piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Projektowanie stron www?

Witam
Możecie polecić kogoś kto zajmuje się profesjonalnie projektowaniem stron www?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Projektowanie stron www?

http://www.nspire.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Projektowanie stron www?

ja sie czymś takim zajmuje..napisz na
sztaski060293@gmail.com

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Projektowanie stron www?

lemonstudio@o2.pl - napisz co potrzebujesz to powiem co i jak oraz wyślę swoje portfolio.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Projektowanie stron www?

Witam,

zapraszam biuro@seoplus.eu

ja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Projektowanie stron www?

www.diverto.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Projektowanie stron www?

Dzięki odezwę się po zapoznaniu się z portfolio.

chasey, Tomo88, Agusi@ macie swoją stronę www? Jeśli tak to chętnie zobaczę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Projektowanie stron www?

Portfolio po kontakcie na maila

ja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Projektowanie stron www?

poprostu napisz do mnie maila.. pokaże ci moje prace :)
czasami robir laye dla Trawkastudio

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Projektowanie stron www?

wypromuj.pl - polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Projektowanie stron www?

Mam znajomego profesjonaliste Pracuje w Warszawie w tej branzy caly czas wiec jak chcesz to sie odezwij na mojego meila piot3r@op.pl Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Projektowanie stron www?

projektując stronę zobacz czy firma gwarantuje poprawne jej zbudowanie, strona śmieć znika w ciągu roku!

strona+pozycjonowanie+obsługa = podstawa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Projektowanie stron www?

Polecam wypromuj.pl :)
Na prawdę dobra firma :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Projektowanie stron www?

Dziwne trochę jest to, że niektórzy polecają swoje usługi a nie posiadają własnych stron.
To przecież najlepsza reklama.
Nie szukam "Pana Czesia" co potrafi coś zrobić, albo kogoś kto zrobi to "na lewo". Szukam profesjonalisty, który zna się na robocie i nie zwinie się w 5 minut.

Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Projektowanie stron www?

Marx07, wypromuj.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Projektowanie stron www?

Dzięki za wszystkie propozycje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Projektowanie stron www?

ile kosztuje własna stronka - orientacyjnie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Projektowanie stron www?

600-1000zl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Projektowanie stron www?

chyba się o jedno zero lowca pomyliles, 600-1000 to chyba baner

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Projektowanie stron www?

600 zł za dużo? Chyba szukasz jakiegoś piździaka, który o projektowaniu stron wie tyle samo co ja o zapładnianiu mimr z mimrami. Jak samn nie potrafisz sobie upichcić takiego szajsu, musisz się liczyć z kosztem, na który cię nie stać. Więc lepiej nie zawracaj dupy na żadnym forum ludziom, którzy mają o tym jakiekolwiek pojęcie, bo zrobią z ciebie takie gówno, z którego nawet nie będzie się jak pośmiać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Projektowanie stron www?

Marx sprawa jest bardzo prosta,która strona i jej obsługa Ci się podoba to na dole jest nazwa i adres firmy która to robi i obsługuje, przeważnie są też tam umieszczane odnośniki i linki które Cię bezpośrednio skierują .

angella

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Projektowanie stron www?

polowa ludzi powyzej, mowiac robie strony internetowe ma na mysli layout. o programowaniu stron wiedza tyle co ****. wrzuca jakiegos CMS'a, podmienia skorki i sa szczesliwi.

ktory z was zrobi bramke sms, klienta poczty czy chocby wlasnego cms z obsluga modulow, skorek?

przykladem moze byc pseudo-profesjonalna-firma uzywajaca bezplatnego CMS'a (Joomla) w swoich niby projektach np dla PWSiP

jedyny prawdziwy jasio :}

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Projektowanie stron www?

zapomnialem dodac ze strona dla PWSiP w swoim portfolio chwali sie www.diverto.pl

jedyny prawdziwy jasio :}

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Projektowanie stron www?

