czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Yam caffe brutalna obsługa !!!



Witam szanownych forumowiczów. Niestety stałem się dzisiaj podwójnym świadkiem chamstwa, które już od dawna króluje pod skrzydłami łomżyńskiego klubu Yam Caffe.

Godzina 23:00 próbuję dostać sie do drzwi klubu, niestety wejście otoczone ze wszystkich stron ludźmi chcącymi dostać sie do środka. Wejściówka 10 zł. Przyjeżdżają moi znajomi kolega "bogaty" 2x 100 zł ląduje na ręce ochrony jako łapówka za wejście 4 osób. Ochrona z uśmiechem na ustach stawia pieczątki, ja zostaje na zewnątrz. po 15 minutach probuje się dostać jeszcze raz... niestety nie ma miejsc. OKEJ nie ma spróbuję za godzinę.

Godzina 24:00 kolejna próba. Jeden z ochroniarzy (jeśli to można nazwać ochroną) mówi że dalej nie ma miejsc. Drugi bez pytania odpycha mnie silą ze słowami na ustach "WYPIERDALAJ" OKEJ wypierdalam.

Na parkingu czekam na znajomą która była już w środku, wybiega jej kolega, chwile potem, za nim, kolejna koleżanka rozhisteryzowana, ze łzami w oczach. Wszystkie jej rzeczy, płaszcz, torebka zostały w klubie. Pada pytanie co się stało. Odpowiedz wydaje się być oczywista. Była dziewczyna kolegi, który zapłacił ochronie 200 zł, za wejście. Stanęła w obronie innego kolegi, który wszedł za to same 200 zł. Gdy wypomniała ochronie, że w kieszeni mają ich 200 zł, ochrona siłą wyrzuciła ją z lokalu.

Właścicielu klubu Yam Caffe... ja bym coś z tym zrobił.

Dziekuję za uwagę.

powoli zaczyna byc w lomzy do dupy !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Yam caffe brutalna obsługa !!!

hahaha a co to Yam Caffe to jakaś mekka. Rozbawiłeś mnie tym postem.

Ochrona mówi nie ma miejsc to dla mnie jasne.
A jesli rzeczy zostały w klubie dzwoni się kulturalnie na policję, że ktoś ukradł i nie chcą wpuścić czy coś.... ale nie :) lepiej płatkać itp. Ludzie co za świat...

do Jeziorka może jedźcie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Yam caffe brutalna obsługa !!!

szkoda ze to ja na bramce nie stoje miałbym se 200 zł od frajera co dał za wejscie do knajpy to trzeba miec zryty hełm

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Yam caffe brutalna obsługa !!!

Dokładnie.
Popaprańce 200 zł za wstęp do tej tancbudy :)))))))))))))))))))
Za 200 to do "Gołębia" na dyskotekę by dojechał i tych lansujących się fryzjerek i sklepowych by nie musiał oglądać.
A ochrona ??? niech pokażą kaleczniaki licencję. To banda nie ochrona, kto zrobi wreszcie porzadek z tymi czubkami.

" Nie dyskutuj z idiotą, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem"


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Yam caffe brutalna obsługa !!!

witam ja wczoraj tak po 21 mialem ze znajomymi inny przypal w w tym jak to pojebanym klubie kolega zarezerwowal stolik ok mielismy bilet z rezerwacja a tu nasz stolik zostal innym przepisany oni juz chyba sami nie wiedza ile stolikow maja kutasielby

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Yam caffe brutalna obsługa !!!

Żenada...Yama już dawno sięgnęła dna...knajpa dla prowincjonalnych lansiarzy z 15 letnich beemek...Pod Koniami wjazd piątaka, muzyczka z winyli na poziomie, alkohole tanie i atmosfera nie kuleje...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Yam caffe brutalna obsługa !!!

Cześć, wcale nie dziwi mnie zachowanie ochrony w tym klubie. Jednym z ochroniarzy jest niejaki Artur S. pseudonim Sieradz skazany za napad na stacje CPN i dotkliwe pobicie jednego z jej pracowników. Pytanie do właścicieli: jak to możliwe, że były kryminalista jest odpowiedzialny za bezpieczeństwo w waszym klubie???

Bardziej niebezpieczna jest armia baranów prowadzona przez lwa, niż armia lwów prowadzona przez barana.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Yam caffe brutalna obsługa !!!

Wiadome mi jest, że za jakiś czas lokalowi od wewnątrz przyjrzą się panowie z odpowiednich służb i skończą się pewne używki a za nimi padnie lokal:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Yam caffe brutalna obsługa !!!

PS ciekawi mnie, kiedy moderator wykasuje ten temat, oczywiście na polecenie ($$$) właścicieli Yam

Bardziej niebezpieczna jest armia baranów prowadzona przez lwa, niż armia lwów prowadzona przez barana.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Yam caffe brutalna obsługa !!!

Narzekacie, narzekacie, a i tak tam chodzicie i będziecie chodzić... Właściciel pewnie nawet nie wie w jaki sposób ochrona odnosi się do klientówi, bo skąd ma wiedzieć jeśli wolicie wylewać smutki na forum zamiast pogadać z właścicielem?

--
Samotność to emocjonalna trzeźwość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Yam caffe brutalna obsługa !!!

A ja to nic nie mam do tego klubu, jestem tam stałym bywalcem i atmosfera jest znakomita. Tylko co nie drazni to jeden szczgół za mało miejsca na tańczenie a reszta jest cool.

Michal

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Yam caffe brutalna obsługa !!!

Yama jak Yama mały parkiet ale lokal dobry ale co do ochrony to ktos m racje .Moja koleżanka sie raz tam bawiła i co ??? została okradziona i pobita ,A dziwi mnie jedna rzecz gdzie ochrona i monitoring ?? I tu sie mamy bawić i czuć bezpiecznie no jak tak długo bedzie to zamiast Yam Cafe to bedzie Atom (



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Yam caffe brutalna obsługa !!!

Pieprzycie od rzeczy, że aż głowa boli. Takich bzdur nie czytałem już dawno. Wyluzujcie. To, że nie wszedłeś do klubu to nie znaczy, że musisz teraz robić złą opinię. Wiadome było, że na święta będzie dużo ludzi i wchodzą Ci co mają rezerwację, koniec kropka i po kiego ch**a wafla było wczoraj stać i czekać i mieszać się z tym motłochem, nie rozumiem. Co do ochrony znam wszystkich chłopaków i jeszcze nigdy nie było żadnej takiej sytuacji.

________________________________________
Life is brutal and full of zasadzkas and ...
Sometimes kopas w dupas? No, always!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Yam caffe brutalna obsługa !!!

Brama w jamie to tajni agenci CBA, 200 zl zatrzymali jako dowod w sprawie... wasz koszmar dopiero sie zaczal.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Yam caffe brutalna obsługa !!!

Nie dość, że łapówkarze to jeszcze ujadają, że ochrona niewdzięczna i ich nie wpuścili hehe.

--
Samotność to emocjonalna trzeźwość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Yam caffe brutalna obsługa !!!

Klub jest OK ale co do "ochrony" zgadzam się zdecydowanie!!!!
w ostatki była taka sytuacja, że gościu został pobity w lokalu i jako poszkodowany udał się z krwawiącym nosem do "ochrony" stał tam z nimi chwile- akurat wyszłam przed lokal zaczerpnąć świeżego powietrza i co widzę??? Gościu rozkminia co mu się stało i jak to wyglądało a jeden z tych buców zwanych "ochroniarzami" powiedział do niego: "Weź ********** bo zaraz cie poprawię!" (i zacisnął pięść) gościu się zawinął i poszedł, ale przepraszam bardzo co to kór** ma być????!!!!
taka sama sytuacja - mój brat z kumplem tam byli. tańczą na parkiecie i nagle kumpel dostaje cios w nos ( o tak za nic, po prostu komuś sie zachciało kogoś uderzyć). Kumpel, że był już trochę wstawiony nie został obojętny temu ciosowi i oddał. "ochrona" zauważyła jak oni dwaj się klepią i wyciągnęła ich z sali i skopali mojego kumpla (dwa żebra złamane i nos) mimo że on był ofiarą napaści, a tamtemu nic nie zrobili nawet wpuścili go z powrotem do środka.

to chyba nakreśla obraz "ochrony" tego klubu....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Yam caffe brutalna obsługa !!!

A pokazcie mi w Łomży lokal z pozadna ochrona !!!
Wszyscy Ci ochroniaze to ludzie ktorzy maja przeszłosc kryminalna.
Ciekawy jestem czy maja jakies umowy o prace,licencje itp....

Pozdrawiam:
Grey

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Yam caffe brutalna obsługa !!!

Grey no jakoś w żadnym innym lokalu nie spotkałam się z czymś takim żeby zamiast pomóc (nie mówię tutaj że mieli bić tego, który zaczął bójkę, ale mogli by chociaż np. zatamować krwotok z nosa tego poszkodowanego(!)) poszkodowanemu to jeszcze straszyć go, że zaraz mu się bardziej dostanie albo wręcz go bić!!!
nie spotkałam się z tym w żadnym innym lokalu i też o takich przypadkach nie słyszałam.... a tutaj (YAMA) często jest na językach ludzi zazwyczaj właśnie przez "ochronę"...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Yam caffe brutalna obsługa !!!

Ochrona.... hmm.... jeden z nich może jest w miarę normalny bo.... nowy. Reszta to buraki. kumpel uczył sie z jednym w szkole. Udają,że nie znają i mimo tego,że poznają to sprawdzają dowód i bez niego nie wpuszczę. NORMALNE??



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Yam caffe brutalna obsługa !!!

Cytat:

A pokazcie mi w Łomży lokal z pozadna ochrona !!!

Na przyklad w czoraj w Atomie byla prawdziwa ochorna. Firma ochroniarska z zarejestrowana dzialalnoscia gospodarcza, papierai, licencjami itd. Bardzo kulturalni panowie, nie spotkalem sie z chamstwem z ich strony, wrecz przeciwnie, byli bardzo mili. Nie wiem czy cos sie dzialo ja osobiscie nie widzialem zadnych bojek



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Yam caffe brutalna obsługa !!!

Pierwszy dzien swiat w YAm- WIELKA KICHA!!!!!!!!!!! Nie chodzi o muzykę, ale o buractwo, jakie tam sie zebrało!!!Masakra, jakies bijatki, przepychanie!!!!Co to wogóle jest:/. Poza tym organizacja w tym roku, nawalila i mowie, ze jest do dupy!!!!!!!!! Stolik, zamiowiony i oplacony 2 tygodnie przed swietami, zdaniem wlascicieli: zniknal i rozplynal sie w powietrzu!!!!! Oczywiscie wyklocilismy sie o kase, no bo bez przesady i na pewno jeszce ktos obsmaruje to co sie tam wczoraj dzialo!! Patrze BLM-y teraz w Łomży rządza!!!!:/!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Yam caffe brutalna obsługa !!!

Jak wam się nie podoba to nie chodzcie i nie róbcie draki!!!Nie ma miejsc to nie ma po co się pchać i robić z igły widły!Ja tam wczoraj byłem będe dzisiaj jutro bo to jest bardzo fajny lokal poprostu!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Yam caffe brutalna obsługa !!!

