piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
kolczyk w jezyku

Chce sobie zrobic kolczyk w jezyku,a niemam pojęcia gdzie to mozna u nas zrobic,i ile by to kosztowało..jak macie jakies propozycje to czekam;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolczyk w jezyku

ten temat juz byl...

na Długiej,kolo rossmana

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolczyk w jezyku

mozliwe,ze byl,ale mnie tu nie bylo;p a nie wiesz ile taka 'przyjemnosc' moze kosztowac?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolczyk w jezyku

A to przyjemność?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolczyk w jezyku

Dupę sobie przekuj

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolczyk w jezyku

btro napisał(a):

> Dupę sobie przekuj

hehe,przykre,nie pytalam Cie o zdanie co mam sobie przekuc,wiec...**** off

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolczyk w jezyku

napisal PRZYJEMNOSC w cudzyslowie przeciez... moja kolezanka tam robila,dosyc dawno temu co prawda,wiec nie podam ci dokladnej kwoty. cos kolo 100zl ale moge sie mylic

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolczyk w jezyku

http://4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=108477&t=107103#reply_108477

moze tu cos znajdziesz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolczyk w jezyku

Nero08 kosztuje chyba coś koło 80 zł, ale w 100% nie jestem pewna.
Jeśli chce, to niech sobie robi, jej wybór.
Mnie sie już kolczyki znudziły :)

Sprzedam akwarium, sprzęt akw.
https://picasaweb.google.com/OmiyuO/NaSprzedazAkwarystyka
Oraz rzeczy dla kobiet, dzieciaczków:
https://picasaweb.google.com/OmiyuO/12Sierpnia2013

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolczyk w jezyku

dzieki za pomoc;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolczyk w jezyku

najlepiej jak pojdziesz i sam/a sie dopytasz :P a jak juz bedziesz to zapytaj o kolczyk w brwi i daj mi znac :P pozdro

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolczyk w jezyku

100-150zł polecam salon obok rossmana na długiej

...Po drugie szacunek lojalność po pierwsze...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolczyk w jezyku

zaraz pwnie poleci na mnie fala krytyki ale...
wg mnie trzeba mieć nierówno pod deklem żeby tak się kłuć

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolczyk w jezyku

przekuc mozna w salonie na alei legionow kosztuje to 120 zl +kolczyk super przekowaja ja po 3 dniach moglam juz jesc normalnie i pic tylko tylko trudno dostac w lomzy mniejszy kolczyk zeb7y pozniej zmienic wiec najlepiej sobie kupic na allegro sa o polowe tansze pozdro!!!!!!!!!!!!!11

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolczyk w jezyku

kiernek napisał(a):

> zaraz pwnie poleci na mnie fala krytyki ale...
> wg mnie trzeba mieć nierówno pod deklem żeby tak się kłuć

moje ciało,robie z nim co zechce,a Ty na pewno nie musisz wyraz opini na ten temat,bo o to nie prosiłam;/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolczyk w jezyku

120?a slyszalam,ze kolo Rossmana gdzies jest taniej;]a kolczyki juz zamowilam z allegro;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolczyk w jezyku

Fajnie zamawiać coś w ciemno i nawet nie dowiedzieć się czy nie ma się na "to coś" uczulenia. Jak Ci spuchnie jęzor i zacznie gnić, bo organizm nie toleruje obcych ciał, to się dopiero zastanowisz.

--
Samotność to emocjonalna trzeźwość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolczyk w jezyku

markac napisał(a):

> Fajnie zamawiać coś w ciemno i nawet nie dowiedzieć się czy nie
> ma się na "to coś" uczulenia. Jak Ci spuchnie jęzor i zacznie
> gnić, bo organizm nie toleruje obcych ciał, to się dopiero
> zastanowisz.
>

moj jezyk,moj problem,nie prosilam o Twoje zdanie na ten temat;/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolczyk w jezyku

Dlatego jest mi to zupełnie obojętne. Jak dla mnie to może Ci on nawet odpaść :-) A jak Tobie nie podobają się moje komentarze to ich nie czytaj, ktoś mądry może wyciągnie z nich wnioski, Ty nie musisz. Także proszę Ciebie, nie komentuj, a forum nie traktuj jak swoją własność.

