czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
dietetyk w Łomży

Jak w temacie,gdzie w Łomży znajdę jakiegoś dietetyka?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dietetyk w Łomży

aha no i moze ktoś wie coś o jakiś tabletkach odchudzających,chodzi o zrzucenie okolo 30 kg...slyszałam że są takie,z tym ze nic wiecej nie wiem,chodzi o nazwe i cene...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dietetyk w Łomży

natalinko. Wprawdzie mnie to nie dotyczy ale informacja od osób naprawdę wiarygodnych; zresztą efekty dostrzegalne; Pani Ala, Łomża, ul. Sadowa. Budynek, gdzie znajduje się; m.in.zarząd ogrodów działkowych, radca prawny. Gabinet Pani Ali znajduje sie na parterze. Pozostałe szczegóły zapewne ustalisz sama. Powodzenia. I nie wierz w zadne tabletki odchudzające!!!!!!!!!!!!Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dietetyk w Łomży

Witam.Jestem konsultantem zdrowego stylu życia i zajmuję się problematyką otyłości i nadwagi.Możesz wysłać mi smsa z Twoim numerem to oddzwonię do Ciebie.Jeżeli nie chcesz popaść w poważne choroby to stanowczo odradzam odchudzanie przez stosowanie wynalazków typu "tabletki odchudzające".Chcąc zachować zdrowie i doprowadzić organizm do prawidłowej wagi należy zrobić to przez odpowiednie odżywianie i zmianę stylu życia.Mogę Ci w tym pomóc-decyzja należy do Ciebie.Mój telefon:600436209

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dietetyk w Łomży

Witam.Interim ma rację polecam pania Alę bylam,sprawdziłam efekt zadowalający.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dietetyk w Łomży

Poczekajcie! Przeciez autorka postu nic nie wspomniała o odchudzaniu! A może chodzi o dietę w innej chorobie niż otyłość? Może w alergii, może w czym kolwiek innym, nie przesądzajcie od razu:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dietetyk w Łomży

przeczytaj jej post pod spodem cyt: moze ktoś wie coś o jakiś tabletkach odchudzających,chodzi o zrzucenie okolo 30 kg...
jednak chodzi o odchudzanie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dietetyk w Łomży

Macpfra faktycznie nie rzucił mi się w oczy nick:))
Nie mniej jednak uważam, że w dzisiejszych czasach powinno się skorzystac z rad dietetyka nie tylko przy odchudzaniu. Wszystko jest niezdrowe, więc co jeść? Mleko a co za tym idzie jego przetwory zostały ostatnio zmieszane z błotem, parówki wczoraj w tvp - zdeptane, świństwo, więc co jeść??? Może wypowie się któryś z dietetyków będących na forum?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dietetyk w Łomży

Brzeczyszczykiewicz racja ;) wsio szkodliwe :/ Niedługo to i o wodzie mineralnej powiedza że szkodzi :/

Żyje By Pakować Pakuje By Żyć

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dietetyk w Łomży

ja tez bym chetnie schudla nawet 40 kg ale nie wiem jak to zrobic i z kim bo jak sama sie odchudzam to wpadam w anemie a rodzinny tylko mowi mniej jesc a czy to wszystko od jedzenia czy sa tej tuszy inne przyczyny moze ktos wie my razem z siostra mamy podobny problem z ta tusza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dietetyk w Łomży

Ja schudłam 16 kg ,może to niedużo ale jak dla mnie to wystarczy .I pamiętajcie dieta to nie wszystko ,potrzebny jest jeszcze wysiłek fizyczny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dietetyk w Łomży

Witam Pani Doroto.
Zajmuję się problematyką otyłości(40kg to już otyłość!!).Mogę Pani i siostrze pomóc w zdrowy sposób, bez w padania w anemię,doprowadzić Wasze organizmy do prawidłowej wagi ciała.Jeżeli jest Pani poważnie zainteresowana poprawą swego stanu zdrowia proszę o kontakt :600436209.Zrobię Pani elektroniczną Analizę Składu Ciała i ogolną Ocenę Wellness oraz przedstawię jak może Pani znowu założyć swe ulubione ubrania ,które wiszą w szafie i czekają,Pozdrawiam Mariusz Łada

