, który serwis rzetelnie zajął by się komputerem. Z góry dzięki za pomoc.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SKYPE wyłącza komputer

dziwny problem

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SKYPE wyłącza komputer

Może problem i dziwny, ale uciążliwy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SKYPE wyłącza komputer

sformatuj kompa ;d

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SKYPE wyłącza komputer

.
.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SKYPE wyłącza komputer

Komp był formatowany, jakieś inne zabiegi również były przeprowadzane w serwisie, problem istnieje. Czy nikt nie jest w stanie mi pomóc, a może podpowiedzieć, który serwis poradziłby sobie z takim problemem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SKYPE wyłącza komputer

tego co podaja rozne zrodla to moze byc mnostwo przyczyn, jedna z nich to to ze twoj rozmowca uzywa starszej wersji skypa niz ty

http://www.google.com/search?hl=en&source=hp&q=skype+shuts+down+computer&btnG=Google+Search&aq=f&aqi=&oq=&rlz=1R2DKUS_en

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SKYPE wyłącza komputer

Starsza wersja rozmówcy nie jest przyczyną. korzystamy z tej samej wersji. Zdaję sobie sprawę, że przyczyn może być mnóstwo, ale jakie, czego i gdzie szukać. Podany link tez nie pomógł znaleźć odpowiedzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SKYPE wyłącza komputer

ok, zrob proste doswiadczenie - polacz sie z kims innym (najlepiej uzywajaczym innej kamerki) i zobacz czy problem ciagle wystepuje.
w ten sposob wyeliminujesz konflikt wersji.

inni uzytkownicy pisali, ze nowsze wersje skypa uzywaja kodeka video ktory na sztarszych komputerach tak obciaza procesor, ze trzeba bylo zmienic zasilacz na mocniejszy, niektorym wystarczalo zwykle wyczyszczenie wentylatora i co za tym idzie lepsze chlodzenie procesora (starszego typu procesory zwykle sie resetuja gdy sa za gorace, nowsze spowalniaja zeby obnizyc temperature) - moze zwykle wyczyszczenie wnetrza pc wystarczy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SKYPE wyłącza komputer

ja bym usunela skypa ;p jak ma sie problem trzeba sie go pozbyc

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org