czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
okulary

Gdzie w Łomży można kupić dobre okulary przeciwsłoneczne?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: okulary

W Biedroncee......;d A tak serio to jest duzo takich miejsc na kazdym kroku praktycznie a w okulistycznych znajdziesz dobre nieszkodliwe okulary

"Ten Klub te Barwy to dla nas całe ŻYCIE!!!"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: okulary

Takich które znajdę na każdym kroku, nie chce, napisałem, że porządne. Myślałem właśnie o optykach. Czy np. w optycznym przy starym rynku są okulary przeciwsłoneczne?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: okulary

Rusz tyłek z miejsca i se zobacz a nie takie badziewne pytania zadajesz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: okulary

Nie chce mi się specjalnie z drugiego końca Łomży jechać, żeby zobaczyć czy są, poza tym może ktoś na forum zna inne lepsze miejsce.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: okulary

Dobre okulary przeciwsloneczne mozna kupic jedynie u optyka.Na starym rynku jest wybor, ale zalezy co sie komu podoba...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: okulary

Chłopie zastanów się co ty piszesz. Jeśli stać cię na dobre okulary a nie stać cię choćby na MPK to wybacz ale coś blefujesz i pewnie takich okularów nie kupisz, więc po co ten temat? To miasto ma nie więcej jak 3km po przekątnej, więc nawet z buta przez całe miasto to masz około pół godziny, więc jak chcesz coś dobrego kupić to radzę ruszyć tyłek, a jak się nie chce to znajdź coś na Allegro. W sumie niedługo zaczynają się odpusty, więc może coś wydłubiesz na straganie. Hehehe, albo napisz że szukasz sponsora to już będziesz miał poważny zakup jesli takiego znajdziesz, tylko że wzrok masz jeden i jak to schrzanisz to już tego nie odkupisz, czyli przed zakupem radziłbym się skonsultować z okulistą i później konkretny optyk, a nie to, kto co ci doradzi i z jakiego straganu. Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: okulary

3km w jedną 3 w drugą to już jest 6 (pomijam fakt, że Łomża ma więcej). Nie widzę sensu chodzenia gdziekolwiek, bo może się okazać, że jakiś lepszy optyk jest bliżej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: okulary

to najlepiej wcale z domu nie wyhcodz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: okulary

3km w przekątnej? hehehehehehhehe te forum mnie rozpierdala za każdym razem gdy tutaj wejde, i mądrości ludzi.
CO do okólarów w optyku przy starym rynku są napewno gdzie więcej nie wiem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: okulary

Jeszcze możesz porównać stawki - https://www.okularywsieci.pl
Zazwyczaj internetowo wychodzi bez porównania taniej, ale to kwestia taka, jakie macie oczekiwani. Bo np. moim zdaniem lepsze są soczewki, ale wcale nie każdemu one pasują...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: okulary

Akurat optyk nie z Łomży ale ja polecam zainwestować w coś na wzór oprawki versace poznań najlepiej przymierzyć w jakimś sklepie ale jak już będziesz znać model który Ci pasuje możesz go kupić w internecie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: okulary

Bardzo długo w swoim mieście szukałam kliniki, która pozwoli mi się pozbyć uczucia piasku pod powieką. Niestety zespół suchego oka to dla mnie na co dzień dość spory problem. Udało się jednak z nim walczyć razem z pomocą kliniki https://blikpol.pl/leczenie-zespolu-suchego-oka Koniecznie musicie sobie do nich zajrzeć. Będziecie zadowoleni.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: okulary

Miki i tak nikt nie wierzy w twoje opinie bo jesteś trollem który pisze pozytywne opinie za kasę. Odradzam korzystanie z takich firemek. Skoro nie stać ich na profesjonalną reklamę to co można dobrego o nich powiedzieć ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org