czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
WYMIANA OKIEN I PARAPETóW

Witam, chcę wymienić okna i parapety w mieszkaniu. Znacie może jakąś dobrą firmę. Myślałam o firmie "Partner" na ul. Mazowieckiej. Może ktoś korzystał z ich usług. Proszę o opinie. Dzięki i pozdrawiam:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WYMIANA OKIEN I PARAPETóW

Ja korzystałem z łindołs na legionów obok 4+ i jestem zadowolony.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WYMIANA OKIEN I PARAPETóW

ja polecam DOMEL uwiezcie mi tez jestem zlotowka lubie dobrze i tanio zanim to zrobilem objechalem wszystkie firmy w lomzy i okolicach nie bede pisal jakie kazdy bedzie kojazyl i w domelu jest moze drozej od innych ale ten plastik jest duzooooo leepszy okna sa lepszej jakosci.A po zatym nie wymieniamy okien na 5lat tylko wiecej wiec to sie oplaca polecam bardzo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WYMIANA OKIEN I PARAPETóW

a windos pisze sie tak nie łindołs :) no tez nie sa zli

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WYMIANA OKIEN I PARAPETóW

korzystałem z usług wyżej wymienionej firmy i jestem z nich usług zadowolony . okna mieli w porównaniu do konkurencji tańsze parę złotych. termin realizacji nie był długi. profil okienny solidny (burgmann 5komorowy taki mam).okna dobrze wykonane. montaż okien odbył sie sprawnie. miły właściciel można sie z nim spokojnie dogodac

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WYMIANA OKIEN I PARAPETóW

tylko łindoł

miła i profesjonalna obsługa :)
brak zastrzeżeń

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WYMIANA OKIEN I PARAPETóW

nicola nie poprawiaj nikogo bo sama źle napisałaś :p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WYMIANA OKIEN I PARAPETóW

Polecam firmę MASTER z Piątnicy Włościańskiej 7a, jestem bardzo zadowolona z fachowej usługi, ceny mają najtańsze.Profesjonalny montaż.Zamawiałam u nich okna ,drzwi zewnętrzne i wewnętrzne oraz parapety.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WYMIANA OKIEN I PARAPETóW

serdeczne dzięki za opinie i czekam na więcej...:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WYMIANA OKIEN I PARAPETóW

Ja jestem "świeżo" po wymianie okien a należe do tych klientów wymagających - polecam firmę Plastixal z Piątnicy sami produkują i mają własne grupy montażowe. Na okna czekałem 12 dni, a co do ceny to napradę niedrogo- okna 6cio komorowe w cenie 5cio komorowych i nie jakaś tam chińszczyzna tylko GELAN - o reszcie zalet polecam internet(sam też tak zrobiłem)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WYMIANA OKIEN I PARAPETóW

Ja jestem "świeżo" po wymianie okien a należe do tych klientów wymagających - polecam firmę Plastixal z Piątnicy sami produkują i mają własne grupy montażowe. Na okna czekałem 12 dni, a co do ceny to napradę niedrogo- okna 6cio komorowe w cenie 5cio komorowych i nie jakaś tam chińszczyzna tylko GELAN - o reszcie zalet polecam internet(sam też tak zrobiłem)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WYMIANA OKIEN I PARAPETóW

polecam domel i vindows chyba tak sie to pisze...

ZAKAZ WYWALANIA MOICH PODPISÓW!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WYMIANA OKIEN I PARAPETóW

ja polecam z czystym sumieniem firmę geal obok gośki przy al.legionów, mam od nich wszystko okna, parapety, drzwi wejściowe, bramy, drzwi wewnętrzne.
Szybki i dokładny montaż (jestem budowlańcem), ceny rynkowe, wszystko ok. godni polecenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WYMIANA OKIEN I PARAPETóW

Polecam firmę TERRAZYT. Ich okna i drzwi można spotkać na niemalże każdym kroku. Łatwy demontaż oraz montaż. Ceny są kilkukrotnie niższe od konkurencji.


