piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Amstaff

Szukam osoby majace na sprzedanie szczeniaki American Staffordshire Terrier - w skrócie Amstaff Najlepiej po rodowodowych , zrownowazonych rodzicach !
gg : 7737781
@ : sniper98@wp.pl




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Amstaff

Nie zapomnij o pozwoleniu na psa agresywnej rasy.

-----------------------------------
Uważam, że należy opodatkować wszystkich, którzy stoją w wodzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Amstaff

Wydaje mi sie ze masz zle informacje ;] A moze raczej NIE WYDAJE MI SIE ;]
I powraca pytanie :
Szukam osoby majace na sprzedanie szczeniaki American Staffordshire Terrier - w skrócie Amstaff Najlepiej po rodowodowych , zrownowazonych rodzicach !




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Amstaff

a mi sie wydaje ze powinno to być usunięte

zezwolenie potrzebne



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Amstaff

Zezwolenie potrzebne jedynie jeśli amstaff byłby z rodowodem

...Kiedy stałeś z nami, walczyłeś ramie w ramię - idea Wielkiej Polski Twym celem stała się...!


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Amstaff

kup sobie normalnego psa!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Amstaff

Taaa sam jestes jak ten Amstaff

...::: Dobry chłopak był.... i mało pił.... :::...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Amstaff

Bez rodowodu to nie amstaff...

Tak więc pozwolenie na amstaff'a potrzebne. Wcale nie tak trudno je uzyskać. Na kundelka nie potrzebne :)

Pozdrawiam.

PS. A co to "amstaff po rodowodowych rodzicach"? To może być amstaff nie po rodowodowych? :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Amstaff

@ luizfernandez
Problemy z zachowaniem rownowagi psychicznej ? Czy to moze mama sie znecala jak byles malutki ?
@ doctorr
Wg. mnie to jest normalny pies Moge sie zalozyc ze wiesz na temat tej rasy tyle co kon o hokeju !
P.S : czy te forum jest moderowane przez kogos ? Poniewaz zauwazylem ze patologia czyt. " luizfernandez " wkroczyla juz nawet w sfere INTERNETU a moze to kolejne dziecko NEO ( mama zalozyla na swieta ? )
Bez pozdrowien !
EOT




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Amstaff

Dokładnie. Pies jak każdy inny, tylko wymagający odpowiedniego ułożenia i traktowania.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Amstaff

Zmiłujcie sie myślałem ze ani 1 normalnego posta nie ujze
W 100% zgadzam sie z wypowiedzia wowo ! Trzeba miec pojecie jak ulozyc takiego psa ! Przeczytalem 2 ksiazki romawiam z ludzmi majacymi te psy i wkoncu zdecydowalem sie na kupno ! Przyznam oczywiscie ze ten pies nie jest dla wszystkich ! Nigdy nie sprzedalbym Amstaffa kolesiowi dla ktorego ten pies potrzebny jest dla podniesienia wlasnego "ego " Dlamnie ta rasa jest jak najbardziej OK
Pozdrawiam !




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Amstaff

Amstaff, pitt bull czy bull terier to rasa jak każda inna. To jest normalny pies, tylko musi mieć poważnego właściciela, a nie kogoś kto go wychowa na pogromcę sąsiadów.
Przyczepili się tych psów. Wielkie afery robia jak amstaff kogoś pogryzie. Każdy pies źle wychowany potrafi pogryść lub zagryść. Czy to amstaff, czy owczarek, czy mały kundelek - psa trzeba odpowiednio wychować, wpoić mu co jest złe, a co dobre.
Według mnie na każdego psa - nawet jamnika powinno się mieć zezwolenie. Każdemu przyszłemu właścicielowi powinni zrobić badania, czy będzie potrafił wychować psa na dobrego zwierzaka.
Każdy pies ma swój własny temperament, nad którym trzeba zapanować. Tak jak husky uwielbia biegać, jamnik gryść, to amstaff lubi się wyszaleć. Trzeba mu zapewnić długie spacery z możlliwością wybuszowania się, zabawki do gryzienia i przede wszystkim odpowiednią opiekę i wychowanie. Uwielbiam te psy, gdybym tylko mogła to sama bym takiego miała, ale mam juz swojego jamniczka:)
Takie psy nie są agresywne same z siebie - to ludzie je tego uczą.