Ja polecam MM2 Łomża.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Projektowanie stron www?

http://www.nspire.pl/
patrze po ich projektach... dziurawe jak diabli. podatne na SQL Injection, i Cross-site Scripting. Jesli chcecie by osoby trzecie modyfikowaly wasze strony i znaly hasla uzytkownikow, admina - goraco polecam

jedyny prawdziwy jasio :}

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Projektowanie stron www?

jasiu_smietana napisał(a):

>polowa ludzi powyzej, mowiac robie strony internetowe ma na mysli l>ayout. o programowaniu stron wiedza tyle co ****. wrzuca jakiegos >CMS'a, podmienia skorki i sa szczesliwi.

połowa prawdy

Załóższmy że klient chce prostą strone to myśląc twojim tropem musisz mu stworzyć prosty panel lub wykorzystać swojego cmsa który stworzyłeś tam kiedyś. Wszystko ok. Ale twój cms okazuję się być nie odpowiedni. Więc teraz siedzisz w kodzie przerabiasz go bo to przecież wstyd skorzystać z gotowego cmsa :D. Tak sie zastanawiam czy tym torem myślenie niepowinieneś napisać swojego edytora do pisania kodu bo w końcu jak nie umiesz napisać swojego to znaczy że nic nieumiesz.


>ktory z was zrobi bramke sms, klienta poczty czy chocby wlasnego cms z >obsluga modulow, skorek?

Z tym sie zgodze dużo tak zwanych programistów nic nie umie ale po co np. robić od zera bramke sms skoro można skorzystać z gotowego skryptu ?
No chyba że skrypt jest nie odpowedni wtedy sie zgodzę.

>przykladem moze byc pseudo-profesjonalna-firma uzywajaca bezplatnego >CMS'a (Joomla) w swoich niby projektach np dla PWSiP

Czepiasz sie wiele firm robi w gotowych CMS'ach skoro spełniaja one oczekiwania klineta. A to że nielubisz jakiejś firmy jest twoją prywatną sprawą nieznam tych ludzi ale czuć tu jakąś uraze

> http://www.nspire.pl/
> patrze po ich projektach... dziurawe jak diabli. podatne na SQL
> Injection, i Cross-site Scripting. Jesli chcecie by osoby
> trzecie modyfikowaly wasze strony i znaly hasla uzytkownikow,
> admina - goraco polecam

Tu zresztą to samo napisane wrogo choć jednak prawdziwie

Twierdząc po tym co napisałeś myślisz że jesteś alfą i omgą.
Pewnie czytajać mój post zalewa cie złość albo właśnie sie z niego wyśmiewasz bo w końcu "Jak to można mieć inne zdanie niż moje ?"
Może sie myle ale jak dla mnie jesteś typowym Linuxow-cem ....

A co do ceny tam sie ktoś pytał to faktycznie za 600zł żadna firma tego nie zrobi no chyba że to jakaś wizytówka a nie strona. Ale pewnie znajdzie sie jakiś domorosły stórca który wykona ją w tej cenie. I tu ciężko polecić czy to dobre czy złe wyjście bo to wszytsko zależy od tego na jakiego człowieka sie trafi...

Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Projektowanie stron www?

#StasiekU:
Dokładnie, stworzenie aplikacji z takim wsparciem jakie ma Joomla
zajęłoby mnóstwo czasu a co za tym idzie pieniędzy - pieniędzy klienta.
Joomla ma znakomite wsparcie w postaci aktualizacji bezpieczeństwa.
Należy oczywiście modyfikować wersję bazową na swoje potrzeby - potrzeby klienta. Tą drogą klient w rozsądnej cenie ~2500 pln może sobie pozwolić na stronę www opartą o wszechstronny silnik. Pozwoli mu w przyszłości stosunkowo nikłym nakładem kosztów otworzyć tam sklep czy galerię.
Do tego trzeba doliczyć ceny licencji za fotografie. Te nawet na giełdach zachodnich nie spadają poniżej 5$/pcs za format raczej tylko do publikacji www. Często takich zdjęć potrzeba wiele.
Do tego dochodzi grafik , który to estetycznie poskłada z odpowiednią wiedzą i doświadczeniem tak , żeby strona była atrakcyjna i profesjonalna.
i oczywiście sam konstruktor strony www. Jeżeli zwracasz uwagę na jakość to wybierz oferty stworzone przez zespół ( grafik, fotograf, wykonawca ) , nie przez pojedynczego człowieka. Nie ma takiej możliwości żeby dobry informatyk był świetnym grafikiem.
Reasumując za 600 pln można mieć baner albo sam pojedynczy niskonakładowy projekt w *.psd
W cenie o której wspomniałem normalnie zakłada się przedstawienie klientowi 3 projektów graficznych z jednym do wyboru.