Pozdrawiam
Ile nie karmić faceta i tak cycka szuka.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WYMIANA OKIEN I PARAPETóW

By podjąć właściwą decyzję , na temat okien trzeba dużo poczytać. Są od tego portale i fora specjalistyczne. Jest dużo niuansów które powinno się znać , by podjąć właściwą decyzję. Okucia też stanowią o jakości okna (widywałem nawet chińskie , które pękają jak zapałki). Tu toczy się dyskusja na zasadzie " u jakiej baby jajka lepsze". Merytoryczna dyskusja więcej by wniosła do tematu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WYMIANA OKIEN I PARAPETóW

jakbyś potrzebował parapety marmurowe zajrzyj na stronę firmy w gromek



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WYMIANA OKIEN I PARAPETóW

Jorki wsadź sobie w dvpe tą swoją badziejną firemkę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WYMIANA OKIEN I PARAPETóW

W kwestii parapetów nie pomogę bo nie musiałam wymieniać ale okna kupiliśmy w salonie Projekt na Bema 3c. Nasz przyjaciel tam pracuje i doradził nam najlepsze okna w swoim salonie. Mamy okna z Oknoplast nazywają się Koncept. Kilka lat już je mamy i są super :) Jeśli szukasz rzetelnego doradztwa to w Projekcie obsłużą Cię jak należy. Ręczę za nich. My po wakacjach będziemy u nich drzwi zamawiać wejściowe.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WYMIANA OKIEN I PARAPETóW

lanalenka twój wpis to ściema boś troll


Autor: lenalenka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 29-11-17 21:58
Za to jeśli chodzi o płyny czyszczące, to polecam https://strefafiltrow.pl/krups-xs9000-plyn-czyszczacy-2x100ml.html. Są najlepsze! A wiele ich wypróbowałam, wiem co mówię.

Autor: lenalenka (---.mmj.pl)
Data: 28-12-18 08:41
Moim zdaniem to wręcz obowiązkowa kwestia. Nie wyjeżdżam za granicę na wakacje bez odpowiedniego ubezpieczenia. Nigdy nie wiadomo, co się wydarzy, a przezorny zawsze ubezpieczony. Na stronie https://polisoteka.pl/ubezpieczenie-turystyczne znajdziesz oferty, z którymi warto się zapoznać.

Autor: lenalenka (---.mmj.pl)
Data: 22-04-17 23:30
Chciałam zapytać Was jakich kremów do cery naczynkowej używacie i które z nich są godne polecenia? Muszę jakiś kupić, a nie chcę kupować w ciemno, żeby potem leżał kolejny na półce. Ja znalazłam ulotkę na stronie https://www.iwostin.pl/zaufalam-marce-polecanej-od-lat , co o nim myślicie?

Autor: lenalenka (---.mmj.pl)
Data: 13-04-19 19:32
Jeśli o pożyczki chodzi, to możesz zajrzeć także tutaj https://sprintcash.pl/ . Znajdziesz wiele ofert skupionych w jednym miejscu. Starając się o taką pożyczkę wystarczy wypełnić wniosek, a decyzja jest już nawet po kilkunastu minutach. Jeśli będzie pozytywna pozostaje tylko zdecydować się jak ma zostać wypłacona.

Autor: lenalenka (---.dynamic.chello.pl)
Data: 27-03-18 19:36
Mnie od złej diety bardzo mocno bolał ostatnio brzuch. Mam nadzieję, że mi to w końcu przejdzie. Szukam teraz nimesil cena na KtoMaLek.pl. Odkryłam tę stronę ostatnio i wydaje mi się, że naprawdę super się sprawdza.

Autor: lenalenka (---.dynamic.chello.pl)
Data: 27-03-18 19:36
Mnie od złej diety bardzo mocno bolał ostatnio brzuch. Mam nadzieję, że mi to w końcu przejdzie. Szukam teraz nimesil cena na KtoMaLek.pl. Odkryłam tę stronę ostatnio i wydaje mi się, że naprawdę super się sprawdza.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WYMIANA OKIEN I PARAPETóW

Mnie wymienili pracownicy z spóldzielni mieszkaniowej jest OK.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org