Sprzedam akwarium, sprzęt akw.
https://picasaweb.google.com/OmiyuO/NaSprzedazAkwarystyka
Oraz rzeczy dla kobiet, dzieciaczków:
https://picasaweb.google.com/OmiyuO/12Sierpnia2013

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Amstaff

MiYu zgadzam się w 99%.
Nie podoba mi się ostatnie zdanie.
Właśnie te psy są agresywne same z siebie.
One mają to już we krwi ,ale odpowiednie postępowanie z takim psem pozwala ograniczyć agresje.

http://main.sqipcom.com/?ref=TomHas

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Amstaff

@Thomas
Zapraszam do lektury ! Amstaffy same z siebie nie sa agresywne przy odpowiednim wychowaniu i niczego nie maja w krwi ! To czlowiek wykreował Amstaffa jako groznego psa ! A moze raczej Pit Bull'a bo kiedys te psy byly wykozystywane do walk ! Amstaff to jest typowy pies WYSTAWOWY i kazdy orientujacy sie Ci to powie ale niestety psy te czesto trafiaja w nieodpowiednie rece a wtedy wlasnie jest tragedia ktora naglosi jakas TV i puzniej AMSTAFF= ZABÓJCA ! Tak to juz jest :/ zreszta jak swego czasu rottweiler a popatrzcie teraz jaka cisza ?




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Amstaff

Rottweilery to bardzo inteligentne psy, tylko jest z nimi jeden mały problem. W pewnym wieku pies przestaje już rosnąć, w tym jego czaszka. Jak wiadomo psy tej rasy mają dość spory mózg, który czasami rozwija się jeszcze po tym, jak czaszka już się nie zwiększa. powoduje to ucisk na mózg i po pewnym czasie pies głupieje i często nie wie co robi. (Przeczytałam gdzieś w książce)
To jest wina ludzi, że psy są postrzegane jako niebezpieczne. Kto je takimi stworzył? Kiedyś nie było rottweilerów, amstaffów i innych ras wymagających takiej uwagi i wychowania. To człowiek z nudy (głupoty czy czegoś innego) wychował te rasy.
Nikt nie bierze pod uwagę, że jeśli się psa odpowiednio wychowa, to stanie sie on najlepszym przyjacielem i będzie potrafił zrobić dla swojego właściciela wiele rzeczy, których by się inny cczłowiek nie odważył.

Sprzedam akwarium, sprzęt akw.
https://picasaweb.google.com/OmiyuO/NaSprzedazAkwarystyka
Oraz rzeczy dla kobiet, dzieciaczków:
https://picasaweb.google.com/OmiyuO/12Sierpnia2013

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Amstaff

O tym ze Rottweilerowi mozg rosnie jeszcze wtedy gdy czaszka juz przestala - to i ja gdzies czytalem ciekawe ile w tym prawdy ;]




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Amstaff

Nie wiem, ale chyba coś w tym jest. Kiedyś miałam mieszańca boksera z owczarkiem kaukaskim (niby uznany za agresywnego). Mój psiak był nie tylko słodziutki, ale i grzeczny, choć lubił okropnie gryść kapcie:) Ale mi go ukradli i już się nie znallazł. Ostatnio widziałam jak pewna starsza kobieta chodziła z "czymś" podobnym. Ciekawi mnie czy to był mój psiak. Miał bardzo nietypowe umaszczenie i wygląd.
Co do ras niebezpiecznych. Mój kolega miał psa mieszańca - matka była bull terrierem, a ojciec mieszańcem amstaffa i pitt bulla (autentycznie!). Pies był wyjątkowo mądry, karny, grzeczny i mogę szczerze powiedzieć, że niejeden pies nie dorastał mu do pięt. Niestety złapał jakąś chorobę i już go nie ma:(

Sprzedam akwarium, sprzęt akw.
https://picasaweb.google.com/OmiyuO/NaSprzedazAkwarystyka
Oraz rzeczy dla kobiet, dzieciaczków:
https://picasaweb.google.com/OmiyuO/12Sierpnia2013

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Amstaff

Ja o tym rosnacym mozgu nie slyszalem i jakos nie zaobserwowalem tego u zadnego rottweilera ;) No ale skoro ktos tak napisal...
Smieszna jest ta cala nagonka medialna, co raz sobie jakas rase wybiora i sieja panike, bo nabazgrac taki artykulik zaden problem, a kasa leci.
Poza tym mam wrazenie, ze cale to zamieszanie wynika tez z tego, ze niestety pod wplywem mody masa osob kupuje sobie takie rasy i probuje tresowac na "psa morderce", pozniej sa skutki.
Co do amstaffa, to nie wiem czy cos sie zmienilo, ale chyba nie byl na liscie niebezpiecznych ras? A poza tym oprocz wystaw, to jest to swietny pies sportowy, jesli kogos to bawi i lubi pracowac z psem, to z pewnoscia bedzie zadowolony z tej rasy.




