piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
zakupy przez internet /www.sportsdirect.com

Czy ktos z was kupuje na tej stronce sobie buciki czy ubrania? Myśle nad otwarciem sklepu w Lomży z takim asortymentem oraz ze sklep internetowym. Ceny sa duzo niższe, np. buty lonsdale po 10Ł, czyli 50zł. u nas takie widziałąm po 140zł. na allegro po 90zł. więc i tak i tak jest przebitka. Ale czy łożyńska młodziez chętnie kupowałaby takie buty czy odziez lonsdale, wiem, że nie jest to rewelacja, bo jest to popularna marka w Anglii, ale moze urozmaicic ja puma, nike czy ewerlast. Proszę o podpowiedź ludzi, którzy się w tym orientują, bez głupich uwag, intersują mnei konkrety. A moze ktoś chciałby spróbować się przyłączyć?
Przeprowadziałem już wstępną kalkulację, koszt lokalu, zakup towaru, pracownik, itd. Ale najbardziej interesuje mnie głos ludzi, czy chcą takiego sklepu w Łomży?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zakupy przez internet /www.sportsdirect.com

Obuwie firmy lonsdale jest w sklepie na ulicy sienkiewicza - calkiem nowy sklep. Przyznam ze obuwie jak i ubior nie przypadl mi do gustu. Kojarzy sie po czasci z towarem z 'pod wiaty'. Chyba sa tez tam drobiny marki umbro czy everlast - mi akurat nic z tamtad nie pasuje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zakupy przez internet /www.sportsdirect.com

sa to dobre marki
ale nie wyjdzie Ci biznes odrazu Ci to mówie dlaczego pisałęm w innym temacie

Łomża leży na Mazowszu !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zakupy przez internet /www.sportsdirect.com

Lonsdale to słaba marka, mają niby niskie ceny w anglii, ale to nie zawsze idzie z jakością, ta marka jest przereklamowana moim zdaniem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zakupy przez internet /www.sportsdirect.com

w anglii sa tanie bo marka nie najlepsza u nas drogie bo importowane

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zakupy przez internet /www.sportsdirect.com

To może podpowie ktos zainteresowany jaki towar opłacałoby się sprowadzac do łomżyńskiego sklepu, w sumie wszystkiego jest pełno, ael moze coś konkretnego brakuje, nie wiem czy takie sportowe do końca byłoby trafne, ale jak widze marżę w łomżyńskich sklepach to tak, tylko pytanie, czy ktoś to kupuje?

mk

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zakupy przez internet /www.sportsdirect.com

Po pierwsze w lomzy jest doslownie kilka 5 moze 7 sklepow z meska odzieza. Z obuwiem jest moze kilka wiecej. Mysle ze dobrym pomyslem byloby otwarcie konkurencji dla sklepow "funk and style" na dlugiej "diverse" na dlugiej ten sklep na krotkiej "iml" czy jakos tak [nazwy moga sie roznic]. Tak naprawde chlopak ktory chce kupic sobie jeansy bluze czy kurtke nie ma w lomzy duzego wyboru - ja osobiscie jezdze do bialegostoku. Rzacz jasna ze nie otworzysz tu carry h&m czy newyorker ale moze HOUSE?? Badz inny sklep z duzego miasta. Mysle ze dobra kariere robi w lomzy CROPP.

Ponadto ja osobiscie bylbym zadowolony gdyby byl w Lomzy jeszcze jeden sklep oferujacy obuwie meskie typu pantofel [elegancki i nie] buty trekking itd... takich firm jak BADURA, NIK i inne... naprawde toswietne buty a nie ma tutaj wyboru.

Obuwie sportowe z konkurencyjnymi cenami - CZEMU NIE?!

Podobno mozna tez zrobic biznes na sklepach OUTLET czyli wyprzedaze koncowek kolekcji. Trzeba jednak zaznaczyc ze musza to byc dobre marki a cena produktu conajmniej z 40-50% nizsza... a nie 10 zl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zakupy przez internet /www.sportsdirect.com

w miescie gdzie kazdy ma kogos za granica gdzie niejednokrotnie potencjalny klient sam przynajmniej raz w roku wybiera sie za granice by zarobic pare groszy lub odwiedzic rodzinke nie bedzie kupowal w polsce ze 100% marza pozostaja wiec potencjalni klienci ktorzy robia duzy hajs w miescie ale oni tez niejednokrotnie wola ubrac sie za mniejsze pieniadze w lepsze ciuchy chociazby na wakacjach ktore nie spedzaja w polsce niestety takie realia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zakupy przez internet /www.sportsdirect.com

