piątek, 27 września 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
zwiększenie pojemności dysku

Witam) mam pytanko ? czy jest mozliwość zwiekszenia pojemnosci dysku C bez wizyty w serwisie. Jesli jest to prosze o podanie jak to zrobić z góry dzięki za wszystkie madre rady. pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zwiększenie pojemności dysku

Musisz zrobic formata i pozmieniac pojemnosc partycji np.ze c chcesz miec 3/4 a d 1/4.Wgrywałes kiedys windowsa??Jak tak to powinienes sobie poradzic.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zwiększenie pojemności dysku

http://komputery.katalogi.pl/Partition_Magic_za_r%C4%85czk%C4%99_-t28436-s1.html

Bo sie k...a uniosłem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zwiększenie pojemności dysku

sorry ale nie wgrywałem nigdy windowsa ((

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zwiększenie pojemności dysku

w xp masz narzedzia "resize" nastepne to proste zmniejszenie pojemnosci domyslnej kosza - zarzadzanie dyskami tam wszystko zrobisz- dodatkowo sa programy typu partition magic

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zwiększenie pojemności dysku

193.33.34.13:27026 serwer do CS 1.6 GamesNet
pw:gb

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zwiększenie pojemności dysku

polecenie resize.exe (np. żeby zrobić z 50GB 100 piszesz "resize.exe -r 100gb" gb z małych liter).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zwiększenie pojemności dysku

http://www.spryciarze.pl/zobacz/jak-zwiekszyc-pojemnosc-dysku-o-1-9 Prosze tu możesz sobie szybko zwiększyć bez potrzeby ponownego instalowania systemu, wprawdzie niewiele ale zawsze coś, a ty Godleś schowaj sie na krasce z tymi swoimi serwerami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zwiększenie pojemności dysku

Nie musisz isc do SERWISU ! Wystarczy ze pujdziesz do sklepu i kupisz dysk 500 gb wtedy napewno ci wystarczy :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org