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dietetyk w Łomży

a co trzeba jeść zeby zrrzuciś około 5 kg szczegolnie zeby pozbyc sie brzucha.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dietetyk w Łomży

Brzuszki są naprawdę skuteczne .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dietetyk w Łomży

Witam natasha 100.
Jak kolega wyżej owszem brzuszki są dobre,ale same brzuszki nie wystarczą.tak naprawdę 5kg jest możliwe do stracenia już poprzez oczyszczanie organizmu,bo tyle prawie nosimy w sobie złogów i toksyn.Powyżej 100kg tego dziadostwa jest w nas więcej,bo nawet około 8kg.Oczyszczanie organizmu oczywiście to nie głodówki.To zmiana sposobu odżywiaania,urozmaicenie w posiłkach,dużo więcej owoców i warzyw i odpowiednia suplementacja-bo bez niej tak naprawdę nie jesteśmy w stanie dostarczyć organizmowi odpowiedniej ilości witamin i minerałow w ciągu dnia.To min. 2 l. wody dziennie,około 35-40g błonnika w ciągu dnia,zamienić jasne pieczywo na pełnoziarniste,unikać niezdrowych przekąsek typu:słodkie bułeczki,ciasteczka,fast foody,słodycze.Wyjątkiem jest kostka!!!!! gorzkiej czekolady,spożywać więcej ryb(najlepiej gotowanych na parze,pomijając surowe niż smażonych),wzbogacić naszą dietę o białko roślinne,np.sojowe-Tofu.Ogólnie więcej ruchu-nie tylko palcem po pilocie.Osoby poważnie zainteresowane zmianą swego stylu życia i odżywiania,poprawą sylwetki i ogólnie stanu zdrowia zapraszam do kontaktu :600436209.Mariusz Łada

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dietetyk w Łomży

Panie Mariuszu, a czy osoby z 4forum jakiś upust dostaną?:) Pozdrawiam!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dietetyk w Łomży

Do Brzeczyszczykiewicz :) W życiu nie ma sytuacji,dla których nie ma pomyślnego rozwiązania;są za to ludzie ,którzy go nie szukają.Mój tel: 600436209.Pozdrawiam i do usłyszenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dietetyk w Łomży

chciałabym zapytać pana powyżej jak to wygląda cenowo bo jestem zainteresowana pana oferta. pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dietetyk w Łomży

Do Pani : Landriness .
Jeżeli jest Pani poważnie zainteresowana poprawą stanu zdrowia(utrata niepotrzebnego balastu to tez poprawa stanu zdrowia) proszę umówić się na BEZPŁATNĄ ANALIZĘ SKŁADU CIAŁA i OCENĘ WELLNESS.Na spotkaniu pozna Pani wszystkie szczegóły.Dlaczego nie podaję jakiejś kwoty?-ponieważ każdy człowiek jest indywidum i ma różne zapotrzebowania i różny stosunek do tych samych spraw.Pozdrawiam.Mój tel. do kontaktu:600436209

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dietetyk w Łomży

panie Mariuszu Łada my z sopstra sie zglaszamy do pana tylko jak sie mamy odezwac na komorke jak pan nie odpisuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dietetyk w Łomży

Witam serdecznie.Pani Doroto nie dostałem żadnego smsa ani e-maila.Proszę spróbować jeszcze raz :600436209 lub mariusz-lada@wp.pl w treści niech Pani napisze :"Dorota z forum" i swój numer.Na pewno się skontaktuję najszybciej jak to możliwe.Pozdrawiam i czekam na kontakt.Może Pani również nagrać wiadomość na poczcie gdybym był poza zasięgiem w przypadku gdy będzie pani dzwonić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dietetyk w Łomży

hej mogłabyś podać dokładniej gdzie jest ten dietetyk?? bo szukałam i nie wiem gdzie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dietetyk w Łomży

A kim jest ta Pani ALA z sadowej i co robi? Czytam o niej juz któryś raz i się zastanawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dietetyk w Łomży

Czy wizya u Pani Ali na Sadowej jest odplatna?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dietetyk w Łomży

hahaha nie za friiiii , w twarz za darmo nie oberwiesz ;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dietetyk w Łomży

Witam.

