czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Dr. Czosnowski - przerażająca liczba śmiertelnych NOPów w Poolsce.

Z tego co sie orientuje,najbardziej "kobieca" silownia jest chyba Ewa.Sa tam aerobiki etc. Kiedys karnet kosztowal 90zl(nie wiem jak teraz). Dla porownania Aktivia-80zl na mickiewicza silownia HSF 80zl inne pewnie tez podobnie. Na kazdej silowni trener pokarze Ci co i jak cwiczyc na 100%,z dieta moze byc roznie,ale mysle ze wiekszego problemu nie powinni robic.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dr. Czosnowski - przerażająca liczba śmiertelnych NOPów w Poolsce.

polecam wysmienitą karkówkę w bistro ,przy stacji BP.na Mickiewicza tez maja dobre dania, Lokal Smak Podlasia,jakos tak ,jak przekręciłem nazwę ,proszę mnie poprawic.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dr. Czosnowski - przerażająca liczba śmiertelnych NOPów w Poolsce.

Bistro

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dr. Czosnowski - przerażająca liczba śmiertelnych NOPów w Poolsce.

Polecam Sytą Pannę, bardzo smaczne jedzonko. POLECAM!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dr. Czosnowski - przerażająca liczba śmiertelnych NOPów w Poolsce.

Ja polecam Vabank z Łomży.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dr. Czosnowski - przerażająca liczba śmiertelnych NOPów w Poolsce.

Hmmm w Łomży trzeba w każdym domu aż 12 pojemników na śmieci inaczej czeka 500 zł kary...
,,Na przykład w Łomży teoretycznie trzeba będzie mieć aż 12 osobnych worków, między innymi na odpady biodegradowalne, metale, szkło kolorowe i białe, a jeszcze osobne na leki oraz baterie."
http://finanse.wp.pl/kat,104132,title,Gminy-wlepia-mandaty-za-niesegregowanie-smieci-Tyle-ze-nielegalnie,wid,15316586,wiadomosc.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dr. Czosnowski - przerażająca liczba śmiertelnych NOPów w Poolsce.

Polecam zespól "Delta" z Zambrowa. Lider zespołu jest wodzirejem i zna się na rzeczy. Zabawy nie tylko w trakcie oczepin ale od początku do końca wesela.
http://zambrow.olx.pl/zespol-muzyczny-delta-iid-177246479

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dr. Czosnowski - przerażająca liczba śmiertelnych NOPów w Poolsce.

ja pijany juz jestem
i nic innego nie da sie tutaj zrobic
tak wiec sie napiłem

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org