czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Usuwanie zęba pod narkozą

Czy w Lomży jest w ogóle taka opcja? Jeśli znacie adresy to byłabym bardzo wdzięczna. I jak to wygląda cenowo?
Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Usuwanie zęba pod narkozą

Raczej nie ma takiej opcji. Narkoze można stosowac tylko w szpitalach i przychodniach...... Po co narkoza do usuwania zeba? przeciez teraz sa takie znieczulenia ze wcale nic nie czuc jak wyrywa. Tylko trzeba isc do dobrego dentysty

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Usuwanie zęba pod narkozą

nie ma, w łomży zęby są usuwane bez znieczulenia
wtedy jest weselej :)

--------------------------
running with scissors

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Usuwanie zęba pod narkozą

Rozmawiałem kiedyś na ten temat z jednym z lekarzy w Łomży. Jest taka opcja ale dosyć kosztowna, bo wiąże się ze ściągnięciem anestezjologa. Z tym że pytanie zadałem ok. 8 lat temu ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Usuwanie zęba pod narkozą

tak tylko że ja się panicznie tego boję... a może znacie jakiegoś dobrego dentystę, który robi to błyskawicznie i bezboleśnie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Usuwanie zęba pod narkozą

Bez obaw . Każdy dentysta znieczula (wystarczy że spytasz). Najlepiej poszukaj chirurga dentystycznego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Usuwanie zęba pod narkozą

Pewnie,że znamy!Polecam gabinet Pana Grzegorza Głuszkowskiego na ulicy Mazowieckiej 7B. Nr telefonu 086 2186359. Nikt tego lepiej nie zrobi-uwierz mi. Właśnie tak jak tego chcesz, bezboleśnie i błyskawicznie,a co najważniejsze w bardzo miłej atmosferze.Trzymaj sie!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Usuwanie zęba pod narkozą

Chyba lepszy od Pana Grzegorza Głuszkowskiego jest jego ojciec ktory przyjmuje na Polowej 15.

Pozdrawiam:
Grey

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Usuwanie zęba pod narkozą

dziękuję bardzo :***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Usuwanie zęba pod narkozą

Równiez polecam Głuszkowskiego...cena 50 zł



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Usuwanie zęba pod narkozą

witam ,Ja miałem rwane zęby pod narkozą u Pióro w Duo-Dent . poza tym że nie boli to i fajny odjazd hepi na maxa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Usuwanie zęba pod narkozą

polecam Ojca doktora gRZEGORZA gŁUSZKOWSKIEGO. pRZYJMUJE NA UL.kRĘTEJ I POLOWEJ. cENA 50ZETA. mI CAŁE WYRWANIE NIE LICZĄC PODAWANIA ZNIECZULENIA TRWAŁO MAXIMUM 15 SEKUND... sYNA DR. gŁUSZKOWSKIEGO NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Usuwanie zęba pod narkozą

Pociesze ze w zadnym miescie nie usuwaja zebów pod narkoza :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Usuwanie zęba pod narkozą

przynajmniej w warszawie tez nie robia:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Usuwanie zęba pod narkozą

Najlepsza w wyrywaniu jest stomatolog-chirurg która pracuje też w naszym szpitalu, niestety zapomniałem jak się nazywa, też zapomniałem jak nazywa się ulica gdzie przyjmuje prywatnie. Babka ma doświadczenie, nawet nie wiedziałem kiedy mi wyrwała. Mam nadzieje że pomogłem:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Usuwanie zęba pod narkozą

ja miałem usuwane w Łomży !!! i juz o tym pisałem a te zapewnienia że i w Warszawie tego nie robią są błędne .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Usuwanie zęba pod narkozą

