czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Który Adwokat najlepszy w Łomży??

Podobnie jak w temacie.Czyli, czy mieliście przyjemność korzystania z usług łomżyńskich Adwokatów??I jak oceniacie ich na podstawie doświadczenia z nimi?A może wiecie który z nich jest najlepszy?Czekam na opinie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Który Adwokat najlepszy w Łomży??

Dick Adwokat

Doszedłem do konkluzji iż ewenement jest ewidentnym paradoksem konstruktywnej rekapitulacji skolidowanej na adekwatnych arkanach pryncypialnej dystrybucji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Który Adwokat najlepszy w Łomży??

Najlepszy jest Ojciec Rydzyk - Adwokat Diabła.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Który Adwokat najlepszy w Łomży??

Wszystko zależy od sprawy . Każdy z nich jest fachowcem w odrębnej dziedzinie . np. pani Krasowska najlepsza od rozwodów, choć sprawy pobicia też nie są jej obce . Piceluk dobry od spraw majątkowych .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Który Adwokat najlepszy w Łomży??

Polecam mecenasa Andrzeja Fabisia. Najlepszy jakiego znam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Który Adwokat najlepszy w Łomży??

Nie ma takiego. Wszyscy są dobrzy tylko do obiecywania gruszek na wierzbie no i oczywiście do inkasowania honorarium.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Który Adwokat najlepszy w Łomży??

Coco, a znasz jeszcze jakiegoś?:)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Który Adwokat najlepszy w Łomży??

w zaleznosci do jakiej sprawy ci potrzebny nie wiem kto to jest ten fifiś ale jak to ten co mysl to nie bierz go (taki starszy siwy nie za wysoki )

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Który Adwokat najlepszy w Łomży??

Lech Kozioł . dobry jest w tym co robi . 12 lat ciągnela sie prawa o włamanie do mojego domu . Kozioł przejąl sprawe i po 3 miechach starzy odzyskali kase : P polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Który Adwokat najlepszy w Łomży??

w ciągu 3ch miesięcy, tak szybko? czy on jest znanym w lomży adwokatem?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Który Adwokat najlepszy w Łomży??

Lech Kozioł - starszy człowiek (doświadczony) żona i syn też są adwokatami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Który Adwokat najlepszy w Łomży??

wiec warto w niego inwestować?

md

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Który Adwokat najlepszy w Łomży??

czyli warto na niego postawić?

md

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Który Adwokat najlepszy w Łomży??

Tak w wielu znanych sprawach brał aktywny udział i WYGRAŁ !!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Który Adwokat najlepszy w Łomży??

mam nadzieje,ze w mojej sprawie będzie równie skuteczny, bo jako człowiek jest w porządku:) licze na niego jest moją ostatnią deską ratunku, bardzo wiele o nim dobrego slyszałam. cena nie ma znaczenia, liczy sie efektywnosć

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Który Adwokat najlepszy w Łomży??

autoreklama?

jedyny prawdziwy jasio :}

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Który Adwokat najlepszy w Łomży??

nie, życie....i porady!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Który Adwokat najlepszy w Łomży??

jak sie jest z innego miasta trudno jest dokonać właściwego wyboru samemu..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Który Adwokat najlepszy w Łomży??

Fabiański jest bardzo dobry

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Który Adwokat najlepszy w Łomży??

karnista?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Który Adwokat najlepszy w Łomży??

czy ktoś zna dobrego adwokata od spraw karnych,

janina

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Który Adwokat najlepszy w Łomży??

Fabiański to showmann . Często , gęsto nie przykłada wagi do Twojego problemu . Zapomina np. , że miał się stawić na sprawę . Ale kasy nie zapomni ... Jęśli chodzi o ostatnią deskę ratunku, to na pewno nie do niego .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Który Adwokat najlepszy w Łomży??

Tu bym się z Tobą HELENA nie zgodziła, ostatnio miałam tą przyjemność korzystać z Jego usług i jakoś nie zauważyłam by był taki jak opisujesz.

