czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Radio Taxi - które najlepsze?

Ile jest korporacji w Łomży?
Łomża 9621, Bis 9623, MPT 9624, Plus 9626 coś jeszcze?
Poproszę o opinie o korporacjach pod względem kultury, ceny itp.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radio Taxi - które najlepsze?

Jak dla mnie to tylko MPT. Pozdro

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radio Taxi - które najlepsze?

MPT bez 2 zdań

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radio Taxi - które najlepsze?

MPT:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radio Taxi - które najlepsze?

w naszej łomzyczce mamy dwa rodzaje mpt 91-91 i te podrobione 96 24,oba sa zesrane chyba plusy najlepsze zgredy nie oszukaja bo sie boja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radio Taxi - które najlepsze?

Które MPT chwalicie?

9191 czy 9624 ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radio Taxi - które najlepsze?

a czym one sie rozni?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radio Taxi - które najlepsze?

96-21 jest najdrozsze. na 96-24 dlugo trzeba czekac. polecam mpt

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radio Taxi - które najlepsze?

MPT 9624

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radio Taxi - które najlepsze?

zdcydowanie 96-26

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radio Taxi - które najlepsze?

96-21 - wcale nie najdrozsi (jest cos takiego jak karta st. klienta), a najbardziej profesjonalna obsluga w miescie.

Jeden lubi jak mu cyganie grają, drugi jak mu z butów smierdzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radio Taxi - które najlepsze?

ja tez mpt

Łomża leży na Mazowszu !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radio Taxi - które najlepsze?

91 91 of course

Dowiedz sie kim jestes i pozostan soba...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radio Taxi - które najlepsze?

96-21 maja o kilkadziesiat groszy wiecej od kilomettra, za trzasniecie drzwi i za postoj 9o 5zl wiecej, a swiatel mamy sporo w łomży i korki sa, wiec nie zle wtedy nabija). jechalam na tej samej strasie 9621 i 9626 i roznica byla znaczna ok 3 zl. karta stalego klienta moze dorowna wtedy cene do innych, nie zdzierajacych korporacji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radio Taxi - które najlepsze?

MPK



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radio Taxi - które najlepsze?

Każda firma ma swoich klientów, zwolenników i przeciwników i wszystkie są potrzebne bez dwóch zdań, chociażby ze względu na prawa konkurencji. Osobiście jeżdżę z 9621, z kartą stałego klienta (10% rabatu) ceny są takie same jak we wszystkich innych zrzeszeniach, czy firmach, za to nie musze czekać na taxi 15-20 min, czy nawet 0,5h. Mają największą liczbę postoi, profesjonalnie obsługują klientów i nie ma tutaj problemów z paragonami, czy wystawieniem rachunku (z czego często korzystam). Na szczęście prawo wyboru ma każdy i to jest najważniejsze. Pozdrawiam!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radio Taxi - które najlepsze?

MPT9624

pirat

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radio Taxi - które najlepsze?

buty sportowe

ściemka wszystkim

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radio Taxi - które najlepsze?

bucik. nigdy taksówką



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radio Taxi - które najlepsze?

Wigry 3 :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radio Taxi - które najlepsze?

pozdrowienia dla Mercia:) szefa postoju nr.2 w Łomży:);d;d;d

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radio Taxi - które najlepsze?

MPT 9191 - fajne, przystojniaki jeżdżą (niech się wszyscy nie cieszą - wyjątki też są ;) a ze strszymi można pogadać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radio Taxi - które najlepsze?

niewiem ktore najlepsze ale napewno nie te 91-91 widac jak oni jezdza jak dzidy stoja na statoil albo pod jakimis barami widocznie nie maja roboty to zebraja kto do nich wsiadzie i da z 5 zl widocznie nie jest to dobra firma ktora musi zebrac a nie stoi na postoju jak inne korporacje a i u nich nie jest tak tanio bo kiedys jechalem ze statoil to gosc nie wlaczyl licznika i wziol 10 zl gdzie zawsze place 7.50 max 8.10 od tamtej pory wole zadzwonic po inna korporacje i poczekac niz wsiasc do nich co stoja tam zawsze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radio Taxi - które najlepsze?