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Amstaff

No racja, racja. Amstaff nie jest na liście psów ras niebezpiecznych. Przepraszam za wprowadzenie w błąd.

MiYu - zgadzam się z tymi "badaniami na właściciela".
Ale z tym mózgiem u rottków to przesadziłaś...

Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Amstaff

@adamus
Jak znajde jakieś info na ten temat to zapodam tutaj a wystarczy zapewne jak zagadnę na forum odpowiednim o tym i dostane szybka riposte
Tak jak wcześniej pisałem masa dresów kupila sobie Asty żeby przyszpanowac na osiedlu
No rzeczywistości zapomniałem dodać ze jest to świetny pies do uprawiania sportu ehh moznaby sie rozpisywać ;]




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Amstaff

nie dokończyłem myśli ... i zazwyczaj są to ludzie nie mający pojęcia o rasie nie umiejący psa wychować/wytresować/nauczyć , później rosną małe diabły agresywne itp. konsekwencją czego jest jakiś wypadek i bach.. mamy aferę w gazecie/tv




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Amstaff

Amstaff wczesniej nie byl na tej liscie , ale powiekszyla sie ona ostatnio o kilka/kilkanascie ras:
amerykański staffordshire terrier
amerykański pit bull terrier
perro de presa mallorquin
buldog amerykański
bulterrier
bullmastiff
cane corso
dog argentyński
dog de Bordeaux
fila brasileiro
mastif
mastif angielski
mastif hiszpański
mastino napoletano
mastif pirenejski
mastif tybetanski
perro de presa canario
tosa inu
beauceron
bouvier des Flandres
czarny terier
doberman
dog niemiecki
owczarek niemiecki
rottweiler
sznaucer olbrzym
akbasz dog
anatolian karabash
moskiewski stróżujący
owczarek kaukaski
owczarek południoworosyjski
owczarek środkowoazjatycki
hovawart

Na potwierdzenie:
http://serwisy.gazeta.pl/edukacja/1,52320,70927.html

...Kiedy stałeś z nami, walczyłeś ramie w ramię - idea Wielkiej Polski Twym celem stała się...!


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Amstaff

sorki za szybko to zrobilem i wrzucilem link z dwutysiecznego roku :)
oto nowa lista i artykul temu poswiecony:
http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=128&w=23238587&a=23238587

...Kiedy stałeś z nami, walczyłeś ramie w ramię - idea Wielkiej Polski Twym celem stała się...!


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Amstaff

No to sie jednak zmienilo, od dluzszego czasu nie zajmuje sie tematem psow i widac nie bylem na biezaco.

Osobiscie smiesza mnie jednak dwie rzeczy. Pierwsza to fakt, ze na liscie psow niebezpiecznych mozna by w zasadzie umiescic kazda duza rase przy odrobinie zaciecia. Bo kazdy duzy pies potrafi zrobic krzywde i tak na prawde, to chyba wlasnie w ten sposob zaczelo to wygladac. Nie mam pojecia czym innym kierowali sie ludzie przy tworzeniu tej listy, jesli nie rozmiarami albo obiegowa opinia o jakiejs rasie.
A druga sprawa to jak wyglada wydanie pozwolenia na psa rasy niebezpiecznej. Orientuje sie ktos? :) O ile pamietam sprzed paru latek, to sprowadzalo sie to do rejestracji psa i oplacenia podatku, zadnych wiecej wymagan. Czyli de facto kolejny sposob na wyciagniecie kasy i tyle.




