piątek, 27 września 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
upięcia ślubne

Witam wszystkich który fryzjer robi najładniejsze upięcia ślubne?wiem,że niektórzy napiszą,że ten temat był wcześniej ale myślę,że już teraz doszło tylu nowych fryzjerów i zdania są inne.Dziękuje za odp.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: upięcia ślubne

Ja moge Ci powiedziec kogo nie polecam . Na ul. Wojska Polskiego nad poczta w salonie u Magdy. Moja kolezanka robila sobie tam fryzuje slubna i rozpadla sie zanim jeszcze zaczal sie slub.

ja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: upięcia ślubne

Polecam B. Wojewoda na ks. janusza 28 - na każdą imprezke inaczej i zawsze trwałe i ładne

ana

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: upięcia ślubne

Reklama wszyscy maja po pare zaledwie postów!!

grzybek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: upięcia ślubne

ja jak zawszę mogę polecić salon A&K na Dmowskiego
Właśnie tak umówiłam się na czesanie do ślubu
a jeśli to twój własny ślub to z umawianiem nie czekaj na ostatnią chwilę bo zapisy są nawet z pół rocznym wyprzedzeniem

________________________________
Myślę, mówię i znikam, a ty będziesz wnikał w treść tego tekstu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: upięcia ślubne

a ja bardzo polecam P Dorote na 3 maja bardzo pięknie układa wloski

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: upięcia ślubne

Polecam Salon fryzjerski DATURA na ul. Nowogrodzkiej 3B tel: 086 216 33 88.
Ponad rok temu czesałam się tam na swoje wesele, rewelacja!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: upięcia ślubne

a ktore wlosy chcesz upinac?

kot składa się z sierści oraz dwóch łap przednich do rozpędzania się i dwóch tylnych do hamowania

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: upięcia ślubne

a ja Ci polecam Panią Dorotę w salonie na Mickiewicza, na przeciwko szkoły nr 7, obok teraz otworzyli punt pocztowy(żeby łatweij Ci bylo trafic:)Czesalam sie tam jak byłam świadkową, jak miałam swoje wesele i na dwa u koleżanek, naprawdę polecam, z każdej długości włosow ta Pani cos zaproponuje, ale z dluższych, to już są śliczne upięcia i modne. Na swoj ślub nie byłam nawet na czesaniu próbnym, bo wiedzialm ,że będzie ładnie i nie mylilam się. Radzę się zapisac tydzień wcześniej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: upięcia ślubne

Tak to na mój własny ślub a ktoś się może czesał w salonie Ewelina na długiej???dzięki za podpowiedzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: upięcia ślubne

Może przejdź się i pooglądaj album ze zdjęciami upięć, większość fryzjerek ma takowe :)

Siedzę na brzegu świata, macham nogami.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: upięcia ślubne

Zawsze ładne upięcia robiła p. Beata w tym ciągu za CTO

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: upięcia ślubne

jak dobrze zapłacisz to każda zrobi dobrze :)

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: upięcia ślubne

dokładnie cena to jest to

anio1

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: upięcia ślubne

LANNKA
Salon na Mickiewicza ? Tak tak, jak masz długie włosy to będzie piękna fryzura, Modna lat 12 temu.
W tym salonie jest tak, mają sezon np Studniówki to robią na hurt, nie na jakość. Byłam świadkiem co zdziałali na głowie Mojej siostry, MASAKRA !!!!! A ma długie czarne kręcone włosy, ciemną oprawę oczu, więc fryzjer w cenie 80 zł powinien podkreślić jej urodę, a zdziałał cuda ( wyglądała nie na 19 lat a na 30 ) :) Obiecałam Pani B. , że się odwdzięcze :) Płakała, płakała i raz jeszcze płakała. Próbowaliśmy złożyć reklamacje, ale to nic nie dało ( a, wiem że w innych profesjonalnych salonach można tak robić ) , więc odradzam i raz jeszcze odradzam.
Mam nauczkę na przyszłość :)
Pozdrawiam panie z salonu, zapamiętają Mnie na długo.

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: upięcia ślubne

Ja czesałam się na swój ślub u Eweliny na długiej nie dawno-bardzo ładnie robi włosy,byłam bardzo zadowolona.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org