YAM CAFE jest do dupy!!! Okazało się ze pierwszego dnia świąt w klubie dla ludzi którzy zamówili stolik nie było miejsca! stolik zaginął ...tak po prostu był on w papierowych planach baru (ochroniarz trzymał mapę ) ale w rzeczywistosci stolik na 12 osób gdzies zaginął. Po prostu śmiech na sali.Co wiecej nic nie dalo sie zrobic. Nie wiem jak to opisac ale...masakra. Ludzie tam pracujący okazali sie niekompetentni , tych którzy zamówili stolik tak zwyczajnie olano, jedyny plus...oddano im kasę...ale coz z tej kasy skoro nie mogli juz się pobawić..a i humory się im popsuły .Pytanie :kto by miał nadal ochotę na zabawę po czymś takim?.Także nie wiem co się stało. Może układy ,kasa ..w kazdym razie jestem na NIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Yam caffe brutalna obsługa !!!

Dokładnie. Buraku "spamhp" - Yama to bardzo fajny lokal. Miałem tam wczoraj rezerwację - ważną do 21:30. Weszliśmy ze znajomymi o 21, wiadomo są Święta - ochrona może później nie wpuszczać, i wcale im się nie dziwię. Z twojego postu wynika, że nie dość, że nie miałeś rezerwacji, nie miałeś kasy to jeszcze musiałeś mieć strasznie zjebana facjatę i pewnie jeszcze bardziej bajerę. Moim zdaniem jest to najbezpieczniejszy lokal w mieście. A takie posty pajaców - co gdzieś słyszeli coś od kogoś itp. są po prostu śmieszne.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Yam caffe brutalna obsługa !!!

Unomat ma rację!!Najbezpieczniejszy lokal w miescie i jak nie ma miejsca to nie pchamy się na siłe gdzie nas nie chcą!I nie róbcie draki i afery!Jak wam się nie podoba to do Jeziorka i nie róbcie złej opini i reklamy!Pozdro dla wszystkich którzy dzisiaj będą się bawić w Yamie:) Gol strzelony na wyjeździe liczy się podwójnie

Bubero

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Yam caffe brutalna obsługa !!!



Forumowiczu Unomat. Po Twojej wypowiedzi oceniam Twój wiek na 18-19 lat. Niestety szczeniak w Twoim wieku ma już jakieś swoje zdanie i cielęcy wiek nie daje dotrzeć niczym do Twojego rozumu, to dla wszystkich zrozumiałe. Dorośniesz to zrozumiesz pewne rzeczy i będzie CI za to wstyd :)

CO do bezpieczeństwa ... krótki komentarz, jeśli na bramce stoi były kryminalista, tylko nawalony koleś i jego nawalona dziewczyna będzie czuła się bezpiecznie...

druga sprawa która "ochrona" łapie na wejściu każdą dziewczynę w mini za tyłek ?? to mi proszę wytłumaczyć.

powoli zaczyna byc w lomzy do dupy !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Yam caffe brutalna obsługa !!!

i jeszcze jedno kolego Unomat :) "fajny" wyedukuj się troszke !! bo zaniżasz poziom tego forum.

powoli zaczyna byc w lomzy do dupy !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Yam caffe brutalna obsługa !!!

SPAMHP Odpowiedz mi na jedno proste pytanie!Jak ochrona Ci powiedziała że nie ma miejsca to dlaczego tam się pchałeś drugi raz??Tego nie mogę zrozumieć!A teraz dramatyzujesz i robisz z igły widły!Jak Ci się nie podoba to nie chodź.I nie przesadzaj bo to Twoje opowiadanie jest śmieszne Gol strzelony na wyjeździe liczy się podwójnie!

Bubero

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Yam caffe brutalna obsługa !!!

I. Tak sie składa "buraku", że ukończyłem renomowana uczelnię w kraju i do szczeniaka mi daleko. Niestety musiałem się zniżyć do twojego poziomu "buraka", aby dotrzeć do twojej osoby - w sposób dla Ciebie zrozumiały.
II. Nie jestem twoim kolegą i nigdy nim nie będę.
III. Swój post napisałeś o 03:14 - musiałeś być naprawdę sfrustrowany, aby o takiej porze wypisywać swoje wypociny. Pewnie nic Ci w życiu nie wychodzi.
IV. Są Święta a ty obrażasz ludzi tylko dlatego, że nie spełniłeś podstawowych kryteriów selekcji i szukasz wytłumaczenia dlaczego tak się stało. Szukasz ale... nie tam, gdzie powinieneś. Stań przed lustrem popatrz i pomyśl: czy gdybyś był na miejscu tych ochroniarzy, których tak oczerniasz, czy byś siebie wpuścił ???? - NIE
V. Jedz sobie do Jęziorka bo najwyraźniej tam jest twoje miejsce.
VI. Ja dzisiaj bawię się w Yamie i wszystko w tym temacie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Yam caffe brutalna obsługa !!!

no szkoda:(:/ Ja nie wiem skąd się tle buractwa i zacofania tych ludziach bierze, aż żal na to wszystko patrzec, a jak cchesz pomóc, to cię jeszce zgnoją:/

;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Yam caffe brutalna obsługa !!!

SPAMHP faktycznie musiałeś być głęboko poruszony faktem że nie mogłeś wejść do yamy skoro o takiej godzinie jak podaje kolega wyżej pisałeś te gorzkie żale.

Bubero

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Yam caffe brutalna obsługa !!!



Mamy koalicję unomat i hubcio. Jeden pan zapewne z ulicy rycerskiej, drugi nie wiem.

Renomowana uczelnię, czyli jaka ?? Wstyd sie przyznać ??

Bo absolwent renomowanej uczelni, nie używa publicznie słów buraku i fajnie. Fajnie to czekoladowy kolego możesz sobie pojeździć na kombajnie i dziadka na polu okej... jesteś porostu śmieszny.

A co do stania przed lustrem to sam się nad sobą zastanów, mnie nie chcieli wpuścić bo nie było miejsc, Ciebie wpuścili, bo ze względu na Twój dość obrzydliwy wyraz twarzy musiałeś zarezerwować stolik. Dziękuje !!

powoli zaczyna byc w lomzy do dupy !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Yam caffe brutalna obsługa !!!

SPAMHP możesz odpowiedzieć na pytanie dlaczego chciałeś wejść później jak za pierwszym razem powiedziano że nie ma miejsc?Naprawde nie przeżywaj tak tego to może i jest wzruszająca historyjka ale i śmieszna zarazem!I nie mam żadnej koalicji z unomat po prostu jestem w opozycji co do Ciebie bo śmieszą mnie Twoje gorzkie żale

Bubero

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Yam caffe brutalna obsługa !!!

Użytkowniku "Spamhp", czytam to co tutaj wypisujesz i wiesz co...

Żal mi Ciebie, bo nie masz racji, a co najgorsze, tkwisz nadal w tym przekonaniu. I nie wiem czy to kwestia uporu, czy jakiegoś innego czynnika, bo nie sądziłem nigdy, że można być aż tak głupim. Kolega "Hubcio" zadał Ci kilka razy to samo pytanie, a Ty wciąż unikasz odpowiedzi na nie. Czemu? Odpowiedź jest prosta i wszyscy ją znają.

Jak ochrona powiedziała, że nie ma miejsc, to nie ma i koniec. Out. To po co czekać? Trzeba było zrobić rezerwację, przyjść kulturalnie ok. godz. 20 i zająć swoje miejsce, problemu by nie było.

Ale po co się trudzić, skoro masz plan awaryjny z serii "Eeee tam, mnie i tak wpuszczą". A tu zonk. I to jest powód, byś się kłócił na forum i szerzył złą opinię o tym klubie? Tylko dlatego, że "znowu w życiu Ci nie wyszło" ? Wiesz co, są Święta, ubierz się, bo trochę zimno, i przejdź się na spacer, może świeże powietrze dobrze Ci zrobi, a może to poprostu wina tego karpia, który utkwił Ci w odbycie, a teraz nie chce wyjść? Napisz o tym esej.

Pozdro chłopaki :) Dzisiaj Yama ;)

________________________________________
Life is brutal and full of zasadzkas and ...
Sometimes kopas w dupas? No, always!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Yam caffe brutalna obsługa !!!

co się tak uczepiliście, że "Spamhp" poszedł tam drugi raz licząc, że po godzinie zwolnią się jakieś miejsca i wejdzie??? Post i nawet jego temat dotyczy ochrony w tym klubie a nie tego dlaczego "Spamhp" liczył, że jak wróci tam za godzinę to go wpuszczą....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Yam caffe brutalna obsługa !!!

witam

re spamhp:
twój opis sytuacji wskazuje jednoznacznie na fakt, że miało miejsce daleko idące nadużycie, ze swojej strony zapewniamy cię, że sytuacja ta zostanie bardzo dokładnie sprawdzona i wyjaśniona. Osobiście ubolewamy, że z w/w problemem nie zgłosiłeś się do osób bezpośrednio odpowiedzialnych za porządek w lokalu, gwarantuję ci, że wszystko byłoby ok. Sprawa dodatkowej zapłaty za wejście do lokalu to ewidentne wyłudzenie i jeśli to prawda osoby za to odpowiedzialne nie będą dalej dla nas pracowały.
Niestety ale jak co roku Święta są jedynym okresem kiedy to w Naszym Mieście ilość chętnych do zabawy zdecydowanie przewyższa ilość miejsc w lokalach. Jako osoby nadzorujące lokal stajemy przed trudnym wyborem albo wpuszczamy nadal do lakalu już przepełnionego i liczymy się z ogromną krytyką osób które są w lokalu i narzekają na tłok, albo wpuszczamy tylko na rezerwację i decydujemy się na krytykę a czasami obelgi osób które chcą wejść a ochrona nie chce wpuścić. Jest to zazwyczaj ten moment kiedy to osoba której odmawia się wejścia nabiera dalekoidącej niechęci do wszystkiego co jest związane z lokalem, do jego właścicieli, osób nadzorujących, ochrony, obsługi itd.
Z uwagi na fakt, że działamy już parę lat to z dumą musimy przyznać, że dorobiliśmy się dosyć znacznej grupy stałych klientów. I to oni mają pierszeństwo w sytuacjach kiedy jest więcej chętnych niż miejsc w lokalu. Często osobami którym musimy odmówić są także osoby które znamy i uwierzcie, że nie chcielibyście być na miejscu tego ochroniarza. Każdy z nich
przez okres pracy u nas dorobił się niezłej grupy wrogów. I może to jest główna przyczyna tego, że w Łomży nie jest łatwo o profesjonalnego i skutecznego ochroniarza. Ochrona typu Panowie ochraniający obiekty handlowe zupełnie by się u nas nie sprawdziła. Doskonale wiemy kto nam zagraża i pod tym kontem staramy się dobierać ochronę.
Pozatym jedyna dobrze zorganizowana i profesjonalna Firma Ochroniarska w Łomży nie zajmuje się ochroną lokali rozrywkowych.

