czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Gdzie na dług weekend

Jak w temacie, gdyby się zorganizować w pracy, to można mieć dwa weekendy długie do wykorzystania w maju. Problemem jest miejsce. Gdzie wybrać się z rodziną na długi weekend? Jakieś ciekawe miejsca, w góry czy nad morze? Jeśli jest się optymistą, zakłada się cudowną pogodę:) Przecież jest jeszcze kilka dni czasu, będzie ładnie:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie na dług weekend

jedz do Władka albo inne miejsce na Helu lub tuz obok. niedaleko a przyjemnie spedzisz czas. kwatery prywatne mozna mniej wiecej od 35-40 zl za osobodobe w niezlych warunkach znalezc...

Jeden lubi jak mu cyganie grają, drugi jak mu z butów smierdzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie na dług weekend

Na Mazury blisko

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie na dług weekend

Druskienniki na Litwie Aqua Park...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie na dług weekend

......żeby nie było tłoku i człowiek żeby odpoczął po pracy:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie na dług weekend

gdzie sa jakies fajne domki na mazurkach i nie drogo a? :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie na dług weekend

A polecicie jakieś fajne miasto do którego można byłoby się wybrać na 3 dni z dzieciakami?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie na dług weekend

Polecam Warszawę, na miejscu można sobie z dziećmi naprawdę fajnie zorganizować czas:
https://zabawatrampolina.weebly.com/blog/jakie-atrakcje-czekaja-na-dzieci-w-warszawie

Z tych mniej znanych miejsc polecam Muzeum Geologicznze. Muzeum jest położone na warszawskim Mokotowie. Pamiętam, że spędziliśmy tam naprawdę ciekawy czas. Jest kilka okazów do obejrzenia i świetna makieta wulkanu. Na pewno w tym roku również się tam wybierzemy.

Odwiedziliśmy je rok temu :)

Drugie fajne miejsce to sala zabaw Airo.

https://4lomza.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie na dług weekend

Kolejny troll polecający badzijne stronki bieda-firemek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie na dług weekend

A może Lwów? Mi się tam podobało, choć przejazd przez granicę bardzo przyjemny nie był.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie na dług weekend

Nad morze, ale nie w sezonie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie na dług weekend

Nad morze, albo Mazury:) Bardzo ładny jest Olsztyn: Zamek i Starówka to zdecydowanie coś co warto zobaczyć:) Albo Malbork:) Na południe, w góry to może zbyt długa trasa. Z dziećmi może warto by się wybrać do Jurajskiego Parku Dinozaurów, Muzeum Dziejów Ziemi w Wasilkowie? To tylko godzina od Łomży.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie na dług weekend

Warto wybrać się do Skalnego Miasta w Czechach. Ja tam byłam na majówce.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie na dług weekend

Bieda-noclegi tym razem miro66 poleca ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie na dług weekend

jak to gdzie wonachac pałe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie na dług weekend

Miro66 - latem raczej wypad na narty nikomu nie grozi...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie na dług weekend


Profil użytkownika

Imię (nazwa) użytkownika: artur123
Posty: 3
Imię: Artur
E-mail: wpisyewa2018@gmail.com


Artur czy Ewa?
Pomogli na Ibizie ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie na dług weekend

Jeśli w Polsce, to ja bym wybrała Mazury na przykład, miejsce, w którym jest cicho i zielono, żeby odpocząć od miasta. :) A poza Polską to czeska Praga na przykład. :)

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie na dług weekend

Myślimy o wyjeździe w góry.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie na dług weekend

Ach, sezon urlopowy. To jest właśnie to, co lubię.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie na dług weekend

Ja się wybieram do Wisły. Może to mało oryginalna \"wyprawa\" ale czuję się tam wyśmienicie! :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie na dług weekend

Ja wbijam do Lasu Jednaczewskiego, mało jest większych atrakcji w kraju i zagranicą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie na dług weekend

w dupe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie na dług weekend

Jaki macie pomysł na ten weekend?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie na dług weekend

To zależy jak lubicie wypoczywać. My jesteśmy fanami wędrówek i zwiedzania. Nawet blisko można znaleźć ciekawe miejsca do zobaczenia. Ponieważ najbardziej lubimy ciekawostki i niestandardowe miejsca, ostatnio odwiedziliśmy Rosję. Już dawno chcieliśmy tam pojechać. Jeśli się wybierzecie polecam zobaczyć Drzwi Płockie w Soborze Mądrości Bożej w Nowogrodzie. Jeśli chcecie poznać ich historię to zajrzyjcie na stronę https://polonika.pl/polonik-tygodnia/pelne-tajemnic-drzwi-plockie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie na dług weekend

Prawidłowy link to <a href=\"https://polonika.pl/polonik-tygodnia/pelne-tajemnic-drzwi-plockie\">https://polonika.pl/polonik-tygodnia/pelne-tajemnic-drzwi-plockie</a>

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org