piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
sklep hydrauliki siłowej

Witam
Czy orientuje się ktoś czy w łomży jest jakiś sklep z hydrauliką siłową, tz.
rozdzielacze, złącza, przewody metalowe bezszwowe do hydrauliki.
Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep hydrauliki siłowej

Zaśmiecasz kolego forum.
Jak założyłeś w Łomży sklep z takim asortymentem, to zrobiłeś wielki błąd. Lepiej zmień branżę na np: "wszystko po 10 groszy", wtedy sukces w miasteczku murowany.
pozdrawiam i życzę powodzenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep hydrauliki siłowej

Jak umiesz czytać potrzebuję rozdzielacza hydraulicznego i osprzętu do niego, dlatego zadałem takie pytanie, i nie jest to zaśmiecanie forum, w przeciwieństwie do innych. Do tej pory zaopatrywałem się w ostrołęce ale pomyślałem że może jest jakiś sklep lub hurtownia w łomży i ktoś mi podpowie. Ponieważ o wszystkich sklepach człowiek nie ma pojęcia.
Pozdrawiam i proszę o odpowiedzi rzeczowe lub wcale się nie wypowadać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep hydrauliki siłowej

Drogi Kazku
pokornie przepraszam za posadzenie Twojej osoby o zaśmiecanie forum. Pragę tylko Tobie przypomnieć, że poszukujesz tego asortymentu w miasteczku, w którym jest na krzyż wszystkiego ze 3 hurtownie z twojej branży. Sugeruję, że o wiele prościej było odwiedzić przynajmniej jedną z ich i po prostu się zapytać o interesujące Twoją osobę fanty.
Co do zaśmiecania forum, to niestety z w/w powodów muszę podtrzymać swój punkt widzenia.
pozdrawiam i życzę sukcesów w działalności gospodarczej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep hydrauliki siłowej

kolego białystok ul. elewatorska obok serwisu dafa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep hydrauliki siłowej

...HYDROG...bstok...Elewatorska...to chyba najbliższa lokalizacja...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep hydrauliki siłowej

Możesz spytać u Jechowych na Wojska polskiego ale tam raczej mają tylko typowe rzeczy do ciągników i maszyn rolniczych.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep hydrauliki siłowej

Nie ograniczałbym się wyłącznie do sklepów stacjonarnych. Tańsze i lepsze produkty nabędziesz przez internet... Hydraulika siłowa, czy Hydraulika nabojowa - sprawdź wykorzystuje specjalne części, które odpowiednio wykorzystane potrafią zmaksymalizować zyski przedsiębiorców, którzy je wykorzystują.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org