re. kakuliniec:
W dniu wczorajszym jedyną skargą jaka została zgłoszona przez gości odnośnie rezerwacji było zdarzenie zgłoszonej przez Pana X zamiany nazwiska na rezerwacji dokonanej przez niego wcześniej. Jak się okazało zmiany nazwiska dokanała telefonicznie była dziewczyna Pana X (ponoć złośliwie). Pani X, oczywiście twierdziła, że rezerwowała inny stolik i miała pretensję, że na nią nie czeka.

re. Sebo 19, Cicha
Wszelkie sytuacje które mają miejsce z udziałem ochrony - klientów, są rejestrowane przez 16 kamer wewnątrz i na zewnątrz. Zapewniamy wszystkich, że każde zdarzenie zgłaszane przez ewentualnych poszkodowanych jest przez nas zapisywane i przechowywane w naszej bazie. W 99% zupełnie inaczej wygląda sytuacja opisywana na drugi dzień przez klienta który przychodzi do nas powiedzmy się "dogadać" z tym co widzi z zapisu z kamer. Zazwyczaj kończy się zwaleniem winy na %. Przez tyle lat działalności nie toczył się przeciwko nam żaden proces, ani nie zostało zgłoszone żadne zdarzenie o pobicie.
Musicie również wziąść pod uwagę fakt, że powtarzanie przez parę godzin, że brak miejsc, że nie wpuszczamy, może doprowadzić w skrajnych przypadkach do pewnego rodzaju osłabienia psychiki i do bardziej stanowczej postawy ochrony. Co nie tłumaczy oczywiście chamstwa.

re. mgrMała
Osobiście nie interesuje nas to co kto robił mając naście lat, bo każdy w młodym wieku mógł popełnić jakąś głupotę i nie wierzę, że chciałabyś odarazu taką osobę przekrślać i izolować.

nigdy nie zgłaszaliśmy się do moderatora z prośbą o anulowanie jakiegokolwiek tematu związanego z naszym lokalem.
Jeżeli chodzi ci o temat w którym właściciel został posądzony o oszustwo bo wydał z 20 zł a dostał 50 to on dotyczył jak dobrze pamiętam zupełnie czegoś innego. A nawiasem mówiąc to jedna z kamer rejestruje wszystko co dzieje się za barem i to pozwoliło nam na wyeliminowanie zdarzeń typu dałem ci 100 a wydajesz z 10.

Forum to jest dla nas doskonałe miejsce do zapoznania się z opiniami klientów i do ewentualnych korekt odnośnie ochrony, organizacji i itp
I tak też będzie w tym przypadku.

Generalnie I Dzień Świąt pomimo tak dużej ilości klientów upłynął bardzo spokojnie i bez większych nieporozumień za co swoim klientom bardzo dziękujemy.

Życzymy wszystkim Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku

Obsługa Yam Caffe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Yam caffe brutalna obsługa !!!

Ok. Wszystko gra . tylko niech ktos napisze , czy ta banda co stoi przy drzwiach ma licencję i jest zatrudniona.
Ze swojego doswiadczenia doradzam jeden cios ze strony tych pajacy i sprawa sadowa- zobaczycie jak sie sfajdają w majtki.
Widziałem takich ochroniarzy -bohaterów juz wiele razy. Zawsze robią w majtki, tylko juz tak w zaciszu :))))))))
A swoją drogą , to niezłe numerki- banda na drzwiach pewnie ma lepiej niż własciciel, kurna 200 za wjazd.
A może banda rządzi, a figurant podpisuje tylko rachunki ???

" Nie dyskutuj z idiotą, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem"


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Yam caffe brutalna obsługa !!!

spamhp to nie Lomza powoli zaczyna byc do dupy tylko Ty jestes do DUPY i ten Twoj dupowaty problem

_73_

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Yam caffe brutalna obsługa !!!

Uważam, że temat można uznać za zamknięty. Przedstawicielstwo YamCaffe wyjaśniło co było do wyjaśnienia i koniec.

Swoją drogą duże brawa i słowa uznania za tę formę kontaktu i próbę wyjaśnienia tej sprawy. I to jest właśnie klasa i kultura.

________________________________________
Life is brutal and full of zasadzkas and ...
Sometimes kopas w dupas? No, always!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Yam caffe brutalna obsługa !!!

makmarc napisał(a):

> Uważam, że temat można uznać za zamknięty. Przedstawicielstwo
> YamCaffe wyjaśniło co było do wyjaśnienia i koniec.
>
> Swoją drogą duże brawa i słowa uznania za tę formę kontaktu i
> próbę wyjaśnienia tej sprawy. I to jest właśnie klasa i
> kultura.
>


Śmieszny jesteś tak samo jak obsługa Yam Caffe nie widzicie, że ich nie obchodzą goście, właściciel przyjmie każdego do pracy nie skreśli nikogo (zboczeńca,dilera, pedofila, mordercy itp.)

Bardziej niebezpieczna jest armia baranów prowadzona przez lwa, niż armia lwów prowadzona przez barana.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Yam caffe brutalna obsługa !!!

Brawo obsługa Yam Caffe.
Mysle ze to wszystko wyjasniło.

Ps.
Jesli chodzi o ochrone to moze warto byłoby szczegolnie w takim okresie sciagnac ochrone z Białegostoku czy z Warszawy.Rozwiało by to wszelkie kwestie sporne odnosnie wejscia do klubu itp...
A prosze mi wierzyc,napewno rowniez byłoby bezpiecznie.

Pozdrawiam:
Grey

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Yam caffe brutalna obsługa !!!

Ochrona... ja uważam, że bardzo dobra i na niezłym poziomie. Jeśli chodzi o jakieś wyroki tych chłopaków to lepiej jest mieć takich ochroniarzy, którzy wiadomo, że potrafią o bezpieczeństwo zadbać:), niż panów po 50tce z brzuchami przed sobą.

Nigdy nie spotkałam się z chamstwem z ich strony, wczoraj musieli zapanować jakoś nad tłumem przypominającym kolejkę po papier toaletowy w czasach PRL-u. Jedyne zastrzeżenia można mieć do pana wysokiego w dresie chodzącego i pilnującego porządku, choć też się wyrabia i kulturę ma coraz lepszą ;-)

A do buraków. którzy nie rozumieją, że nie wejdą trzeba mówić ich językiem.

Mój ulubieniec z ochrony - niski chłopak - b. sympatyczny, miły i kulturalny. Pozdrawiam

Maalgoo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Yam caffe brutalna obsługa !!!

Ludzie,dlaczego chodzicie do takiej NORY ?Przecież yama jest wieśniaków na rejestracjach BLM,aż cuchnie gnojem.

Kokosz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Yam caffe brutalna obsługa !!!



Jako założyciel tematu uznaję temat za zamknięty, z uwagi na to, że zabrał w nim głos przedstawiciel klubu i starał sie to wszystko wyjaśnić. Myślę, że odpowiedź ochrony o godzinie 24: że właściciel lokalu już godzinę temu pojechał do domu i nie jest dostępny, już się nie powtórzy i że kwota w wysokości 200 zł zostanie potrącona z wypłaty panom stojącym wczoraj przy wejsciu.

Do forumowiczów będących przeciwko mnie, i nalegających na odpowiedz na głupie pytanie: "po co przyjechałem poraz drugi?"...

dokładnie tak jak to napisała koleżanka, przyjechałem po godzinie z nadzieją, że zwolnią się miejsca, ale nie oczekiwałem odpowiedzi "wypierdalaj"

Dziękuję.

powoli zaczyna byc w lomzy do dupy !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Yam caffe brutalna obsługa !!!

re. mgrMała
ton twoich wypowiedzi jednoznacznie wskazuje na fakt, że wybiła byś wszystkich którzy cokolwiek zawinili. Jesteś albo ograniczona umysłowo albo stary cię gwałcił i stąd twe urojenia. Lecz się albo u lekarza specjalisty albo metodami domowymi, poproś swojego chłopaka to ci dupsko przetrzepie to ci ulży i się wyluzujesz.
Jak nie chcecie łazic do yamy to faktycznie są konie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Yam caffe brutalna obsługa !!!

co za kultura... ludzie nie potrafią sie opanować... nawet płeć piękna takie słownictwo, sodoma i gomora 2050.

porostu atmosfera świąteczna patrze wszystkim sie udzieliła...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Yam caffe brutalna obsługa !!!

re. kakuliniec:
W dniu wczorajszym jedyną skargą jaka została zgłoszona przez gości odnośnie rezerwacji było zdarzenie zgłoszonej przez Pana X zamiany nazwiska na rezerwacji dokonanej przez niego wcześniej. Jak się okazało zmiany nazwiska dokanała telefonicznie była dziewczyna Pana X (ponoć złośliwie). Pani X, oczywiście twierdziła, że rezerwowała inny stolik i miała pretensję, że na nią nie czeka.


hmmm nic o tym nie wiem i to nie jest nasz przypadek:) ochroniarze twierdzili, że na naszą rezerwację (nasze miejsce) ktos błędnie zarezerwował 2 grupy, a nasz stolik, cytuje" gdzies zniknal" ale nie wiem jak może zniknąc stolik na 12 osob?Plan budynku, ktory trzymal jeden z ochroniarzy jednoznacznie wykazywal, ze jest tam ansza rezerwacja i nasze stoliki, ale, cytuje: "nie da sie nic zrobic" wiec radze porozmawiac z ochroniarzami klubu. pozdrawiam

;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Yam caffe brutalna obsługa !!!

spamhp to nie jest głupie pytanie tylko normalne.Jak ktoś Ci powie że Ciebie nie chce goscić idziesz drugi raz a teraz robisz z siebie ofiarę.Trzeba mieć honor i jak raz ktoś powiedział że nie wejdziesz że jesteś nieproszonym gosciem to się nie pcham na siłę na przysłowiowego chama!Ja bym tak zrobił przynajmniej ale jak wolisz się pchać gdzie raz już dostałeś odpowiedz że nie wejdziesz Twoja sprawa ok ale jak już mowiełem to jest moim zdaniem pchanie się na chama.A co do 200 zł to ja chłopaków rozumiem w Polsce prawie każdy coś tam na lewo wzioł i ja i pewnie nie jedna osoba na tym forum zrobiła by podobnie a dlaczego nie?A jeśli masz z tym problem zgłoś się do CBA i pana Mariusza Kamińskiego.

Bubero

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Yam caffe brutalna obsługa !!!

A ja wlasnie was nie rozumiem, jesli by mi zalezalo na zabawie w tym akurat lokalu to oczywiscie ze bym sprobowal ponownie zapytac sie czy moze sa juz jakeis wolne miejsca. Co jest w tym takiego zlego? Ja nie widze problemu



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Yam caffe brutalna obsługa !!!

wasze posty to szczyt koltunstwa i chamstwa. A Yam Caffe jest do dupy.
Spamhp-olej tych wszystkich burakow, to banda debili i chamow.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Yam caffe brutalna obsługa !!!

no coz uważam ,że właściciele tego lokalu są ludźmi na poziomie o czym świadczy ten post z wyjaśnieniami. Zdaje sie jednak ,że chyba mają problem z uczciwościa ochrony ale chyba sobie z tym poradzą.
Głównym problem jest po prostu wzrost pobytu nad podażą , zwłaszcza w stytuacji gdy na święta przyleciało z Angli mnówsto potomków roztrząsaczy gnoju z funtami i na siłe chcieli odrobić straty minionych lat no i odreagować.
Efekt taki jak widać ha ha ha

Nasza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Yam caffe brutalna obsługa !!!

