czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
"Cliff Sport" - reklamacja

Próbował ktoś reklamować obuwie w sklepie "Cliff Sport" w galerii Stokrotka?
Bo ja tak i oczywiście reklamacja bezpodstawna, uszkodzenie powstało w wyniku braku należytej konserwacji - obuwie przemoczone.
Wpisujcie się, kto tam próbował coś reklamować.
Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Cliff Sport" - reklamacja

W tym sklepie nie przyjmują reklamacji, to jest fakt.
"Obuwie było użytkowane niezgodnie z jego przeznaczeniem", tzn. w butach z tego sklepu nie powinno się wychodzić na ulicę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Cliff Sport" - reklamacja

reklamacje w tym sklepie to jeden wał, po 2 tygodniach buty sie porozklejaly oczywiscie reklamacja nie uznana. Opinia specjalisty z Warszawy, gdzie niby buty byly wysylane bo tak naprawde przelezały 2 tygodnie na zapleczu brzmiala: zła konserwacja obuwia, kontakt z wlascicielem sklepu nierealny. Nie kupuje już w tym sklepie, i przestrzegam innych.

Bo sie k...a uniosłem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Cliff Sport" - reklamacja

mojej kolezance sie podeszwy odlkeiły w nike'ach ,zaniosła do reklamacji a oni jej zaczeli wciskac ze ona je prala i dlatego sie odkleiły.... sęk w tym ze własnie ich nie prała.... mogli sobie wąchnąc..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Cliff Sport" - reklamacja

Ja tez reklamowalam w tym sklepie, nawet podobno odeslali je do producenta, w odpowiedzi dostalam "Obuwie było użytkowane niezgodnie z jego przeznaczeniem"

i jest fajnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Cliff Sport" - reklamacja

Reklamowałam buty z innego sklepu w Łomży, odpowiedź była identyczna jak podane powyżej, oni wcale nie wysyłają butów do reklamacji, a na decyzji nie było nawet pieczątki. Więc udałam się do PIH na Księcia Janusza 1 i decyzję miałam za tydzień oczywiście pozytywną. Odebrałam więc nowe obuwie i po 2 miesiącach dałam ponownie/oczywiście inne buty/ do reklamacji. Właściciel powiedzial mi że, reklamacja jest bezpodstawna, wygląda to na uszkodzenie mechaniczne i z oporem przyjął. Ja zaznaczyłam tylko że on ma obowiązek przyjąć a ja mam prawo reklamować. Podkreśliłam również że popprzednią sytuację pomógł rozwiązać mi PIH, więc za 2 tygodnie znów przyznano mi nowe buty.
Więc w takich sprawach powinniście interweniować w PIH.
Jeszcze nigdy nie przegrałam sprawy z reklamacją. Reklamowałam lodówkę po gwarancji z odpowiednim pismem wystosowanym do producenta to jako zadośćuczynienie przysłano mi nową kuchenkę mikrofalową.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Cliff Sport" - reklamacja

Inspekcja handlowa mimo mediacji nic nie wskórała w sprawie odrzucenia reklacji, jutro jadę do rzeczoznawcy w Białymstoku a potem sprawę kieruję do sądu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Cliff Sport" - reklamacja

Masz rację ja też tam zostałem w taki sposób nabrany.PIH nic nie pomógł. razy miałem tam taki przypadek raz z piłką PUMY a raz z butami NIKE.Ten sklep to banda oszustów jeżeli chodzi o te reklamacje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Cliff Sport" - reklamacja

Odp: kobiecyinstynkt
W PIH dobrze znają ten sklep jest już tam sporo zgłoszeń pod tym adresem, niewiem jednak, z jaką skutecznością działają, wiem, że w mojej sprawie nic nie wskórali poza tym, że w sklepie przyjęli buty do ponownej reklamacji, lecz efekt ten sam " Reklamacja bezpodstawna -uszkodzenie powstało z winy użytkownika w wyniku braku należytej konserwacji”.
Zadziwiło mnie tylko, że teraz nie było wzmianki o przemoczeniu obuwia, jednak Pani która rozpatrywała reklamację dodała fajną regułkę, że to "tylko od klienta zależy do czego i w jaki sposób dba o obuwie"

Tak się szanuje klienta w tym sklepie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Cliff Sport" - reklamacja

reklamowałam buty tam chyba z 2 czy 3 lata temu a były takie bez podeszwy jakby ,miały je na pięcie i palcach ,na środku nie ,można je było zgiąć i kiedyś odpadła mi podeszwa z pięty chyba po tygodniu od kupienia.odesłali z reklamacji ZE SKLEJONĄ PODESZWĄ hehe na dodatek tak ,że klej wystawał po bokach.pani ze sklepu sama powiedziała mi od razu ,że nie przyjmie takiej reklamacji nawet,na koniec mogłam wymienić sobie na nowe buty.... nie wiem jak jest teraz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Cliff Sport" - reklamacja

Ja miałam inny przepadek w tym sklepie.Kupiłam spodnie, jadąc do domu w samochodzie zauważyłam że mam wyrwaną zatrzaskę(można było zrobic z nich rybaczki)wracam i co ?????nie mamy innych na wymianę .......proszę wybarc sobie coś za tą cenę kasy nie chciały mi zwrócic bo płaciłam kartą!!!!!!!!!!!!! w rezultacie zaostały mi spodnie z wyrwanym zatrzaskiem.......................

