piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
restauracja??????

Chce otworzyc restauracje w Lomzy, jak myslicie jakiego rodzaju restauracji w Lomzy potrzeba. Ja mysle o restauracji z tpowo amerykanskim jedzeniem: (steak, BBQ, hamburgery itp...)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: restauracja??????

Jeffs'a otwórz :]]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: restauracja??????

Taco Bells ? Mówi Ci cos o tym ?
Ja bym bardziej proponował mexykanską kuchnie ma wiele wspólnego z Ameryka jednak jest duzo lepsza !
Burritos firmy http://freebirds.com/ są przepyszne uwiez mi że ta potrawa u nas w Łomzy mogła by spokojnie zdetronizowac kebab !

Łomża leży na Mazowszu !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: restauracja??????

HokusPokus dobrze gada:) Ale ja tam bym wolał żeby wreszcie KFC w Łomży powstało:D

Support Your Local Football Team.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: restauracja??????

z tego co sie orientuje w Bialymstoku jest kilka restauracji, gdzie podaja jedzenie mexykanskie i ludzi duzo nie maja...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: restauracja??????

KFC!!!!!!!!!


"Bo nie jest światło, by pod korcem stało."
Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba.
"Zauważyłem, że wszyscy którzy są za aborcją, zdążyli się urodzić." - Ronald Reagan


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: restauracja??????

Ja myslę że potrzeba czegoś nowego - ze stylem - najlepiej włoska, francuska, meksykańska albo grecka ..tylko taka z prawdziwego zdarzenia a nie jakiś fastfood. Styl jest najważniejszy bo ludzie i tak za wiele na żarcie nie patrzą (oczywiście bez przesady:-)

przykład z mojego rodzinnego miasta - gość wywalił 1 milion złotych żeby stworzyć restaurację w 100% góralską w miejsce strej stacji pkp - a ludzie, choć miasto pokroju Łomży, chodzą tam tłumnie!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: restauracja??????

w wyszkowie jest taki FastFood, nazywa sie American Chicken, podjedz tam, obadaj i gwarantuje ci ze z takim samym menu zrobisz w Łomży kariere!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: restauracja??????

Widzisz bo w tym Białymstoku jest bardzo duża konkurencja i może nie dało rady sie przebic
Jednak uważam że trzeba u nas odmiany od Kebabów Hamburgerów i Pizzy BO TEGO JEST JUZ MNÓSTWO ! Trzeba czegos nowego
KFC czy Taco Bell fajnie by było ale nie wiem jak jest z zakładaniem "sieciówek"
naprawde malibu POLECAM GORĄCO KUCHNIE MEKSYKANSKĄ !

Łomża leży na Mazowszu !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: restauracja??????

Tylko Fridays.
W Polsce są trzy. Dawaj czwarty w Łomży. Tu jest strefa dolarowa, ludzie z hajsem się nie pierdo.ą
Przepychanka do lady będzie obłędna.

..i król i pionek po skończonej partii wracają do tego samego pudełka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: restauracja??????

KFC nie otworza bo za malo jest mieszkancow naszej pieknej lomzy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: restauracja??????

albo bar mleczny

john40

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: restauracja??????

jeśli jakaś sieciówka to Readys - kuchnia grecka. Dużo jedzenia za przyzwoite pieniądze.




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: restauracja??????

Ja uważam że amerykańska byłaby super. Coś w rodzaju Outback lub J&R

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: restauracja??????

madziusmadzius jestem w 99,9% pewny że KFC zarobiłoby nieźle na Łomżyniakach:) I do KFC można wpaść codziennie bo tam szamka nie jest droga. A taka restauracja to dla sporej części osób przyjemność na którą mogą sobie pozwolić raz w tyg czy miesiącu.

Support Your Local Football Team.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: restauracja??????

zgadzam się z D****Z18

KFC w łomży to była by dobra rzecz! i kasy też by nie brakowało pracownikom!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: restauracja??????

taka gdzie będzie można zjeść bar sałatkowy taki jak w pizza hut!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: restauracja??????

tych restauracji i lokali jest wystarczajaco jak biedronek i nie sadze ze tam tak ludzie chodza tłumnie,kolejny lokal na poczatku moze bedzie sie cieszyl powodzeniem ale pozniej raczej juz nie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: restauracja??????

pomysl na kuchnie bardzo dobry ale jak juz ktos wspomnial lokal musi miec styl jakis niepowtarzalny klimat to jest najwazniejsze no i oczywiscie zeby smakowalo pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: restauracja??????

