piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
ocena

No dobrze ale jesli mam dobre opony to mam stawac pół km od domu bo tutaj ktos se odsniezyl i zastawil pacholkami ?


pomijajac fakt ze ja nie mam nic przeciwko machnaniu lopata tylko to bes sensu bo odsniezylem ,wrocilem i juz nie ma miejsca :D

follow me



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ocena

http://wiadomosci.dlastudenta.pl/fotoalbum/823145,89365,1.html
http://www.facebook.com/ZbyszkoPonadWszystkoWigiliaRadom?ref=ts&fref=ts

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ocena

zalosne, bo chleba to nikt nie wzial a kazdy lapal za napoje!! i jakos biednych ludzi tam nie widac! wstyd i hanba...........

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ocena

Wie ktoś gdzie w łomży i w jakiej cenie można kupić pokrowiec na samochód ?

Coś w tym stylu http://atogratka.pl/files/products/8149%20-%20pokrowiec%20na%20samochod%201%5B1%5D_m.jpg

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ocena

ja kupiłam do swojego samochodu na placu niepodległości w sklepie z akcesoriami . Jestem zadowolona

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ocena

ile zapłaciłaś ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ocena

A ja polecam Aktywne-życie ul.Bema 1B

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ocena

To jest po prostu chore. Jedni ludzie parkują tam gdzie odśnieżone bo im sie odśnieżać nie chce. Drudzy ustawiają jakieś pachołki lub łopaty. A gdyby tak każdy ruszył dupę odśnieżył raz miejsce to napewno takiego problemu by nie było. Jakieś kilka minut temu pewien Pan chciał zaparkować na chwilę pod moim blokiem i znalazł odśnieżone miejsce, zaczął parkować a jakaś baba z okna zaczeła na niego wrzeszczeć, że ma stąd spadać bo to jej mąż sobie odśnieżył to miejsce i to już ich miejsce parkingowe. Po czym zleciała na dół i w to miejsce wbiła łopatę :| Ludzka głupota nie zna granic. Chcesz mieć miejsce dla siebie gdzie nikt nie zaparkuje? Wykup je. Oznacz znakiem i wtedy odśnieżysz sobie raz i nikt Ci tam nie zaparkuje. Może i wkurza fakt kiedy Ty odśnieżysz a ktoś Ci zaparkuje. Ale mówi się już trudno. Na takie chamstwo nic nie poradzisz. Ale moim zdaniem większym chamstwem jest wbijanie łopat, stawianie pachołków na publicznym miejscu parkingowym bo Ty je odśnieżyłeś. Więc wygląda na to że jak przyjadą ze spółdzielni odśnieżać to powinni postawić na każdym miejscu pachołek, że to ich. Bo oni odśnieżyli. Może jaśnie Państwo by się nauczyło życia wśród ludzi!

ktośiek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ocena

może Koreaniec zapłacił, nasza straż jest dociekliwa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ocena

popieram jareckiego

jarecki na sołtysa ! - i być może znikną bezsensowne problemy, decyzje i myśli.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ocena

mam nadzieję, że nie planujecie trzymania Waszych samochodów przez dłuższy czas pod takim pokrowcem? Jeśli tak to po zdjęciu go możecie odkryć na nim ogniska korozji w miejscach gdzie wcześniej były ubytki, pęknięcia powłoki lakierniczej. Ja tak miałem, że wyjechałem pod koniec lata, przykryłem samochód pokrowcem. Wróciłem wiosną no i zadowolony, że zabezpieczyłem autko zacząłem nim śmigać. Bardzo szybko zauważyłem wspomnianą wyżej korozję. Moim zdaniem jest tak, że pokrowiec nie pozwala na odparowanie wody, która się pod nim skrapla. Zaznaczam, że to tylko moje obserwacje, a samochód ma 7 lat. Może w przypadku nowszych aut są lepsze zabezpieczenia antykorozyjne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org