hmm... pan z radio kontakty 9621 ostatnio zawinol mi tel numer 150 wypadl mi w taksowce i powiedzial ze nie znalazl a zadzwonilem odrazu do korporacji zlodziej poprostu on jezdzi mercem w kombi uwazajcie na niego ale wiem ze kiedys ukradl 100 zlotych bo ktos placil zostawil flote on podszel po nim i zawinol zadzwonili poniego i sie wypieral dopiero jak na kamerach zobaczyl i po policje chcieli dzwonic to oddal a po za nim to reszta moze byc no moze jeszcze poza paroma gburami z 9626 te ich samochody sie rozpadaja oni naleza chyba do jakiegos fanklubu oldmobil ale telewizory te tematy musza byc jak zdejma te koguty to w kolnie zrobia jeszcze kariere i ten taki lysy takim srebrnym samochodem jezdzi mazda czy opel duzy taki nie pamietam nie mily strasznie raz z nim jechalem i pachnialo od niego paprykarzem zeby wypadalo by umyc przed praca albo jakies gumy kupic czy cos od niedawna jezdze tylko tymi 9191 chyba dla tego ze numer taki prosty pozdrawiam

atari 65 xe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radio Taxi - które najlepsze?

9624 !!!
najgorsze 9626 czy jakos tak to jest radio plus chyba

To DLa zasady we dwóch Nie dacie Rady

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radio Taxi - które najlepsze?

96-26

.Jak upadnę to WSTANĘ. ale wtedy TY masz PRZEJEBANE.!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radio Taxi - które najlepsze?

TO DO FRANKA-27:CO TY PIE..OLISZ TAK TY ZAWSZE PO YAMIE WRACASZ PIERWSZYM PEKAESEM DO STODOLY;D;D;D I TAM PLACISZ 8.10 BO DAAAAAAAAAAAAALLLLLLLLLLLLLLLEEEEEEEEEEEEKKKKKKKKKKKKKKKKKOOOOOOOOOOOOOOOOOOO MIESZKASZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radio Taxi - które najlepsze?

Ja tam jeżdżę 96-21 od lat i nie narzekam,nie mam nigdy problemów.Może dlatego,że u mnie napiwki to norma?

Kokosz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radio Taxi - które najlepsze?

Witam chciał bym poruszyć temat oszustw przez naszych biednych taksówkarzy. Wraz z narzeczoną zamówiłem usługę polegającą na odwiezieniu nas naszym autem. Kurs Kupiski Stare- Łomża południe. Ja niestety byłem pod wpływem alkoholu i w sumie wtedy nie interesowała mnie cena usługi-poszedłem do domu. Rano ku mojemu zdziwieniu kwota jaką zapłaciliśmy to 200zł. Jej wydało sie to dziwne aczkolwiek nie chciała się z nimi kłócić i zapłaciła tą astronomiczną kwotę. Wiem że numer boczny tego pana to 21. więc dla każdego z was kto korzysta z usług tej korporacji uwaga na pana z numerem bocznym 21 . Jeżeli ktoś z was wie co mogę z tym zrobić proszę o małą pomoc.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radio Taxi - które najlepsze?

Luka sz lepszy od Kokosza bo napiwek niechcący duży zostawił hehehehehe

maja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radio Taxi - które najlepsze?

Ja zawsze korzystam z BIS TAXI. Muszę przyznać, że rok temu, jeździło się taksówkami prawie codziennie. Panowie już tak mnie znali, że przyjeżdżali pod mój dom bardzo szybko (wiedzieli że jeżdżę do pracy) i naprawdę, 2-3 minuty od zamówienia taxi stała pod domem, także wielki plus dla tej firmy.
Z innych korporacji zdarzyło mi się korzystać jedynie sporadycznie, więc nie mogę się wypowiedzieć za bardzo.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radio Taxi - które najlepsze?

91-91.SUUUUUUUUUUPER TAXI.kierowcy zeje.....i.jezdze juz od lat.

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radio Taxi - które najlepsze?

Prawie wszyscy już wiedzą, że narzeczona wzięła sobie całą resztę, a Łukaszkowi wcisnęła, że taksówkarz ich oszukał . Łukaszek mało w majtki nie narobił, jak mu szef korporacji paluszkiem pogroził . Zastanów się chłopie nad tą narzeczoną, bo jeździ po Tobie, jak tylko chce, a wszyscy z boku aż się skręcają ze śmiechu .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radio Taxi - które najlepsze?

Dokładnie - Helena ma racje.

Ostatnio tez mnie jedna wy****ała

http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=208710&t=208710

Mozecie zobaczyc, poszedłem z nią na wesele a ona zaje**ała mi skórzane fotele z mojego focusa



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radio Taxi - które najlepsze?

Zobaczcie jak działa porównywarka cen taksówek i sami oceńcie jak prosto znaleźć tanią taxi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org