czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
w jakim banku

Czesc, chce załozyc konto w banku ale niewiem w jakim, chodzi o bankomaty w Łomży, zeby było ich kilka. Jestem nieletni.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: w jakim banku

polecam bgz sama mam i jest ok.

i jest fajnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: w jakim banku

BPH polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: w jakim banku

ostatnio zaden nie zbankrutowal



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: w jakim banku

kredyt bank

bigi2004

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: w jakim banku

kredyt bank



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: w jakim banku

bph :>

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: w jakim banku

Ja mam pko Inteligo i mi sie podoba

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: w jakim banku

Polecam mbank. Nie zawiedziesz sie napewno. Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: w jakim banku

Ja mam w BOŚ SA. Hmm. Boś nie ma w Łomży w ogóle bankomatów, ale za to można 4 razy w miesiącu wypłacać z dowolnego bankomatu za darmo. Obsługa jest ok. Wkurza mnie tylko to, że nie ma gdzie usiąść w tym baku ;/ A tak poza tym to polecam, naprawdę. Pozderko ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: w jakim banku

Ja polecam konto w PKO BP SA. Solidny bank a i dla młodych bardzo dobry gdyż prowizje za prowadzenie konta są niewielkie. Można sobie do konta włączyć usługę INTERNET do konta. Przelewy są wtedy po 50gr. do innych banków. Pełna wygoda i solidny BANK.

Karina

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: w jakim banku

kredyt bank. bph było za drogo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: w jakim banku

PKO S.A - Bankomat na Statoilu, i co więcej trzeba ?

...::: Dobry chłopak był.... i mało pił.... :::...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: w jakim banku

inteligo , zalozysz bez wychodzenia z domu :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: w jakim banku

Polsko Amerykański Bank Centralny. Nie ma co prawda bankomatów, ale fajnie brzmi nazwa. W środku jest wspaniałe wyposażenie, szkoda tylko, że nie ma gdzie usiąść. Ma same zalety, bo 4 razy w miesiącu można wypłacić z bankomatu za darmo i tylko za pozostałe 27 dni płacimy.

To tylko niektóre Wasze wypowiedzi. Zamiast doradzić gdzie i ile jest pytanych bankomatów to piszecie takie pierdoły.

ADALL

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: w jakim banku

zenuak: dla mnie to jednak żaden argument. Dla mnie bank to placówka gdzie mogę bezpośrednio załatwić niektóre sprawy, a nie wysyłać wiadomości do obsługi i czekać bóg wie ile na odpowiedź. Co prawda inteligo należy szczęściem do pko jak się dobrze orientuję. Gorzej z mbankiem gdzie nie ma jak wpłacić pieniędzy. Chyba że się mylę



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: w jakim banku

ADALL: ja w żaden dzień nie płacę za pobieranie kasy z bankomatu



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: w jakim banku

kiermek: od paru lat mam konta w mBanku, Inteligo, PKO SA i PKO BP

z mBanku i Inteligo jestem w pełni zadowolony, nie czekasz Bóg wie ile, wszystko jest załatwiane od ręki a jak chcesz wziąć np. kredyt to klikasz kilka razy w przyciskach i go masz, bez żadnej umowy itp. Co ciekawsze nic nie płacisz za prowadzenie konta.

W bankach stacjonarnych często jest chaos i wiele zależy od widzimisi Pani za okienkiem.... a do tego kolejki i duże prowizje od różnych operacji.

Z mBanku wypłacisz pieniądze w każdym bankomacie, w Łomży są minimalnie dwa mi znane bankomaty gdzie z mBanku wypłacasz bez prowizji.

koziol51 : tylko mBank lub inteligo (i nie PKO INTELIGO, tylko zwykłe www.inteligo.pl)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: w jakim banku

BOŚ konto H2O

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: w jakim banku

tommeknet: dobrze wiedzieć. aczkolwiek u siebie też mam taki klikalny kredyt ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: w jakim banku

cash4you i euronet - za darmo wyplaty dla posiadaczy konta w mbanku. W Lomzy w szpitalu i na stacji orlen - pilsudskiego. wplatomat w CH M1 w Markach najblizszy chyba, wiec z Lomzy troche daleko ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: w jakim banku

PS. BZ WBK dla mbanku tez darmowe wyplaty z bankomatow, w Lomzy zadnego nie zarejestrowalem :(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: w jakim banku

kredyt bank, bo można za free korzystać z bankomatów kredyt banku, baku spółdzielczego, banku polskiej spółdzielczości, euronetu, cash4you i banku ochrony środowiska a także bgż.

