piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
sklep z glazurą, terakotą, panelami w Łomży

Witam :) gdzie w Łomży znajdę sklep z glazurą, terakotą i panelami? Byłam już w Komforcie, Satyrze i sklepie z glazurą na przeciw stacji Orlen. A gdzie jeszcze? dziekuję z gory za wszystkie podpowiedzi :) pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep z glazurą, terakotą, panelami w Łomży

Ja ostatnio też szukałem w Łomży sklepu z glazurą. Najtaniej i szeroką gamę znalazłem w sklepie obok tego budynku Terrazytów (taki hangar). Tam znalazłem kolekcję Hariona (Tubądzin) taniej niż w sklepie internetowym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep z glazurą, terakotą, panelami w Łomży

Za skrzyżowaniem Spokojnej z Piłsudksiego (jak sie jedzie w stronę Poznańskiej). Tam jest taki duzy sklep chyba Cersanitu. Mają duży wybór glazury i terakoty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep z glazurą, terakotą, panelami w Łomży

O tym sklepie własnie mówiłem, tylko zapomniałem ulicy wpisać. Oczywiście Piłsudskiego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep z glazurą, terakotą, panelami w Łomży

Hi..Ten sklep Panie i Panowie to się nazywa bodajże ''Comax'' a jak już jesteśmy przy temacie wykańczania mieszkania to powiedzcie gdzie najlepiej się zaopatrzeć w inne materiały wykończeniowe typu cekol, gips, farby itp, itd. Pozdr...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep z glazurą, terakotą, panelami w Łomży

Sekor - glazura królewska na al.legionów 60;] panele chyba też mają ;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep z glazurą, terakotą, panelami w Łomży

Sekor to będzie chyba na placu po byłej jednostce. Spory wybór paneli jest też przy dworcu PKS, prawie obok tej wiaty co jest postój taksówek, glazurę wcześniej mieli ze szczytu budynku po byłym Lider Prajsie. Duży wybór glazury jest również u Nowika na Zjeździe, gdzie są artykuły sanitarne to trzeba wejść na piętro, a jak będziesz już na Zjeździe to po przeciwnej stronie salon drzewny Gerłowski, raczej mają panele też, lecz może się zainteresujesz lepszym materiałem w tym celu. Kortkowski róg Wojska Polskiego i Makowej, z tego co wiem też mają glazurę i panele.
Życzę udanych zakupów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep z glazurą, terakotą, panelami w Łomży

przy dworcu tam przy biedronce jest sklep z glazurą i nawet jak zostanie jedna płytka to można ją póżniej oddać bez problemu... ja swoich klientów akurat tam wysyłam gdyż jestem glazurnikiem i mogę się polecić do ułożenia tej glazury, terakoty i paneli:) zapraszam

adriano

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep z glazurą, terakotą, panelami w Łomży

Osobisice bardzo polecam nowy slep "Magia Drewna", pan Tomasz jest znalazl moim znajomym najleprze podlogi.
adresik znalazlem w internecie:
Dworna 47, Łomża

Pozdrawiam,
lukasz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep z glazurą, terakotą, panelami w Łomży

A JA TAM POLECAM SKLEP
SEKOR NA PIŁSUDSKIEGO 40
CHŁOPAKI SA SPOKO IDZIE SIE DOGADAĆ Z NIMI POMOGA FAJNA ARANZACJE ZROBIĆ A JAK COS TRZEBA TO FIRMA I PROJEKT ZA DARMO ROBI.

WIEM TO DOBRZE CAŁY DOMEK SOBIE W PŁYTKACH I ŁAZIENKI SOBIE WYPOSAŻYŁEM OD NICH.
ZAWSZE DOBRE PODEJSCIE, TOWAR SZYBKO PRZYWIEZIONY( BO DOWÓZ TEZ MOŻNA SOBIE Z NIMI USTALIĆ) A CO WIADOMO, NAJWAŻNIEJSZE, BARDZO DOBRE CENY SĄ U NICH.

BYŁEM I W BIAŁYM i CHYBA WE WSZYSTKICH SKLEPACH W ŁOMŻY A JAK TAM TRAFIŁEM ODRAZU POZYTYWNE ZASKOCZENIE DOBRĄ CENĄ I OBSŁUGĄ.

oGÓLNIE JESTEM BARDZO ZADOWOLONY DLATEGO POLECAM WSZYSTKIM TEN SKLEP. OGÓLNIE TO WŁAŚNIE DOBRA SPRAWA Z TAKIMI FORAMI ZE MOŻNA COS DORADZIĆ INNYM. TEŻ NA POCZĄTKU DUZO CZASU NA TO POŚWIĘCIŁEM A TU POD NOSEM TAK SPOKO WYSZŁO I BEZ PROBLEMÓW. TO MYŚLE NAPISZE BO SIE CHŁOPAKOM NALEZY.

"CUDZE CHWALICIE , SWEGO NIE ZNACIE"

ZNAJOMYM TEZ POLECIŁEM I TEZ MÓWIĄ ZE SĄ ZADOWOLENI.



POLECAM!!!!!!
POZDRAWIAM.




