czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
nie ma lekarstw ratujących zycie bo ida na ratowanie zakazonych antyszczepionkowców.

Napisz na email co masz i po ile to sie zastanowie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nie ma lekarstw ratujących zycie bo ida na ratowanie zakazonych antyszczepionkowców.

a ktos pracowal kiedys w mc donalds???

i jesli jest tak samo tak nie stój tak nie rob.na kierownikow beda brali postych ludzi z poznizej przecietna inteligencja to ja wspolczuje tam pracowac.

i zapierdziel ze nawet nie ma kiedy sie podrapac. zobaczycie ze ludzie nawet okresu próbnego nie wytrzymaja. nie wszyscy. tak jak jest w mc.d. zobaczcie jak tam sie zmieniaja ludzie. co chwila nowa twarz.

sanepid az do przesady.
co jakies czas jest dzwonek i mycie rak. to ok.kiedys umylam rece wysuszylam. podeszlam do stanowiska pracy a kierowniczka znowu kaze isc mi myc rece. mowie ze mylam niecala min temu. a ona wiem. to znowu sie pytam czemu. odpowiedziala ze dlatego ze dotknelam reka o reke. i to nie jest sciema.
nie mowiac o drapaniu. po wlosach ok. ale nawet po reku nie mozna sie podrapac. wiem ze to nie wlascicielka narzuca zasady one sa przyjete odgonie. ale tak jest. straszny rygor. i w kfc pewnie tak samo bedzie. w zyciu tam nie pojde.
tel nie mozna miec. pare razy musialam skonczyc pozniej niz mialam w grafiku. jak konczylam pozno to ktos po mnie wychodzil.bo strach samej wracac po nocy.i jak nie wyszlam przez prawie godz to sobie musialam sama wracac bo juz nikt nie zekal bo myslal ze moze wczesniej skonczylam i nie odbieram tel bo nie slysze. a tak naprawde to ja dalej w tej pracy tkwilam i nawet nie moglam dac komus znac ze jeszcze tu jestem.
moja babcia byla w usa przez 20 lat i mowi ze to taki sam wyzysk jak tam. zasady przylecialy z ameryki.
a ogolnie to zrezygnowalam przez pacowanice. sadzila na prawo i lewo. darla sie na mnie ku... sadzila. strrasznie nieprrzyjemna odpychajaca osoba. dalej tam pracuje. widzialam ja ostatnio.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nie ma lekarstw ratujących zycie bo ida na ratowanie zakazonych antyszczepionkowców.

wg mojego doświadczenia prace takie jak w kfc i tesco nie zdobywa się po znajomości pracowałem jakiś czas w tesco wysłałem cv zadzwonili zaprosili na rozmowe i po 3 tygodniach odezwali (była to moja pierwsza praca dodam więc doświadczenia nie miałem) a w kfc czy mc donald do szczerze podziwiam tych ludzi którzy tam pracują - ciężki kawałek chleba teraz ludzie niechętnie kogoś polecają do pracy bo w razie czegego po co sobie robić problemy jeżeli polecona osoba jednak nie tego oczekiwała od pracy.... moja żona mówi że podstawa to dobre CV i zdjęcie na ktorym człowiek wygląda "przyjaźnie" POWODZENIA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nie ma lekarstw ratujących zycie bo ida na ratowanie zakazonych antyszczepionkowców.

jadłem lepsze nie zachwyciła nie powaliła i wiem że już tam nie wrócę





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nie ma lekarstw ratujących zycie bo ida na ratowanie zakazonych antyszczepionkowców.

A ja dodam że w takiej Łomży CV to sie nosi osóbiście a nie wysyła. Osobiście. Wysłać można do Warszawy Białegostoku, ale w Łomży powinno się zanieść do firmy. Inaczej jest to odebrane przez potencjalnego pracodawcę. I tyle.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nie ma lekarstw ratujących zycie bo ida na ratowanie zakazonych antyszczepionkowców.

dokładnie kierunek i cena :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nie ma lekarstw ratujących zycie bo ida na ratowanie zakazonych antyszczepionkowców.

http://youtu.be/JAHA4Jh5jkw



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org