czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Jak to w końcu jest?

do każdej zmiany trzeba się przyzwyczaic, ale na start to masakra

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak to w końcu jest?

A mi się tam podoba, można się pośmiać i pokłócić.
Jak jesteście tacy poważni i życiowi, niech admin zrobi 3 forum. Jest Ogólne, Polityka, przyda się dla smutasów" Poważni".

Jak komuś tak strasznie nie pasuje, to są inne portale i fora w Łomży.



Pozdro dla głównego trolla Marudy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak to w końcu jest?

Tych specjalistów jest troszeczkę więcej... tylko nie do końca można się opierać na subiektywnych odczuciach.....

Od czego zależy to czy ktoś jest wspaniałym specjalistą?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak to w końcu jest?

Ale gdy są sesje i inne posiedzenia rady to za ten czas w pracy nie powinni brać wynagrodzeń.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak to w końcu jest?

mała sprzeczka była, ale przyznać musisz, że riposty marudy wulgarne nie były, o które Ciebie, nawet nie śmiem podejrzewać!

ale... ale... gdzie ja wtedy byłam?!
dla czego głosu w tej ważnej sprawie nie zabrałam?!
pomyśleć muszę...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak to w końcu jest?

tak,
z łomży nie jestem - akurat ta restauracja jest dość nie konkretnie przedstawiana na googlach więc dla pewności zapytałam tutaj.


Do "wolny niewolnik" miej troche taktu i pomyśl nim coś napiszesz



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak to w końcu jest?

cholera! lornetki nie mam!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak to w końcu jest?

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak to w końcu jest?

Hej,
Chciałam przestrzec wszystkich pracujących w jakimkolwiek handlu przed dwoma panami, którzy opanowali do perfekcji sztuczkę z pozyskaniem w trzy minuty stówki. Dałam się dziś zakręcić w zamienianie kasy. Były kiedyś ostrzeżenia przed cyganami, mnie dziś załatwili rodacy nasi wspaniali. Będę miała nauczkę na przyszłość, ale stówka poszła się ganiać. Dwóch młodych, wysokich chłopaków. Gadają między sobą o długu za sprzedane euro. Wyglądają normalnie, dobrze ubrani. Czekam na film z monitoringu, nie wiem czy to legalne, ale chętnie jak dostanę ten film umieszczę ich parszywe mordy w internecie, żeby nikt inny się nie naciął :)
I proszę mi nie dogryzać, bo ten post nie ma na celu wylania gorzkich żali, tylko ma ostrzec przed oszustami.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak to w końcu jest?

ee skad wiesz ze to oszusci .. moze niechcacy to zrobil a Ty sama powiedzialas ze glupich nie sieja.

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak to w końcu jest?

Graffit - Ronix - Jocers - Univers - też super , - POLECAM.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org