Witam
Co do KFC to muszę wszystkich zmartwić. Nie jest to sieciówka i nie można jej tak sobie otworzyć. To firma AmRest decyduje gdzie je otwiera.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: restauracja??????

KFC to sieciówka i licencję na prowadzenie tej marki w regionie ma firma amrest, jest też właścicielem licencji pizzy hat, burger kinga i starbuks, ma chyba też jakieś udziały w sfinksie bo swego czasu pamiętam ogłosili wezwanie na akcje tej spółki.
Niedawno widziałem podobny temat na jednym z elbląskich forów i też wszyscy narzekali że taki gastronomiczny nieurodzaj u nich jest. Większość za tym KFC przemawiała, mimo że ponad dwukrotnie większe miasto od Łomzy to nie utrzymała się tam z jakichś powodów telepizza.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: restauracja??????

Niunia ale ty nie sadzisz czy to wiesz? kolejny typ czlowieka na nie!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: restauracja??????

przeciez widac ze tłumow nie ma nigdzie wiec wiem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: restauracja??????

czyli np. gdzie nie ma? konkretnie poprosze?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: restauracja??????

McDonald już tylu osobom się znudził już i mi to wszystko nie lezie ale każdy tam idzie bo jest tanio i szybko:) Często są tłumy. A to tylko McDonald..:)

Support Your Local Football Team.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: restauracja??????

Jakiś czas temu wysłałem zapytanie do KFC co zrobić, aby otworzyć własną restaurację. Oto jaką odpowiedź otzrymałem

Witam Pana,



Bardzo dziękujemy za list. Pragniemy poinformować, iż jedynym operatorem KFC w Polsce i krajach Europy Środkowo-Wschodniej jest firma AmRest. Nie sprzedajemy licencji na prowadzenie naszych restauracji i nie współpracujemy na zasadzie franczyzy.



Pozdrawiam ciepło,



Łukasz Woźniakowski

Dział Troski o Klienta KFC

www.amrest.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: restauracja??????

A Maruda otwiera warsztat samochodowy i się nie chwali :P



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: restauracja??????

Z info o firmie "AmRest samodzielnie prowadzi wszystkie swoje restauracje KFC, Pizza Hut, Burger King, Applebee's i Starbucks. Nie udziela praw franczyzy."


Także z KFC klops

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: restauracja??????

No ale może owa firma zainteresuje się otwarciem KFC w Łomży. Kto wie co będzie za pare lat:)

Support Your Local Football Team.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: restauracja??????

Nie uwazacie ze w Łomzy to tylko sa sklepy,lokale,koscioły i Biedronki zadnego miejsca na spedzenie czasu bez ciagle konsumpcji (jedzenia i kupowania),kino by mogli w koncu wyremontowac bo jak narazie sie w nim czas zatrzymal.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: restauracja??????

ile razy bylas na kreglach? lodowisku? jakims paint ball'u? strzelnicy? ile?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: restauracja??????

a ty ile razy jesz w tygodniu w restauracjach ze tak ci tego potrzeba?gotowac nie umiesz?moze zainwestuj w ksiazke kucharska

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: restauracja??????

a za jakis czas bedzie kolejny temat na forum typu ze jedzenie do niczego,obsluga tez nie lepsza i lokal do bani

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: restauracja??????

ja korzystam z uslug lomzynskich " restauracji" min 3-4 razy w tygodniu a moi pracownicy niemal codziennie, gotowac umiem zapewne lepiej niz ty i nie odbiegaj od tematu bo widze ze tak naprawde nie masz nic do powiedzenia. Teraz jest ci glupio i bedziesz probowala obrocic kota ogonem i zrobic z kogos glupiego prawda? jestes zacofana i nawet nei masz swiadomosci tego!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: restauracja??????