Chciałbym się dowiedzieć czy ktoś z was orientuje się czy u nas w szpitalu przyjmuje dietetyk?

Jeśli ktoś wie, to w którym miejscu mogę go odnaleźć?

Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dietetyk w Łomży

Witam,

Odświeżam temat. Może ktoś posiada kontakt do typowego dietetyka z Łomży, który ustali szczegółową dietę oraz dokona wszelkich koniecznych pomiarów.

Ps. Może ktoś ma kontakt telefoniczny do tej pani Ali z powyższych postów i czy jeszcze się tym zajmuje.

Pozdro

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dietetyk w Łomży

Naprawdę nie ma dietetyka w Łomży?
Czyli mamy niszę na rynku.
Pomysł dla bezrobotnych: Zrobić szkolenie z dietetyki i rozpoczęcie działalności jako profesjonalny dietetyk. 18.000 PLN dotacji z UP na rozpoczęcie tego typu działalności powinno raczej wystarczyć.
Dodam, iż sprawy prawidłowego odżywiania są teraz na czasie i modne, więc przy odpowiednim zareklamowaniu się powinien być popyt na tego typu usługi.

Pozdro

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dietetyk w Łomży

Witam serdecznie,
jesli jest Pan nadal zainteresowany poprawą swego stanu zdrowia i wagi proponuję spotkanie w celu dokonania Analizy Składu Ciała(koszt 20 zł) wraz Bilansem Formy.Przedstawię Panu rozwiązanie dzięki któremu już od 30 lat pomagamy ludziom na całym świecie uporać sie z problemem nadwagi i otyłości;mieć więcej energii przez cały dzień,być zdrowszym i nieuzależnionym od nadmiaru lekarstw.W celu ustalenia terminu spotkania proszę o kontakt pod tel. 600436209.

Pozdrawiam
Konsultant Wellness Mariusz Łada

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dietetyk w Łomży

oo A Pan MAriusz łada w powyższym linku pisał, że Analizy Składu Ciała wraz Bilansem Formy jest bezpłatna, a teraz 20zł ? Halooo.. coś nie tak :>

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dietetyk w Łomży

p. Mariusz Łada nie jest typowym dietetykiem, tylko konsultantem pewnej firmy sprzedającej pewne produkty.
Ja natomiast potrzebuje kontakt do typowego dietetyka.........., który powie mi ile mam jeść, co mam dokładnie jeść i o której godzinie mam to jeść.

Pozdro

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dietetyk w Łomży

to co pisal p.Lada wczesniej bylo z 2008 roku-teraz mamy juz koniec 2009.
przez rok moglo sie bardzo duzo zmienic-ceny rowniez!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dietetyk w Łomży

....tak P. madziu.Było bezpłatne ,ale po wielu doświadczeniach doszedłem do wniosku ,że ludzie nie doceniają tego co jest za darmo!!!Cena 20 zł to i tak jak za darmo, gdyż tego typu pomiary ,które wykonuję przy użyciu Analizatora "Tanita" w szpitalu lub specjalistycznych klubach fitnessowych kosztują 200-300 zł. to jest jedynie zwrot jakiegoś kosztu mojego dojazdu.
Zeby było wszystko jasne jestem Konsultantem Firmy Herbalife,która już od 30 lat pomaga ludziom w problemach z nadwagą i otyłością właśnie dzięki swoim naukowo opracowanym produktom do Odżywiania Komórkowego.Nie potrzebuje być dietetykiem i układać bezsensownych dietek,ponieważ nasza żywność jest tak katastrafalna,mnóstwo ukrytego tłuszczu i cukru-nawet w nibym zdrowym mussli.Rozwiązanie, które daje Firma Herbalife jest przedewszystkim zdrowe,bezpieczne i skuteczne(ponad 60 mln zadowolonych klientów na całym świecie,wyniki badań klinicznych i wiele innych).To nie znaczy też ,że nie doradzamy co i jak powinno się jeść,z tym ,że przy zastosowaniu Programu Shape Works nie muszę drastycznie rezygnowac ze wszystkich swoich ulubionych potraw.
Wybór należy do WAS.

