czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
...i znowu nie od szczepienia...

1.8 20 v to chyba starszy rocznik bo nie widziałem takiego od XXX lat w skodzie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ...i znowu nie od szczepienia...

Łomża to i właśnie zostawię to bez tematu dalej sobie dopiszcie. Wystarczy tylko spojrzeć na przywilej naszego prezydenta a większego miasta białystok i co tu jest grane?Jesteśmy zacofani ale tylko w temacie zwykłych konsumentów bo ci co niby tak bardzo pracują na urzędowych ciepłych stołkach rodzinnych są daleko do przodku.


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ...i znowu nie od szczepienia...

http://www.youtube.com/watch?v=ICNIRMH-8jA



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ...i znowu nie od szczepienia...

ja też już tam nie wrócę ,bo szkoda kasy na badziewie.Wolę sprawdzone swoje lokale..........

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ...i znowu nie od szczepienia...

ja tam swojej żonie sam dogadzam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ...i znowu nie od szczepienia...

kurcze jak na 4 zmiany to po 6 godzin i wg kodeksu pracy przerwa należy się po przepracowaniu 6 godzin... dla jasności :)
i ludzie mają więcej energii do pracy bo 6 godzin to nie 8:)--na kasy ja ulał heh
także jak pracujemy 6 godzin to przerwa się nie należy
pracując na 1/2 etatu składki są odciągane tylko za tą połowę etatu ok 80
godzin
za resztę godzin nie masz składek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ...i znowu nie od szczepienia...

Jak dorośniesz to zrozumiesz :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ...i znowu nie od szczepienia...

Łomża przeżywa wiele dramatów związanych z nieumiejętnością załatwienia podstawowych spraw społecznych. Wiocha pracuje "na czarno", demoralizując pracodawców i uszczuplając wpływy do budżetu. Kiedy wreszcie zacznie prawidłowo działać tzw. policja pracy? Tutejszy pup nie zdaje egzaminu - to jest towarzystwo wzajemnej adoracji, zatrudniające w tym urzędzie rodzinkę dyrektora. Petenci czują się tam intruzami. Pup ma oferty, ale tylko dla pociotaków i kumpli ze wsi. W wielu instytucjach potworzyły się układy rodzinne.
Zambrów, Ostrołęka i tp. potrafił załatwić te sprawy, dlatego tam i dużo mniejsze bezrobocie (bo miejsce wieśniaków jest na wsi, tam mają tworzyć sobie miejsca pracy), i drogi odśnieżone - tam są na o pieniądze z wpływów podatkowych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ...i znowu nie od szczepienia...

to po co masz wchlaniac jadac rowerem sie rozgrzewasz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ...i znowu nie od szczepienia...

Ja to w zimę zamieniłem rower na sanki, a wiosną przeproszę rower i można będzie pojeździć ;)

http://videolomza.blox.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ...i znowu nie od szczepienia...

ja sam znam paru mgr po wf z Łomży a teraz pracują za parobków i wszyscy z nich podśmiechujki robią......
i poco było się uczyć i kasę wydawać



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ...i znowu nie od szczepienia...

Osobiście? Podany adres e - mail, brak aktualnie siedziby firmy i osobiście? hmmm chyba 3 razy w kaloryfer 2 razy w okno i pojawia się magiczne drzwi, do magicznego biura, w którym złoży się CV "osobiście"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ...i znowu nie od szczepienia...

fajnie wygląda taka "Chebaciarnia", jak Chrobry, Choinka, Chleb, ale ciężko się czyta. Wolę Herbaciarnię, jeśli o to samo chodzi, oczywiście. Też wolę alkohole, od alkocholi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ...i znowu nie od szczepienia...

zapytaj w polmarze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ...i znowu nie od szczepienia...

nie ma to jak starzy znajomi ;-))



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ...i znowu nie od szczepienia...

http://youtu.be/ib2zq-ev7tc





Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org