Hehe rzeczowa dyskusja sie wam rozwinela no Ja jak Ja, gdy czytam twoje ostatnie stwierdzenie to sie nie dziwie czemu twoi pracownicy wychodza tak czesto do restauracji :) . Moze idz cos zjesc bo strasznie cie nerwy poniosly :) Relax, take it easy. Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: restauracja??????

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: restauracja??????

bo taka prawda, jak to miasto sie ma rozwijac jak im tu nic nie potrzeba? maslo tez se mozna samemu zrobic, pieczywo tez mozna samemu piec i tak w nieksonczonosc..................

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: restauracja??????

Tak w temacie to proponowal bym cos na podobienstwo sphinx-a. Wsadz do no meniu te steaki, shorme , kebab tylko taki konkretny prawdziwy nie to to co serwuja na dworcu i jakies inne miech :) Jak lokal bedzie mial styl i ceny beda przystepne to ludzie beda przychodzic no i jeszcze koncesja na alkochol mysle ze podstawa. Piwo wino co do wodki to nie jestem przekonany czy w restauracji to dobry pomysl no chyba ze bedziesz wposzczac klientow w krawatach bo "klient w krawacie jest mniej awanturujacy sie:)"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: restauracja??????

Ciężko w Łomży coś otworzyc pełno wszystkiego

---===CICHO CIEMNY JA===---

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: restauracja??????

Podstawowym problemem jest odpowiedni lokal i lokalizacja a z tym cienko. Zastanawiam sie jak najemcy podpisują umowy na wiele lat to czy jest tam zawarty też długi okres wypowiedzenia, tak aby właściciel lokalu w 3 mc nie wywalił biznesu w który zainwestowało się kupę kasy. Natomiast najmujący wręcz odwrotnie, jeśli cos nie idzie to 3 miechy i dowidzenia. macie jakieś doswiadczenia w tych kwestiach? Czy wynajmowanie takiego lokalu nie jest dużym ryzykiem w kontekście nierzetelnego właściciela lokalu?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: restauracja??????

bar mleczny jak za PRL to bedzie hit

Nasza bis

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: restauracja??????

Jakieś konkretne chińskie jedzonko by się przydało w Łomży, no nie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: restauracja??????

zgadza sie....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: restauracja??????

Tak się zastanawiam czy lokal z chinszczyzną bez prawdziwego chinczyka jako kucharza był by doceniony przez ludzi, na tyle autentyczny aby przyciągał, bo po za tym jedzenie musi byc tez dobre ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: restauracja??????

Ja myślę, że nie potrzeba być chińczykiem aby przyrządzić danie z dobrego przepisu. To potrafi każdy kucharz. Myślę, że problem leży w dobraniu jakości użytych produktów tak aby były smaczne a cena nie była zbyt wysoka.

Osobiście chciałbym znaleźć w naszym mieście meksykańską kuchnię, uwielbiam ostre potrawy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: restauracja??????

zrób dobrą kuchnię POLSKĄ ale naprawdę dobrą a zobaczysz jak będą się oblizywać bo po tych ala włoskich chińskich.... to się rzygać chce

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: restauracja??????

amrest w kolejnych planach ma zamiar otworzyc kfc w elku suwalkach i lomzy, takze spokojnie doczekacie pytanie tylko kiedy. W kazdym badz razie plany sa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: restauracja??????

Tani bar z dobrym polskim jedzeniem , jakie są w Białym. Zyski są z dużego przerobu. Ale myślę , że na to Cię nie stać , bo trzeba duużo kasy.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: restauracja??????

Damienlks25 skąd wiesz ???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: restauracja??????

mam 2 znajome- kierowniczki pracujace w amrescie jedna w wawie, 2 w bialym tez bylem zdziwiony...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: restauracja??????

amrest jest we wrocławiu jak już, możesz miec znajome kierowniczki ale z baru kfc które gówno wiedzą poza ilością udek kurczaka które sprzedały danego dnia...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: restauracja??????

w łomży jest już trochę tego ale by się coś jeszcze przydało działaj !!!

anio1

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: restauracja??????

korona

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: restauracja??????

I jak poszło? Bo też jestem zainteresowany takim biznesem.