A adwokatem/mecenasem jest jak z lekarzem, jak pomoże to jest ok, jak nie pomoże to jest beee:-)

mogę polecić jak już tu wspomnieli co nie którzy, pan mecenas Kozioł jak i mecenas Fabiś, z Fabisiem miałam doczynienia pare miesiecy temu, z panem mec. Kozioł parenaście lat temu, ale wiele dobrego o Nim ostatnio słyszałam, i szczerze powiedziawszy pełen szacunek mam zarówno dla jednego jak i drugiego. a jak tu przypadkiem zajrzą to ICH serdecznie pozdrawiam:-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Który Adwokat najlepszy w Łomży??

ale czy Lech czy Jacek jest lepszy,ponc ojciec był prokuratorem wczesniej,ale nie wiem ktory lepszy,

janina

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Który Adwokat najlepszy w Łomży??

Jacka nie znam, nie wypowiadam się wobec tego na Jego temat, Znam tylko starego i Jego mogę tu polecić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Który Adwokat najlepszy w Łomży??

Helena to za co pani Krasowska Cię pobiła?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Który Adwokat najlepszy w Łomży??

Najlepszy jest Kozioł ale i najdroższy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Który Adwokat najlepszy w Łomży??

KOZIOŁ jest dobry z 10 zbił mi na 3 do odsiatki hahaha _______________________


> JESLI NIEWIESZ O CO CHODZI ZAWSZE CHODZI O KASE

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Który Adwokat najlepszy w Łomży??

karafla,dobry by był jak byś miał wyrok w zawieszeniu

janina

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Który Adwokat najlepszy w Łomży??

zgadzam się z przedmówczynią!

md

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Który Adwokat najlepszy w Łomży??

mam na mysli dobry wyrok

janina

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Który Adwokat najlepszy w Łomży??

Polecam Kozła .Z całą pewnością człowiek z klasą na poziomie i bardzo efektywny. Warto zainwestować ma się pewność że zrobi co się da .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Który Adwokat najlepszy w Łomży??

Dużo ludzi poleca ci Kozła, myślę że stara wiara jest ok. Natomiast słyszałem złe opinię o Andrzeju Anusewiczu bierze kasę a potem Ahoj kapitanie!
Nie ma czasu, ciągle zajęty. Ni jak się z nim skontaktować aby ustalić ważne aspekty sprawy, słyszałem że nie wnosi nic wartościowego do sprawy, tak jakbyś się bronił sam ( z tym że masz mniej kasę w swoim budżecie)
Wiec dobrze robisz pytając o opinię bo nie warto wyrzucać kasy w błoto



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Który Adwokat najlepszy w Łomży??

a jaką macie opinię o p. Wybranowskim i Fabiańskim?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Który Adwokat najlepszy w Łomży??

A do spraw odszkodowawczych który byłby najlepszy ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Który Adwokat najlepszy w Łomży??

Dołączam się do pytania, kto zajmuje się odszkodowaniami z OC.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Który Adwokat najlepszy w Łomży??

W Łomży to pewnie żaden..:(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Który Adwokat najlepszy w Łomży??

TYLKO ANUSEWICZ ANDRZEJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Który Adwokat najlepszy w Łomży??

a który jest od spraw gospodarczych, obsługa firm?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Który Adwokat najlepszy w Łomży??

kazdy jest dobry zalezy jaka sprawa podobno wybranowski jest dobry od spraw beznadziejnych czyli w sprawie w ktorej nie mozna niby nic zrobic on zawsze znajdzie jakis paragrafek wyciagnol duzo ludzi z niezlego bagna ale powiem ci wszystko od czegos zalezy koleszka pare miesiecy temu mial sprawe i juz do odsiadki praktyczniebo dwa takie same wyroki w czasie zawieszenia napisal do sadu o obronce z urzedu przed rozprawa zamienil pare slow z tym adwokatem i facet na tyle obyty i skuteczny ze kare grzywny mu wywalczyl a nie odsiadke.takze widzisz na wszystko jakis paragraf jest nawet na wyrok.

ell pablo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Który Adwokat najlepszy w Łomży??

każdy jest zły:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Który Adwokat najlepszy w Łomży??

Hanna Stachowiak. prowadziła moje 3 sprawy i zawsze na + :) polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Który Adwokat najlepszy w Łomży??

każdy to oszust,złodziej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Który Adwokat najlepszy w Łomży??

adwokaci kręcą,robią w h..uja.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Który Adwokat najlepszy w Łomży??