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Cliff Sport" - reklamacja

A ja chciałbym pozdrowić jedną z tych pań a dokłaniej czarnulę z długimi włosami (bez okularów) Do niej nic nie mam- Jest ok!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Cliff Sport" - reklamacja

Kobieto, ja tam próbowałem reklamować buty pare late temu. BEZ REZULTATU !! Buty były za ponad 300 zł NIECH TEN SKLEP ZGINIE ŚMIERCIĄ TRAGICZNĄ Z POWODU RACJONALNYCH KONSUMENTÓW. Antypozdrowienia dla Pani, z czarnymi włosami, średniego wzrostu, która tam pracuje (jakiś czas temu widziałem że miała brzuszek, także pewnie ma małe dziecko).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Cliff Sport" - reklamacja

Bo kupujecie takie drogie markowe gówna i wam się sypią.
A robią to przecie ci sami chinole w tych samych fabrykach co i wyroby "no name" za 30 zł



________
Malachit



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Cliff Sport" - reklamacja

Zgadzam sie z powyższym postem w 100%
wszystko to jedno i to samo gó**no.

Nie Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Cliff Sport" - reklamacja

ja na ten sklep to nie narzekam - kupiłem parę rzeczy z tego sklepu i nie mam zarzutów co do kupionych towarów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Cliff Sport" - reklamacja

marcin_23- własciciel?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Cliff Sport" - reklamacja

Zgadzam się z przedmówcami, buty sprzedawane jako markowe mają pochodzenie made in china i dlatego mają gdzieś takie reklamacje , dobrze jest wziąć kasę i good bye kliencie. To jest poszanowanie człowieka i klienta. Najśmieszniejsze jest to gdy zadzwoniłam do rzecznika praw konsumenckich to on jedynie co mi pomógł to podał numer telefonu do PIH, z zaznaczeniem,że na tym jego rola w tym temacie się kończy. Pytam więc za co pan /pani rzecznik biorą kasę. A w telewizji tak głośno na temat ochrony praw konsumenta, dają namiary i mówią że będzie pomoc. To jest czysta fikcja. Walczcie o swoje bo nikt za darmo nikomu nie daje- nawet na buty.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Cliff Sport" - reklamacja

rzycie



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Cliff Sport" - reklamacja

ja mialam kiedys taka sytuacje (nie w tym sklepie co prawda ale to jest wszystko to samo) ze kupilam buty ktore kosztowaly ok 250 zl. Rowniutko po 2 miesiacach sie rozwalily. Zanioslam do reklamacji po 2 tyg oddali i powiedzieli ze buty byly zle uzytkowane... Ze na pewno w nich biegalam a one byly do chodzenia. Zaznaczam ze bylo to obuwie sportowe nike czy puma nie pamietam dokladnie...

_____________________________________________________


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Cliff Sport" - reklamacja

do małpa - nie jestem właścicielem, lecz jednym z wielu klientów

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Cliff Sport" - reklamacja

Sklep jak każdy inny... Ma swoich zwolenników jak i przeciwników.

..............................................................................................................
Nie jestem konsumentem mieszczącym się w standardzie
Nie jestem gatunkiem skazanym na wymarcie
Nie jestem obiektem medialnego hałasu


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Cliff Sport" - reklamacja

http://www.prisonwars.pl/77652/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Cliff Sport" - reklamacja

ja dałem raz odrzucili bo niby wina moja ale dałem jeszcze raz i wymienili bo powiedzialem ze ***** rozjebie im te zajebane buty na tych pulkach