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Amstaff

pontifex: nie ma takiej listy. Nie przeszła :) na szczęście. Chociaż jeden zapis był w tym projekcie dobry: "psy w typie ...". Chodziło tu o kundelki wyglądające jak dana rasa. Aha, próbowano umieścić też tam owczarka niemieckiego, co potwierdzałoby słowa Drana, że każdy duży pies jest w pewnym sensie niebezpieczny.
Po drugie: nie słyszałem, aby pies rasy uznawanej za niebezpieczną zrobił coś "medialnego". Zawsze są to "psy po rodowodowych rodzicach", jak je nazywa młodzież. Czyli kundelki przypominające z wyglądu te rasowe. I nie chodzi tu o to, że te kundelki są bardziej agresywne. Tyle tylko, że gdy ktoś kupuje pieska za 3000 PLN to zwykle dba o niego, szkoli go, dobrze wychowuje, krótko mówiąc: bierze na siebie odpowiedzialność za psa. Gdy natomiast ktoś dostaje "amstaffa" za flaszkę, to często (choć nie zawsze) jak to się mówi: kładzie la...

Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Amstaff

...nawiazujac do tematu...moze wie ktoś komu zaginał rudy, dosc młody Amstaff?

Mi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Amstaff

Co do tej listy to była tylko propozycja ! Na szczęście nie przeszła na każdym forum o psach wyśmiali ja, zresztą przejrzyjcie jakie oni tam psy wpisali to śmiech na sali !




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Amstaff

Sstnk przeciez sa rozne hodowle amstafow...wystarczy wpisac na google, ale najbardziej polecam forum dot.bullowatych, tam dowiesz sie najwiecej na temat, pozdrawiam serdecznie, zycze wspanialego przyjaciela!;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Amstaff

hmmm ja mam amstaffa z rodowodem i nigdy nie musialem miec na niego pozwolenia niewiem kto wam takich głupot naopowiadal;| a co do takiej listy to ona istnieje i do tej właśnie listy doszedł owczarek niemiecki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Amstaff

Ja miałem kiedyś Amstaffa pies jak pies tyle że niszczył mi meble , na podwórku gryzł wszystko co sie dało w tym mój kask na motor. Dużo czytałem o tej rasie nim się na nią zdecydowałem i opinia o tych psach że to mordercy jest baardzo naciągnięta więcej było przecież przypadków że zwykły kundel kogoś pogryzł lub zagryzł. Opinia taka na temat tej rasy jest taka ponieważ Amstaff jest o wiele silniejszy od innych psów ale czy bardziej niebezpieczny? Niesądze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Amstaff

Amstaf, bullterrier, pit bulterier, stafik to fajne psy- bardzo pojętne i bardzo oddane. Dla swojego pana zrobia wszystko.
Problem polega na tym , ze pan musi miec więdzę.
Po pierwsze - gdzie nabyć - z jakiej linii hodowlanej
Po drugie jak prowadzić, ułozyc psa, a w szczególności takiego

Dobrze , ze chcesz psa z rodowodem , bo to przynajmniej minimum , aby pies był zrównoważony i po psychicznie zrównowazonych przodkach.
W Łomży kiedys była fajna suka (Rita) i facet miał jeszcze fajnego samca(Bufflo), to były amstafy godne polecenia. Niewiem czy jeszcze są i czy po nich jeszcze coś biega.Facet miał "klub nocny " i mieszkał gdzies tam w okolicy "strzelnicy" na parterze.
Najlepszym rozwiazaniem jest obecnośc na forach poswięconych rasie oraz obecność na wystawach.
Zdobędziesz wiedze o rasie, pielegnacji i zrozumiesz gdzie masz i za ile kupić.:))))
Decydujące jest to, abyś miał warunki, chciał wystawiać -wtedy dogadasz się z wieloma hodowcami. Moze i na warunek hodowlany dostaniesz?
Pamietaj , ze psa sobie sprawisz na kilkanście lat, więc warto się zastanowić i nie iśc na łatwiznę , ze od Tolka - Bolka z sąsiedniego bloku , za małe pieniądze i po rodowodowych rodzicach.
Wiele osób popełniło ten błąd , bo to , ze rodzice mają rodowód , to jedna sprawa, a to aby zostały dopuszczone przez związek do hodowli to druga sprawa. Musza przejść weryfikację na wystawie. :))))) Psy niezrównoważone psychicznie mają problem z przejsciem tej weryfikacji, w efekcie sa rozmnazane " na dziko" - aby kaska się zwróciła. Dalej juz nie musze pisac jakie sa konsekwencje tego.:))))))
Wrzuć w: google.pl frazę forum.amstaff i będziesz miał kilka linków.
Jest kilka for ras pokrewnych jak : forum.bullterrier.pl , dogomania.pl -mozna tam tez ciekawe rzeczy wyczytać

" Nie dyskutuj z idiotą, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem"