Prawda jest taka że to jedna wielka Łomzyńska klika ... Wszyscy sie znają, nie chcą robić sobie konkurencji więc sprawy przebiegają polubownie między nimi...
Chodzi mi o to że nie ma tzw wyścigu miedzy nimi ....
Każdy z nich chce zarobić i dobrze wychodzą na tej strategii, na sprawach uśmieszki do siebie po sprawie kawka dobry temacik.... Kaska wzięta i tyle
Warto brać adwokatów z innych miast!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Który Adwokat najlepszy w Łomży??

pawelznavaRY zlodziej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Który Adwokat najlepszy w Łomży??

Najlepsza jest adwokat Elżbieta Maleszewska (sprawy karne, cywilne)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Który Adwokat najlepszy w Łomży??

Odradzam korzystanie z jakiegokolwiek adwokata w Łomży -weź z innego miasta bo przegrasz każdą sprawę później pojadę po nazwiskach może Cię to oświeci :)

Eva Ali-baba




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Który Adwokat najlepszy w Łomży??

skoro nie z Łomży to może znacie jakiegos dobrego adwokata z Zambrowa?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Który Adwokat najlepszy w Łomży??

Nie mogę zgodzić się z przedmówcami. Są adwokaci w Łomży , którzy cieżko pracują, kosztem rodziny , własnego czasu , z poświeceniem się dla klienta. W każdej dziedzinie również, w adwokaturze można spotkać ,,czarną owcę" ale nie można wszystkich traktowac tak samo. Wpisy jakie ukazały sie powyżej są niesprawiedliwe , godzące w interesy tych ,którzy swojej parcy poświęcają wiele serca

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Który Adwokat najlepszy w Łomży??

Do autora alibaby, uważam, że twoje opinie są niesłusze, nie masz zielonego pojecia o tym co piszesz. Pewnie jesteś adwaktem z Zambrowa lub Białegostoku , nie masz zadnych klientów, a pisząc negatywnie o łomżyńskich adwokatach liczysz , że coś ci skapnie i zdobędziesz klienta żenada !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Który Adwokat najlepszy w Łomży??

A Ty Magdaleno 3 pewnie jesteś adwokatem z Łomży?
Wejdźcie na http://rejestradwokatow.pl i tam macie adwokatów do wyboru do koloru. Wpiszecie miasto i wyświetlą się wszyscy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Który Adwokat najlepszy w Łomży??

Osobiście do spraw rozwodowych polecam Mecenasa Jacka Kozioła. Jest rzeczowy, konkretny i SKUTECZNY - opinia wynika z moich własnych doświadczeń. Reprezentował mnie - wygrana sprawa rozwodowa, sprawa apelacyjna. Pełen profesjonalizm i pełna kultura na sali sądowej. Klienta traktuje podmiotowo, można mieć do niego pełne zaufanie.
Wiem też, że jest doskonałym karnistą.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Który Adwokat najlepszy w Łomży??

smok24 mam namiary na adwokata z Bialego on zajmuje sie odszkodowaniami z OC Tomasz Sliwinski 504059057

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Który Adwokat najlepszy w Łomży??

Możecie mi polecić adwokata do przeprowadzenia rozwodu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Który Adwokat najlepszy w Łomży??

bzzzy święta prawda :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Który Adwokat najlepszy w Łomży??

polecam usowicza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Który Adwokat najlepszy w Łomży??

Dostałem namiary z polecenia,prowadził mi sprawe ,bardzo solidny a do tego skuteczny ,kancelarie ma w Warszawie ale Łomżyniak i prowadził sprawe w Łomży nie zdarł kasy mec Antoniewicz 607 867 333

Antantdar

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Który Adwokat najlepszy w Łomży??

Sporo jest adwokatów.. według mnie jednym z najlepszych jest Pan Bedełek, http://bedelek.pl/ - niesamowity adwokat.

http://bedelek.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Który Adwokat najlepszy w Łomży??