Nasza napisał:

"Głównym problem jest po prostu wzrost pobytu nad podażą"

Chyba popytu na podażą ;)

Wracając do tematu, bawiliśmy się dzisiaj w Yamie i jak zawsze było wszystko w jak najlepszym porządku. Wszystko jest wyjaśnione, nie widzę sensu, żeby ciągnąć tą sprawę dalej, no chyba, że komuś tutaj bardzo zależy na tym, żeby psuć opinie dobremu klubowi.

________________________________________
Life is brutal and full of zasadzkas and ...
Sometimes kopas w dupas? No, always!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Yam caffe brutalna obsługa !!!

magda1 z twojego postu wynika, że jedyną osobą należącą do bandy debili i chamów jesteś właśnie ty. Spamhp po wyjaśnieniu sprawę zamknął i koniec. A ty kołtuniaro ogarnij się wreszcie i nie oceniaj innych pustaku. Dali ci na Święta wyjść spod biurka i odrazu wszyscy to dla ciebie chamy, buraki. Właź lepiej spowrotem i nie wyłaź.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Yam caffe brutalna obsługa !!!

popieram glos Autora: zenia

_73_

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Yam caffe brutalna obsługa !!!

Moim zdaniem, shamp nikt nikomu żadnej kasy nie potrąci bo nie ma na to żadnych dowodów - poza twoimi wypocinami. Na miejscu właściciela, zawsze sugerowałbym ochronie, że mnie niema - dlaczego???? Od tego mam ochronę, aby zajmowała się beznadziejnymi przypadkami - jak w twoim przypadku.
Teraz do właścicieli lokalu - nadużyciem byłoby nagabywanie klientów do płacenia więcej za wejście do lokalu niż jest to w rzeczywistości. Tutaj mogę się założyć, że ten koleś "bogaty" sam wciskał nieustępliwej ochronie pieniądze. O ile taka sytuacja w ogóle miała miejsce - twierdzenie tylko jednego gościa, który w tej chwili był na zewnątrz i słyszał coś od kogoś. Nie był nawet w środku. Ja tez mogę wypisywać na forum różne rzeczy - bo ktoś mi tam podpadł. Jestem przecież anonimowy?????
Nie widzę nic w tym złego, że ktoś ma potrzebę obnoszenia sie ze swoim bogactwem i dawania napiwków. Chce proszę bardzo, ale nazywaniem tego nadużyciem to przesada i farsa. Co barman też ma nie wsiąść napiwku - jak pisałem niewłaściwe jest nagabywanie, naciąganie klientów. Ochrona to też ludzie - 99 razy powiesz grzecznie, za 100 trochę puszczą Ci nerwy. Stawki w Łomży dla ochrony są śmieszne - za 100zł użerają się z takimi dupkami jak shamp, może w święta dostali 150-200 zł. Ktoś tu pisał o Atomie - tam próbowano zatrudnić ochronę z innego miasta - chłopaki przyjechali - zaśpiewali konkretne pieniądze i co??? Już nie stoją. byli po prostu za drodzy. W innych miastach nikt za takie śmieszne pieniądze nie przyjdzie stać na bramce i wyrabiać sobie wrogów.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Yam caffe brutalna obsługa !!!

Zapomniałem dopisać.
Na miejscu właścicieli Yamy, podniósłbym wejściówki do 10zł dla gości bez rezerwacji i wpływy przekazałbym na lepsze (godziwe) uposażenie pracowników ochrony.
Kiedyś spotkałem się z taką praktyką - rezerwacje do 22:00, potem za każdą godzinę +10 zł wejściówka do góry.W ten sposób eliminuje się niechcianych klientów - a kto ma kasę i tak wejdzie. Gość im później przyjdzie tym mniej kasy zostawi - proste ekonomia.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Yam caffe brutalna obsługa !!!

jesteś unomat delikatnie rzecz ujmując nie w temacie. Jeśli uważasz, że w Warszawie ochroniarz zarabia dużą kasę to jesteś w błędzie. Ochroniarz z licencją to wydatek max.150zł za noc. Firma ochroniarska to 250 od łba za noc.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Yam caffe brutalna obsługa !!!

Tak się składa genia, że mam właśnie w Warszawie kolegów co pracują na ochronie. Stawki zaczynają sie od 300 zł za noc. I nie chodzi mi tutaj o dziadków z licencją, bo tacy zarabiają najniższą średnią krajową. Jak pisał przedstawiciel Yamy - tacy by się tam nie sprawdzili. Gość wie chyba o czym pisze.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Yam caffe brutalna obsługa !!!

no tak... jak zawsze komus cos nie pasuje w jakims klubie typu: "straszny tłok" etc. to zawsze zwalacie ***** wine na BLM-y skoro tak nie lubicie ludzi z okolic Łomży to po co jezdzicie po tych okolicach.. na milano co druga blacha BL i same kozaki z dresach i to oni robia chale a nie BLM ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Yam caffe brutalna obsługa !!!

W Łomzy nie lubia tablic rejestracyjnych zaczynajacych sie na BLM, a w Jeziorku nie lubia tablic rejestracyjnych zaczynajacych sie na BL - jaki wniosek z tego? Ze czlowieka rozpoznaje sie po tablicahc rejestracyjnych? heheh. A wniosek z tego taki ze wypadaloby miec 2 rozne komplety tablic, jedne zaczynajace sie na BLM a drugie na BL - wtedy bylibysmy powszechnie akceptowani ;-)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Yam caffe brutalna obsługa !!!

Nie rozumiem podziału na lepszych i gorszych posługując się tablicami rejestracyjnymi. Burak zawsze jest burakiem niezależnie od jego pochodzenia.
Dużo ludzi rejestruje auta na kogoś z rodziny niekoniecznie z Łomży - bo ma tańsze OC itp. O co chodzi?????????????



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Yam caffe brutalna obsługa !!!

panie spamph hola hola nie tak szybko z zakonczeniem tematu.Oskarżyłes kogos o przyjecie lapówki,skoro nie potrafisz tego udowodnic,wez pod uwage że teraz to ty mozesz byc na celowniku.Moim zdaniem powinienes byc oskarzony przez tych panów o zniesławienie,takze mało sympatyczny kolezko codziennie o 5 50 rano wyciagaj dysk z kompa.(to porada)
Swoja droga twój post wynikajacy z frustracji jest nie tyle żałosny co wręcz przygnębiajacy.Lecz kompleksy u psychologa albo dermatologa a nie na forum.
Pani mgrmała ciekawe bardzo skad ma pani takie informacje dotyczace pana x,jesli nawet to prawda,powinna pani zachowac je dla siebie to jest troche chwyt ponizej pasa.
A propo jesli narzekacie na chamstwo obsługi przyjrzyjcie sie czasami na chamstwo klientow,przeciez czesc z ludzi tam przychodzących nie zasługuje nawet na to aby stac przed drzwiami przy tym lokalu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Yam caffe brutalna obsługa !!!


Czy mi sie zdaje czy uruchomiłem reakcję łańcuchowo - lawinową ??

Biorąc pod uwagę ilość wypowiedzi pozytywnych i negatywnych, pozytywnie ochronę w klubie ocenia niewielka garstka forumowiczów.

Tak czy inaczej, dla mnie temat jest zamknięty, jeśli tu kogoś uraziłem, przepraszał nie będę, bo nie ja pierwszy tu nazywałem ludzi burakami.


Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Yam caffe brutalna obsługa !!!

dysk wyciągać ?? ciekawe po co ??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Yam caffe brutalna obsługa !!!

co do ochrony to mam mieszane uczucia... sam nigdy nie miałem z nimi żadnych zatargów, a i fajkiem poratowali parę razy hehe, ale słyszałem o różnych nieciekawych sytuacjach, w których ochrona odegrała ważną rolę...

a co do samego lokalu: wczoraj było zdecydowanie za dużo ludzi, w szczególności na parkiecie... dobrze, że grają muzykę, za którą nie przepadam - dzięki temu nie musiałem się przepychać wśród tej spoconej masy ludzi...

---------------------------------------------------------------------------------------------------


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Yam caffe brutalna obsługa !!!

którym fajkiem cie poratowali? musiałeś się chyba mocno schylać...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Yam caffe brutalna obsługa !!!

widziałem wyżej fajny tekst - lansujących się fryzjerek i sprzedawczyń ze sklepów... lol :D to jest w 90% fakt hehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Yam caffe brutalna obsługa !!!

Jan_Serce: to, że ty tak robisz, nie oznacza, ze inni też...

---------------------------------------------------------------------------------------------------


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Yam caffe brutalna obsługa !!!

"Spamhp", teraz zwykłe przepraszam nie wystarczy. Gdybyś miał choć odrobinę honoru i odwagi, załatwiłbyś sprawę inaczej, no ale po co, prawda? Lepiej zmieszać kogoś z błotem, nie mając zielonego pojęcia o kim się pisze, a potem zwykłe przepraszam? Stary, nie tędy droga. Radzę Ci szczerze, uważaj co piszesz, a teraz to nawet uważaj na siebie. Internet nie ukryje Cię przed rzeczywistością, przed uniknięciem odpowiedzialności.

Tak tak, dobrze czytasz. Na miejscu właściciela, a już na pewno ochrony, o której tutaj mowa, na pewno bym tego tak nie zostawił, z resztą wszystko w swoim czasie, z tego co wiem odpowiednie kroki zostały już podjęte, a sprawa zostanie wyjaśniona szybciej, niż komukolwiek mogłoby się wydawać. Winni zostaną ukarani. Trzeba ponosić konsekwencję swoich czynów i nawet słów, choćby i tych wirtualnych.

A tak od siebie: takich ludzi jak Ty, omijam z daleka, bo srają wyżej niż dupę mają. I na tym zakończyłbym swoją wypowiedź.

________________________________________
Life is brutal and full of zasadzkas and ...
Sometimes kopas w dupas? No, always!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Yam caffe brutalna obsługa !!!

o la la ten lokal budzi strasznie dużo zdrowych i niezdrowych emocji. Moim zdaniem jest zbyt mało takich miejsc. Ale jakbym miała w kazdym z nich oglądac lansujące się fryzjeki lub sprzedawczynie to by mnie zemdliło.

Nasza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Yam caffe brutalna obsługa !!!

makmarc i fedor temat został zamknięty i obsługa lokalu przeprosiła za zaistniałą sytuację. Wasze bredzenie o konsekwencjach są tyle warte ile macie w gaciach. Jak się chcesz wypowiadać w czyimś imieniu to sam się przedstaw. Bo podejrzewam, że nikt was nie upoważnił do wyjaśniania czegokolwiek bo jest to sprawa wewnętrzna obsługi lokalu. Przeprosili, kulturalnie wyjaśnili i sprawa zamknięta. A obsrańce niech dalej wypisują i podbijają ten temat.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Yam caffe brutalna obsługa !!!

