piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Boże, skróć nam rządy BANDY CZWORGA

Witam mam pytanie może w skucie opisze.
Kupiłam produkt na allegro ale, że nie posiadam konta zakupiłam go przez e-maila. Odebrałam go ale, że inaczej wyglądał na zdjęciu a inaczej jak go otworzyłam to mam prawo z tego co wyczytałam bez podania jakich kol wiek przyczyń go zwrócić i nie muszę tego nawet uzasadniać. Problem w tym, że ta firma czy osoba prywatna nie wiem bo jest tylko e-mail i numer telefonu podany nawet adresu doszukać się nie mogłam nie odbiera i nie odpisuje po tym jak zobaczyli, że chce zwrócić towar. Paragonu ani faktury też nie dostałam. Chciałam wiedzieć czy zgłoszenie tego na policję coś da czy szkoda zachodu?dziękuje z góry za odp



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Boże, skróć nam rządy BANDY CZWORGA

wpm
ty chyba ogłupiałeś. Dlaczego sądzisz, że ziemia tak szybko zdrożeje? Myślisz, że za 5 lat za 1 hektar trzeba będzie zapłacić 5 milionów złotych?!

-


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Boże, skróć nam rządy BANDY CZWORGA

Ja tez mam ist i mam dosyc,niby 23Mb a zacina sie i sa problemy.Podobno netia ma calkiem fajnie pakiety i nie drogo...





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Boże, skróć nam rządy BANDY CZWORGA

kajka29 - 7 tys na 4 osoby, każdy łomżyniak chciałby mieć tyle kasy.
Ja niestety muszę się zadowolić 1600 zł i dzielić to na dwie osoby.
A Nie ukrywam, że kwota 3 tys zł w zupełności by wystarczyła

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Boże, skróć nam rządy BANDY CZWORGA

ja po analizie materiału z google podejrzewam, że chodzi o nowo otwarty lokal w pływalni nr 2 przy Wyszyńskiego. Jak tam jest? Nie wiem, może warto odwiedzić przy okazji wizyty na pływalni. Niżej macie link na ten temat:
http://www.4lomza.pl/index.php?wiad=26260

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Boże, skróć nam rządy BANDY CZWORGA

kukulka, prędkość do 512 kb/s a nie mb.
Ja korzystam i z Playa i z Aero. Aero2 w efekcie w centrum Łomży 128 kb/s.
Jak na darmowy, ok.
Ale przerywanie połączeń i prędkość nie jest powalająca.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Boże, skróć nam rządy BANDY CZWORGA

Konina jest bardzo dobra, ogólnie ma bardzo mało tłuszczu. Ostatnio udało mi się wyrwać od znajomego pętko kiełbasy z koniny. Była naprawdę pyszna.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Boże, skróć nam rządy BANDY CZWORGA

oj tam się przejmujecie, poczekajcie pierwsze miesiące, będzie przesiew ludzi i na nowo będą szukać. Normalka. Nie zawsze ten co dobrze wypadnie na rozmowie jest świetnym pracownikiem w rzeczywistości i odwrotnie :) Zawiść niestety zawiść wśród Polaków, a szczególnie Łomżyniaków.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Boże, skróć nam rządy BANDY CZWORGA

nie wiem, ale to nie jest w porządku zachowanie, jeśli zapraszają ludzi w sobotę wieczorem wiedząc już, że mają zespół...

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Diabła, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów bożych".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Boże, skróć nam rządy BANDY CZWORGA

Do tej pory mam ten plecak :) Faktycznie jest niezniszczalny. Uzywam go juz 12 lat, zamek sprawny, material sprawny, jedyna rzecz to klamerka mi pekla ale wymienilem i nadal jest 100% sprawny, polecam kazdemu :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org