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Amstaff

A gdzie ty dostaniesz American Staffordshire Terrier z rodowodem...???
przecież to są kundle,a nie psy..;/Amstafy to takie skundlone psy(nawet nie zasługują na miano psa )

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Amstaff

Jak kto gdzie?? U hodowcy.

buldog angielski to dopiero pies - chodzi i sapie jakby miał sie za moment zadusic , upał to tragedia , a na dokładke sam sie nie urodzi :)))))) cesarki potrzenba. :))))))

" Nie dyskutuj z idiotą, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem"


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Amstaff

tez bym kupil amstaff'a

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Amstaff

kulig co ty za przeproszeniem pier****?Masz buldoga że taki obcykany jesteś?Rzeczywiście sapie ,ale nie bez przesady,a w upał każdy pies ma ciężko.;/ Te całe kundle amstafy tylko czekają by kogoś nie upierd***ć ,taka ich natura,natura zabójcy....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Amstaff

Może mam , a może nie;)))))
Rasę znam dobrze - podoba mi sie , ale nie do tego stopnia aby amstaffy kundlami nazywać . Tak w upał kazdy ma przej..., ale buldogi szczególnie.
Amstaffa nie mam , ale to nie jest zła rasa, tylko namnozyło sie amstafopodobnych tyle jak kiedys rotków. I będzie z tym problem , bo małolaci sobie nie poradzą, albo urzadzą drakę .
Z dwóch ras (buldog angielski, amstaff ) blizszy mi wygladem i temperamentem amstaff.
Staffik to dopiero ma mało "odjazdowy" wygląd, ale fajny charakterek.

" Nie dyskutuj z idiotą, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem"


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Amstaff

kulig nie zrozum mnie źle,właśnie temu nazywam Amstaffy kundlami,że rzadko teraz można spotkać prawdziwy wzorzec tej rasy,bo jak sam mówisz namnożyło się ich chmara. Bo każdy dres(nie obrażając chłopaków noszących dresy ) musi mieć amstaffa,który w tym przypadku nie jest towarzyszem,przyjacielem człowieka,tylko wyznacznikiem w danym środowisku.I dojdzie to tego że za jakiś czas wyjdą takie mutacje,że naprawdę bedzie draka.

Znam przypadek że chłopak który chce dać psu(amsaffowi) jeść musi do niego wchodzić z bejsbolem.Czy to nie paranoja?I ty mówisz o fajnym charakterze?

Nie myśl sobie że chwale swojego buldoga dlatego że ma "odjazdowy" wygląd.W każdym porównaniu buldoga z amstaffem,napewno lepiej wypada ten pierwszy.

A poza tym to nie jest jedyny pies którego mam,jeśli lubisz psy z mocnym charakterem,to napewno świat nie kończy się na amsaffach i tego typu podobnych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Amstaff

A nie wie ktoś gdzie można kupić (od kogo) staffika - Staffordshire Bull Terrier (nie mylić z American Staffordshire Terrier) bez rodowodu (dla tych mniej pojętnych, bo widziałem że niektórzy nie rozumieją że pies może nie mieć - bez rodowodu tzn. ludzie mają psa tej rasy ale nie należą do jakiegoś tam związu kynologicznego, czy jakoś tak i nie mogą sprzedawać "czysto" rasowych psów itd.) Prosił bym aby oszołomy i dzieci się nie wypowiadały, dziękuje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Amstaff

Boże ludzie porażacie mnie swoją niewiedzą. Zaczynając od początku pozwolenie jest potrzebne na psy z listy tak zwanych "psów agresywnych" co jest gówno prawdą ale dobra. Na tej liście znajduje sie pitbull a nie amstaff dlatego na amstaffa nie trzeba mieć pozwolenia. Po drugie taka jaka jak amstaff t Polsce nie istnieje wszelkie rodowody są zagraniczne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Amstaff

Kilka linków:
http://huby.seo.pl/11_zwierzaki/116_rasy_agresywe.htm
http://pl.wikipedia.org/wiki/Wykaz_ras_ps%C3%B3w_agresywnych

A Amstaff to skrót od Am(erican) Staff(ordshire) Terrier
American Staffordshire Terrier

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Amstaff

widze temat znowu ożył :)
... to sa piekne psy , silne , zrownowazone , kochajace dzieci , posluszne , madre .... - jezeli sie je prawidlowo prowadzi !
to nie jest pies dla ludzi niemajacych pojecia nt. tej rasy
to nie jest pies dla ludzi chcacych poszpanowac sobie
amstaffy sa jak MEDIAMARKT nie dla IDIOTOW !!
pozdrawiam