W Krakowie był głośny przypadek, kiedy dziewczyna przyszła na usuwanie pod narkozą. Usuwała 2 zęby tzw. górne ósemki. Po podaniu narkozy, a robił to anastezjolog i usunięciu zębów, nie wyprowadzono dziewczyny z narkozy. Już nie pamiętam z jakiego powodu, ale zmarła na skutek błędnie przeprowadzonej narkozy. Sprawa trafiła do sądu resztą nie interesowałem się.
Jak wypowiadali się profesorowie pełna narkoza jest zabiegiem na tyle skomplikowanym, że powinni wykonywac go ludzie z wiedzą i doswiadczeniam. Polecano fachowe znieczulanie, odradzano pełne narkozy.
Jak ktoś w łomżyńskich gabinetach chce bawić się w takie zabiegi to wszystkiego dobrego.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Usuwanie zęba pod narkozą

ja wczoraj kochalem sie ze swoja zona... tez malo co nie umarlem na fotelu... ona mi potem powiedziala, ze to orgazm...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Usuwanie zęba pod narkozą

naprawdę dzięki bardzo wszystkim za pomoc. pozdrawiam
PS: zdecydowałam się jednak na Głuszkowskiego z Polowej, a mam do usunięcia dolną 6. Jak przeżyję albo nie ucieknę z fotela to zdam relację ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Usuwanie zęba pod narkozą

Usuwanie pod narkozą jest bardzo poważnym zabiegiem i zwykły stomatolog nie powinien się tego podejmować. Ja będę wyrywała chirurgicznie ósemki w szpitalu w Białymstoku. Lżejszy przypadek ósemki wyrywałam w Akademii Medycznej, oczywiście ekstrakcja chirurgiczna, za którą w klinice zapłaciłabym 300zł minimum.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Usuwanie zęba pod narkozą

Niedawno wyrywałam dwie górne ósemki. Pierwszą wyrywałam na chirurgii szczękowej w Białymstoku u dr Żółkowskiego. Nic nie bolało. Nawet byłam zdziwiona, że tak szybko. Po wyrwaniu też nic nie bolało - niektórzy mówią, że znieczulenie odchodzi, że dziąsła puchną i bolą. Miesiąc później wyrwałam drugą ósemkę. Zdecydowałam się na wyrwanie w Łomży, bo nie chciało mi się jechać do Białego. To był błąd. Byłam u Pani Truszkowskiej. Samo wyrwanie nie bolało, ale jak tylko zeszłam z fotela, to nie mogłam wytrzymać z bólu. Tragedia.
Mam jeszcze dwie ósemki do wyrwania i wiem na pewno, że pojadę do Białegostoku. Tam chyba mają lepsze znieczulenie, no i w końcu co męska ręka to męska ręka :)) Wystarczy się zarejestrować w przychodni. Co prawda rwą jak na akord, ale jest fajnie.

Głuszkowski przeraża już samym wyglądem :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Usuwanie zęba pod narkozą

mi sie wydaje ze to nie kwestia stomatologa tylko zeba - ja wyrywalem 2 szt u dwu powazanych w lomzy dentystow - jeden poszedl jak po masle ale dziaslo dlugo sie goilo - 4 dni krwawienia, podczas usuwania drugiego mimo wiekszej dawki znieczulenia i wczesniejszego leczenia zgorzeli myslalem ze mi sie film urwie z bólu :) - ale dziasla zagoily sie bardzo szybko.

--
tomek w.

\"Rzuciłem myśl, że cokolwiek mi się należy\"

\"Żeby mi się chcialo tak, jak mi sie nie chce\"




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Usuwanie zęba pod narkozą

ja też mam ten problem ;( zobacze kto mnie szybciej przyjmie czy Głuszkowski czy ten w szpitalu bo jest tylko 2c w łomży



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Usuwanie zęba pod narkozą

Pan Głuszkowski sympatycznie nazywany "rzeźnikiem" jest rzeczywiście dobry w tym co robi. usuwa szybko i bezboleśnie. Natomiast jeśli chodzi o usuwanie zebów pod narkozą, to rzeczywiście jest w Łomży taka możliwość. Jak już napisał ktoś wcześniej, nie obędzie się bez udziału anestezjologa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Usuwanie zęba pod narkozą

prubuje od rana dodzwonic sie do dr Głuszkowskiego na podany wyzej numer i nic ;(



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Usuwanie zęba pod narkozą

Usuwalam 4 u Pani Gocłowskiej. Obylo sie bez bolu przy wyrywaniu. Swedziało troche przy gojeniu i tyle. Tylko duzo niepotrzebnego strachu. Nie ma co sie stresowac.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Usuwanie zęba pod narkozą