Wszyscy są dobrzy ale na koniec każdy się sprzedaje razem z sadami razem to nie sa sądy to sa giełdy kto da wiecej ten przebija i traci sedziowie razem w tym sa doznałam tego sama.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Który Adwokat najlepszy w Łomży??

ty BolekLolek i Tosia ....zerknij na datę kiedy ten ktoś potrzebował pomocy?
2008 ? Ciekawe czy jeszcze żyje a Ty odgrzewasz stare kotlety...
nerka

Paradox

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Który Adwokat najlepszy w Łomży??

Potrzebny adwokat do odszkodowania ale z firmy, kogo mozecie polecic?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Który Adwokat najlepszy w Łomży??

Truszkowski gość trochę kuleje na nogę ale jest kozak. KANCELARIA W ŁOMŻY I PISZU

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Który Adwokat najlepszy w Łomży??

Leon11 masz moze jakis namiar na tego pana?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Który Adwokat najlepszy w Łomży??

Mirosław Truszkowski na Polowej rozmawiaj tylko z nim -częściej przyjmuje w Piszu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Który Adwokat najlepszy w Łomży??

Dzięki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Który Adwokat najlepszy w Łomży??

Sobieski ,Wilk,Małachowski,Iwanowski - Szosa Zambrowska . Jak pójdziesz na 60-tke to Ci żaden adwokat nie będzie potrzebny. W łomży łapią panów za narkotyki , okradanie mieszkań itp.itd. i pomimo recydywy dalej chodzą i puszą się po mieście . Jeszcze dodatkowo spotykają się z policjantami a to w lesie a to gdzieś na zadupiach pózniej głosząc ,że mają swojego. A w aktach policyjnych zarejestrowani jako konfidenci :) Nigdy narkotyków w miescie się nie pozbędą dopóki będa dawac konfidentom handlować .
Jesli Ci masz konfikt z prawem idz do jamy i jak zobaczysz panów z duzymi brzucami , tłustymi łapami , przymałymi koszulkami i z rekami rozlozonymi jakby telewizory nosili - to zapytaj się ich co robic aby wyjśc z problemów karnych i oni Ci powiedzą :)


Bo jeśli jesteś normalny to do spraw karnych - nigdy nie bierz adwokata z łomży ! A co do spraw cywilnych bierz kozła lub jakiegokolwiek . Skład sedziowski sądu cywilnego to normalni ludzie . Wypaczeni są tylko ci orzekający w sprawach karnych.

Brat dla Brata, Bratem a nie Katem !!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Który Adwokat najlepszy w Łomży??

też nie polecam nikogo z łomży.weź z innego miasta.bodaj z ostrołęki być zambrowa,kolna. wzięłam adwokatke z łomży to se chodziła w trakcie mojej sprawy po innych sprawach,a do mojej nie była przygotowana nawet za co dostała upomnienie od sędzi. koszmar,pieniądze poszły w błoto jednym słowem,marnie to widzę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Który Adwokat najlepszy w Łomży??

Masz racje, z Łomży nie ma nikogo konkretnego jeśli chodzi o alimenty na dziecko, żaden adwokat nie jest konkretny i nie pomoże w dokładnej specyfikacji, ostatnio dużo czytałam o alimentach na dziecko na http://blog.kancelarialuty.pl/sprawy-o-alimenty/ ładnie opisali wszystko, ktoś korzystał z ich wytycznych, ciekawi adwokaci, warci uwagi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Który Adwokat najlepszy w Łomży??

Moją sprawę poprowadził mecenas Artur Antoniewicz.Sprawa dotyczyła rozwodu z orzeczeniem o winie (już mojego bylego męża) oraz alimentow. Kompetentny, zaangazowany w sprawe, odbiera telefony, a jak nie to oddzwania. Polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Który Adwokat najlepszy w Łomży??

polecam siebie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Który Adwokat najlepszy w Łomży??

Stachowiak - Nosalik Magdalena. Przyjmuje na Dwornej. Pełen profesjonalizm.

dream on

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Który Adwokat najlepszy w Łomży??

Dlaczego z Łomży ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Który Adwokat najlepszy w Łomży??

\"Poczytna\" jakim trzeba być idiotą żeby łyknąć coś takiego jak \"gwarancja wygranej sprawy\". Taki termin w tej branży nie funkcjonuje wśród rzetelnych prawników.
PS. zalecam słownik \"specjalistom\" ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Który Adwokat najlepszy w Łomży??

