czwartek, 18 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Słowa PRAWDY

W fartlandi widziałam ostatnio

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Słowa PRAWDY

jak nie pasowało to trzeba było rodzicom powiedzieć niech swoim pociechom sami by ugotowali

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Słowa PRAWDY

Ja również potwierdzam iż catering na tej studniówce był TAKI SOBIE.

Po 1 dania były letnie i niedoprawione.
Po 2 makaron rozgotowany.
Po 3 frytki - bez komentarza.
Po 4 zmiana talerzy po 1 daniu gorącym - talerze innych osób zostały zmienione, mój nie więc o to poprosiłem. Pani podeszła powiedziała że już się tym zajmuje. Zrzuciła resztki do kosza i oddała talerzyk. Przeżyłbym, ale sztućce które też miały być wymienione na czyste, a wróciły jeszcze brudniejsze niż te które zostały mi zabrane to już lekka przesada.

Nie powiem bo ciasta były dobre :D.

P.S.
Dobrze, że alkohol organizowali uczniowie a nie catering bo nic dobrego by z tego nie było :P.
Osobiście nie polecam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Słowa PRAWDY

Skonczcie ten nic nie wart temat.ps."missi" menu juz w citipizza jest zupelnie nowe ( chyba ktos zrozumial ,ze tak sie nie da biznesu robic i kichy sobie walic) .To ty sie teraz menu citi pizzy przyjzyj.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Słowa PRAWDY

Najlepiej to na allegor.pl szukać ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org