czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
FOREX

Witam jestem ciekawy czy ktos z forumowiczow gra na gieldzie walutowej?? jak tak to z jakim skutkiem przymierzam sie do inwestowania na gieldzie i gielda walutowa wydaje mi sie byc najbardziej odpowiednia jakie sa wasze dowswiadczenia w tym temacie??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: FOREX

Na twoim miejscu pograłbym najpierw na symulatorach.Kilka miesięcy by się nauczyć.Oczywiście to nie taki łatwy kawałek chleba.Na początek kilka książek o tematyce inwestowania w waluty nie zaszkodzi.

Jak będe miał troche czasu wolnego to postaram się podrzucić kilka książek związanych z tym tematem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: FOREX

Absolutnie nie zgodzę się z twierdzeniem, byś założył konto wirtualne i tam się pouczył. Nie przyniesie Ci to korzyści, wręcz przeciwnie, przygotowywanie się na koncie demo do inwestowania w realu narazi Cię na straty. A dlatego, że systemy demo są tak skonstruowane by przyszły klient brokera zawsze zarabiał. W rzeczywistości jest inaczej, to broker ma zarobić kosztem klienta. Jedyna dobra nauka to przeznaczyć określoną kowtę na straty, założyć konto real i inwestować mini lotami np: 0.01, 0.05 lota na pozycji. Tylko wtedy poczujesz smak ryzyka i tylko wtedy nauczysz się wyczuwać rynek. I pamiętaj jedno jeśli ktoś Ci powie, że podstawa to analiza techniczna. To jest kolejny mit. Wskaźniki na analizach technicznych tworzą ceny, a nie odwrotnie. Ceny zaś tworzy rynek, a rynek to ludzie, ludzie to emocje i nie zawsze rynek podąża w kierunku takim jakim wskazuje analiza techniczna. Inwestowania na forexie to walka z trzema rzeczami: brokerem, rynkiem i własnymi emocjami. Pozdrawiam i życzę powodzenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org