Witaj Lusia 5 .Słyszałam już wczesniej o tym mecenasie Antoniewiczu , podobno bardzo oddany każdej sprawie. Może masz namiary na jego kancelarie , moze nr. tel, bardzo prosze jeżeli możesz podaj .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Który Adwokat najlepszy w Łomży??

Klocek

-

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Który Adwokat najlepszy w Łomży??

\\Kwinto7\\ nie rozumiem Twojej agresji w moim kierunku. Nikogo nie uraziłam, jedynie wyraziłam swoje zdanie. A od tego chyba jest forum prawda ? Jesli masz problemy ze swoimi nerwami to polecam albo terapię, albo jogę, ewentualnie zapisz się na boks, zeby wyladowac te wszystkiee złe emocje ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Który Adwokat najlepszy w Łomży??

\\\\\"medi\"\\\\Adwokat Artur Antoniewicz, w Łomży ma kancelarie przy ul. Hipokratesa 31, tel. 607 867 333.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Który Adwokat najlepszy w Łomży??

Stachowiak hanna. Chojnowska grazyna. Stachowiak nosalik magdalena

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Który Adwokat najlepszy w Łomży??

Poczytna to ja ci odpowiem tsk na swieta mendo reklamowa. Wklejasz tu te swoje linki udajac zainteresowaną tematem i nic nie wnosisz do rozmowy. Zmien prace bo cienka jestes w tym co robisz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Który Adwokat najlepszy w Łomży??

Poraz wtóry , choć zupełnie w innej sprawie ( kwestie odszkodowawcze) moje roszczenia prowadził mec Antoniewicz , sprawę wygrał z dużym powodzeniem , polecam wiec z czystym sumieniem. Nie bierze ,,słono,,a stara się bardzo.

Antantdar

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Który Adwokat najlepszy w Łomży??

Magdalena stachowiak nosalik najlepsza w sprawach karnych! A w innych polecam jeszcze grazyne chojnowska I jacka kozla

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Który Adwokat najlepszy w Łomży??

FABIAŃSKI NIGDY WIĘCEJ

Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Który Adwokat najlepszy w Łomży??

Fabianski jak najbardziej na tak. Puki co wszystko dla mnie wygrywa ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Który Adwokat najlepszy w Łomży??

Ja polecam nowego na rynku łomżyńskim adwokata Mieczkowskiego. Nie bierze zbyt dużo i naprawdę zna się na rzeczy.
Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Który Adwokat najlepszy w Łomży??

Znajomi dali nam namiary do Pana Dariusza Mieczkowskiego, ma kancelarię na przeciwko katedry. Na początku byłam sceptycznie nastawiona ze względu, że to młody adwokat, od niedawna zaczął. Byłam mocno zaskoczona (pozytywnie oczywiście) po pierwszym spotkaniu. To bardzo pomocny, zaangażowany, miły i konkretny człowiek. Naprawdę zna się na rzeczy i bardzo dużo nam pomógł. W sumie rozwiązaliśmy nasz problem bardzo szybko.
Na dodatek nie bierze zbyt dużo jak inni, którzy stawki mają bardzo wygórowane.
Polecam bardzo Pana Darka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Który Adwokat najlepszy w Łomży??

Z pewnością obecnie nie poleciłbym Hanny Stachowiak. Do sprawy majątkowej, która okazała się prostą do wygrania podeszła zupełnie nie kompetentnie. Straszyła , że szanse są marne, coś bez sensu pobełkotała i skasowała 600zł za taką poradę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Który Adwokat najlepszy w Łomży??

polecam Maliszewska !

pawel88

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Który Adwokat najlepszy w Łomży??

Nie polecam Andrzeja Anusewicza Wziął pieniądze z góry i nie chciał wydać żadnego pokwitowania.Na sprawy i przesłuchania świadków sie nie stawił ani raz tylko dwa razy wysłał aplikanta ,który z aktami zapoznawał sie w biegu pod drzwiami sali rozpraw.Na mowę końcową i zakończenie sprawy nie stawił sie i nawet o tym nie poinformował :-( Totalny ignorant i krętacz.Kontakt z nim jest bardzo utrudniony,po wpłaceniu pieniędzy nie odbiera telefonów.

kijem tego co nie pilnuje swego!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Który Adwokat najlepszy w Łomży??

