piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
zdradził, że nie wierzy w opiekę Maryśki

Zostałam zaproszona na spotkanie rekrutacyjne jako ajentka saloniku prasowego, zastanawiam się czy to warto. Czy jest ktoś kto jest albo był ajentem saloniku prasowego. Proszę on poradę jeśli można

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zdradził, że nie wierzy w opiekę Maryśki

Do xolomzyniankaox ..

U Nas to dopiero plany ale niedalekie :)
Musisz sama wstąpic a doskonale wiem ze z właścicielem Gracji mozna sie dogadac na wszystkie wytyczne.. no i ta przytulna aura co prawda jeden minus = miejsci sie okolo 120 osob tam nie wiecej ale kto dzis robi duze wesela ..... dzis juz nawet wesel nie robia tylko podróż i za reszte delikatny wkład na Start :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zdradził, że nie wierzy w opiekę Maryśki

wystarczy rozejrzeć się wokół i stwierdzić, że nie ma już kiosków z prasą, saloników również, a jeśli coś z nich jeszcze stoi to puste; nie warto się angażować w coś co nie przynosi jakiegokolwiek dochodu; czytelnictwo prasy zastąpił internet

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zdradził, że nie wierzy w opiekę Maryśki

Tylko http://www.thedancesuwalki.pl.tl/ POLECAM!:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org