Outletów tez jest sporo, więc myślałem nad czymś konkretnym. Hm, i innych siewiowych będzie pełno w galerii, a to już niebawem, więc musze myślec o czymś czego nie ma. Obuwniczych myślę, że jest sporo, a z butami ciężki handel, bo do roku mogą odnieść, ze sie rozkleił, rochlapał, pękł, itd, a sprzedawca musi przyjąć i oddać kase lub naprawić, dlatego wolę nie pchac się w ten biznes. Chyba, że faktycznie porządne obuwie badura, ale wydaje mi się, że niewielki procent ludzi kupuje drogi eobuwie. Widzę, jakie pustki są w stokrotkowych drigich sklepach, szlaiczek za 89zł. torba za 360zł.? Wiem, że każdy moze sobie sam cos kupic za granicą i jest allegro, ale biznes to nie PCki normalne, ze trzeba mieć jakąś marżę aby to utrzymać. Dlatego szukam odpwiedzi na pytanie, czy warto w Łomży otworzyc sklep z czymś konkretnym, zeby dało się z tego wyżyć? Może sklep dla Pań pracujących w biurach, szkołach? Moz eelganckie ciuszki w dobrych cenach. Moze faktyczni eoutlet, ale czy ich w Łomzy nei jest zbyt wiele?

mk

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zakupy przez internet /www.sportsdirect.com

Prawdziwy outlet to vabbi. Widzialem tez jakis w ciagu sklepow na dworcu z jeansem. I to wszystko cowidzialem.

Nie pchaj sie w ubrania dla kobiet!!!
Kobieta elegancki ciuch kupi sobie albo na rynku albo w warszawie na 'stadionie' albo w 'ciuchlandzie'.

Rzadko ktora kupuje bluzki po 100 zl. Poza tym kobieta to slaby klient. :]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zakupy przez internet /www.sportsdirect.com

To lepiej sklep dla mężczyzn? Kobiety przynajmneij cos kupują, a faceci mniej. Ile bluzek w miesiącu kupuje facet? Kobieta przynajmneij 2 sztuki. No dobrze, damski może nie, ale czy typowo meski sklep się utzryma:bluzy, jeansy, bluzki, koszulki, itd. Reprter w Łomży upadł, a vabi ma wysokie ceny, takie jak w normalnym sklepie. Myslałem o outlecie prawdziwym mixie wsyztskiego, gdzie cena wyjściowa jest sporo nizsza od normalnej, znam hurtownei z tym towarem.
I bluzki byłyby wtedy po 30-40zł. nei po 10zł. więc może więcej chętnei by kupiło bluzeczkę.

mk

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zakupy przez internet /www.sportsdirect.com

Tyle, że jak facet pójdzie do sklepu gdzie sobie coś sensownego wybierze, to przy następnych zakupach swoje kroki skieruje to tego sklepu właśnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zakupy przez internet /www.sportsdirect.com

Zakładając, że jest opcja dostawy do domu, to warto brać pod uwagę ceny w sieci. Sporo okazji udało się trafić przez https://polskikoszyk.pl ale to trzeba cały czas patrzeć i porównywać stawki. Wiadomo, że nie wszystko będzie stało najtaniej w dokładnie danym sklepie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zakupy przez internet /www.sportsdirect.com

Jak każda kobieta bardzo dużo kupuję przez internet. Poluję przeważnie na okazję. Od pewnego czasu kupuję tylko w jednym sklepie http://allinside.pl/ Nie wiarygodnie tanio to raz, dwa darmowa wysyłka a po trzecie sami się przekonajcie.... Polecam.

Kaśka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zakupy przez internet /www.sportsdirect.com

Kto odkopal temat ? menda kempa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zakupy przez internet /www.sportsdirect.com

Ja kupuję dużo przez internet, ale ale...to nie tylko zwykła oszczędność czasu - ale i pieniędzy bo często mogę kupić coś taniej dzięki kodom rabatowym! :D :D :D ... tylko potem w portfelu zaskoczenie jak już wpadnę w szał zakupowy :D


https://www.kodyrabatowe.pro








Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zakupy przez internet /www.sportsdirect.com

Jeden z moich ulubionych sklepów internetowych to https://www.fajne-skarpetki.pl. Piękne, kolorowe skarpetki.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zakupy przez internet /www.sportsdirect.com

Ja kupuje takie ubrania od lat. Szczególnie skarpety. Dzięki temu chodzę w luksusowych ciuchach!
________________________________
zielonatablica.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zakupy przez internet /www.sportsdirect.com

Ja od siebie mogę polecić stronę z kuponami rabatowymi i promocjami do wielu sklepów internetowych - adres to Blobie.pl, znajduje się tam wiele aktualnych i sprawdzonych kodów rabatowych miedzy innymi do zalando, księgarni internetowej taniaksiazka, czy sklepy adidas.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zakupy przez internet /www.sportsdirect.com

Hej czy może ktoś polecić sklep gdzie odzież górska jest w dużym wyborze? Chciałabym też kupić buty wspinaczkowe czy ma ktoś jakiś sprawdzony model który może polecić? W ogóle to gdzie znajdę dobre buty trekkingowe ? Czy znajdę też jakiś dobry i sprawdzony sklep gdzie znajdę sprzęt kempingowy ? I czy ewentualnie mają też w ofercie sprzęt wspinaczkowy ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org