"Nie odkładaj do jutra tego co mozesz zrobić dzisiaj"

Pablo1972

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep z glazurą, terakotą, panelami w Łomży

Ja też POLECAM SEKOR!!!!!
Dobra, fachowa obsługa NAJLEPSZE CENY W REGIONE.
DUZO MATERIAŁU U NICH KUPIŁAM I TEZ NIE MIAŁAM Z MĘŻEM ZADNYCH PROBLEMÓW.

MAJA DOBRE RABATY. POLECAM SERDECZNIE.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep z glazurą, terakotą, panelami w Łomży

Warto jest rozejrzeć się moim zdaniem za ofertą sklepów internetowych. W takim Nexterio na przykład : http://nexterio.pl/14917,14916,14916,Plytki_Plytki-scienne.html płytki ma się praktycznie od ręki tak więc na nic nie trzeba będzie czekać.
Ja remontowałem mieszkanie na jesieni zeszłego roku. Wiem z doświadczenia jak potrafi być to męczące :) Oraz kosztowne... Tak więc warto jest oszczędzać na wszystkim na czym się generalnie da.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep z glazurą, terakotą, panelami w Łomży

Zajrzyj www.teczalomza.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep z glazurą, terakotą, panelami w Łomży

w Łomży niema dobrych sklepów z takim towarem a jak są to drożyzna

aa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep z glazurą, terakotą, panelami w Łomży

Najlepiej jechać do jakiegoś dużego marketu, takiego jak Castorama http://www.castorama.pl/katalog-produktow/kuchnia/glazura-i-terakota Terakota jest w świetnej cenie, sam muszę się przejechać, bo nie lubię przepłacać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep z glazurą, terakotą, panelami w Łomży

Polecam Ostrołęckie sklepy, OBI duży wybór towarów, warto kupić produkty z gazetki, nie opłaca sie drobnicy, marże wysokie. Oraz polecam CENTRUM TARGOWA Samsel i Syn na Targowej, bardzo niskie ceny, szeroki asortyment, elastyczni, tani transport, wcale nie mniej towaru niż w OBI, a można niektóre produkty kupić o kilkadziesiat % taniej niz w pierwszym sklepie....
Swoją drogą w ostatnim czasie szczególnie w weekendy widać w Ostrołęce osoby z BL, BLM, Zambrowa etc

Pozdro ziomale za miedzy!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep z glazurą, terakotą, panelami w Łomży

Zamawiał ktoś coś takiego w sieci?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep z glazurą, terakotą, panelami w Łomży

Nie zamawiałam w taki sposob . Ale podejrzewam,ze nie byłoby różnicy w przypadku zamawiania płytek w sieci a stacjonarnie....

Jesli mogę coś zasugerować to zerknij sobie na płytki od Tubądzina:
http://www.tubadzin.pl/

Jedne z ciekawszych. Podejrzewam jednak,ze nie byłoby problemu z dostaniem ich w każdym sklepie w okolicy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep z glazurą, terakotą, panelami w Łomży

A orientujecie się gdzie w Łomży kupię mozaikę?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep z glazurą, terakotą, panelami w Łomży

W zasadzie to wieszość ze sklepow, ktore oferują glazurę i terakotę mają również w swojej ofercie elementy mozaiki.Mozaika jednak jest bardzo drobna i zwykle ceny są wysokie.

Jeśli chcesz połozyć sobie elegancką matową albo lakierowaną mozaikę w łazience czy kuchni na większych powierzchniach to będziesz musiała zamówić ją przez internet:
https://www.rawdecor.pl/27-plytki-lazienkowe
O tutaj jest na przykład sporo płytek łazienkowych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep z glazurą, terakotą, panelami w Łomży

Płytki ścienne kupiłam w tym sklepie https://ceramiczne-plytki.pl/kontakt nie jestem fanką sklepów stacjonarnych bo tracę wtedy dużo czasu, a bywa drożej.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep z glazurą, terakotą, panelami w Łomży

Wejdź sobie na porządny sklep z panelami online i zamów co potrzebujesz. Ogólnie najważniejszy i tak jest konkretny producent paneli.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep z glazurą, terakotą, panelami w Łomży

Glazura to jest wspaniała sprawa. Warto sobie kupować wysokiej jakości materiały budowlane!
____________________________________
PisaniePracMagisterskichLodz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep z glazurą, terakotą, panelami w Łomży

Polecam Ci sprawdzić dobry sklep internetowy z panelami i akcesoriami do ukłądania podług - https://podlogi24.net/wineo-2mm-profesjonalny-podklad-pod-panele-wyciszajacy,-ogrzewanie-mistrz-!-wineo-soundprotect-o_l_1523.html. Zamawiałem tam właśnie i panele i podkład pod panele z ogrzewaniem podłogowym. Mją dość korzystane ceny, często też można trafić na promocje A jak chodzi o jakość produktów to jak najbardziej na duży plus.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sklep z glazurą, terakotą, panelami w Łomży

Polecam Ci sprawdzić dobry sklep internetowy z panelami i akcesoriami do ukłądania podług - https://podlogi24.net/wineo-2mm-profesjonalny-podklad-pod-panele-wyciszajacy,-ogrzewanie-mistrz-!-wineo-soundprotect-o_l_1523.html. Zamawiałem tam właśnie i panele i podkład pod panele z ogrzewaniem podłogowym. Mją dość korzystane ceny, często też można trafić na promocje A jak chodzi o jakość produktów to jak najbardziej na duży plus.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org