piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
nic smieszniejszego juz dzis tu nie zobaczycie

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nic smieszniejszego juz dzis tu nie zobaczycie

pod jaki nr tel zgłosić brak prądu ( na całej ulicy ) ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nic smieszniejszego juz dzis tu nie zobaczycie

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nic smieszniejszego juz dzis tu nie zobaczycie

na mazowieckiej. Nie pamietam jak sie ten salon nazywa. Sa dwa jeden z czerwonym szyldem - tam Pani pali wolosy, wiec odradzam, drugi z czarnym szyldem - polecam!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nic smieszniejszego juz dzis tu nie zobaczycie

no a co, mają asfalt zwijać tym plugiem, snieg na ulicach jest rozjeżdzony, jak widze jadące pługi w górze to juz asfalt jest czarny, odsnieżają tam gdzie naprawde sytuacja tego wymaga.Może gdy blady świt to jest ciężko, ale potem jazda normalna.A jak pada non stop, to normalne że nie da się opanować kazdej ulicy w polsce.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nic smieszniejszego juz dzis tu nie zobaczycie


morda to czy du.pa ?

http://cache.msm-images.myspacecdn.com/msm80jpg75/profile01/122/m_60d30cb165744bbcbcec609a1e710c41.jpg

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nic smieszniejszego juz dzis tu nie zobaczycie

witam!
Panowie może się orientuje cię się jak wyglada kwestia grubości lodu na naszych akwenach a jak na sniardwach?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nic smieszniejszego juz dzis tu nie zobaczycie

Wczoraj już było naprawdę ciężko, nie wiem co to dzisiaj będzie się działo a pada non stop :/



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nic smieszniejszego juz dzis tu nie zobaczycie

Ludzie, nie przesadzacie - nie widzicie co się dzieje w całym mieście. Też byście nie nadążyli odśnieżać podczas takiego natężenia opadów... Trochę wyrozumiałości dla odśnieżaczy...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nic smieszniejszego juz dzis tu nie zobaczycie

polecam przedszkole nr 2 na Polowej, fajne Panie :) miły kontakt z rodzicami, dziecko jest zadowolone i nie klnie hehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nic smieszniejszego juz dzis tu nie zobaczycie

Fadom

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nic smieszniejszego juz dzis tu nie zobaczycie

Nigdy nie pochwalalam TRANSPORTERA jak pisal MASAKRRA... ale w tym wypadku zwracam honor i moja odp na ten post brzmi MASSAKRRA PRZEZ OGROMNE M

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nic smieszniejszego juz dzis tu nie zobaczycie

sa miejsca w ktorych ciezko mi zrzucic..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nic smieszniejszego juz dzis tu nie zobaczycie

Latem, pielęgnowanie zieleni miejskiej. Robota się znajdzie dla nich zawsze...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nic smieszniejszego juz dzis tu nie zobaczycie

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nic smieszniejszego juz dzis tu nie zobaczycie

W wieku 18 lat decyzję podejmie sam(a) zainteresowany(a). A wcześniej?szkoda kasy lepiej kupić dziecku coś dla jego przyjemności.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nic smieszniejszego juz dzis tu nie zobaczycie

Co prawda to prawda, na słonecznym w ogóle odśnieżary nie było!! chodników to się nie nadąża odśnieżać, ale to co się dzieje na ulicy to masakra!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nic smieszniejszego juz dzis tu nie zobaczycie

Patrz Pan jaki chytrus!!!





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nic smieszniejszego juz dzis tu nie zobaczycie

Kurczak :)
A ciebie co tak ubodło że kręciela bronisz?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nic smieszniejszego juz dzis tu nie zobaczycie

witajcie:) dzięki raz jeszcze za zainteresowanie moim postem, kiedy tak czytam Wasze słowo, to czuję, że człowiek nie jest jednak taki osamotniony w tej sytuacji. nie wiem, we mnie rośnie poczucie frustracji na całą otaczającą mnie rzeczywistość, bezradności i przede wszystkim złości na tych, którzy najbardziej się wymądrzają a w tak naprawdę pracę dostali 'po znajomości'. pracodawcy czesto nawet nie odpowiadają mailem, gdy prześlę im swoje CV, co jestem jeszcze w stanie zrozumieć, ale boli mnie, kiedy po rozmowie kwalifikacyjnej czekam z wywalonym jęzorem przy telefonie w nadziei, że może się uda, że może zadzwoni powiadomić, czy odpowiedź neg czy poz - dla mnie jest to brak szacunku dla osoby, która poświęcila czas, by pojsc na romowę:(


wiecie może jak sytuajcja ma się za granicą? które kraje są według was najlepsze na emigrację?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org