Witam właśnie wróciłem z Yamy bawię się tam 3 dzień pod rząd i to jest lokal bardzo fajny najlepsy w Łomży i polecam go wszystkim turystom miejscowym i kosmitom WSZYSTKIM:)Pozdrawiam z wyrazami szcunku:)

Bubero

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Yam caffe brutalna obsługa !!!

Wypisujecie tu dużo ciekawych wniosków, tylko, że brak wam punktu odniesienia.
Bo gdybyście przez 1 (jeden!!) tydzień poprowadzili lokal w Łomży, który odwiedza większa (albo i mniejsza) liczba ludzi to doszlibyście do wniosku, że najlepszym miejscem na organizowanie imprez dla łomżyniaków są pulwy za lasem Jednaczewskim.

Jeden z drugim myśli, że jak kupi piwo, a nawet i butelkę whisky to może już nasrać, narzygać, szczać do umywalki, a obsługę lokalu traktować jak prywatnych niewolników.

A wiecie co wam jeszcze powiem, że najbardziej namotane w dyniaku to mają osoby co wyjadą do jakiegoś większego miasta na studia, posiedzą pierwszy semestr w W-wie, Olsztynie czy gdzieś tam w Polsce i wracają nagle tacy światowi, obycie, bo przecież był 3 razy w multipleksie.

Chcecie kultury - zacznijcie od siebie.

A ochrona czy ma wyroki czy nie to mało ważne, ma być skuteczna w sytuacjach o jakich wam się w tych zakurzonych móżdżkach nie śniło.
Bo gdyby chodziło tylko o wyprowadzanie przemądrzałych naćpanych snobów z lokalu to pewnie i Rysiu Złotówa by sobie poradził.

Podbija mnie jak czytam te "złote myśli" - "znawców" tematu - "zatrudnić licencjonowaną firmę ochroniarską"
Buhahaha!!!!
A wiesz co niektóre osoby w tym mieście potrafią odpowiedzieć takiemu licencjonowanemu ochraniaczowi "od*** się gości i wracaj na drzewo"
A wiesz co robi taki licencjonowany ochraniacz w takiej sytuacji??
Odpi**** la się i wraca na drzewo - bo tylko tyle może !!!!

Więc dajcie na luz z tymi "mądrymi" radami jak prowadzić lokal.
Otwórzcie go sami, zatrudnijcie panów w pięknych czarnych mundurkach, z licencją, bądźcie uprzejmi dla każdego mądrali któremu już 4,5% podnosi samoocenę o 300% - a gwarantuję wam, że po pół roku będziecie woleli handlować na rynku swetrami z Tajlandii, o ile wcześniej nie rozniosą wam lokalu na drzazgi

Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Yam caffe brutalna obsługa !!!

ci ochroniarze to się nadają heheh bycie ochroniarzem to największe osiągniecie dla nich w życiu więc nie czepiajcie się ich tak :) bo straca sens życia chłopaki

;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Yam caffe brutalna obsługa !!!

Idz i powiedz im to w twarz ;o))

To bedzie twoje najwieksze osiagniecie w zyciu jesli to zrobisz ;o))

Jacy To wszyscy madrzy k**** na tym forum - sami adwokaci, lekarze, piloci czy co tam jeszcze.

A jakie Ty masz osiagniecia ze kogos traktujesz z gory - stworzyles jakis nowy lek, wynalazles szybszy procesor, odkryles nowa metode walki z rakiem?!?!?
Uwazasz ze jak zrobiles mature (o ile) czy skonczyles studia (o ile) za pieniadze rodzicow to jestes od kogos lepszy???

To sie nie madrzyj i wiecej pokory wobec samego siebie i szacunku do innych ludzi.

Na ochroniarza trzeba miec sile, warunki fizyczne i predyspozyjce psychiczne - a moze Ty bys chcial na bramce stawiac specjaliste od PR??

A zeby dodac na koniec to powiem Ci ze jeszcze miesiac temu stal tam chlopak, ktory skoczyl AWF i oprocz stania na bramce uczyl WF w szkole?
A jeden z tych ktorzy staja teraz jest bardzo dobrym bokserem, ktory gdyby mial sponsora i kase juz dawno widzialbys go w TV.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Yam caffe brutalna obsługa !!!

CafeYam i lokal na poziomie to sprzeczne frazy

-.-.-.-.-.- (podpis na urlopie)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Yam caffe brutalna obsługa !!!

Kolego WAFEL bardzo dobrze powiedziane ja się również pod tym podpisuje jeśli można!!

Bubero

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Yam caffe brutalna obsługa !!!

Wafel: nieźle napisane... propsy za te dwa posty!

---------------------------------------------------------------------------------------------------


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Yam caffe brutalna obsługa !!!

Ochroniarze z Yam Caffe są zajebiści !!!!!!!!!!Szacuneczek chłopaki!
I przestańcie już pieprzyć na ich temat,bo znają się na swojej pracy i dlatego Yam Caffe jest jak dla mnie najbezpieczniejszym lokalem w Łomży i tyle.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Yam caffe brutalna obsługa !!!

Amen.

________________________________________
Life is brutal and full of zasadzkas and ...
Sometimes kopas w dupas? No, always!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Yam caffe brutalna obsługa !!!

Co by tu nie mówić to Yam Caffe jest wyróżniającym się lokalem w Łomży...
A co do ochrony to sam nigdy nie miałem spięć z nimi, ale prawdą jest, że powinni ich zwolnić i zatrudnić kogoś kto wie jak reagować gdy jest dym w lokalu... a reakcje pseudo ochroniarzy z Yam Caffe na zadymy aż porażają bandytyzmem... poza tym byłem świadkiem dwukrotnie, gdy kolega któregoś z panów "ochroniarzy" szukał dymu no i go znalazł... no i co się wówczas dzieje? Przybiegają "panowie ochroniarze" , walą w pędzel gościa który został zaczepiony, a swojego kolegę odciągają aby ochłonął i co najwyżej mocnymi słowami jemu przypomną, żeby nie robił burdy w "ich lokalu", bo także im to przysporzy kłopotów...
BRAMKA POWINNA BYĆ Z INNEGO MIASTA.

PS A jak ktoś twierdzi, że osoby z założoną policyjną kartoteką powinny mieć dostęp do zapewniania bezpieczeństwa uczestnikom imprezy to niech się rozpędzą i zrobią se puku przy pomocy najbliższej ściany.
Akurat przy tym fachu łatwo o naduzycia, a typki, którzy stoją na bramkach nie dość, że nie mają odpowiedniego przeszkolenia to jeszcze przeszłość kryminalną, a tacy mają zryte główki i oni zazwyczaj traktują jakąkolwiek interwencję jako szansę na kolejną okazję do pokazania się jacy to są "wielcy panowie".

Ps 2 Ja tam chodzę może raz na dwa miesiące, a powodem który sprawia, że nie uczęszczam częściej do Yamy (zarówno jak i wieeeeeele osób z mojego otoczenia) jest ochrona która zachowuje się w taki, a nie inny sposób, a właściciel zapewne wie o różnych "akcjach" ale przymruża oko.

Tyle w tym temacie.

Kobieta powinna być damą na salonach, matką w domu, a dziwką w sypialni.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Yam caffe brutalna obsługa !!!

hmm Yam Caffe elegancki lokal jak na łomże ale tylko z wyglądu. To co tam sie dzieje to istny spęd podobny do milano. W obu "klubach" byłem raz Yam za dużo ludzi, milano zwykła wiejska potupaja "chamówa". A co do ochrony koleś co siedział w więzieniu i dodatkowo jest z miasta gdzie jest lokal ma jakis szacunek głownie przez strach wszyscy go znjają i wiedzą że lepiej mu w drogę nie wchodzić toteż nie ma mocnych burd z ochroną która sobie radzi w wyprowadzeniu niepożądanych rozrabiaków. A co do ochrony w yam caffe to zwykłe chamy przynajmiej w pracy. NIe znam ich prywatnie to nie wiem jacy są w codziennym życiu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Yam caffe brutalna obsługa !!!

Mieszko
"Kobieta powinna być damą na salonach, matką w domu, a dziwką w sypialni"
usuń chłopczyku ten zapis na końcu twoich postów, bo żeby mieć taką kobietę to facet powinien mieć jaja, a z twoich wypowiedzi wynika, że jesteś zakompleksionym eunuchem

Scorpion87
jeśli piszesz, że milano to zwykła wiejska potupaja to oznacza, że tam uczęszczasz i się do tego oficjalnie przyznajesz. Podejrzewam, że jesteś zwykłym chamem bo ogarniętego by tam nie zaakceptowali. Musiałeś wtopić się w tłum i przetrwałeś.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Yam caffe brutalna obsługa !!!

zenia czytaj dokładnie. byłem tam tylko raz na czyjąś prośbe. Ja wyrosłem już z dyskotek więc nie uczęszczam tam ani nigdzie indziej w łomży. a po 2gie skąd możesz wiedzieć czy ja tam się bawiłem. oczekuje przeprosin. i nie bądz taka szybka w ocenianiu ludzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Yam caffe brutalna obsługa !!!

Scorpion87 - jakie ty masz moralne prawo oceniać kogokolwiek.?????
Podejście godne pożałowania - post wyżej sam nazywasz kogoś chamem bez podania argumentów. Po czym oczekujesz przeprosin od "zeni" ??????????????? Trochę pokory i dystansu do swojej osoby.
Oceniasz - licz sie z tym, że i Ciebie ktoś oceni!!!!!!!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Yam caffe brutalna obsługa !!!

Zenia troche więcej poczucia humoru i od razu powinno być lepiej paszczurku kąśliwy mój Ty:*** naprawde :)

Poza tym, co chcesz wskórać poprzez swojego posta, a zwłaszcza poprzez te słowa, które miałyby mnie obrazić? Jeśli nie podoba Ci się mój opis to wystarczyło to napisać, a Twoje wnioski które konstruujesz nie mają nic wspólnego z prawdą.
Nie grzeszysz kulturą (inteligencją zapewne także nie) i dlatego odpuszcze sobie bezsensowne przekomarzanie i nie będę już więcej odpisywał na Twoje posty, bo sprowadzisz mnie idiotko do swojego poziomu i pokonasz doświadczeniem.
Buzia paszczurku:*

P.s. Niech tam ktoś od czasu do czasu Ciebie zapnie w odpowiednią dziurkę to może nie będziesz taka kąśliwa.

P.s2 Już taką mam.

Kobieta powinna być damą na salonach, matką w domu, a dziwką w sypialni.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Yam caffe brutalna obsługa !!!

