czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kradł paliwo? Radny PiS Jarosław K. usłyszał zarzuty

poszukaj w internecie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kradł paliwo? Radny PiS Jarosław K. usłyszał zarzuty

polecam bstok bo u nas nie robią/bili w narkozie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kradł paliwo? Radny PiS Jarosław K. usłyszał zarzuty

Moje dziecko miało robione w Warszawie. Pięć minut i po wszystkim.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kradł paliwo? Radny PiS Jarosław K. usłyszał zarzuty

Dziadek idzie niedługo z Bogusiem na wódkę to dorzucę coś do tematu świeżego niedługo Pa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kradł paliwo? Radny PiS Jarosław K. usłyszał zarzuty

Siema
Ma ktoś numer telefonu do POL-MARC Marek Jankowski al. Legionów 7 A ? Bardzo mi on potrzebny a na necie nigdzie nie ma. Jak ktoś ma to niech poda

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kradł paliwo? Radny PiS Jarosław K. usłyszał zarzuty

"City pizza też ściągnęła menu z Diavolo , ale tylko wybrane" - Stefan Czesio Ty chyba też żeś się dopiero zorientował, że zaszła jakaś zmiana:-) Ciekawe skąd pozrzynało menu Diavolo???można poszukać na necie....Poza tym menu Paccino jest o wiele bardziej czytelne i mają tam też wiele innych pizz. Dajcie już spokój temu głupiemu tematowi. Pizze, kebaby itp. wszędzie są podobne tylko łomżyńscy biznesmeni myślą, że są jedyni i wyjątkowi, a tak naprawdę to niech robią swoje i nie patrzą na innych. Rynek jest wolny. Barszcz czerwony mają i Winiary i Knorr i jakoś nikt nie twierdzi, że jedni rżną od drugich. Tak więc niech się Diavolo bierze do roboty, to nikt im klientów nie będzie odbierał. A jak na razie to jedynym ich zajęciem jest oczernianie konkurencji, bo czasy ich świetności dawno minęły, a klienci rozeszli się im po innych lokalach. Jak dla mnie - koniec tematu:-)





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kradł paliwo? Radny PiS Jarosław K. usłyszał zarzuty

Musiała by stać się wielka tragedia, kataklizm żeby ceny mieszkań w Łomży spadły do poziomu 2000zł. Niestety polityka obecnego reżimu prowadzi do takiego kataklizmu, czyt kryzysu ekonomicznego, jakiego świat nie widział. W to bardzo ładnie wpisuje się polityka naszego wielmożnego prezydenta i urzędu miasta.

http://videolomza.blox.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org