czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
wszystkim czopom PiSdowskim składam kondolencję.

a ja powiem tak nikomu nie polecam salonów ślubnych w łomży ja kupiłam suknie ślubną w PRINCES zapłaciłam nie wiem za co bo sprzedali mi szmatę nie znam się na szyciu a że panie zapewniały mnie że wszystko jest ok wię zapłaciłam i podziękowałam na weselu zaczeły puszczać nitki (acha bo nie wspomniałam że sukienka była skracana) od trenu po weselu poszłam do komisu w łomży i chciałam sprzedać moją sukienkę a pani powiedział że jak z PRINCES to jej nie che bo tam nie umieją szyć prawdopodobnie przeróbki robi matka z córką które kompletnie nie znają się na szyciu może w końcu panie z salonów w łomży zamiast rżnąć damulki to poważnie potraktują ten temat bo takie pieniądze się płaci a one robią z ludzi głupich i na koniec jeszcze mała rada JEŚLI KUPICIE SUKNIE ŚLUBNĄ W ŁOMŻY KONIECZNIE OBEJRZYJCIE JĄ Z KAŻDEJ STRONY BO JA BARDZO ŻAŁUJE ŻE TEGO NIE ZROBIŁA!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org