Młoda a dawno bylas u dr Głuszkowskiego ze placilas tylko 50zl?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Usuwanie zęba pod narkozą

Już po wszystkim :) byłam u Pióro i zagwarantował mi że nic nie będzie bolało i tak było (przy znieczuleniu miejscowym). Oczywiście usługa ta kosztowała mnie 120 zł. Nie żałuję, bo przynajmniej nie cierpiałam tylko teraz mnie trochę dziąsło boli jeszcze :( Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Usuwanie zęba pod narkozą

Hmmm... Pan Głuszkowski? Byłem kiedyś u tego pana ale nie prywatnie tylko w szpitalu. Najgorszy sen- a było to około 8 lat temu. Okazało się że znieczulenie nie musi zadziałać aby wyrwać ząb-można wcześniej!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Usuwanie zęba pod narkozą

Witam!!! Czeka mnie usunięcie dwóch górnych ósemek - nie mają miejsca, aby wydostać się z dziąsła. Czy ktoś mógłby mi polecić dobry gabinet chirurga stomatologa w Krakowie? Z góry dziękuję za odpowiedź.

tusia_mm

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Usuwanie zęba pod narkozą

no własnie, jak nazywa sie ta kobieta chirurg co pracuje w szpitalu. Dajcie namiar.)

..i król i pionek po skończonej partii wracają do tego samego pudełka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Usuwanie zęba pod narkozą

niedawno oglądałem film "daleko od świata" jak facet był na bezludnej wyspie
i bolał go ząb. Przystawiał sobie kawałek metalu ( chyba płoza od łyżwy ) do zęba i tłukł kamieniem oczywiście na żywca.
Ta scena tak mnie przeraziła ,że od razu przestałem bać cię dentysty i biegusiem poleciałem leczyć ząbki.
Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Usuwanie zęba pod narkozą

hehe .Byłam wczoraj u Grzegorza Głuszkowskiego i to chyba najlepszy dentysta jakiego znam do wyrywania zębów.Zastrzyk był super a całe wyrywanie dolnej ósemki trwalo zaledwie 4 może 5 sekund:)A jak ja się boję dentysty to chyba nikt inny sie tak nie boi.Tera muszę jeszcze parę zaleczy wiem że nie bedzie bolalo ze znieczuleniem ale i tak sie boję.a to wyrwanie było coś niesamowitego.Polecam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Usuwanie zęba pod narkozą

Popiera Jana Serce - nie chodzi sie do dentysty rwac zebow.
W Lomzy jest lekarz chirurg dentystyczny - kobieta
nazywa sie Tryniszewska.
Rwalem u niej 3 zeby, a balem sie jak cholera - zero bolu.
Sprawnie i szybko.

Dentysta jest od leczenia a nie od rwania.
Wszysto dobrze jak proste rwanie, ale jak jakis zawiniety, gleboki korzen albo inne powiklania to przekrecisz sie na fotelu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Usuwanie zęba pod narkozą

Usuwanie zeba u doktora Głuszkowskiego na ul. Polowej kosztuje napewno 50 zł. Tyle zapłacilam dwa tygodnie temu, nic nie boli a Pan doktor jest OK.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Usuwanie zęba pod narkozą

Dr w szpitalu ma nazwisko Trąbicka. Nie wiem, czy trafiłam na zły dzień, czy ona zawsze taka niemiła, ale naprawde jest fachowcem. Usuwała mojej mamie korzeń po jedynce. Na moje oko nie było za co chwycić i okropnie się bałam ja-nie mówiąc o mojej mamie. Wszystko trwało sekunde. Jeszcze się z czumś takim nie spotkałam. Tylko wcześniej trzeba się zarejestrować. Moja mama czekała 1 dzień na przyjęcie. Naprawde polecam panią doktor. I jest za darmo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Usuwanie zęba pod narkozą

okropne

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Usuwanie zęba pod narkozą

polecam dr.Głuszkoskiego tylko seniora, nie juniora, junior troche zawala sprawe, facet zna sie na robocie, jest okej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Usuwanie zęba pod narkozą

macie nr telef do p.Głuszkowskiego? Chodzi o tego p.co na Polowej przyjmuje (tzn.ojca)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Usuwanie zęba pod narkozą