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Amstaff

A w końcu skrót STAFFORT to skrót od American Str. Terrier. (Amstaff), czy Str. Bull Terrier (Staffik)?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Amstaff

MiYu to co mówisz z tą czaszką to nawiązuje sie do dobermanów. Mają małe łby a muzg rośnie dalej i sie niemiesci, przez to pies glupieje i moze byc niebezpiecznie

zycie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Amstaff

straszne stereotypy, normalnie średniowiecze co u niektórych panuje, ktoś powiedział że nazywam amstaffami kundlami dlatego że żadko spotyka się wzorce rasy hahahahah człowieku przeczytaj to jeszcze raz i pomyśl przez ciebie monitor ochlapałem. Miałem kilka psów, żaden tak przyjazny jak amstaff, odpowiednio wychowany i nie ma z nim żadnych problemów. Proponuje wyporzyczyc pare książek poczytać, i sie puknąć w czoło, internetu nie polecam bo różni ludzie tam piszą, aaa no i oczywiście nie polecam info od kolegów z pod klatki:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Amstaff

Gans nigdy nie słyszałam tego o dobermanach. Miałam kiedyś 7 takich w domu (2 dorosłe i szczeniaki) i nigdy w życiu bym nie powiedziała, że te psy mogą ogłupieć.
Jeśli chodzi o amstaffy to każdego zwierzaka można dobrze lub źle wychować. Jeśli będzie się psa bić, katować to nic dziwnego, że kiedyś kogoś pogryzie. To jest pies z charakterem nad którym trzeba umieć zapanować, ale trzeba mu również poświęcić dużo czasu i miłości.

Sprzedam akwarium, sprzęt akw.
https://picasaweb.google.com/OmiyuO/NaSprzedazAkwarystyka
Oraz rzeczy dla kobiet, dzieciaczków:
https://picasaweb.google.com/OmiyuO/12Sierpnia2013

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Amstaff

Orientuje się ktoś jak się zachowują mieszańce np. 3 letnie jeśli zmieniają właściciela? Czy zaczynają być agresywne chociaż nigdy nie były?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Amstaff

Nie. Jeżeli nie były agresywne i nie nauczysz ich agresji, to nie będą agresywne. Mieszańce i psy rasowe również.

Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Amstaff

Właśnie o takim psie myśle i jade po niego jutro :)
[URL=www.fotosik.pl][/URL]
[URL=www.fotosik.pl][/URL]
[URL=www.fotosik.pl][/URL]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Amstaff

Nie jest to szczeniak, radze przed decyzja sprawdzic psiaka w kazdej sytuacji, jego zachowanie, a potem sie decydowac.Fajna ma krope:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Amstaff

Super piesek :)

Dobry test: niech właściciel zabierze mu powoli miskę z karmą. Jeżeli nie odda, to zastanawiałbym się. Pies ma już przeca 3 lata...

Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Amstaff

Ja bym jeszcze sprawdzila ontakt z innymi psami, obcymi ludzmi i malymi dziecmi.Przeciez mozesz nie wiedziec do konca jakiego psa bierzesz...To sie tyczy wszystkich doroslych psiakow, nie mowie ,ze tylko tej rasy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Amstaff

Niby od urodzenia miała kontakt z dziećmi i nigdy nie była agresywna. Do innych zwierząt ma taki sam stosunek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Amstaff

pies - przyjaciel czlowieka, ha ha ha
to so dowody tej przyjazni: http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Pies-dotkliwie-pogryzl-11-latka,wid,10357656,wiadomosc.html

jedyny prawdziwy jasio :}

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Amstaff

Autor: oig000 (---.elomza.pl)
Data: 08-04-08 18:04

Niby od urodzenia miała kontakt z dziećmi i nigdy nie była agresywna


Psy są z natury agresywne, tylko ta agresja może być w nich uśpiona. Zwierzęta mają instynkt aby walczyć o pożywienie o pozycję w stadzie. Niestety trzeba uważać. Często słyszy się od spacerujących z psami - on łagodny, on nie pogryzie - ja nie wierzę do końca.
Zresztą ludzie też bywają agresywni, tacy których byś o to nie podejrzewał, wiesz, na codzień noszą krawacik i pełna kulturka, a w domu gehenna.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Amstaff

witam! wie moze ktos co zrobic zeby moj piesek nabral troche masy i byl poterzniejsz? mam po raz pierwszy takiego psa jest to pies RINO!