Witam wszystkich serdecznie. Tych ktorzy pisza o ochronie debile,chamy,buraki itp. i tych ktorzy maja o nas pozytywne zdanie. Czytam te wypociny i zarzuty tych pierwszych i troche smiac mi sie chce z tego ale i irytuje. Bo po pierwsze skoro uwazacie nas za chamow i prostakow to ja moge to samo powidziec tez o was. A wnioski takie nasuwaja mi sie bo pracuje w jamie od poczatku i widzialem wiele jak zachowuja sie co niektorzy "inteligetni i kulturalni" goscie naszego lokalu. Pierwszy prosty przyklad to zapraszam do lazienek i obejrzenie sobie jaki syf zostawiaja po sobie "kulturalni i inteligetni" goscie. Banalne ale swiadczy to o kulturze niektorych ktorzy tam przychodza. Wiele razy podnoszono krzyk ze komus zginal telefon portfel lub cos innego ale po przejrzeniu kamer okazywalo sie ze towarzystwo ktore przyszlo okradalo sie nawzajem. Widzialem rownierz "inteligencje" tarzajaca sie we wlasnych rzygocinach przepraszam "inteligencje" za wyrazenie. Co do niektorych nie dociera ze np. lazienki damskie sa na gorze a meskie na dole, zalatwija swoje potrzeby fizjologiczne do umywalek!!! Chyba tak samo robia w domu a z sedesow pija wode. Moge tu wymieniac i nie skonczyc tego tematu ale nie o to tu chodzi i nie zamierzam nikogo tu obrazic ale jak juz oceniacie kogos innego to spojrzcie na poczatku jak sami sie zachowujecie i co reprezentujecie . A co niektorzy ktorzy przychodza do jamy nie nadaja sie poprostu miedzy ludzi. Co do zarzutow ze ktos zostal pobity przez ochrone to zawsze mozna to zglosic na policje ale jak tam pracuje pare ladnych lat nigdy nikt nie wniosl zadneg pozwu tekze z tymi lamanymi zebrami i nosami to chyba jest lekka przesada. Oczywiscie czasami zdarza sie nam zareagowac zdecydowanie ale my nie jestesmy po to zeby wyjasniac kto zaczal a kto zakonczyl awanture na sali. Wyprowadzamy wszystkich ktorzy brali w niej udzial. Bo skoro 2 lub wiecej delikwentow leje sie po mordach i nie mozna ich rozdzielic to my nie jestesmy od tego zeby sie pytac o co chodzi tyklko najnormalniej w swiecie wyrzucamy ich na powierze. Co do tych 200 zl. od ktorych zaczal sie ten temat. Pan ktory napisal o tym powinien przyjsc do wlasciciela powiedziec mu o tym. Kamery sa na zewnatrz i w miejscu w ktorym sprzedaje sie wejsciowki taze bysmy zobaczyli czy naprawde takie zajscie mialo miejsce a tak pozostaloy bezpodstawne zarzuty . A to ze ludzie oferuja "dodatkowa" zaplate zeby wejsc do jamy to fakt bo sam wiele razy tego doswiadczylem stojac na wejsciu. Oczywiscie tacy ludzie odsylani sa z kwitkiem bo przewaznie z nimi teoretycznymi bogaczami sa najwieksze problemy bo mysla ze skoro wydali od kogos innego o 100zl. wiecej to lokal i obsluga nalezy do nich . A stawki za wejscie bez kolejki jakie oferowali wachaly sie od 20 do 50 zl. Takze w te 200zl. nie chce mi sie wierzyc ale teraz to mozemy pogdybac trzeba bylo to sprawdzic. No i panowie ktorzy tak oczerniali lokal i obsluge za zaginione stoliki w 1 dzien swiat. Co do pana ktoremu zaginal stolik na 12 osob to prawda nasz blad ale pan ten zostal przeze mnie przeproszony osobiscie oddalem mu pieniazki za rezerwacje i wejsciowki i troche bylem zaskoczony jak napisal ze jama to lokal do niczego. Skoro lokal do niczego to sie do niego nie przychodzi ale widzialem pana w czwartek na karoke nawet sie ze mna przywital i lokal znowu jest cacy troche tu zalatuje hipokryzja. A drugi pan tez od zaginionego stolika tez wypisuje nie prawde. Bo stolik mial tylko okazalo sie ze jego byla dziewczyna zrobila mu glupi kawal i zamienila jego rezerwacje na swoje nazwisko. A co do tego pana to nie powinien sie wypowiadac na forum na temat jamy bo tak napawde to pownien miec zakaz wchodzenia do jakiegokolwiek lokalu bo z jamy byl wyrzucany parokrotnie on doskonale wie za co. Takze konczac chcialbym zwrocic uwage tym ktorzy tak ochoczo uzywaja slow obrazliwych i obazajacych nas ze oczerniac mozna wszystkich tylko trzeba spojrzec czy samemu sie jest w porzadku i trzeba miec dowody. Do zobaczenia w jamie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Yam caffe brutalna obsługa !!!

Jeszcze slowo do krytykujacych jak w jamie jest ochrona pe to w trzeba chodzic do Alibi, Atomu, Rzymianki i innych tam zapewne ochrona jest git.:-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Yam caffe brutalna obsługa !!!

bek00 widzisz co narobiłeś. Ludzie tak się wystraszyli, że postów nie chcą pisać nawet hehe. Ogólnie rzecz biorąc ja do ochrony w Yamie nigdy nic nie miałem a oni do mnie. Co do obsługi raz kiedyś mi się zdarzyło, że weszliśmy do Yamy było jeszcze kilka stoliczków wolnych, miła Pani barmanka? zaprowadziła nas do jednego z nich. Niestety po 15 minutach podszedł do stoliczka jakiś Pan bez słowa położył na zajętym przez nas stoliczku karteczkę z nazwiskiem jakimś tam bodajże ( w każdym razie "nasz" stoliczek został zarezerwowany) - szkoda, że ani nie zaproponował innego nawet mniejszego stoliczka dla mnie i mojej dziewczyny ani nas nie przeprosił za to co przed chwilą zrobił tylko obrócił się na pięcie i poszedł.... nie dopiliśmy nawet piwka, wyszliśmy, od tamtego czasu w yamie nie byłem... i nie będę. Ale niektórym lokal sie podoba. Swoją stroną ostatnia akcja "rozbijanie dj-owi butelki na głowie" bo sam próbował wyprowadzić awanturującego się klienta z lokalu też nie zachęca do bywania w tym klubie ale .......gazety kłamią. Inaczej dopóki ludzie w Łomży (czyt okolic też ) będą bawili się tak jak się bawią Yama pewnie będzie i tak najlepszym lokalem w mieście. Ale żeby zaprosić do siebie inteligencję jak to napisałeś nie wystarczy miły i ciekawy wystrój (jak ostatnio byłem to jakieś foty muzyków czy coś takiego na ścianach, sofki itp bardzo fajnie) trzeba przede wszystkim kultury obsługi(lokalu)... jej nie ma(nie ma co płakać, kulturalny lokal znam tylko jeden... he nie powiem jaki bo nie chcę w nim nastoletniej hołoty). Ale nie ma co się dziwić skoro klient jej nie ma...a skoro on jej nie ma to po co ma mieć ją obsługa czy ochrona... i tak koło się zamyka

Globetrotter .... raz na piechotę raz autostopem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Yam caffe brutalna obsługa !!!

bek00 już zwracam honory oczywiście to nie w twoim lokalu dj sam musiał wyprowadzać awanturnika.... to u sąsiada. Za pomyłkę przepraszam... gazety kłamią. Swoją stroną te sąsiedztwo też nieciekawe.... bek00 jeszcze raz przepraszam.

Globetrotter .... raz na piechotę raz autostopem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Yam caffe brutalna obsługa !!!

Wszyscy wszystkich przeproście. Pamiętajcie, ochrona czuwa i w Yamie i na forum ;D

A Ci co piszą, że ktoś tam dostał za darmo w twarz, kiedy tańczył, to wybaczcie, ale musiał mieć twarz dość "niewinną" :). Czasami nic nie trzeba mówić, same ruchy ciała, nieraz prowokujące, dużo mówią o charakterze osobnika. Niektórzy po prostu sami proszą się o kłopoty i zapraszają do "tańca" :)

--
Samotność to emocjonalna trzeźwość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Yam caffe brutalna obsługa !!!

Całkowicie zgadzam się z tym, co napisał Markac. Dajmy sobie już z tym spokój, zbliża się nowy rok i trzeba sobie wybaczać ;) dlatego skończmy już tą żenadę i nie kłóćmy się, bo to i tak bez sensu.

________________________________________
Life is brutal and full of zasadzkas and ...
Sometimes kopas w dupas? No, always!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Yam caffe brutalna obsługa !!!

" Zawsze z ziomkami musimy po 22 naginać na statka czy BP żeby browarka kupić a tak będzie blisko i pod ręką."
- to twoje słowa kirlan. Nie rozumiem małolat - student nie chce nastoletniej hołoty w lokalu???????????? Pieprzysz coś- zaraz przepraszasz????. Czego ty się zajarałeś ????????



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Yam caffe brutalna obsługa !!!

;o))
no i to by bylo na tyle....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Yam caffe brutalna obsługa !!!

yamcaffe71 napisał:
Doskonale wiemy kto nam zagraża i pod tym kontem staramy się dobierać ochronę.



bek00 napisał:

Pierwszy prosty przyklad to zapraszam do lazienek i obejrzenie sobie jaki syf zostawiaja po sobie "kulturalni i inteligetni" goscie. Banalne ale swiadczy to o kulturze niektorych ktorzy tam przychodza. Wiele razy podnoszono krzyk ze komus zginal telefon portfel lub cos innego ale po przejrzeniu kamer okazywalo sie ze towarzystwo ktore przyszlo okradalo sie nawzajem. Widzialem rownierz "inteligencje" tarzajaca sie we wlasnych rzygocinach przepraszam "inteligencje" za wyrazenie. Co do niektorych nie dociera ze np. lazienki damskie sa na gorze a meskie na dole, zalatwija swoje potrzeby fizjologiczne do umywalek!!!

Tylko po co o tym pisać na forum i tym samym odstraszać ewentualnych klientów ??? Takie rzeczy powinny według mnie nie wychodzić poza firmę.

Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Yam caffe brutalna obsługa !!!

kulig - to do ciebie pisze mowisz kaleczniacy jestes taki cwaniak wyskocz na solowke i zobaczymy czy dalej bedziesz taki cwaniaczek w gebie nie wiesz co mowisz palo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Yam caffe brutalna obsługa !!!

***** wafel i tyle

;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Yam caffe brutalna obsługa !!!

Napewno dzisiaj YAM CAFFE będzie wypełnione po brzegi. Piszecie na obsługę, ochronę, a nawet właściciela a i tak tam pójdziecie. Bo gdzie jest lepsze karaoke jak nie w YAMIE

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Yam caffe brutalna obsługa !!!

beko i tu sie mylisz jeszcze nigdy nie bylem wyprowadzony z tego lokalu i nigdy nie mialem tam zadnych problemow z tamtejza heheh niby ochrona

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Yam caffe brutalna obsługa !!!

eee piepszycie bez sensu, brak kultury chamstwo itp itd a gdzie wy macie lepszy lokal w lomzy i najblizszej okolicy? moze rzymianka, 7 kier, metro... :) w jamce jak to w jamce zawsze zajebiscie jak swiatlo zgasza to tylko kozaczki i stringi widac no i czasami ząbki jak sie któraś uśmiechnie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Yam caffe brutalna obsługa !!!

macie problemy naprawde - nie chodzic i juz po co syfem sobie dupe zawracac?? bylem tam kilka razy nigdy co prawda nie mialem problemu z ochrona albo klientami ale .... lazenki syf stoliki i siedziska ubrudzone szklo niedomyte...itd dalem szanse lokalowi z 3-4 razy a ze nic sie w tym kierunku nie zmienilo olalem...wole skoczyc sobie na piwko pod papugi posiedziec w kulturalnym tow. gdzie wlasciciele dobieraja kogo wpuszczaja do baru niz siedziec w zadymionym smierdzoncym z przepychajacymi sie ludzmi lokalu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Yam caffe brutalna obsługa !!!

kabe:
powinno być
"tylko kozaczki i stringi widac no i czasami ząbki jak któraś umyje :D"

---------------------------------------------------------------------------------------------------


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Yam caffe brutalna obsługa !!!

a czy widać też może czasami ząbki na podłodze? :PP



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Yam caffe brutalna obsługa !!!

