piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Szkoła języka angielskiego

Witam,

Którą z łomżyńskich szkół polecacie do nauki angielskiego i dlaczego ?
Stopień średnio zaawansowany.

h

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoła języka angielskiego

almamater. szkola ta ma lektorow na wylacznosc wiec oni pracuja tylko tam i jest to ich glowne miejsce pracy, a nie dorabiania do wyplaty. ci, ktorzy przenosza sie tam z bitish shool i chca byc na poziomie rownoleglym to po napisaniu testow okazuje sie, ze sa w almamater o poziom nizej, co swiadczy o tym ze jest w almmater wyzszy poziom. dlatego wybralabym wlasnie ta szkole.

ps. ucze angielskiego w szkole panstwowej, wiec sie orietuje w szkolach jezykowych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoła języka angielskiego

ja chodze do alma mater:P fajna szkola lektorka wymagajaca wiec git :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoła języka angielskiego

Sorki za blad w nazwie szkoly alma mater:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoła języka angielskiego

Zdecydowanie polecam ALMA MATER :-) Tak jak wspomniał/a basket23 lektorzy nie uczą w innych szkołach (tylko w tej jednej). Mają czas dla ucznia o każdej porze, pomogą, wytłumaczą, itp. :-) Pozatym po roku edukacji w Alma Mater wyniosłam bardzo dużo! Więcej niż po 8 latach nauki angielskiego w szkole, ale do tego trzeba się samemu przyłożyć :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoła języka angielskiego

a ja educo dzieci ucża metoda Helen Doren polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoła języka angielskiego

sram już tymi wypowiedziami o Alma Mater, trzeci wątek o tej samej tematyce chwalący tę samą szkołę! Ludzie! Płacą wam za to???

może admin zajmie się wreszcie tym czym powinien?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoła języka angielskiego

nom i to nawet sporo :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoła języka angielskiego

Nie, nie płacą, ale z doświadczenia wiem jak tam jest :-) I dalej kontynuję naukę, hmm... I myślę za rok przystapić do FCE :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoła języka angielskiego

Jedź jeden z drugim na pare miesiecy za granice , to sie wiecej nauczysz jezyka , niz w tych waszych Alma Eduko i na innych metodach kalana razem wziętych przez kilka lat

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoła języka angielskiego

metoda callanna to jak uczenie malpki powtarzania ale bez banana. czyli zadaj naokraglo te same pytania i w ten sam sposob trzeba odp. ale jesli ktos potem zada ci to pytanie inaczej niz na kursie to zglupiejesz. wszelkie metody eksperymentalne- Callan i Hellen Doren to zwykle naciaganie ludzi. co do wyjazdu za granice, owszem nauczysz sie moze mowic, ale certyfikatu raczej nie zdobedziesz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoła języka angielskiego

basket23 co za głupoty pleciesz, ja chodziłem na metodę Callana i polecam ją wszystkim, oczywiście polega ona na powtarzaniu dlatego że kładzie się tam nacisk na mowe, pisownia jest przy okazji.
Moge stwierdzić po sobie że efekty takiej nauki są satysfakcjonujące, wcześniej znałem tylko jakieś podstawowe słowka, zwroty, w chwili obecnej konwersacja nie sprawia mi żadnych problemów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoła języka angielskiego

A czy jakaś szkoła prowadzi kurs online?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkoła języka angielskiego

Szkoda pieniędzy na reklamę to zakładają po 10 tych samych tematów. Pewnie ławki świecą pustkami w tych niby szkołach to i trzeba za darmo się rozreklamować pisząc w kółko jedno i to samo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org