czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
święta & spa

Myślałem długo nad tym, co można kupić na święta kobiecie ok 30 lat. I pomyślałem że np talon na uciechy w spa byłby dobrym rozwiązaniem. Jest coś takiego w Łomży? Jeśli tak to gdzie? Myślicie że byłaby możliwość kupna czegoś takiego?

Dowiedz sie kim jestes i pozostan soba...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: święta & spa

SPA w Łomży. Buhaha. Sorki stary ale na tej wsi to ew SPie.... coś mozna.
Wyslij żonkę na wczasy do Nałęczowa i tam jej zafunduj SPA.

A tutaj to może jej jakaś amatorszczyna namiastkę tego zaproponuje...


"Życie jest przygodą dla odważnych albo niczym"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: święta & spa

Dobrze myslisz.
Żeby lipy i obciachu nie było polecam hotel Mrongovia w Mrągowie. W Gołebiewskim, w Mikołajkach też tam kombinuje ze SPA, córka szefa. Ale to nie to samo co w Mrongovi.

..i król i pionek po skończonej partii wracają do tego samego pudełka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: święta & spa

na Polowej, tam gdzie solarium SudanSan

Igusia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: święta & spa

Nawet w ogłoszeniach na 4lomza proponuje ktoś SPA, zajrzyj tam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: święta & spa

Potwierdzam - Mrongovia w Mrągowie

...::: Dobry chłopak był.... i mało pił.... :::...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: święta & spa

Witam.Jasne ze jest takie "cos"u Nas!Sama tam byłam i musze powiedziec ze jest to najfajniejszy salon w Lomży...tymbardziej ze ich oferta jest bogata w zabiegi SPA. Kapsuła bardzo fajna sprawa jesli chodzi o prezent....Polecam jak najbardziej ten salon(cieplutko,panie sa bardzo sypmatyczne) .Jesli chodzi o ceny to sa o wiele tansze niz w Mikołajkach doslownie o pare ładnych setek....a sprzet taki sam jak tam...Tażke przemysl to sobie na spokojnie i poprostu zadzwon :600252359.Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: święta & spa

hej:) w ŁOMŻY jest przepiękne SPA,ul. Polowa ,,Studio Kamila";sama tam byłam i musze przyznać,że byłam bardzo ale to bardzo zadowolona;dostałam w prezencie karnet od mojego męża na rocznicę ślubu,i to był najpiękniejszy prezent jaki mogłam od niego dostac...zabiegi super,poprawiły nie tylko moje ciało ale i duszę...a miałam peeling solny z minełami z morza martwego,masaż ciala tym peelingiem, potem czekolada na ciało i włączona była w kapsule sauna na podczerwień,poza tym maska algowa na twarz i masaż twarzy-po prostu boskie zabiegiem - ...a to wszystko za sprawą miłej atmosfery,przesymaptycznych pań, i samego wystroju wnętrza,które idealnie odzwierciedla ostoje spokoju i całkowitego relaksu,odprężająca muzyka sparawia,że człowiek całkowicie zapomina o problemach i odpręża się..chciałbym jeszcze dodać,że to nie jest jedyne SPA jakie miałam okazje odwiedzić,byłam w wielu,ale to w ŁOMŻY przerosło moje wymagania...a co najważniejsze ceny sa bardzo korzystne,a sprzęt jest taki sam jak w każdym innym SPA...chciałabym jeszcze dodać,że od tamtej pory jestem stałą klientka tego SPA,i polecam je każdej kobiecie,która chce wygladać pieknie...naprawdę warto...nie pożałujecie Drogie Panie...pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: święta & spa

A jakie sa koszty takich zabiegów? Za ile już się można troche zabawić? Podobno ceny takie rewelacyjne..


P.S. Te opinie brzmią jak reklamy właścicieli tego SPA, ale nieważne i tak raczej na to pójde;)

Dowiedz sie kim jestes i pozostan soba...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: święta & spa

czesc wszytkim. niedawno kupilem zonie karnet na spa pod choinke. mysle ze ucieszy sie z takiego prezentu. sądze ze warto zadbac o urode swojej ukochanej:).

ttt

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: święta & spa

Musze przyznac ze warto skorzystac z zabiegow w tym gabinecie. jest wszystko co potrzeba. Wysoki standard obsługi oraz mila przyjemna atmosfera. dodatkowo koszty nie sa wygórowane. Ze swojej strony polecam. Mysle ze warto spróbowac.ja na pewno jeszcze sie tam wybiore. ciao:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: święta & spa


Czy ktoś wyjawi cenę karnetu?