--
Samotność to emocjonalna trzeźwość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolczyk w jezyku

Ale jak zauwazyles Twoje sugestie nie sa potrzebne,bo nie o takim temacie jest rozmowa,masz chec kogos zjechac za jego upodobania zaloz nowy temat.A ten sama nadalam,wiec moge komentowac.A jesli chodzi o aluzje do 'kogos madrego'...dalej sie nie wypowiadam i jak mowilam proponuje zalozenie nowego tematu;p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolczyk w jezyku

Z doświadczenia wiem, że trzeba kupić dobry kolczyk, nie wiem, czy ten, który wybrałaś jest dobry. Powinien on być ze stali chirurgicznej, inne mogą uczulać.
Jeśli kupisz inny, a salon w którym będą Tobie przekłuwali zgodzi się go założyć, lepiej wyjdź z tamtąd szybciej niż usiądziesz na fotelu, bo to nie będzie dobrze o nim świadczyło.
Ja robiłam w Białymstoku w salonie Tips przy Hortexie, przyszłam ze swoim kolczykiem, ale jak go zobaczyła kosmetyczka, zaproponowała swój, a tamten kazała wyrzucić. Zrobiłam to ponad 5 lat temu i nosiłam tylko 3 - 4 miesiące, mimo, że ładnie się zagoiło, nie bolało i nie przeszkadzało mi.
Zastanów się zanim to zrobisz, ja osobiście odradzam.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolczyk w jezyku

Autor: Nero08 (---.techtel.pl)
Data: 17-11-07 17:55
napisała:
moje ciało,robie z nim co zechce,a Ty na pewno nie musisz wyraz opini na ten temat,bo o to nie prosiłam;/


tak Cię oceniają jak widzą Cię inni.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolczyk w jezyku

innym sie podoba,innym nie,wazny zeby mi sie podobalo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolczyk w jezyku

Ludzie,nie o tym rozpoczelam temat,wiec po co wtracacie swoje moralne opowiastki..jak to sie mowi-ciach temat;p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolczyk w jezyku

Rozumiem, że chcesz być "modnom", zaimponować koleżankom i pochwalić się w szkole hehe, kiedyś z tego wyrośniesz, rach ciach, koniec tematu ;]

23Emilka, a nie pomyślałaś, że problem nie leżał w doborze materiału, a w tym, że chciała Ci sprzedać swój towar, żeby zarobić? :-)

--
Samotność to emocjonalna trzeźwość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolczyk w jezyku

Chwalic sie w szkole niema czym,bo raczej to nie jest 'dobry material' do szkoly,robie to dla swojej przyjemnosci,bo mi sie to podoba,a jesli dla Ciebie oznacza to bycie ''modnom';/ to Twoja sprawa.Widze,ze charakterek masz,dosyc uszczypliwy i nie popuscisz za wygrana,zeby nie wspomniec o swoim zdaniu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolczyk w jezyku

Tak nie było, ten kolczyk był badziewny, babeczka się znała. Jak go założyłam po zagojeniu puchł mi język.
poza tym to nie jest fajne i szybko się nudzi. Taka głupkowata zachcianka.
Nie nosiłam go długo, ale słyszałam, że o tego nawet zęby się psują, poza tym jak źle zrobi tą dziurkę można seplenić.
Ja stanowczo odradzam ;o)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolczyk w jezyku

JAK BYS CHCIAL WIEDZIEC Nero08 TO WSZYSTKIE KOLCZYKI DO JEZYKA SA ROBIONE ZE STALI CHIRURGICZNEJ I NIE WYPOWIADAJ SIE NA TEN TEMAT SKORO JESTES W NIM CIEMNY

cytrus

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolczyk w jezyku

widać niektórzy cofają się do afryki. może niech sobie tam się wyniosą, i niej żyją wśród swoich a dzięki temu nie będą wyróżniać się w tłumie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolczyk w jezyku

serio?niemozliwe,a ja myslalam,ze z plastyku;/wiem ciemniaku;/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolczyk w jezyku

Plastyk - osoba zajmująca się twórczością w zakresie sztuk plastycznych. Plastyka, jako pojęcie obejmowała zwykle węższy zakres działań, tzn. te, które nie mają wyraźnego charakteru użytkowego, jak malarstwo, rzeźba, grafika.