:))

polecam jeśli chodzi o bankomaty.

osobiście mam w bph, i są tylko 4 bankomaty w łomży

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: w jakim banku

ADALL: Wcale nie jesteś mądrzejszy, sam nic nie napisałeś co mogło by sie przydać ; / Nie bądź taki mądry, pamiętaj, że głupi tez muszą być! Dla niepełnoletnich uważam, że jest to dobry bank, ponieważ nie siedzą tam godzinami i jak chwilę postoją to też sie nic nie stanie. Poza tym myślę, że darmowa wypłata 4 razy w miesiącu jest wystarczająca. W samym banku jest ok. Nie ma kolejek tak jak w innych. Tyle mam do powiedzenia! PZDR!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: w jakim banku

PKO S.A a co to za bank ????

chyba chodzilo o PEKAO SA
POLECAM ubezpieczenie gratis, niskie oplaty i prowizje, no i duzo bankomatów he a tymbardziej na statoilu :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: w jakim banku

ubecpieczenie jest również w Kredyt Banku w Warcie jak pamiętam na 5000zł



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: w jakim banku

Tylko mBank!

Darmowe prowadzenie, darmowa karta, darmowe wypłaty z bankomatów w trzech punktach w Łomży - szpital przy szatni, stacja Kurpiewskiego i stacja BP.

Na subkontach konta głównego odsetki 4,0%. :D

_____________________
Kefas

"Bo im tylko o to chodzi
Abyś sam sobie szkodził
Abyś sam nie mógł myśleć
Abyś sam nie mógł chodzić"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: w jakim banku

A czy ktos korzysta moze z banku WBK Bank Zachodni? zdaje sie ze jest on obok ZUS'u. Chodzi mi glownie o konto24.pl i allekarte. Czy ktos z tego korzysta? Ciekawa jestem opini na ten temat.

___________________________________________________________

Nie ma miłości, są ciężarówki ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: w jakim banku

jest mozliwosc wplacania gotowki do MBanku, w maszynach podobnych do bankomatow. W Łomży niestety takiej nie ma.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: w jakim banku

No bije sie pomiedzy mbank a inteligo. Ktory ma wiecej bankomatow w Łomży? Bo konto jest mi potrzebne do prowadzenia interesow na allegro. Mysle ze jakies przelewy 3-4 razy na miech.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: w jakim banku

inteligo ;))



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: w jakim banku

Jezeli zalezy ci na ilosci bankomatow + dobrej obsludze polecem BPH lub PKO SA. Banki te polaczyly sie i teraz maja wspolne bankomaty.

w Lomzy sa conajmniej 2 bankomaty BPH i kilka bankomatow PKO SA. Poza tym oczywiscie Euronet, ktore tez sa w Lomzy :)

-.-.-.-.-.- (podpis na urlopie)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: w jakim banku

Jesli wybór jest między mbankiem a inteligo to wygrywa zdecydowanie mbank.W mbanku nie płacisz za posiadanie rachunku , masz serwis sms za darmo (tzn masz informacje o kazdej transakcji smsem,tak samo jednorazowe kody)W inteligo placisz za prowadzenie konta 5 zl na miesiac jesli nie masz na nim powyzej 100zł, tak samo serwis sms jest platny 5zl na miesiac.

Tylko mbank, najwygodniej i najlepiej :)

Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: w jakim banku

A co myślicie o alior bank? Czytałem opinie o nich https://konto-w-banku.pl/konto-alior-banku-opinie-podstawowe-oplaty/ i się potwierdziły. Dobra obsługa i nigdy nie miałem żadnych problemów. Ten serwis w ogóle jest bardzo pomocny w wyborze banku i wszelkich kwestiach finansowych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org