Witam wszystkich:)) powiem tak nie życzę najgorszemu wrogowi usuwania zębów w gabinecie Głuszkowskiego... ja miałem wyrwany ząb właśnie tam. Męczyli się z wyrwaniem zęba chyba z 20min po odejściu znieczulenia bolało okropnie ból był nie do zniesienia więc nafaszerowałem się lekami przeciwbólowymi nie spałem wiele nocy i tak przez tydzień ból był nie ugięty. W końcu poszedłem do lekarza dali mi antybiotyk gdzie z tego co słyszałem powinni mi dać od razu. A tak z innego źródła to było już kilka Pań które się uskarżały na wyrwane tam zęby. Gdybym wiedział że tak to będzie wygladać nie zgłosiłbym się tam:(.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Usuwanie zęba pod narkozą

mój brat który PANICZNIE bał się usunięcia zeba a właściwie korzenia wyrwał go własnie u p. Głuszkowskiego (tego starszego) trwało to kilkanaście sekund, jedno podejście i załatwione..:) Wiec niewiem dlaczego akurat Ty bielenik miałeś takiego pecha... A jeszcze dodam że brat umawiał się już na rwanie w B-stoku pod narkozą i gotów był nawet za to słono zapłacić : pobyt tam + anastezjolog itp

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Usuwanie zęba pod narkozą

W Olsztynie istnieje gabinet gdzie się specjalizują w usuwaniu zębów w narkozie.Jak będzie zainteresowanie to podam namiary.Korzystałem i jestem zadowolony.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Usuwanie zęba pod narkozą

Tak i moze jeszcze chcesz gaz rozweselajacy.?

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Usuwanie zęba pod narkozą

Nie polecam tego blisko szpitala najpierw sie po jaja drapie pozniej tyłek podetrze a jak się położysz na fotelu nie umyje rąk i ładuje od razu paluchy do środka bez rękawiczek.
Nie jestem jego klientem i nigdy nie będę ale widziałem przez otwarte drzwi



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Usuwanie zęba pod narkozą

Gdzie w olsztynie jest gabinet stomatologiczny w ktorym uzywaja narkoze??I jaki to jest koszt mniej wiecej?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Usuwanie zęba pod narkozą

p. Głuszkowski na Polowej, również na NFZ, chirurg stomatolog, ojciec, ten starszy, załatwi Ci zęba szybko, sprawnie i prawie bezboleśnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Usuwanie zęba pod narkozą

prawie bezbolesnie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Usuwanie zęba pod narkozą

TAK !, mówię Ci to z autopsji , a dentystów to tak w ogóle się boję

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Usuwanie zęba pod narkozą

a jaką cenę sie płaci tam w Olsztynie..? Parę set zł to napewno za mało..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Usuwanie zęba pod narkozą

Aha,dziękuję ja wolę siedzieć z bolącym zębem niż iść do dentysty panicznie się boję.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Usuwanie zęba pod narkozą

justyna19 coś ci napiszę : mój brat też panicznie boi się dentysty, leczenia zębów, wyrywania i wszystkiego co z tym związane. Zaraz dostaje torsji..tak było nie dawno jak musiał wyrwać ząb..czekał do tej pory aż bólu nie dało się wytrzymać - nie działał nawet ketonal... był już u chirurga szczękowego w szpitalu i zwiał z fotela już po znieczuleniu przy próbie wyrywania...zapisał się już wstępnie do B-stoku na zabieg wyrywania w znieczuleniu ogólnym, był w stanie zapłacić niemałą kasę ( bo na nfz to tylko ze wskazaniami tam wyrywają )...ale postanowił jeszcze raz spróbować u p. Głuszkowskiego ( tego starszego ).. Okazał się "cudotwórcą" - w kilkanaście sekund było już po zębie..Polecam ci tego pana, połóż kres swoim cierpieniom i idź do fachowca..:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Usuwanie zęba pod narkozą

Dziękuję,chyba wybiorę sie do tego pana,tyle że on tylko w łomży przyjmuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Usuwanie zęba pod narkozą

