wtorek, 16 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Jądro ciemności i kundle szatana.

ofiara to jedno a zal za grzechy i postanowienie poprawy?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jądro ciemności i kundle szatana.

Niema czego żałować kiedy się lajtowo prowadzi:)

A poprawiam się co i rusz na w/w ławeczce :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jądro ciemności i kundle szatana.

Szkoła średnia nie jest najlepsza w twojej sytuacji. Ty może wróć do podstawówki i jak "skączysz" podstawówkę to rozglądaj się dalej ;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jądro ciemności i kundle szatana.

Każdy zespół, który gra na żywo dość szybko się męczy i robią częste przerwy. Trzeba zatem wybrać czy che się super zespół z muzyką na żywo czy zespół który gra non stop ale puszczają gotową muzykę.
Ja polecam Millenium:))grali u nas, chociaż zaznaczam, że opinie naszych gości były podzielone i nie wszystkim się podobało, bo gusta są różne i nie da się dogodzić wszystkim.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jądro ciemności i kundle szatana.

Polska i Lomza sie rozwija w odwrotnym kierunku hihihi,w Lomzy jest potrzebna galeria Tesco jak dziura w moscie,i tak bida ze piszczy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jądro ciemności i kundle szatana.

Karolcia...
Ja się tam nie uczyłem, lecz z tego co kiedyś koleżanka mi mówiła to egzamin wstępny nie jest jakiś mega trudny. Najważniejsze tutaj to to abyś czuła się dobrze w tej szkole i lubiała rysować, malować, szkicować, kto co woli. Nawet jeśli nie masz jakiegoś wielkiego talentu, to oni Cię nauczą. Także jeśli kochasz ołówki i wielogodzinne "bazgranie" to idź śmiało i się nie wahaj. I nie słuchaj się rodziców jeśli mówią, że to jest bez przyszłości. Ty decydujesz za siebie, nie oni.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org