Pozdrawiam Mariusz Łada

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dietetyk w Łomży

www.zyjwellness.pl to jest moja stroan. Zainteresowanych zachęcam do zapoznania się z informacjami.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dietetyk w Łomży

Panie Mariuszu nie chce być wścibski ale sformułowaniem "układać bezsensownych dietek" się Pan baaardzo antyreklamuje jako osoba mająca jakiekolwiek pojęcie o wellness. Pańskie produkty mogą być stosowane jako suplementy diety, a to jest około 10-20% sukcesu.

Pozdro

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dietetyk w Łomży

....jak Pan się dobrze wczyta to napisałem też o jakości naszego żywienia i o tym ,że również mówimy co i jak jeść,nie tylko Produkty Herbalife.Oczywiście zmiany w nawykach żywieniowych muszą nastąpić, bo to właśnie dzięki nim ludzie mają problemy zdrowotne-70 %,a Herbalife dzięki swoim rewolucyjnym produktom ułatwia nam życie,zdrowsze życie.
Np.:Brokuły in mg / 100g
1985 1985-2002
Wapń 103 -73%
Fosfor 47 -62%
Magnes 24 -55% wg ciba-geigy
Podobnie jest i z pozostałymi warzywami czy owocami.WHO mówi ,że powinniśmy zjeść 2-3 więcej warzyw i owoców niż 20-30 lat temu,co to oznacza....?
To nie miejsce na moje rozwodzenie się.O tym mówimy na naszych spotkaniach dla osób poważnie zainteresowanych swoim zdrowiem.Oczywiście zbilansowana, dobrze dobrana dieta z pewnością będzie lepsza i korzystniejsza dla naszego zdrowia niż wizyty w np. Mc....ale nie dostarczy ona dzisiaj wszystkich niezbędnych składników odżywczych i o tym powie każdy rozsądny dietetyk.Dlaczego lekarze stosują suplementację...?
Tak jak pisałem wyżej,nikogo nie namawiamy do stosowania suplementów- najlepszych na świecie-każdy z Was ma prawo wyboru.

Pozdrawiam i życzę zdrówka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dietetyk w Łomży

przy tych procentach to jest (-73%;-62%;-24%)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dietetyk w Łomży

Witam
Jeśli ktoś jest zainteresowany konsultacjami dietetycznymi zapraszam na:
http://jewa.pl/
Działam głownie jako poradnia internetowa ale w szczególnych przypadkach mogę również udzielić porady bezpośrednio, gdyż często odwiedzam Łomżę - bo to moje rodzinne miasto.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dietetyk w Łomży

Autor: natalinka1987 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 02-10-08 20:26

aha no i moze ktoś wie coś o jakiś tabletkach odchudzających,chodzi o zrzucenie okolo 30 kg...slyszałam że są takie,z tym ze nic wiecej nie wiem,chodzi o nazwe i cene...

na polskim rynku dostępna jest sibutramina o nazwie Meridia i są też podróby różnych firm. Bo Meri to oryginał. Ostanio mocno staniała. Pamiętam, ponad 2-3 lata temu kosztowała 450 zł za 30 tabl od 2008 jakieś 100 zł, podróby około 60-70 zł. Oczywiście leki musi wypisać lekarz bo są na receptę. Jeśli chcesz się odchudzać to jest setki dobrych stron www wystarczy wpisać w Google i samo Cię naprowadzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dietetyk w Łomży

To wkońcu może ktos napisać, jaka jest cena wizyty u Pani Ali?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dietetyk w Łomży

Witam serdecznie wszystkich borykających się z problemem nadmiernych kilogramów.To właśnie dla Was będziemy organizowali Program wsparcia pod hasłem- Weight Loss Challenge-Wyzwania Wagowe.
Jest to forma edukacyjno-konkursowa mająca na celu podniesienia świadomości jakie zagrożenie wiąże się z nieprawidłową wagą ciała i oczywiście wparcie dla ludzi ,którzy chcą przezwyciężyć ten problem.
Całość odbywa się w luźnej,miłej atmosferze,a rezultaty własne i innych uczestników są motywacją dla całej grupy.
Dokładniejsze informacje i zapisy na stronie:

http://www.zyjwellness.vizz.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=113&Itemid=90

lub pod telefonem: 600436209.