Witam!
Ktoś ma może aktualne informacje - czy i gdzie można w Łomży leczyć zęby w znieczuleniu ogólnym?
Jeśli nie w Łomży to może w Białymstoku lub Olsztynie? Może ktoś ma namiary?
Jakie są ceny takich usług?
A może ktoś wie u którego dentysty w Łomży są stosowane jakieś nowoczesne, skuteczne metody znieczulania, leczenia zębów?
Będę wdzięczna za wszelkie informacje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Usuwanie zęba pod narkozą

ja chodze do dr moniki na wyszynskiego gabinet perlowy usmiech przyjmuje we wtorek i czwartek super babka tez sie bardzo ale to bardzo balam a ona zrobila tak ze ona mi wiercila leczyla kanalowo itd a ja sobie na luzie zartowalam heh przyjmuje tez na nfz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Usuwanie zęba pod narkozą

beauty lashes
możesz podać jakie są ceny w tym gabinecie?

...ale to tylko moje zdanie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Usuwanie zęba pod narkozą

ja bylam tam na nfz wiec nic nie placilam zab tez usuwalam ostatnio w szpitalu na nfz i jestem zadowolona a ta p monika to ma tak ze nie trzeba dlugo czekac na nfz tylko co jest refundowane to robi na nfz a jak nie to sie placi nie ma czegos takiego ze najpierw pacjenci prywatni a potem nfz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Usuwanie zęba pod narkozą

acha a dlugo czekałaś na wizytę w tym gabinecie w ramach nfz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Usuwanie zęba pod narkozą

jakies 1,5 tyg i jak idziesz to cie z gory umawiaja na jakies 5 kolejnych wizyt
nie wiem co chcesz leczyc i jak ale wszystkie zeby z prochnica mozesz robic na fundusz zalezy to tylko od plomby finansowane jest tez leczenie kanalowe zebow przednich tj od 3 do 3 a bocznych to juz koszt ok 250zl od zeba zalezy ile kanalow itd ale jezeli nie ma stanu zapalnego to leczenie kanalowe jednego zeba mozna zakonczyc na jednej wizycie a nie tak jak ja kiedys robilam to chyba w ciagu miesiaca (masakra) ona nie truje nerwu tylko go usuwa i po sprawie i bolu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Usuwanie zęba pod narkozą

beauty lashes - dzięki za info tylko ja pytałam albo o leczenie w znieczuleniu ogólnym (ewentualnie leczenie z gazem rozweselającym) albo o alternatywne, nowoczesne metody leczenia/znieczulenia.

Dwukrotnie miałam znieczulany jeden ząb i dwukrotnie się on nie znieczulił. Ja bólu wiercenia "na żywca" nie wytrzymam, więc pytam o inne metody. Wątpię, czy "zwykły" dentysta i "zwykłe" leczenie mi na to pomoże.
Może ktoś coś doradzi?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Usuwanie zęba pod narkozą

beauty lashes
sprawdź proszę pocztę,wysłałam maila,mam parę pytań.

...ale to tylko moje zdanie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Usuwanie zęba pod narkozą

odeslalam wiadomosc

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Usuwanie zęba pod narkozą

zielona_biedronka wiem o czym mowisz moj maz tez chodzil do denstystki na hipokratesa i znieczulenie nie dzialalo chyba 5 razy trula mu nerw (leczenie kanalowe) i nie zatrula i teraz tez nie moge go wyciagnac do dentysty boi sie cholernie heheh moze wkoncu sie przelamie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Usuwanie zęba pod narkozą

lepiej zalecz potem możesz żałować

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Usuwanie zęba pod narkozą

odświeżam temat - czy ktoś coś wie na temat leczenia zębów w narkozie lub z gazem rozweselającym? W Łomży, ewentualnie Białystok lub Olsztyn?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Usuwanie zęba pod narkozą

W Łomży to nie wiem, ale w Olsztynie tylko Eurodental, także przypadki trudne i chirurgia stomatologiczna.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Usuwanie zęba pod narkozą

Gdzie w Łomży dobry i UCZCIWY dentysta?

Pomysłowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org