czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Praca na budowie? Zarobki

Witam wszystkich, moze wiecie jaka jest dniówka w Łomży na budowie dla pomocnika (przynieś, podaj, pozamiataj) za 10 godzin pracy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca na budowie? Zarobki

zależy co przynieś, co podaj i co pozamiataj;) i dokładnie gdzie i u kogo:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca na budowie? Zarobki

ogulnie na budowie jako pomocnik, na wykończaniówce

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca na budowie? Zarobki

Myślę,że jak wszędzie - 50 - 60 złotych dniówka..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca na budowie? Zarobki

70zl placiłem. jak sprytny to i 80zł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca na budowie? Zarobki

Stalowa Łapa Tylko trzeba robić:) A Nie stać :)

Żyje By Pakować Pakuje By Żyć

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca na budowie? Zarobki

a Piotrek nie chcesz jakiegoś pomocnika w tym roku na wakacje jak mówisz ze 70 zl 80 płacisz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca na budowie? Zarobki

witam moze ktos mogl byc dac jakies namiary na budowe bez roznicy czy murarka wykonczenia posadzki dla pomocnika ? pracowalem juz na budowach ostatnie pol roku na dachach ale ze wzgledy na zime nie moge teraz znalezc pracy wiec chwytam sie wszyskiego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca na budowie? Zarobki

u mnie 100 a pózniej jak widac ze bedzie robił to 120

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca na budowie? Zarobki

zygi.. a co robisz? Co wchodzi w umowe?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca na budowie? Zarobki

adamu8999

Co konkretnie robiłeś na tych dachach?Pracowałeś jako pomocnik?
Szybko się uczysz czy aby od godziny do godziny?

http://main.sqipcom.com/?ref=TomHas

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca na budowie? Zarobki

Na ferie znajdzie się coś u kogoś? PISAć

Pomysłowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca na budowie? Zarobki

tynki gipsowe, a co w chodzi w umowe:)? jak to pomocnik przynies podaj pozamiataj

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca na budowie? Zarobki

Thomas na dachach glównie zajmowałem się na początku noszeniem łat hehe ale kazdy tak zaczyna a tak powznie to wstawiem okna dachowe roto fakro velux zakladaniem orynnownia nigdy first kannion bryza pvc nigdy nie zakladalem metalowego, kładzeniem membrany dachowej eurovent corotop aquatec, robilem obróbki z blachy plaskiej czolówki dolne górne wietrówki dolne i góne do dachówki do blachodachóki nie robilem i jeszcze kilka innych,łaciłem troche zakladalem obróbki ale mial bym problemy z objechaniem calego dachu bez pomocy kogos bardziej doswiadczonego kręcilem blachodachówke. nie układalem dachówki i nie docinalem kalenic i koszy to tyle z dachów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca na budowie? Zarobki

co do wykonczeniówki i murarki to z tym jest dużo slabiej.szpachlowc troche umiem wyszpachlowalem 3 pokoje sam ale to zamalo zeby robic to zawodowo wiec musial bym zostac jeszcze troche przyuczony malowanie podobnie jak szpachlowanie tapetowac ukladac glazury i terakoty nie umiem.
Na murarce gluwni pracowalem przy betoniarce troche pomagaglem przy zbijaniu szalunków i robieniu zbrojeń

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca na budowie? Zarobki


przy polbruku sprawa ma sie tak robilem wszystko obsadzalem krawęzniki drogowe układalem kostke ściągelem plant obsadzalem obrzeza pracowalem na pile wodnej i zagesazczarce niestety w zadnej z tych czynnosci nie jestem asem dlatego za tam gdzie pracowalem brakowalo fachowców i ci co niepotrafili musieli szybko sie uczyc ja dlugo tam nie pracowwlem wiec robilem kazda z tych czynnosci nie wiele razy co za tym idzie nie opanowalem tego dobrze no ale jakies tam pojecie o tym ma

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca na budowie? Zarobki

co do tego czy szybko sie ucze to powiem tak napoewno na wlasnych bledach a szczególnie jak trzeba je poprawic bylo u mnie w firmie takie powiedzenie jak zjeba**s to popraw no i staram sie tego trzymac ale ubie sie uczyc nowych rzeczy chociaz na poczatku zazwyczaj sa problemy z wykonaniem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca na budowie? Zarobki