--
Samotność to emocjonalna trzeźwość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolczyk w jezyku

markac-widze,za bardzo Ci sie nudzi?chyba sie nie myle;p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolczyk w jezyku

Ja pracuję ;]

--
Samotność to emocjonalna trzeźwość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolczyk w jezyku

a gdzie mozna taką interesującą pracę znaleść?bo chyba sie za dużo nie namęczysz przy niej;p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolczyk w jezyku

Piszemy "znaleźć" tak w ogóle ;-) Namęczę się, uwierz mi. Dobrze gospodaruję czasem.

--
Samotność to emocjonalna trzeźwość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolczyk w jezyku

mam koleżanke co przekuła sobie język brew i warge dolno i myśli o sutkach

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolczyk w jezyku

do cytryniak: nie wszystkie kolczyki robione sa ze stali chirurgicznej, bo sa jeszcze np. z tytanu lub z bioplastu. no i niektorzy maja uczulenie wlasnie na te ze stali chirurgicznej. najbardziej polecane sa te z tytanu.

do Nero08: zrob sobie kolczyk i nie sluchaj rad innych. to super sprawa, choc na poczatku bedziesz dziwnie mowila, jezyk bedzie baaardzo spuchniety i bedzie bolal, ale po kilku dniach bedzie juz lepiej, a po ok. 2 tygodniach bedzie w ogole super. wiem to z doswiadczenia :) tylko czasami sprawdzaj, czy jest dobrze dokrecony, bo ja juz polknalem 2 kulki. poza tym na poczatku musisz zalozyc dluzszy kolczyk, bo jak ci jezyk spuchnie to normalny bedzie za maly i bedzie ci sie wbijal, a to jest zle. po zejsciu opuchlizny mozesz wymienic na krotszy lub nie - to zalezy od twojego upodobania. ja w warszawie placilem 100zl razem z kolczykiem ze stali chirurgicznej w studiu tatuazu. oczywiscie polecam, ale to w warszawie. myslalem, ze ceny w lomzy sa tansze.
pozdrawiam
mariusz
www.CzarnaOwca.com



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolczyk w jezyku

dzieki Mariusz;]]rowniez pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolczyk w jezyku

Jeśli chodzi o przekłuwanie brwi to ja również przyłączam się do grona forumowiczów polecających salon kosmetyczny na długiej. Jak juz mówiłem przekłuem sobie brew i to właśnie w tym salonie.Pełen profesjonalizm i kultura szybko prawie bezboleśnie ( tak bez to by sie chyba nie dało:)) nawet mi nie spuchła a zagoiło się w miesiąc :)

Anioł wcale nie musi być z góry

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolczyk w jezyku

Fallen Anger, super! A nie pomyślałeś, żeby zrobić sobie na fiu...? Podobno doznania dla partnerki niezapomniane... :-)

--
Samotność to emocjonalna trzeźwość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolczyk w jezyku

fallen angel i ile zaplaciles z kolczykiem?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolczyk w jezyku

ja mam na fiucie 3. a doznania dla partnerki jak w filmie suche majtki na dnie morza

zycie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolczyk w jezyku

lala siema siema taka przyjemność kosztuje 100 zeta na długiej naprzeciwko prymussaaa i to faktycnie przyjemność tylko niszczy ząbki...jak ktoś chetny to ja moge przekuć sam.odzywac sie na mailaa :) mam doświadczenie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolczyk w jezyku

Najlepiej kup kolczyki koła srebrne i będą piękne. Bez sensu kłóć język, to wygląda wulgarnie... Sprawdź jakie tanie są tutaj kolczyki https://srebropol.pl/kolczyki-srebrne-kola-k29-0/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolczyk w jezyku

nos przekluj , przynajmniej bedzie korzysc , bo ktos bedzie ciebie prowadzal jak krowe!

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolczyk w jezyku

Może sprawdż sobie Informationen von pillenpotenz



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org