Lokal ten jest na poziomie, nie piszcie już o brutalnej obsłudze, nie warto.
Gratuluję właścicielom i personelowi pracującemu w yam caffe - robicie dobrą robotę i macie szacunek u klientów.
Proszę nie zrażajcie się takimi tekstami, Ci ludzie nie znają prawdziwego klimatu Waszego lokalu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Yam caffe brutalna obsługa !!!

''Każdy z nich
przez okres pracy u nas dorobił się niezłej grupy wrogów. I może to jest główna przyczyna tego, że w Łomży nie jest łatwo o profesjonalnego i skutecznego ochroniarza. Ochrona typu Panowie ochraniający obiekty handlowe zupełnie by się u nas nie sprawdziła. Doskonale wiemy kto nam zagraża i pod tym kontem staramy się dobierać ochronę.
Pozatym jedyna dobrze zorganizowana i profesjonalna Firma Ochroniarska w Łomży nie zajmuje się ochroną lokali rozrywkowych."

Takie wyjasnienie nie usprawiedliwia zatrudniania czy tez tylko stawiania na bramce ludzi ktorzy maja przeszlosc kryminalna i konflikty z prawem.

Jezeli traktujecie swoj lokal jaka pozadny i na jakims poziomie to raczej zespol ludzi ochraniajacy lokal powinni pomagac a nie zastraszac swoim zachowaniem i wygladem. Zwiedzilem bardzo duza liczbe klubow w polsce i poza jej granicami. Widzialem bardzo duzo sytuacji w ktorych byla interwencja ochrony. Spotkalem sie rowniez z wieloma selekcjonerami ktorzy dobieraja gosci do lokalu.
Niestety z przykroscia musze stwierdzic, ze Wasz lokal wypada jak bardzo slabiutko. Porownal bym to, przy dzisiajszym poziomie klubow, do zabawy w remizie z selekcja po znajmosci i ochrona z zakazana morda spuchnieta od sterydow.
Mysle, ze jestescie ludzmi inteligentnymi i doskonale zdajecie sobie z tego sprawe, tylko olewacie to bo jakos sie kreci, kasa splywa, proste chlopy i dziołchy dobrze sie bawia, czesem przyp. se w morde czasem zawedza komus telefon, ale to przeciez jest wszedzie (wg mnie i wielu innych niestety, nie)

do klubu Wam daleko! Dziwie sie ze kto kolwiek nazywa to miejsce klubem, chyba tylko dlatego bo to teraz jest fresh i jazzy <rotfl>

peace

...tru, tru...

Unimil sobie zycie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Yam caffe brutalna obsługa !!!

ludzie,jak Wam nie pasuje,to po prostu tam nie chodzcie i po problemie! idzcie sobie do Alibi,moze tam znajdziecie kompetentna ochrone...
ja swego czasu bylam czesta bywalczynia yamy,ale ile to mozna chodzic w jedno i to samo miejsce? :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Yam caffe brutalna obsługa !!!

... a co to Alibi? :D Jezeli klub jest dobry to chodzi sie do niego zawsze i przy kazdej okazji i mozna chodzic do bolu. Podkreslam jezeli jest to klub z prawdziwego zdazenia, taka tez jest ideologia klubow bazujaca w duzej czesci na stalych bywalcach z tad biara sie karty klubowe itp...
ale co tu gadac jak ekipa w w/w lokalu zminiala sie juz setki razy zarowno klimat miejsca "skad zawieje tak graja"
...ech ;)

...tru, tru...

Unimil sobie zycie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Yam caffe brutalna obsługa !!!

,,.. a co to Alibi? :D Jezeli klub jest dobry to chodzi sie do niego zawsze i przy kazdej okazji i mozna chodzic do bolu,,


po jakims czasie wszystko sie nudzi,chocby ,,klub,, byl najwspanialszy na swiecie :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Yam caffe brutalna obsługa !!!

neeeeee :D Najwspanialszy na swiecie by sie nie znudzil, mowie Ci! :)))

...tru, tru...

Unimil sobie zycie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Yam caffe brutalna obsługa !!!

zgadzam sie z Unimilem, zmiany sa potrzebne i dobrze o tym wiedza wlasciciele duzych klubow, ktorzy nie pozostaja w tym bierni i czesto wprowadzaja jakies zmiany

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Yam caffe brutalna obsługa !!!

:) dokladnie, tylko takie zmiany nie powinyny byc uzaleznione od chwilowej mody. Klub powinien od samego poczatku do konca tkwic w swoich zalozeniach w swoim klimacie ktory mozna urozmaicac w roznoraki sposob pozostajac jednak przy swoich zasadach i zapatrywaniach tak zeby trzymac ta spolecznosc ktora stala sie stalymi bywalcami danego klubu bo to Oni potem robia najwieksza reklame i prestiz wsrod innych ludzi, dlatego nie mozna ich zawiesc ;/
Natomiast Yam cafe nie ma klubowiczow nie ma swoich ludzi (no moze teraz ma fryzjerki i sklepowe oraz chamki z BMW z rejstracja beelem oderwani od pluga - niski poziom strasznie, w klubie nie do pomyslenia)

YAM CAFE RiP

To jest jednak tylko i wylacznie moje zdanie ktore opieram na doswiadczeniu i na tym co widzialem, byc moze to ja chodzilem do remiz :D

...tru, tru...

Unimil sobie zycie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Yam caffe brutalna obsługa !!!

unimil a kim ty jesteś, że piszesz o fryzjerkach, sklepowych. Byłeś za granicą w wielu klubach to zapewne w celach turystycznych, czy może brokerem byłeś a może poprostu dupę podcierałeś starej amerykance. Twój język świadczy o tym, że jesteś zwykłym prostym chłopkiem, zarobiłeś troszkę przy łopacie w Islandi albo w jakimś innym badziewiu i wielki z ciebie Pan. W jakich ty lokalach bywałeś, że cię selekcja wpuściła. O jakich zasadach piszesz (zakaz wpuszczania sklepowych, fryzjerek, przedstawicieli handlowych i kogo jeszcze byś nie wpuścił). Jak czytam twoje wypociny to żal mi ciebie bo nie masz najprawdopodobniej znajomych. A żydzi, czarni, pedały ci też przeszkadzają. A wolisz grubych czy chudych, tych ze wsi czy z miasta. Napisz coś na temat twoich kryteriów selekcji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Yam caffe brutalna obsługa !!!

selekcja taka jak w Wawie nie ma prawa bytu w Łomzy. z prostego powodu - jest za malo ludzi bywajacych w klubach, ktorzy przeszliby takową. ale powiem szczerze, ze nie jest zle: bez fajerwerkow, ale tez zaden Rednex (jak to jest w bialymstoku).
Unimil powiedz do jakich to klubow chodzisz, ze tak je chwalisz. podaj przy okazji ile kosztuja tam alkohole, jakie towarzystwo przychodzi. chetnie poczytam kogos 'obytego' :D

Jeden lubi jak mu cyganie grają, drugi jak mu z butów smierdzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Yam caffe brutalna obsługa !!!

szydercy hehhee

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Yam caffe brutalna obsługa !!!

ja jak ja - gdyby przed wejciem do bloku stali selekcjonerzy to ty ze swoją prezencją mieszkał byś pod mostem. Jak to ty mówisz "sklej dziurę" męska cioto - czy jakoś inaczej, oświeć mnie bo jesteś w tym dobry

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Yam caffe brutalna obsługa !!!

buahaha, to mialo byc smieszne?? jakos nigdy nie mialem problemu z wejsciem gdziekolwiek a tym bardziej w dziure twojej mamy, ile jeszcze masz tych nickow?? hehehe, znowu bedzie placz i lament i na finisz maraton na policje hehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Yam caffe brutalna obsługa !!!

unimil skąd to chłopczyku wiesz jak wygląda ochrona w remizach - bywasz, a może dali ci kartę stałego klienta. Tacy faceci jak ty to zakały tego miasta. Swoje kompleksy próbują przelać na odnoszących sukces ludzi. Nie mając do czego się przeczepić zaczyna ci przeszkadzać sklepowa, fryzjerka. Skąd w tobie ta wrogość. To, że matka pracowała w GS-ie a ojciec był magazynierem to nie powód do aż takiej pogardy. A może twoja niunia nie ma powodzenia u facetów bo kołtun nie ma wyglądu i wbija ci do głowy jakie to fryzjerki i sklepowe są pe. Jeśli babka ma prawdziwego faceta z jajami to praca jako fryzjerka to dla niej możliwość spotkania i poznania ludzi bo większość z nich nie musiałaby pracować. A jeżeli ma takiego dzyndzla jak ty, to każda praca to dla niej charówa.
Pajac jesteś i condon vel unimil

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Yam caffe brutalna obsługa !!!

Droga figlarko, ladny nick tak na marginesie. Pytasz ki jestem. Jestem normalnym kolesiem ktory lubi sie dobrze zabawic i posluchac dobrej muzyki w dobrym towarzystwie bez znaczenia czy to czarny bialy zolty czy zielony, czy jest gejem czy lesbijka wbrew Twoim pochopnym osadom. Nie deyskryminuje i nigdy nie dyskryminowalem takich ludzi wrecz przeciwnie nie jeden raz z takimi ludzmi dobrze sie bawilem :)
Gwoli wyjasnienie Twoja kobieca intuicja strasznie Cie zawiodla nie mialem doczynienia z angielska lopata ani ze starymi babciami i ich dupami choc nie wiem co masz do starszych osob. Przeszkadza Ci to ze niektorzy opiekuja sie takimi ludzmi i dostaja za to kase? Zobaczymy jak Ty bedziesz sobie ze soba radzila w podeszlym wieku.
Kolejna sprawa gdzie w mojej wypowiedzi znalazlas jakas dygresje do przedstawicieli handlowych?
Do sklepowych i fryzjerek tak i owszem. Jednak gdybys choc przez chwile pomyslala doszla bys do wniosku ze byla to skrajna przenosnia ukazujaca niektore zachowania jakie mozna spotkac w miejscu o ktorym prowadzona jest rozmowa :D
Pytasz w jakich bylem klubach... W zajebistych :D w takich gdzie balowalem do rana i wracajac do domu dalej slyszalem muzyke :D
Probowalas rowniez mnie obrazic nazywajac mnie prostym chlopkiem. Moze jestem prosty choc nikt z moich przyjaciol znajomych nigdy mi o tym nie wspomnial. Natomiast Ty i ta Twoja wypowiedz jest niezmiernie prostacka, jezeli starasz sie kogos zaszufladkowac poznaj go, bo jak narazie to sama zastanow sie kogo z siebie zrobilas. Paranoja.
pzdr

...tru, tru...