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: restauracja??????

Dodam od siebie, że też mam gastronomiczny biznes w Białymstoku i wpakowałem najwięcej pieniędzy tak naprawdę w sprzęt ( dla zainteresowanych brałem go stąd http://www.xxlgastro.pl/ ) i z tego co po tylu latach działalności mogę stwierdzić to fakt, że teraz poszedłbym we franczyzne bo naprawdę marka/nazwa daje bardzo dużo a i koszta bardzo maleją. Mamy taki świat z otwartymi granicami, że ludzie przyjeżdżając do domu do Łomży albo przejeżdżając raczej podjadą tam gdzie szyld już znają. Niestety w przypadku tak małego miasta raczej to w grę może nie wchodzić bo taki Subway to jets koszt 600 tysięcy złotych (http://franchising.pl/franczyza/103/subway/) lepszy już McDonald przy drodze ale kto taki kredyt da.

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: restauracja??????

czy myślicie że ktoś wam uwierzy w to co piszecie trolle jedne ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: restauracja??????

Amerykanska to jest to, jak bys jeszcze mial chlodnie co calego byczka zmiesci.
Kupic takiego u rolnika z wolnego wypasu, takie miecho jak powisi na haku w temperaturz 0-1 C jest jeszcze lepsze. Bys mial tanie zdrowe stejki, wykosil bys kjepapy i te durne pizzernie, co gotuja makaron rano a pozniej tylko odgrzewaja i o 14 tej dostajesz kopysc wielkiej makaronowej ciapy.
A na dodatek jeszcze kradna wloskie nazwy :) Pozdro i nie poddawaj sie, pomysl dobry.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: restauracja??????

Stwórz swój własny klimat i markę. Najlepiej wyjedź gdzieś za granicę i zobacz jak tam się to robi.

Po co kolejny Mc., KFC, Sub, itp.
Zaraz się porzygam !!! Łeeeeeee

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: restauracja??????

w łomży nie ma porządnej restauracji

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: restauracja??????

A czy znacie możę jakieś firmy, które dają ekspres w zamian za kupowanie od nich kawy? Zastanawiam się nad taką dzierżawą albo wynajmem w zamian za kupowanie kawy

https://4lomza.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: restauracja??????

Tchibo Coffee Service - palarnia kawy dobra kawa i herbaty. Poza tym ekspres w dzierżawie - jest tutaj limit kwotowy ale możesz go łączyć z wszystkimi produktami jakie oferują czyli herbaty kawy itp.
Najlepiej będzie się skontaktować, powinni przedstawić Ci swoje warunki cenowe, bo wszystko tutaj oczywiście zależy od tego, jaki ekspres zamówisz oraz ile będziesz zamawiała kawy.

Powinni również doradzić jaki ekspres do kawy do kawiarni będzie najlepszy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: restauracja??????

Na tej stronie jest ich pełna oferta https://www.tchibo-coffeeservice.pl/rozwiazania-dla-biznesu/dla-gastronomii/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: restauracja??????

Ekspres do kawy do restauracji. Witam wszystkich.. Planuje kupić ekspres do kawy .. polecicie mi cos sprawdzonego.. ok 150 kaw dziennie
bede wdzieczy za pomoc

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: restauracja??????

Weź pod uwagę:
Rodzaj ekspresu: Istnieją różne rodzaje ekspresów do kawy, takie jak automatyczne, półautomatyczne, kolbowe i inne. W przypadku dużej ilości zamówień, automatyczne ekspresy mogą być bardziej wydajne.

Wydajność: Przy 150 kawach dziennie, konieczne jest wybranie ekspresu o odpowiedniej wydajności, aby uniknąć przestoju i opóźnień.

Możesz zerknać na ekspres do kawy restauracja w Tchibo Coffee Service. Na miejscu w firmie doradzą jakie urządzenie wybrać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: restauracja??????

Czy posiadacie swoją ulubioną restaurację we Wrocławiu? Co możecie mi polecić? Zdecydowanie chciałbym Wam polecić stronę, na której znajdziecie oferte nowoczesnej i profesjonalnej restauracji Nowy Strych we Wrocławiu - garaże na wymiar .

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org