czwartek, 18 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
tęczowa opaska p/ko faszystowskim zapędom Orbana

reklama

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tęczowa opaska p/ko faszystowskim zapędom Orbana

Kiedyś takie bombki były też w Prymusie i hurtowni Astra. W Mrówce są bombki, gwiazdki, renifery,mikołaje,płatki śniegu itd.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tęczowa opaska p/ko faszystowskim zapędom Orbana

Nic się nie bój, z tego się wyrasta, wiem bo sam tak miałem tylko los chciał, że dostałem ropnego zapalenia płuc i oskrzeli, lekarze dawali mi 25% szans na przeżycie, trafiłem na OIOM pod respirator, do dziś leczę się na astmę oskrzelową, płuca mam wydajne w 60%, moje siostry też miały skazę białkową ale z niej wyrosły, pamiętam, że wtedy piły jakieś mleko sojowe, czy jakoś tak, herbatki z rumianku czy inne ziółka firmy HIPP. Popytaj lekarzy alergologów co wolno jej dawać i do kiedy, możesz również spytać czy nie mogli by zrobić małej testów alergicznych, wtedy będziesz miała pewność, co możesz jej podawać, a czego unikać. Pozdrawiam, mam nadzieję, że choć odrobinę pomogłem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tęczowa opaska p/ko faszystowskim zapędom Orbana

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tęczowa opaska p/ko faszystowskim zapędom Orbana

A czy dziecko miało robione jakiekolwiek badania i dalej też wskazujące związek skazy z tymi zmianami w płucach? od tego może trzeba zacząć. Słowo prawdopodobnie tu nic nie pomoże. Trzeba ustalić stan faktyczny u dobrego specjalisty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tęczowa opaska p/ko faszystowskim zapędom Orbana

Tylko nie liczni przeczytali o tej imprezie w infokiosku hehe



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tęczowa opaska p/ko faszystowskim zapędom Orbana

Przecież w tej Biedronce wszystko jak w każdej innej, więc skąd ten spęd?:) Ha Ha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tęczowa opaska p/ko faszystowskim zapędom Orbana

Od jakiegoś czasu w godzinach wieczornych,tak po 16,że autobusy MPK jeżdżą prawie puste lub wręcz całkowicie puste.Przypuszczam że w godz.szczytu są pełne,ale czy nie taniej dla MPK by było zamiast tych wielkich autobusów jeżdżących na pusto poza godz. szczytu zakupić jakieś małe autobusy które pewnie są i tańsze i mniej spalają paliwa,albo wręcz jakieś furgonetki :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tęczowa opaska p/ko faszystowskim zapędom Orbana

No cóż, nawet w policji trafiają się trepy - nic nowego. Niektórzy czują się tak słabi w innych sferach swojego życia, że odbijają to sobie w innych (poczuli władzę...)

-
Agata
Jagody acai - gdzie kupić?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tęczowa opaska p/ko faszystowskim zapędom Orbana

wracajac do tematu... facet idealny to taki, który kocha swoją i tylko swoją kobietę i którego ona za nic na świecie nie chce zamienić na innego posiadajacego choćby wszystkie najlepsze zalety.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tęczowa opaska p/ko faszystowskim zapędom Orbana

na Wojska Polskiego Euro firany bardzo ładnie szyją

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tęczowa opaska p/ko faszystowskim zapędom Orbana

A ja chyba zrezygnuję z odwiedzania tej strony.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org