Unimil sobie zycie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Yam caffe brutalna obsługa !!!

Autor: hauzer (---.elomza.pl)
Data: 05-01-08 17:46

selekcja taka jak w Wawie nie ma prawa bytu w Łomzy. z prostego powodu - jest za malo ludzi bywajacych w klubach, ktorzy przeszliby takową. ale powiem szczerze, ze nie jest zle: bez fajerwerkow, ale tez zaden Rednex (jak to jest w bialymstoku).
Unimil powiedz do jakich to klubow chodzisz, ze tak je chwalisz. podaj przy okazji ile kosztuja tam alkohole, jakie towarzystwo przychodzi. chetnie poczytam kogos 'obytego' :D

HOUSE'EM ALL

:D
Kosior pytasz o ceny z napiwkiem czy bez?

pozdro

...tru, tru...

Unimil sobie zycie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Yam caffe brutalna obsługa !!!

Zenia weź wiejska dziewko zamknij dziób i się nie udzielaj przychlaście.
Jeździsz ciągle z takimi samymi tematami... o czym nie byłaby dyskusja to ty ciągle idiotko o zakompleksieniu itd. zal mi ciebie, no ale tak to jest gdy tatuś spotka przygodnie mamusie i sobie strzelą pamiątkę z imprezki - taką Zenię. Od razu widać, że nie kochali ciebie.

Kobieta powinna być damą na salonach, matką w domu, a dziwką w sypialni.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Yam caffe brutalna obsługa !!!

zenia rozbawilas mnie do lez.
Nic nie mam do fryzjerow i sklepowych :D wyjasnialem to juz wyzej dziewczynko. Sam korzystam z usług fryzjerskich i to bardzo czesto i bardzo duzo wymagam i wiem jak ciezka jest to praca zwlaszcza jezeli pracuje sie w dobrym salonie gdzie nie ma czasu nawet na przyslowiowego papierosa. Nie wspomne juz o wiecznym podnoszeniu swoich kwalifikacji kursach etc., aby nie wypasc z obiegu. Teraz nie ma ,nigdzie lekko.
Jest mi bardzo przykro z powodu, ze z braku argumentow, dziewczynko, probowalas atakowac moich rodzicow w mocno przyziemny sposob. To bardzo brzydko i feeeee wstydz sie, damie nie wypada.

Ucz sie pilnie a moze trafisz do dobrego salonu z calego serca Ci tego zycze, jezeli bedziesz potrzebowala pomocy w tej branzy moge polecic Tobie kilka miejsc gdzie czegos ciekawego mogla bys sie dowiedziec :)

...tru, tru...

Unimil sobie zycie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Yam caffe brutalna obsługa !!!

Tak więc przygodny wytrysku (piszę do Zeni) weź sie tu więcej nie udzielaj.

Kobieta powinna być damą na salonach, matką w domu, a dziwką w sypialni.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Yam caffe brutalna obsługa !!!

Tak na marginesie. Jeżeli wychodzisz z impry - skąd kolwiek i słyszysz dalej muzę - to albo się dobrze na jarałeś jakiegoś zielska albo dobrze w nos wciągnąłeś. Człowieku zastanów sie co piszesz. Czasami ludzie z BLM mają większa kulturę niż niejeden z "miastowych". Zresztą z miastowych :-) - to odetnij się od swojej rodziny z wioski - powiedz im, że są gorsi trzymasz tylko z miastowymi i po temacie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Yam caffe brutalna obsługa !!!

No tak uderz w stól , a nożyce się odezwą.
kreatura90 - znajdź sobie na solówkę kaleczniaków podobnych do siebie.
Zjedz kilka wiader gówna, serię zastrzyków i mozecie się durnie łapać :)))))
Solówka :)))))))) Nawet nie wiesz jak śmieszny jesteś. Do książki zajrzyj idioto.
A nie takich bohaterów jak Ty w tym mieście widziałem srających po gaciach.

" Nie dyskutuj z idiotą, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem"


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Yam caffe brutalna obsługa !!!

unomat - nie patrz na innych przez pryzmat siebie. Skoro Ty musisz sie nacpac, aby dobrze sie bawic, nie oznacza to, ze inni - w tym ja- musza to robic. Ja chodze do klubow dla zabawy i jesli dobrze sie bawie, to muzyka jest we mnie nawet gdy stamtad wychodze.

Moja rodzina z dziada pradziada mieszka w Łomży i to dla mnie nie jest powod ani do dumy ani do wstydu - jesli ty masz kompleks na punkcie swojego pochodzenia, to juz twoj problem, nie musisz roztrzasac tego na forum publicznym, idz pozal sie krowkom.

Nie bierz wszystkiego tak doslownie, troche dystansu w zyciu tez trzeba miec. Gdybys umial czytac miedzy wierszami byloby ci znacznie lzej:-)

Pozdro!:-)

...tru, tru...

Unimil sobie zycie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Yam caffe brutalna obsługa !!!

buehehe ciekawa dyskusja...

---------------------------------------------------------------------------------------------------


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Yam caffe brutalna obsługa !!!

ja wiem jedno: pierdolenie, ze Y to kiepski lokal, jest okazywaniem najnormalniejszej w swiecie hipokryzji- nie jedna osobe wieszajaca psy na klubie widzialem w weekend w klubie... wiadomo, ze punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia, a rowniez wszystko ma swoje dobre i zle strony... jeden bedzie narzekał, a drugi wychwalał ponad wszystko... nie podoba sie, to nie idz - nikt Ci nie każe! a jesli widzisz jakies minusy, to zglos sie do managera, wlasciciela badz kogos podobnego. wyslucha Cie na pewno, a czy przemysli, to jego sprawa.

pozdrawiam

Jeden lubi jak mu cyganie grają, drugi jak mu z butów smierdzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Yam caffe brutalna obsługa !!!

na serio bywalam w tym klubie duza razy i uwazam,ze ochrona musi byc ochrona, chlopa z jajami a nie mieczak ...i trzeba zrozumiec jak nie ma miejsc to nie ma i tyle.
KAzdy ma swoje zdanie i sie z tym zgadzam,nie podoba Cie sie raz,nie idz juz drugi!
Bylam tylko gosciem w LOmzy a uwazam,ze to jednej z lepszcyh klubow w waszym miescie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Yam caffe brutalna obsługa !!!

najlepiej by bylo jak by panow milicjantow postawili na bramce z palkami, gazem i pistoletami.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Yam caffe brutalna obsługa !!!

Nie jestem teraz częstym bywalcem tego klubu,ostatni raz bylem gdzies 3 miechy temu.Za to bardzo często bywalem w początkach dzialalnosci tego lokalu.Bylem nim wręcz oczarowany.Niestety moje spostrzezenia nie są ciekawe,lokal moim zdaniem ewoluuje w złą stronę.Nie bylo wczesniej takiego chamstwa,przepychanek z organizacją i kulturą obslugi rowniez bywalo lepiej.A co do ochrony?Ochrona jak to ochrona.Bek00 napisal:"Oczywiscie czasami zdarza sie nam zareagowac zdecydowanie ale my nie jestesmy po to zeby wyjasniac kto zaczal a kto zakonczyl awanture na sali. Wyprowadzamy wszystkich ktorzy brali w niej udzial. Bo skoro 2 lub wiecej delikwentow leje sie po mordach i nie mozna ich rozdzielic to my nie jestesmy od tego zeby sie pytac o co chodzi tyklko najnormalniej w swiecie wyrzucamy ich na powierze

To ja bardzo dziekuje za taką ochronę.Mam pytanko co mam robic jesli zostaje zaczepiony przez goscia,ktory az sie trzęsie by zrobic jakis balagan i zaczyna walic mnie po mordzie i na dodatek jeszcze obrazac moją dziewczynę?pewnie skulic sie i poczekac,az ktos przybiegnie z ochrony tak???nie mam zamiaru tez chowac sie pod stól.Dlatego tez wydaje mi sie ze nie ma w tym nic nadzwyczajnego,jesli gosciowi oddaje lub zaczynam sie z nim szarpac.I co wtedy? zostaje potraktowany tak samo przez ochrone jak moj napastnik,czyli won z lokalu i pewnie jeszcze kopniak lub strzal dla poprawki??? rozumiem,ze trudno w danej chwili rozkminiać ochronie kto zaczął,kto winien ale przeciez jest rowniez duzo swiadkow takze po częsci mozna jakos dojsc kto?po co?za co? i na co?Opisalem tu ewentualne zdarzenie.Na szczęscie nie spotkala mnie jeszcze zadna taka historia w tym lokalu i mam nadzieje,ze nie spotka,choc kilka razy bylo gorąco.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Yam caffe brutalna obsługa !!!

Autor: krs (---.lom.netster.pl)
Data: 07-01-08 23:22

najlepiej by bylo jak by panow milicjantow postawili na bramce z palkami, gazem i pistoletami.

-------

ahahahaha dobre dobre i obawiazkowo w niebieskich mundurach. Zajebisty pomysl! Wcale nie zartuje.

...tru, tru...

Unimil sobie zycie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Yam caffe brutalna obsługa !!!

bek00 mógł się zarejestrować jako oliwa, bo co to za nick bek00?
Jak by nie pisać to i tak najlepsza dyskoteka w Łomży, przynajmniej dla tych starszych, bo reszta typu atom to dzieciarnia, nikt starszy tam nie pójdzie bo obciach. Jestem przekonany że największe pretensje do bramki w yamie mają młodzi i zestresowani kolesie. Znam tych chłopaków bramki i powiem szczerze że przez tyle lat nie zaobserwowałem z ich strony jakiegoś chamskiego zachowania, zawsze było spokojnie, czasem kogoś siłą wyprowadzili za robienie chlewa. Ktoś miał pretensje do Sieradza, ale trzeba przyznać że jak gostek przejdzie się po sali to jakiś nawalony narwaniec pomyśli dwa razy zanim coś mu odp... A co do tej selekcji, to jak zauważyłem zazwyczaj to ci młodsi "balangowicze" byli odsyłani z kwitkiem i tak powinno być.
Oczywiście dużo mi się tam nie podoba, szczególnie jak się sikać chce a jeden kibel jest zatkany a przy drugim kolejka chwiejących się szczyli, rozumiem że ktoś może zatkać dziurę, ale bez przesady, odkąd pamiętam to zawsze tam coś się zatykało... ale nie o tym jest wątek:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Yam caffe brutalna obsługa !!!

wylęgarnia bananowców i lamuchów, a nie klub

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Yam caffe brutalna obsługa !!!

Obsługa w yamie jest OK. Brakuje tylko Munia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Yam caffe brutalna obsługa !!!

Święta, święta i po świętach .... Czy teraz coś się zmieniło w yam caffe? Czy ta brutalna obsługa jest trochę milsza?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Yam caffe brutalna obsługa !!!

Istnieje jeszcze ta knajpa ? Google mowi ze zamknięte na stałe.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org