Ja osobscie polecam Dariusza Mieczkowskieg z Lomzy. Mlody czlowiek ale konkretny. Drogo nie bierze i nie jest jak to mowia starym wyjadaczem. Obecnie Pan Darek prowadzi moja sprawe i nie mam zadnych zastrzeżeń..

dari

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Który Menel najlepszy w Łomży??

cos cienki ten adwokat jak klientow w Łomzy szuka a sam jest z Płocka.
Mnie kiedys groziło dozywocie i Mietek mnie wybronil dobry jest. Na dodatek
zmienil ustawe, teraz moge juz pierdziec w miejscach publicznych i czasami
sobie tez bekam, kiedys za to bylo dozywocie



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Który Adwokat najlepszy w Łomży??

Rozwód: którego adwokata możecie polecić? Skuteczny, nie zdzierajacy portfela..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Który Adwokat najlepszy w Łomży??

Sami nieudacznicy
Nieuki
Przekręty

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Który Adwokat najlepszy w Łomży??

Pewnie tyle opini ilu adwokatow, a kazdy z nas szuka teoretycznie najlepszego. Mysle ze nie ma gorszych czy lepszych ,problem polega na tym ,, czy sie komus jeszcze chce ,czy tez nie ,, i ile wezmie kasy i jak to przelozy na reprezentowanie przed sadem. Z Lomzy mialam dwoch , z tak zwanych ,,lomzynskich, niestety brak zadowolenia z mojej strony. Dopiero trzeci przechylil szale na moja strone. Nie zdarl , a widac bylo entuzjazm w prowadzeniu sprawy . Choc spoza ukladow,, lomzynskich ,, bo takiego tez szukalam , doprowadzil sprawe do kozystnego dla mnie zakonczenia. Sprawdzony !!! Polecam Antoniewicz kancelaria na Piłsudskiego nad Duo Dent.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Który Adwokat najlepszy w Łomży??

Polecam Mecenasa Artura Antoniewicza. Solidny człowiek z kompleksowym podejściem do każdej sprawy. Z tego co wiem posiada również kancelarię w Warszawie. Pełen profesjonalizm

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Który Adwokat najlepszy w Łomży??



\"towarzystwo\" postkomunistyczne to zapewne ma z 99% skuteczności , wszak Sąd też jest nadal postkomunistyczny

cena decyduje o skuteczności, efekcie finalnym i konsekwencjach dlaczego \"nie dałem więcej\"

tak więc im starsza/y tym lepsza/y[skuteczniejsza/y] , można by rzec że jak wino
La Roja tylko że wino mało kto wie gdzie jest Roja ... to co tu jest to można porównać że jest to \"gulasz w sosie własnym\"

wykładnią oceny może być to że w Łomży nie ma prawnika który by podjął się sprawy z Prawa Administracyjnego np reprezentowaniem przed NSA iii to jest jedyna konkluzja

sami swoi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Który Adwokat najlepszy w Łomży??

Zdecydowanie NIE polecam adwokat Iwony Gosk. Reprezentowala mnie, niewazne w jakiej sprawie, fakt ze mialam dowody i swiadkow, a ona wiedziala czego ja oczekuje. druga strona byla totalnie nieprzygotowana. Pani \\\"adwokat\\\" byla roztargniona, pomieszala fakty, a w pewnym momencie na sali zaczela doradzac drugiej stronie!!! Myslalam ze to jakas kiepska komedia. kiedy chcialam wziac sprawy w swoje rece bezczelnie mnie uciszyla. po rozprawie powiedzialam ze nie tego oczekiwalam, a pani adwokat stwierdzila, ze nie chce brac udzialu w tej sprawe i sie wycofala zostawiajac mnie totalnie na lodzie. W zyciu nie spotkalam sie z czyms takim. nastepnym razem biore adwokata spoza lomzy i tyle.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Który Adwokat najlepszy w Łomży??

zdecydowanie mec. Jacek Kozioł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Który Adwokat najlepszy w Łomży??

Wystrzegajcie sie pana Par do

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Który Adwokat najlepszy w Łomży??

Truszkowski

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Który Adwokat najlepszy w Łomży??