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Cliff Sport" - reklamacja

Ja pracowalam w cliff sport i co prawda juz od jakiegos czasu nie mam nic wspolnego z tymi sklepami, ale nie moge powiedziec nic zlego na temat tych butow. Ja od kilku dobrych lat ( okolo 5) kupuje tylko tam buty i nic mi sie nigdy nie dzialo. Za to ludzie potrafili przyniesc tak zdewastowane buty po 2 - -m-cach ze kopara opadala. jak mozna w ciagu tak krotkiego czasu zlachac buty????? Najpierw zacznijcie dbac o nie, a pozniej miejcie pretensje do producenta. I to nie cliff sport miesza, bo cliff sport to sklep, ktory nie sam produkuje te buty, tylko dostaje je od producenta i je sprzedaje. takze jesli nie jestescie w temacie to sie nie wypowiadajcie!!!! Pretensje jedynie mozecie miec sami do siebie, a w naprawde odrebnych przypadkach do ludzi ktorzy to wypuszczaja z fabryk a nie ze sklepu. I odnosnie waszych komentarzy do pań ktore sprzedaja w cliff sport: Wystarczy podejsc do nas(nich) jak do czlowieka, ktory tylko sprzedaje i wykonuje swoja prace i obowiazki, a nie skakanie nam do gardel jakbysmy chcialy z was cos wydrzec! Wystarczy spokojnie sie poradzic i dogadac, a nie wiszczec na caly sklep i robic z siebie posmiewisko. Aferzysci sa bez szans. My tez jestesmy ludzmi...To wasze pieniadze, ale nasza praca. Nie wymagajcie zeby sprzedawca byl bogiem... albo dobra wrozka ktora spelnia zyczenia...ps. i nie przetrzymujemy reklamacji na zapleczu...co za bzdura!!!!!!!!!! Nic dziwnego ze na forum wypowiadaja sie tylko "pokrzywdzeni"... , bo zadowoleni klienci maja inne wazniejsze sprawy na glowie. ps. w swoim miescie ( tu akurat nie łomża ) nadal robie w cliffie zakupy i jestem zadowolona. A jako byly pracownik nie musialabym gdybym wiedziala ze jest jak wy piszecie! Pozdrowki dla dziewczyn (z lomzy szczegolnie)

m_aagi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Cliff Sport" - reklamacja

hehe co do butów z Cliff Sprot to jestem bardzo zadowolony. nie wiem czego chcecie. wiadomo, każdemu czasami może trafić się trefny towar no ale bez przesady. ja w butach z Cliffu potrafię przechodzić nawet 6-7 miesięcy, co jest absolutnym rekordem u mnie :P (średnia to 4-5 miesięcy) hehe. pozdrawiam:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Cliff Sport" - reklamacja

Ja też jestem zadowolona kupiłam buty nike miesiąc temu w sklepie internetowym. Na drugi dzień od razu przyszły i wszystko z nimi ok. Szkoda tylko, ze nie maja convers'a ;(

Isia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Cliff Sport" - reklamacja

Reklamowałem w Cliffie - reklamacja zasadna. Wszystko OK.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Cliff Sport" - reklamacja

Witam,jesli to jest sklep w starej czesci galerii,to powiem jedno.Właściciel bawi się się w rzeczoznawce,przybija pięczątkę ze swojego sklepu w innym mieście.
Sprawdżcie. Kiedys nie chcieli reklamować mojemu chłopakowi butów.Buty wizualnie byly zle skrojone.Kto by pomyślał byty org. źle skrojone.Nawet firma Nika,była zdziwiona źe ich buty są źle skrojone kazała reklamować w sklepie.Sklep nie chciał ale przyjął reklamacje.Reklamacja odrzucona.Tą sprawą zajmował sie moj chlopak.Buty ze złościa wylądowały w kącie.Sprzątając zajrzałam do nich za jakiś miesiac.Wpadłam w furię pieczatka widniała własciciela sklepu z innej miejscowości.JAK WŁAŚCICIEL MOŻE BYĆ RZECZOZNAWCA?Nie wiem takie rzeczy są możliwe w tym tylko sklepie. Pewnie te orginalane buty to z bazaru a nie z orginalnej firmy.Cena tylko jak za orginalne.A PIH już dawno wie o tym sklepie.Powinnien mieć prawo zamknąc nieuczciwym Handlowcom sklep.Dlatego
Ostrzegam!!!
W tym sklepie miła pozornie obsługa jest tylko jak kupujesz!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: "Cliff Sport" - reklamacja

Jeżeli ktoś nie jest zadowolony to niech napisze do PIHU a nie wylewa swoje żale na forum.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \"Cliff Sport\" - reklamacja

W takich sytuacjach najlepiej udać się do własnego rzeczoznawcy i z taką opinią się odwoływać. Też miałam problem z reklamacją, kumpela poleciła mi iść do rzeczoznawców maj i z opinią od nich się odwoływać. I muszę przyznać, że to był strzał w dziesiątkę, oszczędziło mi to wielu nerwów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \"Cliff Sport\" - reklamacja

Często lubię stawiać zakłady. Moim ulubionym sportem jest siatkówka, więc dla mnie sport to moje życie! Aby cieszyć się obstawianiem, musisz znaleźć odpowiednią stronę. Zakłady sportowe stają się coraz bardziej popularne we wszystkich krajach Europy, natknąłem się na nieprawdziwych bukmacherów, ale wszystko się zmieniło, gdy za pomocą tej strony znalazłem legalne punkty bukmacherskie. Chłopaki z legalne zaklady bukmacherskie wykonują naprawdę dobrą robotę, zbierają statystyki we wszystkich biurach i znajdują najlepsze oferty na zakłady. Nie ryzykujesz utraty pieniędzy i czasu. Strona jest bardzo łatwa w użyciu i nie zajmie dużo czasu, aby znaleźć potrzebne biuro.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org