kAROL22

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Amstaff

chwilami to drodzy forumowicze dosłownie bredzicie... Każdy pies to tylko pies, jak go wychowasz taki będzie ("jak dbasz tak masz") nawet malutkiego kundelka można wychować na zabójcę... a że opisano większe psy jako rasy niebezpieczne to tylko i wyłącznie ze względu z siłę ( mały pies nie ma takiej siły przebicia i mniejszą krzywdę wyrządzi). A tak a propo w życiu każdego psa jest moment przełamania i kogoś ugryzie, nawet się nie spodziejesz kiedy i dlaczego...(napada go instynkt drapieżnika). Także czy amstaff czy chihuahua zawsze będzie psem który w każdej chwili może ugryźć.

POZDRO FOR ALL :]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Amstaff

A tak poza tym amstaffy są słodziutkie, delikatne i obronne,kochają dzieci. Żaden "kundel" nie równa się temu choćby był najbardziej niebezpieczny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Amstaff

Ja też uważam , że każdy pies może być agresywny, wszystko zależy od tego jak się go wychowa.Byłem kilku krotnie ugryziony przez psy i zgadnijcie przez jakie ? Te najmniejsze które zawsze były przywiązane do pana , ogólnie kundelki, jamnik,pekińczyk i raz doberman nigdy przez pitbulla ani amstaffa.Teraz jestem właścicielem małej Stafficzki na którą ludzie mówią pies morderca ha ha aż głupio iść na spacer bo ludzie się boją kilku miesięcznej suczki która jest radosna i chciała by się z każdym przywitać bo taką ma naturę, ja jednak wiem że ona nie zrobi nikomu krzywdy .Pozdrawiam wszystkich bullomaniaków.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Amstaff

Jeśli miałby mnie pies ugryżć, to jednak wolałabym , żeby to był chihuahua, niż amstaf :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Amstaff

pan bedzie debilem to i pies taki sam musi byc

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Amstaff

ludzie propopnuje nie wypowiadac sie na temat psow rasy bull jezeli nie macie o tym zielonego pojecia!!!!! ja jestem posiadaczem takeigo psa od 8 lat i powiem tak ze nie zamienilbym go na zadna inna rase, aczkolwiek 90 % spoleczenstwa nie powinno nawet myslec o takich psach bo zrobicie krzywde i zwierzeciu i sobie , nie bede sie dalej zglebial i podawal argumentow bo i tak jest to bez sensu!!!!!

powiem tylko zastanow sie!! albo zacznij od np. buldoga francuskiego, poznasz troche temperament takich pasow

jezeli jest w domu male dziecko to odradzam stanowczo owczarki niemieckie

easy come\'n\'easy go........

Żyję tak jak chce i nie próbuj mnie zrozumieć...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Amstaff

Like babies, dogs do amazing on a normal time table. The schedule teaches them that there are situations to devour, times to play and instances to do their business enterprise. generally speakme, a home dog can manipulate their bladder one hour for every month of age. So if your domestic dog is months antique, they can hold it for about hours. Do not cross longer than this amongst bathroom breaks or they’re assured to have an coincidence.

Take your pup outside frequently—at the least each hours—and right away after they awaken, at some point of and after playing, and after consuming or eating.

FOR more information click the link below ................
http://dogstrainingtools.com/2018/03/03/how-to-house-train-a-dog

jhon leo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Amstaff


Like babies, dogs do amazing on a normal time table. The schedule teaches them that there are situations to devour, times to play and instances to do their business enterprise. generally speakme, a home dog can manipulate their bladder one hour for every month of age. So if your domestic dog is months antique, they can hold it for about hours. Do not cross longer than this amongst bathroom breaks or they’re assured to have an coincidence.

Take your pup outside frequently—at the least each hours—and right away after they awaken, at some point of and after playing, and after consuming or eating.

select a lavatory spot out of doors, and usually take your doggy (on a leash) to that spot. even as your domestic dog is relieving themselves, use a unique word or word that you can moreover eventually use before than they visit remind them what to do. Take them out for an extended walk or some playtime maximum high fine as quickly as they have removed.

FOR more information click the link below ...................
http://dogstrainingtools.com/2018/03/03/how-to-house-train-a-dog/

jhon leo

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org