czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Układ Morawieckiego. Skala zawłaszczania państwa porażająca. Nepotyzm Plus stał się ich głównym projektem.

Masakra ....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Układ Morawieckiego. Skala zawłaszczania państwa porażająca. Nepotyzm Plus stał się ich głównym projektem.

o 13 jade do lomzy moge zabrac


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Układ Morawieckiego. Skala zawłaszczania państwa porażająca. Nepotyzm Plus stał się ich głównym projektem.

Czy ktoś w Łomży naprawi panel klimatyzacji (klimatronic Audi A4 B5 )

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Układ Morawieckiego. Skala zawłaszczania państwa porażająca. Nepotyzm Plus stał się ich głównym projektem.

Nie wiem czy ktokolwiek z was drodzy forumowicze słyszał o tym filmie, nie wiem czy ktokolwiek, kiedykolwiek go widział, ale jedno wiem na pewno, film jest wart obejrzenia. Jest to już dość stary film dokumentalny, ukazujący przekręty w białym domu, kontakty Busha z rodziną Bin Ladena, oraz atak z 11 września 2001 roku w zupełnie innym świetle. Film został zakazany we wielu krajach m.in. w Ameryce. Nigdy nie był pokazywany w mediach i telewizji. Poniżej macie link do filmu, niestety kto nie zna angielskiego to g***o zrozumie, gdyż w linku jest wersja bez lektora i napisów, ale szukajcie t może znajdziecie po polsku. Tych, których tematyka nie interesuje, proszę o nie trollowanie i po prostu pominięcie tego tematu.

http://www.youtube.com/watch?v=nYYKLnFRA4s

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org