Pozdrawiam i zachęcam wszystkich zainteresowanych do uczestnictwa.Aby program się odbył wymagana jest min. ilość uczestników 5 osób,a więc poinformuj znajomych, rodzinę o tej możliwości.

Niezależny Konsultant Wellness
Mariusz Łada



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dietetyk w Łomży

A czy Pan, Panie Mariuszu posiada dyplom szkoły kształcącej w zawodzie dietetyk, czy tylko jest Pan po jakimś kursie? Jeśli po tym drugim to zdaje Pan sobie sprawe, że wg projektu nowej ustawy o zawodach medycznych nie będzie Pan już mogl zajmować się tym, czym Pan się zajmuje obecnie bez odpowiednich kwalifikacji.
Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dietetyk w Łomży

Prostą i łatwą w przygotowaniu dietę przygotowali mi w centrum Naturhouse – www.naturhouse-polska.pl/adresy-centrow-nh/dolnoslaskie/wroclaw/centrum-dietetyczne-naturhouse-piastowska. Pierwsza porada jest bezpłatna, także warto spróbować.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dietetyk w Łomży

Na ul, Pułaskiego 65 czy coś takiego, widziałem szyld dietetyka, jakaś Pani, ale szczegółów nie znam.
Musicie sobie podjechać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dietetyk w Łomży

Na Mazowieckiej jest punkt NH -> https://naturhouse-polska.pl/adresy-centrow-nh/podlaskie/lomza/ .



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dietetyk w Łomży

\"Zdrowa Kaloria\" 783 043 327 na Sienkiewicza 10

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dietetyk w Łomży

Polecicie jakiegoś online?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dietetyk w Łomży

Mnie od złej diety bardzo mocno bolał ostatnio brzuch. Mam nadzieję, że mi to w końcu przejdzie. Szukam teraz nimesil cena na KtoMaLek.pl. Odkryłam tę stronę ostatnio i wydaje mi się, że naprawdę super się sprawdza.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dietetyk w Łomży

Zobacz sobie programy dla dietetyków widziałam, ze w ofercie też jest baza dietetyków z całej polski. Może akurat znajdziesz kogoś z Łomży. Sama mam zamiar zgłosić się do dietetyka bo mam do zrzucenia 15 kilogramów i bardzo słabo mi idzie. Jednak MŻ to dieta nie dla mnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dietetyk w Łomży

W łomży polecam dietetyczkę na mazowieckiej https://naturhouse-polska.pl/adresy-centrow-nh/podlaskie/lomza/ Bardzo miła i profesjonalna obsługa. U mnie efekty b.zadowalające w 6 miesięcy -25kg. Na początku miałem problem trzymać się diety ale dałem radę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dietetyk w Łomży

A ja polecę http://rzeszow.mojdietetyk.pl/ - poradnia dietetyczna rzeszów, która naprawdę potrafi pomóc w najgorszych przypadkach, kiedy trafiamy do takiego miejsca już niemalże za późno.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dietetyk w Łomży

Polecam Panią Anetę z Perfect Slim. Super dietyczka.

Becia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dietetyk w Łomży

a ja nie polecam ciebie

Imię (nazwa) użytkownika: Becia 28
Posty: 4
Imię: Aneta
E-mail: anedan@wp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dietetyk w Łomży

Ja polecam Dietetyczkę z Poradni Perfect Slim na Małachowskiego 6 lokal 51. Jako jedyna znalazła przyczynę mojego uporczywie powracającego trądziku. Co prawda przede mną jeszcze długa droga, ale po dwytygodniowej zaproponowanej przez Panią Anetę w końcu widzę poprawę. Oby tak dalej!!
zachęcam do odwiedzenia strony internetowej poradni: www.perfect-slim.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dietetyk w Łomży

Ja polecam Dietetyczkę z Poradni Perfect Slim na Małachowskiego 6 lokal 51. Jako jedyna znalazła przyczynę mojego uporczywie powracającego trądziku. Co prawda przede mną jeszcze długa droga, ale po dwytygodniowej zaproponowanej przez Panią Anetę diecie w końcu widzę poprawę. Oby tak dalej!!
zachęcam do odwiedzenia strony internetowej poradni: www.perfect-slim.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org