9 do 11 PLN/h.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca na budowie? Zarobki

to jak chlopaki znajdzie sie cos u was w firmach?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca na budowie? Zarobki

pracujac na czarno nie ma gwarancji na wyplate, zazwyczaj praca jesc ciezka , sztuczne i szydercze usmieszki kierownika denerwujace
radze przemyslec zanim zaczniesz pracowac



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca na budowie? Zarobki

http://www.gangsters.pl/index.php?polec=123861

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca na budowie? Zarobki

Myślę jednak że to pomysł nie głupi, jak by to duże grono osób potraktowało poważnie to? no niewiadomo.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca na budowie? Zarobki

mają złe opinie to i pracowników ciężko znaleźć

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca na budowie? Zarobki

Pamiętajcie ,nie dajcie się poniżać. Praca na budowie to jedna z najcięższych z możliwych prac. Wypłaty powinny być godne wysiłku.

Pomysłowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca na budowie? Zarobki

We wszystkich zawodach wypłaty powinny być godne. Szczerze mówiąc, nie umiem wymienić zawodu, który nie wymagałby albo fizycznej harówki, albo wysiłku intelektualnego, albo nie szarpałby nerwów. Wszystko to powinno być nagradzane na przynajmniej przyzwoitym poziomie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca na budowie? Zarobki

Praca na budowie dobre raczej wyzysk przez lokalnych pseudo biznesmenów. Myśli że da ci około 100-120zł dniówki bez zarejestrowania i jest super. Odradzam pracę u takich cwaniaków nigdy niczego u nich się nie dorobisz. Już lepiej na kase do Bidronki tam jest możliwość jakiegoś awansu , zarejestrowany, ubezpieczony , urlopy, zwolnienia lekarskie itp...., A u dziada co ma ala firmę budowlaną nic nie masz nawet ubrań - postaw sobie pytanie co zrobisz jak na przykład skręcisz nogę będziesz siedział w domu nic nie dostaniesz a biznesmen się będzie śmiał.
Jak nie chce płacić ZUS-u i ciebie rejestrować to niech dołoży na ZUS 1300 miesięcznie plus około 1 dzień urlopu za 1 miesiąc tobie się należy czyli dodatkowo 100 dniówki. Dodatkowo twoje wynagrodzenie powinno być wyższe byś mógł opłacić księgową podatki jeśli takowe się należą.
Podsumowując jeśli dostajesz te 100-120zł bez zarejestrowania to twój pracodawca - wyzyskiwacz po miesiącu twojej pracy ma zaoszczędzone 1400zł około to można liczyć jako jego zarobek bo nie wydał tych pieniędzy które powinny należeć się na twoje koszty zatrudnienia.
Jak pisałem lepiej na kasę do marketu jak na budowę a frajery sme niech dymają

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca na budowie? Zarobki

WoT zgadza się ,takie obecnie są realia na budowach.

Pomysłowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca na budowie? Zarobki

Zarobi na budowie są większe, w zależności od tego, jakie mamy doświadczenie i kwalifikacje. Bardzo dobrze, jeśli zatrudniając się mamy ukończony już kurs na operatora koparki i/lub kurs na montera rusztowań. Takie osoby są zawsze poszukiwane.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca na budowie? Zarobki

Odnośnie firmy budowlanej - znacie jakieś systemy erp, które wykorzystywane sa w handlu - chodzi o handel materialami budowanymi. Kolega prosił o jakieś info a nie potrafiłem mu pomóc - mam dług wdziecznosci, ja znalazlem takie coś https://simple.com.pl/ jakieś opinie ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Praca na budowie? Zarobki

Praca w biedronce na kasie to trampolina do sukcesu i awansu????
Coś się chyba komuś pomyliło.
Jakoś nie widać tego ruchu w górę, bo te same osoby od lat na kasach.

Praca na budowie to zdecydowanie - dla młodego, ambitnego i pracowitego młodego człowieka - większe perspektywy na podniesienie swoich kwalifikacji, ogromne możliwości pracy za granicą i jeszcze większe możliwości rozpoczęcia własnej działalności. Liczą się tylko chęci i reszta sama się wyklaruje w miarę upływu czasu i po nabyciu doświadczenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org