#jasiu_smietana:
Widać nie znasz branży, to że jakaś strona ma dziury,
nie oznacza że je miała w momencie tworzenia.
A to że na tej stronie są luki dowodzi że właściciel nie podpisał
umowy z wykonawcą na aktualizacje bezpieczeństwa.
Tą zazwyczaj podpisuje się oddzielnie.
Koszt to około ~50 pln miesięcznie.
To bardzo mało w porównaniu z etatowym informatykiem
który wykonał stronę sam, jest pozbawiony wsparcia ze strony zewnętrznych developlerów , i praktycznie cały czas siedzi i coś poprawia.
Bo wymagania pracodawcy zmieniają się jak chorągiewka na wietrze.
Joomla to projekt społeczny ( sam w nim uczestniczę ) skierowany do społeczeństwa po to żeby zwykli ludzie mogli mieć najlepsze narzędzia za rozsądne pieniądze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Projektowanie stron www?

ja jako inny jaś śmietana (nie linuxowiec) powiem iż rację mają Ci co ją mają.
minimalny koszt wykonania strony www to 2000-2500zł z gotowym silnikiem (jak np. joomla).

jesli zlecasz komus stronę www to miej na uwadze to czy:

- korzysta z oryginalnego oprogramowania (licencje lub open source)
- zdjęcia jakie użyje na stronkę mają licencję
- strona bedzie poprawnie zabezpieczona (tak na boku to sam audyt bezpieczenstwa strony wysoce podstawowo wacha się w przedziale od 1000zł)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Projektowanie stron www?

StasiekU
owszem, polowa prawdy. z tym sie zgodze bo nie zawsze tak jest. jednak wg mnie, szanujaca sie firma powinna stworzyc wlasny CMS, lub oprzec sie na innym. jednak nie brac cos co jest za darmo i sprzedac jako wlasny produkt.


owszem, mozna oprzec sie na jakims gotowym skrypcie, jednak trzeba miec wiedze. umiejetnosc tworzenia jest bardziej stotna rzecza niz umiejetnosc kopiowania z innego zrodla


nie znam tych firm, nie wszystkich sie czepnalem, ale mysle ze gdybym mial wiecej czasu, tez by im sie oberwalo. alfa i omega nie jestem. bez obaw. ale co nieco sie orientuje. pracowalem w tej branzy. widze tez jak sa okrpnie olewane kwestie bezpieczenstwa przez czesc programistow (najczesniej swiezutcy studenci bez dobrej praktyki zawodowej)

dobrze prawi 24v. jeden od wszystkiego jest do niczego. ja jestem programista, zrobie duzo rzeczy niewiadzialnych dla uzytkownika. ale na tym moja praca sie konczy. grafikiem nie jestem i nie chce byc.

24v, branze te znam doskonale. nie kazda dziura jest od razu, ale wiekszosc (99.999%) dziur typu SQL Injection pamietaj, ze powstaje juz na najwczesniejszym etapie tworzenia. one nie pojawiaja sie znikad.

swoja droga.... ktos chce hasla do 4lomza :D

jedyny prawdziwy jasio :}

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Projektowanie stron www?

jasiu mądre słowa, bardzo mądre!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Projektowanie stron www?

Profesjonalna jest firma solv.pl Bardzo profesjonalnie i nowocześnie, gdyby ktoś szukał powiewu nowości ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Projektowanie stron www?

Cześć, z własnego doświadczenia mogę polecić zlecenie strony www tutaj https://www.condictor.pl/ Moja strona jest dopracowana i ciekawa czym przyciąga internautów :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Projektowanie stron www?

Spadaj mendo z malborka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Projektowanie stron www?

Strony oparte na popularnych CMSach typu Joomla, prestashop czy wordpress mogą być na prawdę bardzo funkcjonalne a przy tym stosunkowo tanie. Zaplecza strony klient nie widzi, a front można dowolnie modyfikować żeby klientowi się podobało. Firma która korzysta z własnego CMSa nie zrobi ci strony za 600zł.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Projektowanie stron www?

Gdyby szukał ktoś w tym wątku kogoś do projektowania stron to ja polecam stworzenie jej samemu. Teraz jest to naprawdę proste, a może zaoszczędzić sporo pieniędzy. Jest dużo poradników, które tłumaczą krok po kroku jak założyć własną stronę na wordpress np. https://stworzycstrone.pl/ razem z filmami wideo czy screenami. W przyszłości nie ma problemu z edycją strony, bo przecież zrobiliśmy ją sami.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org