Kokosz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: święta & spa

głupie pindy. Siedziałem spokojnie, ale nie wytrzymałem. Żadne z Was klientki tego całego SPA. Jesteście właścicielkami, pracownicami albo rodzinami obsługi. Czy nie wpadłyście na "zdrowszą" formę reklamy swoich usług tylko pieprzycie bez sensu na tym forum? Każda z Was ma po jednym, dwa wpisy na tym forum i to nie od dawna. Liderka ma ich więcej, ale jak się przejrzy treść to tylko na jeden temat - SPA. Jeżeli już uparłyście się być na tyle "upierdliwe", to napiszcie jeden post z cennikiem i tyle. Ile można czytać jak to u Was tanio i przyjemnie. Po ile są te karnety i co można dostać w cenie?


Pozdrawiam
Ile nie karmić faceta i tak cycka szuka.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: święta & spa

jakie brednie.......;p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: święta & spa

tak freya. Ile można słuchać tych bredni o Waszym SPA. Nawet w wyszukiwarce internetowej nie można Was znaleźć. Czy myślisz, że osiągniecie sukces robiąc te dziecinne fortele na tym forum ?? Zróbcie kampanie reklamową na poziomie, wyłożcie pieniądze. Każdy pyta Was o zakres usług i jakiś cennik a Wy dalej udajecie klientki. Jeżeli ktoś mający tu 100 wpisów napisze, że u Was był to uwierzę w Wasze zapewnienia o nieziemskim luksusie !


Pozdrawiam
Ile nie karmić faceta i tak cycka szuka.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: święta & spa

studio oliwia na piłsudskiego tak własnbie wyłozyła dużą kase na reklamy na ulotki porządne, na profesjonalna reklame w telewizjach kablowych, w gazetach i w radiach... to dopiero kampania, do tego mazna znalesc w wyszukiwarce... byłam w ,,spa,, na polowej i jesli ktos lubi zimna wode to polecam, tam nigdy nie maja czasu panie tyle ile trzeba, namarza czyms tam i spłucza co to za duchowa otchłań.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: święta & spa

w bodyshopie są fajne akcesoria do spa, polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: święta & spa

Ja bardzo lubię SPA w hotelu Bristol :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: święta & spa

Voucher na masaże 660345055

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: święta & spa

W Kielcach jest świetne SPA w hotelu ODYSEY - byłam i polecam - pełna profeska :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: święta & spa

Cześć i czołem, super tu być. Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: święta & spa

Wystarczy poszukać czegoś w internecie. Teraz jest takich miejsc coraz więcej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: święta & spa

Moim zdaniem to najgłubszy pomysł zeby gdzies wyjeżdzać na święta, zapłacisz jak za zborze a ludzi masa. Jezeli chodzi o spa to tez dla mnie to strata pieniedzy, wole sie wybrać na masaż i naprawde porządnie zrelaksować. Najczęsciej wybieram tajski masaż w Thaisun http://www.thaisun.pl/pl/ w Warszawie. Super się po nim czuje i co najważniejsze jest przeznaczony dla osób w każdym wieku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: święta & spa

Niekoniecznie. Są rózne powody wyjazdu na święta:
Chęć wypoczynku - wiele osob ciężko pracuje w trakcie roku i święta są jedynym czasem, w którym mogą znaleźć dla siebie dłuższą chwilę na wypoczynek
Jak rownież relaks - przygotowanie świąt w domu to duży wysiłek. Sa ludzie, którzy mają pieniądze ale jednoczesnie nie mają czasu na gotowanie.

Ze swojej strony polecam na święta ten hotel spa - bardzo dobry standard, wypoczywałem tam jakiś czas temu latem ale jestem pewien, ze zimą również mozna wykupic sobie pobyt własnie na święta.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: święta & spa

Fajnie by było spędzić święta w spa i uciec od całego tego zgiełku. Zazdroszczę tym, którzy mają taką możliwość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: święta & spa

A co to za problem znaleźć spa w dobie internetu. Z resztą chyba każdy hotel ma dziś spa.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org