Polecam adwokatkę Patrycję Polak - Lewańczuk z ul Polowej. Młoda, więc zaangażowana i zawsze przygotowana. Poprostu profesjonalizm. No i kasą też nie problem, idzie się dogadać co też jest plusem.
Lukson



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Który Adwokat najlepszy w Łomży??

polecam moją Panią adwokat Izabelę Konopka prowadziła moją sprawę rozwodową, poleciałam ją mojemu chłopakowi do sprawy karnej i jesteśmy z niej bardzo zadowoleni. Naprawdę przejmuje się sprawami i co najważniejsze walczy o klienta. bardzo miła i ludzka jak nie ma się pieniędzy od razu to czeka i nie robi z tego problemu. Mam do niej nr 508310802, wiem że otworzyła w nowym miejscu kancelarię więc trzeba dowiedzieć się tylko gdzie.

Karola

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Który Adwokat najlepszy w Łomży??

A ja polecam Pania mecenas Patrycja Polak-Lewanczuk, zajmowala sie moja sprawa rozwodowa i alimentami na dziecko. Z cala pewnoscia kobieta z klasa i na poziomie.
Mloda i ambitna kobieta, nie skazona jeszcze tym calym srodowiskiem. Do mojej sprawy podeszla bardzo profesjonalnie. Opanowana i odpowiedzialna, bardzo dobrze przygotowana do sprawy, zawsze wie co powiedziec i wybronic swojego klienta. Kobieta pracowita i solidna w tym co robi a przede wszystkim czlowiek oraz matka.
Przemowe koncowa powiedziala tak ze az mi sie lzy w oczach zakrecily, bo sama lepiej bym swojej sytuacji i siebie nie przedstawila.
W sprawie kosztow i platnosci zawsze mozna sie dogadac.
Otwarta osoba i naprawde godna polecenia!
Pelen profesjonalizm!
Jestem bardzo wdzieczna za caly trud pracy wlozony w moja sprawe!

Pola123

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Który Adwokat najlepszy w Łomży??

Nie polecam radcy prawnego p. Grażyny R. z Sądowej. Byłam po poradę, poświęciła mi 10minut , nic konkretnego nie doradziła posługując się nawet - jak się okazalo- nie właściwym paragrafem, ponarzekała na dzisiejsze czasy i 100zl zaśpiewała. Stracilam tą stówkę ale już więcej na mnie nie zarobi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Który Adwokat najlepszy w Łomży??

* z Sadowej miało byc

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Który Adwokat najlepszy w Łomży??

Polecam Adwokat Patrycje Polak Lewańczuk .Miła,ambitna,młoda osoba.Poważnie podchodzi do sprawy i jest bardzo profesjonalna.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Który Adwokat najlepszy w Łomży??

Jasiek nie polecaj tej pani bo ona ma nas w nosie. Nie przyjedzie z krakowa. Poza tym skoro dziadujesz wklejaniem linków za parę groszy, to nie stać cię na tą panią boś zwykły dziad a tu trzeba zapłacić jak za mercedesa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Który Adwokat najlepszy w Łomży??

Ja polecam mec. Grażyna Cymek, sprawy rozwodowa i rodzinne w moim przypadku sprawdziła się na 100%

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Który Adwokat najlepszy w Łomży??

Nie korzystałem ale wiadomo że wszyscy przesadzają z wynagrodzeniem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Który Adwokat najlepszy w Łomży??

Pani mecenas Maleszewska

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Który Adwokat najlepszy w Łomży??

A nie myśleliście żeby szukać adwokata spoza Łomży? Obecnie rozprawy można przeprowadzać zdalnie i można wziąć prawnika skądkolwiek.

Dobry adwokat

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Który Adwokat najlepszy w Łomży??

najlepiej szukac po opiniach w internecie, ja polecam z Warszawy Iwonę Sepioło https://adwokat-sepiolo.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Który Adwokat najlepszy w Łomży??

Polecam kancelarię https://kancelariabudzinski.pl/uslugi/prawo-rodzinne/rozwod/ oni są najlepsza pomocą prawną. Jeśli chodzi o mnie to w sprawie rodzinnej bardzo pomógł. To doświadczony prawnik. Inne dziedziny prawa też obsługuje więc warto znać jego ofertę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org