piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
No i wyszło na jaw całe euro-k...stwo.

Może marihuana szczawiowa? ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No i wyszło na jaw całe euro-k...stwo.

Ludzie to róbcie paranoi, po pierwsze to tylko przekucie uszu które trwa 2 sekundy po drugie lepiej jest zrobić to kiedy dziecko jest małe bo nawet tego nie zauważy wiem po mojej córce nawet nie zauważyła kiedy jej kosmetyczka przekuła te uszy a po trzecie mi rodzice przekuli jak byłam mała igła jeszcze wtedy kosmetyczki robiły a teraz mam 26 lat i jakoś dziur jak cyganka wielkich nie mam hahahaha na tym kończę temat zakończony
Po prostu co po niektórym się strasznie ludzi i siedzą na tym forum i piszą o tym na czym się wogle nie znają.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No i wyszło na jaw całe euro-k...stwo.

ale podaj chodz jeden logiczny powod przeklucia uszu u tak malego dziecka? Poza widzimisie i "poczuciem estetyki" matki.. Dziecku nie jest to do niczego potrzebne, a jedynie spelnia chore ambicje matki.. Pozniej to jaka dumna bedzie chodzic, bo jej corka ma kolczyki.. Proznosc chowa proznosc

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No i wyszło na jaw całe euro-k...stwo.

Witam szukam dobrego stomatologa. Czy może ktoś mi poradzić do kogo najlepiej jest sie udać w Łomży??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No i wyszło na jaw całe euro-k...stwo.

Mojej córce przekłułam, jak miała 9 miesięcy . Obie się dzisiaj cieszymy, że nie pamięta tego bólu . Jest prawie dorosła i mówi, że to super, że jej to wtedy zrobiłam . Ci, którzy są temu przeciwni, nie mają o tym żadnego pojęcia . Cyganki mają rozciągnięte dziurki, bo noszą ciężkie kolczyki .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No i wyszło na jaw całe euro-k...stwo.

Skoro szukasz, to poszukaj na forum - takich tematów jest (nie tylko ostatnio) mnóstwo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No i wyszło na jaw całe euro-k...stwo.

A ja radzę się nie pytać tylko sprawdzić :)

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No i wyszło na jaw całe euro-k...stwo.

Ta firma ma siedzibę w Ostrołęce :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No i wyszło na jaw całe euro-k...stwo.

#Madlen# gdybyś znał wokaliste to byś wiedziała że on poprąstu się jąka, wiec to nie przez alkohol

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No i wyszło na jaw całe euro-k...stwo.

a ja moge byc?





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No i wyszło na jaw całe euro-k...stwo.

Dla mnie temat jest zakończony. Dziewczynki wyglądają super w kolczykach i nie widzę powodu aby małym dzieciom nie przekuwać uszu, ma to same zalety żadnych wad.

follow me



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No i wyszło na jaw całe euro-k...stwo.

Wie ktoś może czy dzisiaj jest otwarte lodowisko ?; )

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No i wyszło na jaw całe euro-k...stwo.

ja życze żeby wszystkie zespoły miały choc w połowie taki wokal jak ma Krzysiek pozdrawiam zespoł IMPERIAL

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No i wyszło na jaw całe euro-k...stwo.

Pepe-szaa! a może chciałabym go przygarnąć??? nie bierzesz tego pod uwagę?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No i wyszło na jaw całe euro-k...stwo.

Opanujcie się ludzie, chowacie dzieci przed jakimikolwiek stresami, a potem dziecko z domu boi się wyjść, czy samo coś załatwić, czy nie daje sobie rady na egzaminach czy innych stresujących sytuacjach- nie potrafią się w nich zachować, bo mamusia zawsze dbała by się nie stresowały. Przez bezstresowe wychowanie teraz jest tyle nieporadnych,czy głupków,czy wręcz przeciwnie niezwykle agresywnych, bo nigdy nie zostali skarceni, to czują się bezkarni... Pomyślcie trochę to naprawdę nic nie boli... chcecie dobrze a często wychodzi zupełnie odwrotnie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No i wyszło na jaw całe euro-k...stwo.

W takim razie może jak przygarne Klare25, bo się tak błąka po forum że aż szkoda !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No i wyszło na jaw całe euro-k...stwo.

z 3 miesiace w listopadzie czekac trzeba było i cena w granicy 300-400 zł. ale musisz samemu zobaczyć bo kolejki się zmieniaja..w piwnicy jest rejestracja.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No i wyszło na jaw całe euro-k...stwo.

Autor: Tenis (---.158.216.134.pat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data: 26-02-13 21:33

szukają mużynów za 850 zł za kogo oni was uważają

sport to zdrowie


//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Zenuś , zacznij korzystać ze słownika , proszę *(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No i wyszło na jaw całe euro-k...stwo.

ojej 3 miesiace ? myslalam ze prywatnie jest szybciej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No i wyszło na jaw całe euro-k...stwo.

w listopadzie tak było.teraz niewiem.. jak na skierowaniu lekarz napisze ze pilne to szybciej sie uda załatwić.. a cennik tam na ścianie wiśi... sprzęt mają naprawdę dobry. polecam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No i wyszło na jaw całe euro-k...stwo.

prywatnie robią od ręki!!! można w szpitalu lub na legionów

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No i wyszło na jaw całe euro-k...stwo.

widzę ze myli się wam tomografia z rezonansem !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No i wyszło na jaw całe euro-k...stwo.

czesio- do kogo sie prujesz?

1ksiazki juz do czytania nie nadawaly bo byly po zaleniu
2. zawsze mozna rozpalic takim czyms w piecu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No i wyszło na jaw całe euro-k...stwo.

Niestety zgodzę się z wami obsługa we wszystkich urzędach naszego miasta jest tragiczna ci ludzie którzy tam paracują nie powinni tam sprzątać a co dopiero obsługiwać petentów. A jeżeli chodzi o kontrole w Urzędzie Miasta to jak Pan Prezydent może je przeprowadzać skoro więcej go niema jak jest.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No i wyszło na jaw całe euro-k...stwo.

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org